Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kupno ryżowca. Kilka pytań, na które jeszcze nie znalazłem odpowiedzi.  (Przeczytany 2998 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hajime

  • *
  • Wiadomości: 1
Witam wszystkich.
Planuję zakup ryżowca i mam w tej kwestii kilka pytań. Czytałem już wiele wątków (również na tym forum) odnośnie tych ptaszków, ale na kilka moich wątpliwości i pytań nie znalazłem odpowiedzi. Mam nadzieję, że jacyś właściciele tych uroczych ptaków będą mogli mi pomóc.

Pytanie 1. Jak ryżowce znoszą samotność? Chciałem kupić jednego, ale pracuję, studiuję i niby jestem dość długo w domu, ale nie chciałbym, aby ptaszek czuł się samotny.
Pytanie 2. Czasem lubię posłuchać sobie muzyki nieco głośniej. Jak ryżowce znoszą głośne dźwięki?
Pytanie 3. Załóżmy, że ptaszek już się oswoi. W moim domu aż roi się od kotów. Co prawda, żaden nigdy nie wchodzi do pokoju, a dom mam spory i mój pokój jest dosyć odizolowany więc ptaszek będzie bezpieczny. Ale jeżeli zacząłby już się oswajać i przypadkowo by sobie poleciał za mną to innej części domu i koniec z nim? Czy coś takiego może się darzyć? Co o tym myślicie?

Dziękuję.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 22 zapytaniami.