Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: rottweiler  (Przeczytany 41272 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Koira_Dżeki

  • Gość
rottweiler
« : 2004-03-07, 19:08 »
Co sądzicie o psach tej rasy? BO ja je uwielbiam... są takie duże i kochane... i to wcale nie jest prawda, że to mordercy- te psy stają się groźne, jeśli nie są  dobrze wychowane. W klatce obok mnie mieszka Saba- prześliczny okazik rottka i jest przesłodka.

Podsumowując- głosuję na to ostatnie....
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
rottweiler
« Odpowiedź #1 : 2004-03-07, 19:11 »
Mój kolega miał sunię rottka. Była przesłodka i bardzo łagodna, nigdy nie bya agresywna, dawala ze sobą zrobić wszystko, potrafila nawet nosić okulary przeciwsłoneczne w lato, wyglądała wtedy przekomicznie :lol:
Zapisane

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #2 : 2004-03-07, 19:18 »
zaznaczyłam to drugie chociaż rottki to nie jest moja ulubiona rasa ;) ale slodkie to one są :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #2 : 2004-03-07, 19:18 »

Koira_Dżeki

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #3 : 2004-03-07, 19:56 »
Ktoś bał się przyznać, że zaznaczył "urodzony morderca" :D
Zapisane

Naomi151

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #4 : 2004-03-07, 20:31 »
Ja uwielbiam te pieski i mam nadzieję że kiedyś będę mieć rottka......
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #5 : 2004-03-07, 20:45 »
Jak dla mnie są obojętne ;) Wolę inne rasy :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Talagia

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #6 : 2004-03-07, 21:04 »
Dla mnie też są obojętne :) Chociaż lubie je i nic do nich nie mam :)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #7 : 2004-03-08, 12:09 »
Ehh... napewno nie oddam za niego życia, spotkałam się z kilkoma rottkami i... :? - urodzony morderca!
Zapisane
-

Koira_Dżeki

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #8 : 2004-03-08, 12:54 »
Ja tak wcale nie twierdzę :) według mnie są przemiłe i słodkie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #8 : 2004-03-08, 12:54 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #9 : 2004-03-08, 13:45 »
Ehhh... - słodkie...
Zapisane
-

Emilka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #10 : 2004-03-08, 14:41 »
pies jak kazdy inny -przyjaciel czlowieka.

A co maciejka... na osiedlu pewnie sasiad ma agresywnego rotka ktory terroryzuje caly blok? a moze przy szkole grasuje chlopak z wielkim rotem i strasyz dziewczyny?
Skoro wybralas taka a nie inna opcje w ankiecie prosze abys ja uzasadnila

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale MORDERCA to ogromne oskarzenie....
Zapisane

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #11 : 2004-03-08, 14:58 »
Dokładnie........ Poza tym - Maciejko na jakiej podstawie tak twierdzisz? Byłaś kiedyś np. na wystawie psów rasowych? A te 'rottweilery' które spotkałaś to na pewno prawdziwe rottweilery z rodowodami czy tylko 'podróby'? Echhhhhhh jak ja NIENAWIDZĘ stereotypów...... :? :? :? :? :?
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #12 : 2004-03-08, 15:37 »
Cytat: Emilka

A co maciejka [...]
Skoro wybralas taka a nie inna opcje w ankiecie prosze abys ja uzasadnila
Dlatego, bo kiedyś mnie zaatakował Rott... Podbiegł i zaczął się rzucać, ale właścicielka mu nie pozwoliła tak rządzić i skarała go potem, w domu :?
Zapisane
-

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #13 : 2004-03-08, 16:29 »
Cytat: maciejka_Rocky
Podbiegł i zaczął się rzucać, ale właścicielka mu nie pozwoliła tak rządzić i skarała go potem, w domu :?

No w takim razie brawa wielkie właścicielce za roztropność :roll: Takie zachowanie wszystko tłumaczy... :?
Zapisane

Koira_Dżeki

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #14 : 2004-03-08, 17:37 »
SKARAŁA??? To ją trzeba skarać... a psa zabrać do kogoś normaalnego. Psa nie wolno bić... głupia idiotka z tej pani... a po za tym nie możesz caaaałej rasy oceniać na jednym psie. A może był to pies skundlony?! Nie możesz oceniać rottków na podstawie jednego zwierzęcia... ja mam z tymi psami codzaiennie doczynienia, i na 9 znajomych mi psów, tylko 1 jest agresywny...
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #14 : 2004-03-08, 17:37 »

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #15 : 2004-03-08, 18:29 »
Koira - nie wspominając o tym, że ukarała go w domu, jakiś czas po tym zdarzeniu... Pies nie potrafi skojarzyć kary z czynnością wykonaną jakiś czas temu :roll:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #16 : 2004-03-09, 13:21 »
Cytat: Koira_Dżeki
Psa nie wolno bić... głupia idiotka z tej pani... a po za tym nie możesz caaaałej rasy oceniać na jednym psie. A może był to pies skundlony?!
A czy ja mówię, że go zbiła? - skarała, a zbiła to dwa inne pojęcie :roll: Skundlony to on napewno nie był... A pozatym Olc!a - ona była tuż przed domem :]]
Zapisane
-

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #17 : 2004-03-09, 14:27 »
Powtarzam - kara powinna być wymierzona OD RAZU po zbrojeniu. Pies nie potrafi kojarzyć kary z czynnością wykonaną kilka godzin czy nawet minut wcześniej...
Poza tym - skąd wiesz że ten pies był rasowy? Może to tzw rasowy bez rodowodu (czyli kundel) :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #18 : 2004-03-09, 14:41 »
Ja tak gwoli przytoczenia statystyki powiem, że o ile pamiętam niemal wszystkie, o ile nie wszystkie w ogóle pogryzienia, zagryzienia itp. były dziełem t.zw. rasowych bez rodowodu, czyli de facto mieszańców. Żadna rasa nie przewiduje we wzorcu agresji czy wrogości w stosunku do ludzi.
Zapisane

Saba

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #19 : 2004-03-09, 14:52 »
Cytat: olc!a
Dokładnie........ Poza tym - Maciejko na jakiej podstawie tak twierdzisz? Byłaś kiedyś np. na wystawie psów rasowych? A te 'rottweilery' które spotkałaś to na pewno prawdziwe rottweilery z rodowodami czy tylko 'podróby'? Echhhhhhh jak ja NIENAWIDZĘ stereotypów...... :? :? :? :? :?


a propos stereotypow dotyczacych zwierzat... podsyca je głupie gadanie (np koty są fałszywe, psy mordercy itp), bo potem ludzie kojarzą takie stwierdzenia. A taka sonda tez sie do tego przyczynia. Zastanawiam sie co ona ma dowiesc?

Nie naskakujcie tak na Maciejke; pies ja pogonił więc ma uraz. Nie jej wina, ze wlasciciel zle potraktowal psa i nie jej wina, jesli nie potrafi rozroznic na ulicy rodowodowego psa od kubdelka. Ale wy pewnie rozpoznacie na pierwszy rzut oka... :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #20 : 2004-03-09, 15:04 »
Nie, moja droga, ale wiesz jak jest: jak cię pobije Murzyn, to będziesz nienawidziła Murzynów jako takich? ;) Nie można tak na podst. jednego psa przesądzać, że wszystkie takie są, niezależnie od tego jaka to rasa czy nie rasa ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #20 : 2004-03-09, 15:04 »

Saba

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #21 : 2004-03-09, 15:20 »
Nie mozna i wcale tego nie popieram. Ale tak samo nie popieram takich zmasowanych napasci na uzytkownikow forum. Jak nam sie nie podoba, to tzreba dziewczyne najpierw uswiadomic zamiast sie wyzłośliwiać  :P  A jak sie taką 'mądrą' ankiete zaklada to trzeba sie liczyc z odpowiedziami typu: rott to morderca.
O! juz trzy osoby tak twierdza  :roll:  :P  :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #22 : 2004-03-09, 15:31 »
Z reguły niestety, jak jest taka opcja w ankiecie to po to, żeby rzucić się na odbijającego od reszty, spójrz do drugiego działu ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
rottweiler
« Odpowiedź #23 : 2004-03-09, 16:42 »
Moze wrócimy do ankiety :roll: Ja głosowałam na opcję drugą bo są fajniutkie jak wszystkie pieski ale wole jednak inne rasy :roll:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #24 : 2004-03-09, 16:48 »
Oo... przynajmniej Saba mnie popiera... - troszkę :)
Zapisane
-

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #25 : 2004-03-09, 17:29 »
Ja ankiety nie zakładałam i nie ślędzę jej z założeniem, że zaatakuję pierwszą osobę, która przyzna się do zaznaczenia opcji 'urodzony morderca' czy jak to jest określone...

A tak poza tym. Rozumiem, że Maciejka ma uraz, ale nie można całej rasy utożsamiać z jednym przypadkowo spotkanym psem. Sama miałam złe doświadczenia np. z dobermanem, bokserem, a jednak wcale mnie to nie zniechęciło do psów tych ras, a jedynie do 'tego konretnego przypadku' ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
rottweiler
« Odpowiedź #26 : 2004-03-09, 18:14 »
Bardzo lubię psy tej rasy. Więc zaznaczam 2 opcję ;)
Zapisane

pola

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #27 : 2004-03-09, 19:38 »
ja nie mam nic przeciwko i bardzo je lubie :):)
zaznaczyłam 2. :kocham:

maciejka - ......... ja też nie lubię stereotypów :? :? ........ :roll: :roll:
olc!a ja tees miałam uraz do dobków ..... :roll: a teraz te psy są mi obojętne :roll: ani w tą ani w tą :wink: :wink: ale jednak je lubie ....... chociaż nie poznałam żadnego "miłego" dobermana :roll: :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #27 : 2004-03-09, 19:38 »

Koira_Dżeki

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #28 : 2004-03-10, 09:12 »
DO OLC! Chciałam się dowiedzieć co sądzicie o tych psach, a nie naskakiwać na kogoś. Nie zaczynaj... jeśli maciejka nie lubi tych psów, to trudno... ale ja poprostu taki mam charakter... wkurza mnie, jak ktoś karci swojego psa po czasie... a po za tym to naskoczyłam bardziej na właścicielkę tego rottka niż na nią...
PS. A ty uważasz, że jesteśtaka święta?!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #29 : 2004-03-10, 14:25 »
Kocham rottweilery, sama zreszta mialam wspaniala rottke...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.