Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stanisław Grzesiuk  (Przeczytany 1391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Stanisław Grzesiuk
« : 2006-08-04, 19:01 »
Czytaliście którąś z książek Grzesiuka? Ja czytałam "5 lat kacetu" oraz "Na marginesie życia". W najbliższym czasie pożyczam od mamy mojego chłopaka "Boso, ale w ostrogach"- trzecią jego książkę.
Napisane swobodnym językiem, przepełnione humorem powieści o pobyciu pana Grzesiuka w obozach koncentracyjnych, o jego walce z gruźlicą, o zyciu w przedwojennym Czerniakowie.
Warto przeczytać, żeby chociażby zobaczyć, że był to z pozoru zwykły człowiek, który pomagał innym jak mógł.

Mój znajomy, który nigdy nie czyta książek sięgnął po "na marginesie, życia", którą miałam ze sobą pod domkami. Przeczytał i bardzo mu się podobała. Od razu po jej przeczytaniu sięgnął po następną książkę. Zresztą tak samo z moim chłopakiem.

Polecam gorąco  :D
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Stanisław Grzesiuk
« Odpowiedź #1 : 2006-08-06, 20:44 »
czytalam wszystkie trzy. Zreszta w tej samej kolejnosci co ty, chociaz pierwsza jest "boso, ale w ostrogach", potem "5 lat karcetu" i "na marginesie zycia".
Jak dla mnie ksiazki super napisane, bardzo fajnie sie je czyta, bardzo ciekawe. Szkoda ze sa tylko 3.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 23 zapytaniami.