Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.  (Przeczytany 44293 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wyobraż sobie że z piętrowego bloku wychodzi dama o czarnym futrze dlugich czerwonym paknokciach i czrnych włosach zamawia taksowke taksowka sie zatrzymuje na cmentarz prosze i neich pan tylko nie wlącza radie wraca po 15 minutach z brudnymi paknokciami i jakby krwia na ustach i tek przez kolejne dni i pewnego dnia nie wraca przez 3 godziny wiec taksowkarrz wlacza radio poszukiwana wampirzysta uciekla z zakladu psihiatrycznego w czrnym futrze oc zrnych wlosach itd ona wraca on sie pyta czy to pani tak to ja

Chodzi o to zebys poprosila kolezanka by zamknela oczy i wyobrazyla to sobie o na koncu keidy taksowkarz sie pyta czy to pani i jak ona odpowiada tak to aj to poweidz tak glosne i polaz na jej raminacg rece to wtedy sie wystraszy jakby to było naprwade

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Cytuj

jak podrosłam troche to mi bylo żał Buki, bo nikt jej nie kochał, a ona chciała mieć przyjaciół, ale wszyscy się jej bali. Pamiętam, że kiedyś chciała się zakumplować z mamą muminka i coś sie wymieniały chyba muszelkami

no wlasnie :( mi tez zawsze bylo zal biednej buki :(
Zapisane

Zuzika

  • Gość
odkryłam przechwilą ten temat... mam kumpele która opowiadała mi wiele niesamowitych histori bo ona insteresuje sie takimi rzeczami zresztą ja też, kiedyś zakładałysmy takie spotkania i w szkole w szatni opowiadałyśmy sobie rózne straszne historie :P na ulicy na której mieszka ta kumpele dzieje sie wogóle wiele róznych dziwnych rzeczy... jej sąsiad był straszony przez ducha, jej kolega wywoływał duchy przez co był przez niego straszony całymi nocami, wzywali nawet egzorcyste i pomogło... U nas w szkole zginął kiedys (bardzo dawno bo szkoła ma ponad 100 lat) robotnik, zwalił sie na neigo betonowy stropodach auli, znam nawet date śmierci, w dodatku zginął na miejscu. W szkole działy sie rózne dziwne rzeczy w szatni od wfu która jest pod aulą :? raz pstryczek od światła sam sie przesunął w dół i zgasło światło :? albo była jeszcze dziwniejsza historia ale to u chłopaków... :? zresztą u mnie w domu też sie dziwne rzeczy działy, moja mam słyszała dziwne dzwięki a ja jak za dzieciństwa zasypiałam (rodzice byli w innym pokoju) to słyszłam zbliżajace sie w moja strone kroki, zaczełam krzyczeć, przylecieli rodziece i mysleli że mi sie przyśniłom ale ja naprawde je słyszałam... albo co było z pianinem :? albo co było a strychu czy chociaz w drugiej cześci mieszkania... tyle mogła bym pisac i pisać...zresztą u nas w kosciele kiedys grały same organy w nocy po śmierci organisty (sam proboszcz o tym mwóił więc raczej nie kałamał) i proboszcz akurat był w pobliży i poszedł zobaczyc co sie dzieje, poprostu organy grały a nikogo nei było... on mówi ze on pewnie chciał sie pozegnać, zagrać po raz ostatni... oj dużo mogłabym tak opowiadać
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Zuzika, nie opowiadaj już, bo ja sie boje! :shock: Kurcze też znam dużo strasznych opowieści mi kiedyś kuzynka opowiadała, że... :P Powiem później, jak się przestanę trząść
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Zuzika

  • Gość
hehe a mi taki turysta w górach opowiadał taka historyjke która go straszyli rodziece jak był mały żeby uważał w lesie bo tam mozna spotkać taką dziewczynke w białej sukieneczce i bialutkich loczkach włosów i ze ona stoi tyłem a przodem do drzewa i ma takie długie pazurki którymi zdziera kore i żeby uważał bo jak ona sie odwróci i na ciebie spojrzy to koniec... a ma takie czerwone oczka... :P jak to usłyszałam poraz pierwszy to sie bałam puźniej rozejrzeć w lesie, i pomyśleć że tak biedne dzieci sie straszy :lol:
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
A buuu wczoraj przeczytałam większość tego tematu i bałam się iść spać, ale przedtem  musiałam się wykompać w łazience, a w niej jest sporo luster (przypomniało mi się jak ktoś tu napisał że coś może z nich wyjść jeśli coś tam się wypowie) :szok:

A tak co do tematu- takie rzeczy próbuje omijać szerokim łukiem

UFO... może i tak bo przecież Wszechświat jest wieeelki i coś chyba musi być dalej (?)

Buki z Muminków (a to nie była Muma??? :lol: ) też się bałam bo moi mnie ją straszyli jak byłam niegrzeczna :lol:

..................................................................... .......................
Kiedyś np. pojechaliśmy na ognisko klasowe i tam był las. Wszyscy mówili że tam jest jakaś stara baba z siekierą , że ją widzieli i ciągle tam chodzili. Też raz z kl poszłam ale nic nie widziałam, tylko później jakby z krzaków świeciły się takie czerwone oczy- może mi się wydawało :szok:

..................................
Albo na wycieczce 3-dniowej w takim lesie spaliśmy w domkach i na początku mieliśmy mieszkać z takimi 2 starszymi dziewczynami, ale inne kumpele były takie dobre że pozwoliły nam się do nich przenieść  :wink: i pewnego dnia te 2 przylazły i ja otworzyłam im, a one pytają czy mamy nitkę, a ja na to : po co? one : chcemy sobie poszyć ja : nie mamy one : a jakąś książkę? najlepiej z grubą okładką ja : nie one : no to pa

I jak poszły to te nasze koleżanki mówią że te rzeczy są do wywoływania duchów i jeśli ktoś takim osobom odmówi pomocy to też w to się włącza. A do tego był pierwszy dzień tej wycieczki więc reszta była zwalona. Miałam stracha jak niewiem :szok: ale naszczęście nic się takiego nie stało :wink:

Arwen

  • Gość
Dziwne, ze dopiero teraz przeczytałam ten temat...

W duchy raczej wierzę, myślę też, że możliwe jest to, ze nie jesteśmy sami we wszechświecie. Interesuję się różnymi niewyjaśnionymi historiami, które wydarzyły się naprawdę, które mają świadków.
...............................................
Moje przyjaciółki jeszcze w podstawówce, były na wycieczce klasowej bodajże w górach. Mieszkały w klasztorze, razem z zakonnicami. Naprzeciwko łóżek wisiało duże lustro. Pewnej nocy dwie z nich obudziły się i ujrzały w nim bladą dziewczynkę o jasnych kręconych włosach, ubraną w białą sukienkę, ogólnie jak dziecko z dawnych czasów. W pokoju panowała cisza. Dziewczynka z lustra znikła. Dopiero wtedy zorientowały sie, że obie ja widziały. Do tej pory nie wiedzą, co to było. Starają się myśleć o tym racjonalnie, ale sam fakt, ze widziały ją obie, sugeruje, ze nie było to złudzenie...
...............................................
Co do Buki, nigdy się jej nie bałam. Było mi jej wręcz żal, ze zawsze jest smutna i samotna.

Znam jeszcze kilka ciekawych historii, jak chcecie, kiedyś je opowiem...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Boże jak się już boję :wink:

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Cytat: Kora1993
Boże jak się już boję :wink:


ja też, ale jak ktoś chce to niech opowiada tylko takie mniej wsztrąsajce np. jak my z koleżankami poszłyśmy raz do jednej i siedziałyśmy w domu, moja koleżanka zmknęła drzwi i nagle jakaś starsza pani otworzyła drzwi od jej mieszkania, ale nie weszła do środka. Starsza siostra kolezanki poszla zobaczyc kto to, a to byla jaksa kobieta w rozowej skukince z pieskiem, to ta pan sobie juz poszła, a mi koleżnka nagle zaczęła opowiadać, że jest taka dziewczynka, która chodzi od drzwi do drzwi, prosi o szklanke wody i z dnia na dzień sie starzeje, wszystkie 4 zaczęłyśmy sie bać, moja koleżnka wzięła czosnek z kuchni, jej siostra chciała sie obronić odkurzaczem, moja druga koleżnka wzięła krzyż. Ale nagle koleżanka u której byłyśmy przypomniała sobie, że ta pani, która otworzyła drzwi to taka jej sąsiadka, która mieszka w jej bloku i codziennie jej mówi dzień dobry. Na szczęście, tylko jak ta pani dzrwi otorzyła ,bo jej klucz nie mógł pasować do zamku drzwi od mieszkania mojej koleżanki.
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Amarae

  • Gość
Opowiadajcie jeszcze troche :P Spróbuje z tym ' Krwawa Mary ' :lol:

Ha, niedawno właśnie rozmawiałam z babcią i nasunął mi się temat tej ' Mary ' to babcia mi powiedziała, że dziadek chyba w takie rzeczy wierzy, bo jak śpi, to lustra zawsze odsuwa, żeby nie było widać :lol: ( mój dziadek ma taką szafe z lustrami - zamiast drzwiczek są lustra :P )
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #100 : 2004-11-02, 13:05 »
Ja sie już zaczynam bać, ale znam tyle przerażających opowieści, od kuzynek, kuzynów, koleżanek i od was, że już powoli powsztrzymuje swój strach.

Podobno jest taki męzczyzna, który w dzień jeździ białym polonezem a w nocy czarnym i pyta sie ludzi,która godzina, ten facio ma pełno zegarków na rękach, tyle zę są zakryte rękawami. I jak ktoś mu odpowie, która godzina, to on tego kogoś zabija, a jak nie odpowie, to nic sie nie stanie. :shock:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #101 : 2004-11-02, 15:42 »
jejku ludzie, ujwielnbiam się bać...nmiestwety za bardzo nic na mnie nie działa... i nie chodzi mi to o "efekt: bu! " tylko o takie np. bezsenność ze strachu czy coś.. czesto miewam właśnie to co opowiadaliście, tj uczucie bycia śledzoną itd.

kiedyś ( miałam może z 6 lat) nad morzem jak bylismy na plaży była super pogoda, nagle w przeciągu 5-7 minut wszystko zasnuło sie tak straszną mgłą że aż to było przerażające, wszyscy ludzie pouciekali, my byliśmy odważni więc czekalismy jeszcze chwilkę ale nie przechodziło i z  z ostatnimi odważnymi  zaczęliśmy iść.... nagle zobaczyłam że n brzeg ( plaża była stosunkowo b. wąska, z jednej strony mur 10 m i woda ) z dużą szybkością wpływa taki jakby zamglony jacht... ja osobiście nie, ale trzymająca mnie za rękę mama chwyciłą się takiego czegoś z przodu ( coś jakby długa kopia przyczepiona do dzioba ) żeby pod tym się schylic i rzejść. Po chwili od pzejścia na jego drugą strone mgła się rozpłynęła zrobiła sie nawet ladniejsza niż wcześniej pogoda, a nie było to dlugo bo nie wiem, z 20 metrów przeszliśmy, popatrzyłam w tamto mijsce i nie bylo po nim nawet najmniejszego śladu na piasku, a co gorsza na horyzoncie...

jest to moja autentyczna opowieść, ale moiżecie nie wierzyć... co prawda nigdy sie nie dowiem czy to był wymysł mojej chorej wyobraźni, ale jaśli rodzice dotykali go i widzieli, i tak samo twierdzą że znikneło to chyba jednak nie jest ściema..  a przyjaciółka mojej znajomej ponoć zrobiła w swojej piwnicy bardzo ciekawe zdjęcie. mianowicie cały czas jest całe czarne a w nocy, ( albo w jakichś innych specjalnych okolicznściach - ni pamiętam ) widac na nim mgliste zarysy siedzących obok siebie kota i psa. w głowie posa widoczna jest dziura, najprawdopodobniej od kuli, a kotowi coś tam jeszcze się dzialo, tylko nie pamietam...


JEEEB ! patrze ile zajęło mniejsca moje cudowne dzielo,  i looknełam na licznik postów... TO MÓJ 666 POST... przypadek !? wątpię  :lol:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #102 : 2004-11-02, 18:58 »
tak, przypadek :roll: a opowieśc swoją drogą - dziwna :P
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #103 : 2004-11-02, 19:24 »
No tak dziwna ja też mam pare opowieści... jedną moge przytoczyć bo ona przytrafiła się mojemu dziadkowi któremu wierze.... w mojej rodzinie jest pare takich niesamowitych historii o duszach... Niesamowita historia mojego dziadzia zaczyna się po ucieczce z obozu.... po drodze, w nocy poszedł do kościółka... a tam było ciemno... no i patrzy a tam jakas babcia w kącie, no to dziadek podchodzi pyta się "kim jesteś?" a ona znika.... no i on sie tak nie wystraszyl bo myslal ze to jakis schiz po tym obozie.... no i chciał wyjść z niego i sie obrucil a tam znowu ta babka, no to podchodzi i znowu zadaje to samo pytanie a ona znika... no to dziadek już blady ucieka i jest koło rzeki i słyszy psa z łańcuchami biegnącego po rzece... no to biegnie za nim... puźniej pies znika... dziadziuś słyszy byka... no to myśli sobie jacyś handlarze... idzie w tamtą strone... zbliża się do byka a on zaczyna głośo, piskliwie muczeć... no to dzidek przerazony ucieka, po drodze ze strachu przerywa sznur i wbiega do swojego domu gdzie od poczatku zmierzał a tam Gestapo.... I z Powrotem do obozu........... Jak to tłumaczyć?? Ja mam swoje wyjaśnienia... bo ja mojemu dziadkowi wierze... :roll: . tylko szkoda ze usłyszałam to w Zaduszki :cry: . Inne historie przytocze kiedy indziej bo już wystarczająco długo na tym temacie poprzeszkadzałam siostrze :]
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #104 : 2004-11-02, 20:02 »
Cytat: Ananas:\

JEEEB ! patrze ile zajęło mniejsca moje cudowne dzielo, i looknełam na licznik postów... TO MÓJ 666 POST... przypadek !? wątpię :lol:

Hehe, nieźle  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #105 : 2004-11-04, 18:27 »
swoją droga dziwne :)   as to co Shadow napisała wydaje nmi się bvardzo prawdopodobne. poza tym jak wiecie nie wykorzystujemy nawet polowy mozliwości naszych umysłów, więc skąd możemy wiedzieć czy to nie ich sprawka ? może np. podświadomie próbują nam przekazać  coś, tak jak np. w wielu przypadkach przeszkodzić w czymś co mogłoby spowodować dla nas jakąś szkodę.. nie wiem, ostatnio ne moglam usnąć i jakies takie pierdoły mi na myśl przyszły ale czemu nmie ?   a co do mojej ostatniej wy[powiedzi to nie karze w nią nikomu wierzyć, ja opisuje swoje autentyczne przeżycie, choć swoją drogą od dawna podejrzewa sioę mnie o różne schizy...co innego z tym foto, bo tego akurat nie widziałam osobiście..
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #106 : 2004-12-21, 21:03 »
...piszcie, albo najlepiej dajciew jakieś linki do miejsc gdzie o takowych rzeczach można poczytać  :D
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #107 : 2005-01-19, 13:28 »
wracając z nart, drzwi były zamknięte ale (wyjątkowo  ) miałam klucze i wszystko było ok
wsadziłam je normalnie do kieszeni którą potem zamknęłam, a mam pewność że wisiał przy nich mój breloczek
a teraz jeszcze bawiłam się z moim nieco ekhm psem w ogrodzie, nie zamykałam drzwi, ale dziadek schodził do piwnicy i widziałam ze zgasił światło w ogrodzie
poszłam je zapalić, ale drzwi były zamknięte, co jednak mnie nie ździwiło
dziwne jest dopiero to, że jeszcze byłam w ogrodzi i czekałam na psiórę, i jak szłam z powrotem do domu to:
światła pogaszone jak wcześniej, mam pewność że nikt nie schodził na dół, ale drzwi są otwarte, mój breloczek leży pod drzwiami, a sprawdzając kurtkę wszystko było tak jak zostawiłam  


co wy na to ??
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #108 : 2005-01-19, 15:46 »
Ale tam leżał sam breloczek czy razem z kluczami?
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #109 : 2005-01-19, 15:47 »
Dziwne :?

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #110 : 2005-01-19, 16:02 »
Ja w gazecie czytałam, że taka kobita chciała żeby taksówkarz ją podwiózł do kościoła, była wtedy noc, więc taksówkarz się zastanwiał czemu o tej porze kobita idzie do kościoła. Mężczyzna czekał długo na kobiete, więc wszedł do kościoła i zobaczył grupkę przezroczystych postaci a tam była ta kobita :shock:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #111 : 2005-01-19, 16:04 »
Cytuj

przezroczystych postaci

Eee... przeźroczystych?  :roll:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #112 : 2005-01-19, 16:08 »
Cytuj

przezroczystych postaci


Eee... przeźroczystych?

Moze bialawych :lol:

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #113 : 2005-01-20, 13:54 »
Nie przezroczystych, półprzezroczytych, bo mi sie pomyliło
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #114 : 2005-01-20, 14:10 »
A ja jak kiedyś byłam w sanatoriium to opowiadaliśmy sobie różne straszne historie.Potem ja to wszystkim w mojej miejscowości naokrągło opowiadałam. To była taka mania. Sama też zaczęłam się strasznie bać. Znajdowałam wszędzie gdzie mogłam straszne historie i przekazywałam dalej. Wtedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Raz jak była moja koleżanka u mnie w domu to rozmawiałyśmy o tym i nagle dzrwi od łazienki zaczęły się same zamykać i otwierać. Nie było przeciągu, nikogo w środku. Po prostu nie bylo przyczyny. Zaczęłyśmy wrzeszczeć. Innym razem Biblia spadła sama z półki. A za nią inne książki. W końcu starałam się jak najmniej o tym myśleć i ...podziałało... już nic takiego się nie dzieje. Na szczęście.
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #115 : 2005-01-20, 14:22 »
Straszne te historie :(

Teraz ja wam coś opowiem. To zaczęło się dziać jakiś rok temu na Boże Narodzenie. W nocy spokojnie sobie leżę i nagle poczułam, jakby ktoś mnie dotknął na karku. Wystraszyłam się, ale pomyślałam, że mi się to zdawało. Następnej nocy sytuacja się powtórzyła. I następnej także. Byłam przerażona, nie wiedziałam, co się dzieje. Ze strachu nawet zaczęłam spać z moją siostrą. Ale to nic nie pomogło - coś dotykało mnie nadal. Pewnej nocy przez dniem, w którym miał przyjść do nas ksiądz po kolędzie coś pociągneło mnie za włosy :( Myślałam, że umrę na zawał. Następnego dnia pokropiłam wodą święconą swoje łóżko. I co się okazało? Nigdy już nic mnie nie dotknęło ani nie pociągnęło :? ...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #116 : 2005-01-20, 14:32 »
Becia, to było straszne, raaany, dobrze, że pokropiłaś to łózko, a ja zawsze kiedy jestem sama w domu to mam takie dziwne wrażenie jakby ktoś był w moim domu, słysze jakieś dziwne głosy, kroki, a teraz jak pisze ten text to mam takie wrażenie jakby ktoś za mną stał, ale nikogo tam nie ma.
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #117 : 2005-01-20, 14:39 »
A ja często mam takie odczucie jakby ktoś mnie śledził. Np. wczoraj szłam w swoim domu po schodach przy zapalonym świetle i strasznie się bałam.
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Forum Zwierzaki

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #118 : 2005-01-20, 14:49 »
Kiedys moja kuzynka pojechala do jakej wsi miała tam kolezanek wiec wywolywali duchy :( i cos dziwnego sie dzialo
raz talerze lataly :( raz zobaczyla ze ma rany na rekach jakby sie pociela raz ktos ja w nocy dodtykal i jej kolezanki tez lez one myslaly ze im sie to przewidzialo :( pwenej nocy jeszcze raz tak dla jaj wywolywali duchy tam w domu co spala moja kuzynka no i wywolywali tego co umarl w tym domu :( i stalo sie on oniemal nie zabil moja kuzynkę a jej jedna kolezanka byla w szpitalu moja kuzynka  :( choc teraz ma 21 lat a to  bylo 10 lat temu ma te rany na rekach i za nci nie zostanie sama w domu i wiecozrem nawet po 20 do sklepu nie pojdzue :(

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.
« Odpowiedź #119 : 2005-01-20, 14:54 »
Niedna była ta twoja kuzynka Kora. Ja nigdy bym nie odważyła się duchów wywoływać. Prędzej bym umarła ze strachu, niż powiedziała 10 razy krwawa mery. Opowiedziałam raz mojej koleżance o tej krwawej mary i o tym, że trzeba 3 razy powiedzieć kajdemen, to jej się polątało i dzięsieć razy powiedziała kajdemen, ale naszczęście nic sie nie stało. Ufff
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 28 zapytaniami.