Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Niezwykłe ptasie spotkania i najomości >>> piszcie!  (Przeczytany 745 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Ten topki powstał by dać nam wszystkim możliwość opisania niezwykłych ptasich spotkań ( np. spotkanie z głuszcem, uszatką czy kulonem, albo innym żadkim ptaszkiem ) i opisania ptasich znajomości ( czy to z Domowymi ulubieńcami, czy to z dzikimi ptaszkami ).
No więc piszcie  :wink:
Pozwolicie, że najpierw ja opisze swoją znajpomość z pewnym gwarkiem.
Poznałem go ( jak pewnie większość z was się domyśla ) w gdańskim ogrodzie zoologicznym. Był ( a raczej jest ) jednym z nielicznych ptasich mieszkańców "Małego ZOO" To takie miejsce w naszym zoo gdzie prowadzi się spotkania dzieci z oswojonymi zwierzakami ( np. lamy, owce, kozy czy osły ). Tam też w wolierze miszka Skwarek, bo tak ma na imię owy gwarek.
Na początku kiedy przybył do działu dydaktyznego ( sprawującym opiekę nad zwierzakami z "Małego ZOO" ) mieszkał w budynku wewnętrznym przez okrągły rok, lecz potem wynosiliśmy go z wolierą na zewnątrz. Teraz przebywa tam cały sezon letni, natomiast zimę spędza w sali dydaktycznej gdzie uczestniczy w lekcjach przyrody.
Natomiast spotkanie miałem z bielikiem. Siedział sobie na gałęzi jednego drzewa przy wydmach w Łebie. Było super!!!

   Teraz wasza kolej! PISZCIE  :wink:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 23 zapytaniami.