Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 185315 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« : 2003-06-21, 13:04 »
Witam jestem tu nowa.
Nie znalazłam tematu o bokserach. Więc tu napiszę.Mam na imię Aga, mieszkam w Opolu. Mam bokserkę, ma 9 lat. NAzywa się SARA. jest wspaniałym psem, najkochańszym na świecie. Wiem każdy tak mówi o swoim piesku.
Sara jest chorowity psiakiem. Cierpi na dysplazję, ma alergię na białko, trawy. Często choruje na uszka i oczka. Mimo swych chorób jest pogodnym i kochanym psem :) .
Jest typem kanapowca, jak większość bokserów. Uwielbia się bawić, szaleć, wariować. Ale niestyety z powodu dysplazji, musiałam jej ograniczyć pewne zabawy :?
Spi oczywiście u mnie w łóżeczku, bo gdzie by indziej :)
Rozpycha się przytym nie samowicie, chrapie tak, że aż cały dom słyszy :)
Napiszcie o waszych bokserkach. O waszych doświadczenia, problemach i wogóle o wszystkim co jest związane z waszymi psami.
POZDRAWIAM AGA & SARA
Zapisane

Siva

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-06-23, 14:07 »
nie mam boksera, al za jakis czas zamierzam miec :)
Zapisane

Jimmy

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-06-23, 14:41 »
Siva zamierzasz mieć drugiego psiaka ? Wow, podziwiam, podziwiam  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-06-23, 14:41 »

CHI

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-06-26, 12:41 »
Witajcie, na dzień dzisiejszy mam 1,5 boksera ;)
Reproduktor DIUK Meritum - 7 lat i jego siostrzenica JA PANTERA Meritum 8 mies.  (na spółkę z właścicielką jej ojca - stąd to 0,5 ;) ) i wcale nie miała zostać u mnie ;) .
Oboje są mojej hodowli Diuk od wspaniałej Chimery Ir Fer.  Ja Pa od jej córki (pełniej siostry Diuka) Faworytki Meritum.
To na razie tyle, bo jak zacznę o bokserach - to może wyjść książka, a piszę z pracy ;)  dlatego nie pisałam wcześniej  ;) .

Pozdrawiam
CHI
Zapisane

Tomasz

  • Gość
Re: Bokseromanicacy - odezwijcie się!
« Odpowiedź #4 : 2003-06-28, 09:58 »
Boksery są dla swoich właścicieli najpiękniesze ale bezmyślne rozmnażanie powoduje ,że wady tej rasy czyli dysplazja,alergie,nowotwory,przodozgryz są bezmyślnie przenoszone przez "hodowców" którym zależy tylko aby suki rodziły a klienci kupowali,ostatnio widziałem sprzedającego bokserki na targu które miały piąty pazur w tylniej łapie takiego "hodowce" należy tylko :evil: ,pozdrawiam i życzę ci wiele szcześcia w hodowli bokserów http://agalia.w.interia.pl
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-07-05, 13:03 »
Hej i co nie ma więcej osób które mają bokserki :?
Na pewno są, odezwijcie się!
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-07-05, 13:04 »
Cytat: CHI
Witajcie, na dzień dzisiejszy mam 1,5 boksera ;)
Reproduktor DIUK Meritum - 7 lat i jego siostrzenica JA PANTERA Meritum 8 mies.  (na spółkę z właścicielką jej ojca - stąd to 0,5 ;) ) i wcale nie miała zostać u mnie ;) .
Oboje są mojej hodowli Diuk od wspaniałej Chimery Ir Fer.  Ja Pa od jej córki (pełniej siostry Diuka) Faworytki Meritum.
To na razie tyle, bo jak zacznę o bokserach - to może wyjść książka, a piszę z pracy ;)  dlatego nie pisałam wcześniej  ;) .

Pozdrawiam
CHI


CHI wiesz każdy kto ma boksera to jak zacznie to nie moż skończyć :)
Zapisane

CHI

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-07-07, 07:58 »
Cytat: Agga
[..]



CHI wiesz każdy kto ma boksera to jak zacznie to nie moż skończyć :)


Wiem  :) , ale ponieważ Chimera była super psem - a jej dzieci są takie same no i jeszcze są bulki - to sami wiecie :)  - w końcu zrobię tą stronę www, to wrzucę - "bajki i anegdoty o moich psach".
Próbka:
Chimera była do mnie niesamowicie przywiązana. Do tego stopnia, że będąc uśpiona po prześwietleniu na dysplazję jak wyszłam na korytarz do bulki - wyszła za mną... "Bęcnęła" na kocyk i spała twardo jeszcze 2 godziny... Doc Siembieda nie mógł się nadziwić... :)
Dokładnie ten sam numer powtórzyła jej córka Faworytka - matka Ja Pantery... :)
Oddzielny temat to moje psy i wystawy...
Chimera wygrywała dla mnie i przeżywała każdy sukces i niepowodzenie (to ostatnie bardzie, ale zdarzało się rzadko ;) ). Ostroga - bulka po prostu ma charakter modelki - uwielbia być podziwiana (kiedyś zabrałam ją na klubówkę bokserów i musieliśmy zainscenizować jej "sędziego i sędziowanie" bo widać było, że jest wściekła - jak "wyszła na ring", pokazała się, została "dokładnie obejrzana i oceniona"  dostała brawa i wtedy dopiero poszła spać  :) - mieliśmy ją z głowy do końca klubówki ;). Diuk (syn Chimery) wystawy olewał... Jako młody pies doprowadzał tym wszystkich (tzn mnie i sędziów) do szału - bo jak ocenić psa, który w ruchu jest super, a w "statyce" wywala klejnoty do góry i róbcie co chcecie :cry:  Nauczyłam się wystawiać go jak bull terriera - ja na kolanach trzymam drania jedną ręką za gardło, drugą ..... od spodu ;) . Później na szczęście zrobił się wrażliwy na "psie docinki" i jak mu "konkurencja" na ringu powie coś brzydkiego to "pręży się jak lew" i jest piękny... ;)
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-07-10, 20:22 »
Hej!
Co słychać!
U mnie w OPolu pogoda do kitu :cry: Pada deszcz, jest zimno, no czasami słonko wyjdzie.
Moja Sara nie chce na dwór wychodzić. Jak jużwyjdzie to szybciutko zrobi co ma zrobić i do domu.  MOże jak się z robi troszkę cieplej to będzie chciała chodzić na spacerki.
Parę dni temu poznałąm dziewczynę, która ma 4 miesiączną suczkę amstaffke. Sunia jest urocza. Moja Sara bardzo ją polubiła :)
Mam nadzieję, że będą sie łądnie bawić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-07-10, 20:22 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #9 : 2003-07-14, 00:19 »
Hej, BOKSEROMANIACY odezwijcie się!!!
Gdzie wy się podziewacie!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????
Zapisane

Siva

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-07-15, 13:47 »
Cytat: Jimmy
Siva zamierzasz mieć drugiego psiaka ? Wow, podziwiam, podziwiam  :wink:

no ja zamierzam, gorzej z moim TZ, on mowi "nie bedzie zadnego drugiego psa"... ale wczesniej mowil  "nie bedzie zadnego psa" - i prosze - Sparkiszon jakos jest ;)
mysle ze to kwestia czasu, raczej dluzszego, ale poczekam :)
Zapisane

Juha

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-07-16, 14:48 »
Nie mam boksera, choć bardzo chciałam mieć doniedawna tę rasę!! :)
Jednak pomyślałam, że kupię coś w podobie w sumie do boxia;)  i mam buldożka francuskiego koffanego!  M.in. równie zwariowany- albo i jeszcze bardziej niz boxie, a tak w ogóle to taki jakby mały formacik bokserka :lol:
Moja kuzyneczka ma bokserkę (5-letnią suczkę!) i teraz za jakiś tydzień powinna urodzić szczeniusie po raz drugo chyba;)
A wyszło to wszytsko z mojego zeswatania z Aaronkiem mojego wujcia...
Do teraz są śliczną parką!!

Również kocham bokserki- są takie słodkie- do niedawna nawet miałam emblemacik (do dziś jeszcze...hehe) boksera!

Jeszcze coś tu zapewne dopiszę jak czas będę miała do dyspozycyjki!!
P@!
Zapisane

CHI

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #12 : 2003-07-18, 07:46 »
Wzięłam się wreszcie za zrobienie strony mojej hodowli. I mnie wcięło  :arrow: po nocach też;) . Kopię się w materiałach już drugi tydziń. Największy problem mam ze zdjęciami - najchętniej bym zamieściła 3/4 ;) (no bo tu Chimera to, a Diuk tamto, a małe to już całkiem niesamowite). I jeszcze kolega kazał mi robić to w "mrówkach i wężach" czyli pisać w HTML:cry:  (co jest dla mnie całkowitą abstrakcją - ale jednak wciąga :) ) i poszedł na urlop  :wink: Ale w poniedziałek wraca i pewnie oceni te moją "radosną twórczość... :(
Pozdrawiam
nie tylko bokseromaniaków
CHI
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #13 : 2003-07-29, 00:15 »
Moi drodzy, żyjecie?????????? Jakoś nikt tutaj nie pisze. :(


U mnie i u Sary wszystko oki, tylko te upały ją strasznie męczą.
pozdrawiamy AGA & SARA
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #14 : 2003-08-20, 10:50 »
Boksiarze gdzie jesteście?????
U nas upały ledwo zyjemy, ale jakoś ciagniemy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #14 : 2003-08-20, 10:50 »

Siersc

  • Gość
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #15 : 2003-08-20, 10:59 »
W sobote bede miala bokserka :D ale sie ciesze dam wam fotki jak cos ;)
pozdro.
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #16 : 2003-08-20, 11:03 »
Bardzo się ciesze, że zawita w twoim domku bokserek. Jak już będzie napisz coś o niem :)
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #17 : 2003-09-18, 11:19 »
Hej boksiarze co  z wami.
Do roboty i pisać tu o swoich psach
MOja Sara ma się nawet dobrze, nie narzekamy
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #18 : 2003-09-23, 09:47 »
Hej!
 JA jestem posiadaczką cudownego jasno pręgowanego boksia dopiero od 2 miesięcy..
Piesio nazywa sie "Graf z Robertowej Chatki" i jest synem Ch.Pl "Tongo z Dobrskiej Szosy" oraz córki "Grand Alfa Pol" - "Bellis Alda Box".
Obecnie ma 5 miesięcy i nalezy do uszasto-ogoniastych.. czym wzbudza niemała sensację na ulicach.. Hihi ;)
Kocham go !!! To naprawdę fantastyczny zwierz.. ;)  Nie zamieniłabym tej rasy na żadną inną..

Ps. Jego zdjęcia mozecie zobaczyć w Albumie..

Pozdrawiam wszystkich bokseromaniaków.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #19 : 2003-09-23, 10:29 »
Hej
Czy my się nie znamy z [....]anii???
Bardzo się cieszę, że masz bokserka... to wspaniała rasa...i jak mówisz ja też nie zamieniłabym swojego na rzadną inną rasę..
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #20 : 2003-09-23, 10:30 »
A zapomniałam gdzie jest ten album ???
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #20 : 2003-09-23, 10:30 »

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #21 : 2003-09-23, 12:02 »
Faktycznie znamy sie z [....]anii.. :)  Mam tam taki sam login..
Co do albumu ze zdjęciami to jest tutaj na samej górze link.. :)  Tam w dziale pieski jest mój Grafcio.. No a w dziale z konikami moje byle i obecne qnie..
Zamieść jak mozesz zdjęcie swojego piesia.. Chetnie sobie obejrzę.. :)

Pozdrówka.. Do usłyszenia..  :) :) :) :) :) :) :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #22 : 2003-09-23, 13:06 »
Hej
Moją Sarę widzisz w emblemacie. :)

jak możesz to powiedz mi jak mam umieścić zdjęcie w albumie... zielona jestem.. :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #23 : 2003-09-23, 15:51 »
ASgga, ja Cię proszę, nie pisz postu pod postem. Trochę ciężko się czyta takie rozkawałkowane wypowiedzi. Jak Ci się coś przypom,ni, to użyj przycisku "zmień".

Co do albumu - wejdż, tam jest w każdym dziale przycisk - "dodaj zdjęcie" i użyj.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #24 : 2003-09-23, 16:53 »
Cześć Agga.. :)
Widze,że ktoś już udzielił Ci już wskazówek jak umieścić zdjęcie.. Ja zaznacze tylko żeby pamietała o obrobieniu go do odpowiednich rozmiarów bo inaczej Ci nie wejdą.. :)  No i czekamy na efekty..

Pozdrawiam.
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #25 : 2003-09-23, 17:25 »
Zdjęcie umieszczone, narazie jedno... z czasem postaram się umieścić więcej..
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #26 : 2003-09-23, 17:34 »
Byłam, widziałam.. :)  Szkoda tylko,że fotka jest taka mała.. Niestety niewiele na niej widać.. :( Ale mam nadzieję,ze z czasem wstawisz jeszcze inne, większe...

Czekamy z niecierpliwością.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #27 : 2003-09-23, 19:57 »
no i ja mam boksera :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #27 : 2003-09-23, 19:57 »

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #28 : 2003-09-24, 08:26 »
Pat napisz co więcej o swoim piesiu.. Ile sobie liczy miesięcy lub też latek.. Jaki jest.. A moze zamieścisz fotki? :)

Gdzie sie podziali właściciele bokserów??? :( Czy tak nas tu mało???

BOKSEROMANIACY WSZYSTKICH NARODÓW ŁĄCZCIE SIE !!!!!!!  ;) Hihi
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #29 : 2003-10-01, 16:16 »
Mój psiak urodził sie 1 czerwca 1997 czyli ma ponad 6 latek. Jest kochany i nigdy gi nei zamienie jego fotka jest w galeri jako Max jak był szczeniakiem teraz jest dostojnym gosciem uwielbia inny ziwerzaki co potwierdza zdiencai koło mojego niku :)))
SĄ JESZCZE ACYS BOKSEROMANIACY ??
Zapisane
To piekło nie raj :)
Strony: [1] 2 3 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 28 zapytaniami.