Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 190496 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1770 : 2005-11-07, 19:49 »
Ela ty weź mnie nie strasz, że mnie jeszcze jakies takie dziadostwo czeka... :roll: :|

A ja dzie od rana zalatana. Do 14 w pracy. POtem na 15 leciałam do takiej rodzinki u której sprzatam. A po 17 z tato jechałam zeby mu pomóc troszke bo on znajomemu remonruje mieszkanie. Trzeba było troche ten bałagan ogarnąć. Tak wiec cały dzien zajęty.


Patrzcie jaka Sarcia mine zrobiła.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1771 : 2005-11-08, 10:37 »
ojej, Aga ja nie chciałam cię przestraszyć  :roll: te prognozowanie i symulacje to jak na razie spotkałam tylko na swojej uczelni, nikt poza mną o tym dziwactwie nie słyszał

ja za to od dziś jestem na zwolnieniu, więc sobie odpocznę  - taki mały urlopik  :P tylko moja szefowa jakoś niezadowolona  :P

a zdjęcie Sary cudne, okropnie się Wiktorowi podoba  :mrgreen: bez przerwy mu mało oglądania i wazi mi cały czas na kolana  :mrgreen:
pozdrawiam was i trzymajcie się ciepło
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1772 : 2005-11-08, 20:04 »


upss pańcia mnie przyłapała :oops: :lol:

Ela no jak znam swe szczeście to pewnie jeszcze bede miec takie przedmioty. ALe cóż kiedys bede ekonomistą.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1772 : 2005-11-08, 20:04 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1773 : 2005-11-08, 20:17 »
no ładnie Sarunia, ładnie, u pańci na łóżeczku  :P
moje nie mają tak dobrze, tylko w wyjątkowych sytuacjach pozwalamy im wchodzić na nasze łóżko i chyba dziś będzie taka wyjątkowa sytuacja, bo właśnie dziś po południu mój syn znalazł w kibelku .... szczura  :shock: tak po prostu przypłynął sobie rurami kanalizacyjnymi  :shock: no to tyle z nowości
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1774 : 2005-11-08, 20:50 »
Sarcia cudowna, jak zawsze :kocham: Buziaki i uściski dla niej od Figi i maluszka :tuli:

Dziewczyny, proszę mnie tu nie straszyć, ja się martwię, że może być obowiązkowa matematyka na maturze, czyli przedmiot w którym jestem kompletną łamagą.. A co dopiero gdybym miała cokolwiek związanego z matmą na studiach...

mój syn znalazł w kibelku .... szczura :shock:

Oj, nieciekawie.. :eh: Zastanawia mnie, jak szczury się dostają do łazienki.. Przecież jak się wodę spuszcza, to wszystko jest spłukiwane w dół, więc niby jak szczur miałby się przedostać przez to..? Chyba, że z toalety się długo nie korzysta :P

A co do szczeniaka - mój tata będzie go wyprowadzał /jak wyzdrowieje/, bo w dzień jego właściciele są w pracy, a tata nie ;) Ja bym to z chęcią zrobiła, ale mam szkołe :cry:
No, a mały wraca do zdrowia - teraz tylko (a może aż) antybiotyk, coraz mniej kaszle.. Uff
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1775 : 2005-11-08, 21:10 »

Dziewczyny, proszę mnie tu nie straszyć, ja się martwię, że może być obowiązkowa matematyka na maturze, czyli przedmiot w którym jestem kompletną łamagą.. A co dopiero gdybym miała cokolwiek związanego z matmą na studiach...

oj nie chciałam nikogo straszyć


Oj, nieciekawie.. :eh: Zastanawia mnie, jak szczury się dostają do łazienki.. Przecież jak się wodę spuszcza, to wszystko jest spłukiwane w dół, więc niby jak szczur miałby się przedostać przez to..? Chyba, że z toalety się długo nie korzysta :P


pewnie, że nieciekawie, dostają się rurami, to są wodne szczury, a z toalety korzystała moja teściowa 10 min. wcześniej, a jak syn wszedł to szczurek sobie siedział na drabince, która stała w kibelku
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1776 : 2005-11-09, 20:15 »
O kurcze szczur w kibelku? :help:bleeee....
Zaczne do nocnika robic :;p:

A ja dzis byłam u lekarza po skierowanie do ortopedy. Pierwszy wolny termin 28.11 chyba nie jest tak źle do innych czeka się dłużej :|JUtro trzeba sie zarejestrowac.

Sara ma się tak sobie odpowiednio do wieku. :mrgreen:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1777 : 2005-11-09, 22:15 »
wodne szczury

Nie ma szczurów wodnych ;) W Polsce mamy szczury śniade i wędrowne, czasem piżmaki (http://www.lowiecki.pl/biologia/pizmak.php) określa się mianem właśnie wodnych szczurów, ale takie zwierzęta nie istnieją dla nauki (a przynajmniej tak mi się wydaje :P)

Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1778 : 2005-11-10, 11:21 »
nie sprzeczam się :)  nie znam się na tych zwierzątkach, być może, że ludzie ich tak po prostu nazywają, ale jakie by to nie były szczury, spotkanie nie było przyjemne, a to nie pierwszy taki przypadek u nas na osiedlu :(  aha i do piżmaka nie był podobny
Aga ja też zaczynam myśleć o nocniku  :P
Wiki od tamtego dnia normalnie zwariował, lata po chałupie i bez przerwy węszy, a co śmieszniejsze to z nosem w górze, wczoraj nie spodobał mu się kokos, który leży na lodowce i bez przerwy teraz siedzi w kuchni i wyje  :roll:  Max za to ma wszystko w nosie, byle mógł sobie pospać, dostał jeść i żeby go wyprowadzić na siusiu, reszt nie ma znaczenia  :P 
no a ja sobie siedzę w domku i dobrze mi z tym :)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-10, 11:23 autor d ela »
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1778 : 2005-11-10, 11:21 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1779 : 2005-11-10, 21:01 »
WITAM!
Dziś zakonczyłam leczenie zęba. Jeszcze troche i zostane bankrutem. A za dwa tygodnie wyrywam zeba madrości...po co one komu jak sie psuja. :help: :roll:
W pracy dzis miałąm sporo roboty. Jutro zaczyna sie malowanie sekretariatu, gabinetu dyrektorki oraz jeden klasy. Trzeba było powynosic rzeczy, pozaklejac wszystko co sie dało.

Jutro jade do poznania do chłopaka :kocham: wracam w niedziele :kocham:

Pozdrawim wszystkich  do napisania w niedziele :tuli:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1780 : 2005-11-14, 09:16 »
a ja dziś wybieram się do dentysty :( i wróciłam dziś do pracy, strasznie się rozleniwiłam, psy też się przyzwyczaiły do mojej obecności w domu, niech juz będzie piątek ....
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1781 : 2005-11-14, 19:46 »
Ej no, dziewczyny, co to jest, leczyć te zęby! ;)
Figa zapada w sen zimowy jakby co :lol:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1782 : 2005-11-14, 21:43 »
właśnie mam jedną dziurę i ze dwie plomby do wymiany :( chyba częściej będę teraz zaglądać do dentysty :(
co ja bym dała, żeby Wiki zapadł w sen zimowy, ale niestety on ma tyle energii, że zastanawiam sie skąd on ją bierze
pozdrawiam i lecimy na spacerek
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1783 : 2005-11-14, 22:34 »
WITAM !

Uuuuu Elunia to posiedzimy razem na fotelikach dentystycznych...brrrr.... :help:
Ja musze wyrwać zęba mądrości, widać za mądra jestem na niego. :roll: I dwie małę dziurki są.
W czoraj wróciłam do domciu. Szkoda, że tak czas szybko leci. Czasami chciałabym go zatrzymać :|
Dziś w pracy miałam urwanie cyca. Przez wekend w szkole w której pracuje był mały remoncik. Mój tato akurat sie tym zajmował. A ja od czarnej roboty. Ale szkółka juz prawie jak nowa. :mrgreen:
Sarcia ma cieczke. Ja kiedyś z nią oszaleje :;p:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1784 : 2005-11-15, 12:32 »
no to jedziemy na tym samym wózku  :mrgreen:  ja mam wyrwane dwa zęby mądrości :(  ja chyba jestem .... za głupia na nie  :mrgreen:  :mrgreen:
Aga ale jak już wyremontują szkołę, to łatwiej będzie sprzątać, wszystko takie nowiutkie :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1784 : 2005-11-15, 12:32 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1785 : 2005-11-15, 20:08 »
w pracy miałam urwanie cyca.

:lol:

Jak wyrywają ząb mądrości, to znaczy że mądrość go po prostu wypierała ;)

A ja dziś dostałam ciasteczka w zamian za poświęcenie dla Chopina :P
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1786 : 2005-11-15, 22:52 »
Tez sie pozbede ząbka mądrości. Wogole nie wiem po co one człowiekowi jak i tak sie psują. Jutro jade z Sara do weta na zastrzyk na drapanko. Przy okazji odrobaczymy i zaszczepimy. Czas wyciągnąc kubraczek. Tylko sie zastanawiam czy ona w niego wejdzie. Schudła pare kilo.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1787 : 2005-11-16, 11:45 »
A ja dzi¶ dostałam ciasteczka w zamian za po¶więcenie dla Chopina :P
a cóż to za poświęcenie ??

ja z jednej strony narzekam, że zimno i że wcześnie się robi ciemno, ale nie mogę się doczekać pierwszego śniegu
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1788 : 2005-11-16, 19:16 »
Ela, dokładnie ;)

Poświęcenie? Trzy godziny sterczenia przy szczeniaku z kroplówką.. Tak wydaje się łatwe, ale nie zachęcam do praktyki, bo nagle wszystko stanie przed nami w nieco ciemniejszych barwach :P Poza tym my niemalże uczymy tych ludzi jak opiekować się psem.. Np. ostatnio wymyślili, że będą go trzymać w takiej dużej klatce żeby nie gryzł i nie załatwiał się wszędzie.. Co i tak niczego go nie nauczy, a powstrzymywanie potrzeb fizjologicznych odbije się w przyszłości psa w postaci słabych zwieraczy.. Tata wychodzi z tym psem minimum 4 razy dziennie, dostał klucze do domu i stara się nim zajmować.. Zastanawiamy się, po co oni kupili psa, skoro w ogóle nie mają dla niego czasu, o 6.00 wychodza do pracy, wracają o 12.00 na obiad a potem o 12.30 wychodzą znowu, no i wracają dopiero po 18.00.. :roll:
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1789 : 2005-11-17, 00:26 »
Łoooooo boshe ale fajnie..... moja kumpela ma świra na punkcie bokserów ma dwa w domu Bandzior i Paskuda jak mi się uda to wyżule od niej foty i je tu wrzuce oki. :)
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1790 : 2005-11-17, 09:11 »
bardzo chętnie poznamy Bandziora i Paskuda :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1790 : 2005-11-17, 09:11 »

Gerwia

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1791 : 2005-11-17, 13:17 »
Oki jak skombinuje foty to zaraz wrzuce.... :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1792 : 2005-11-17, 18:33 »
Czekamy, czekamy na fotki ;) I witamy :mrgreen:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1793 : 2005-11-18, 14:37 »
hej Bokseromaniacy ! co z wami ?
pisać mi tu szybko co u was słychać, jak psiaki ? u nas w porządku, siedzimy sobie w ciepełku, czekamy na śnieżek

Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Gerwia

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1794 : 2005-11-18, 17:26 »
Fotki boksików:
PASKUDA:



BANDZIOR:

Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1795 : 2005-11-18, 23:36 »
hahah ale fajne psiaki.

U nas jakos leci. Zaszczeopiona i odrobaczona. Dzis dostała jeszcze zastrzyk na drapanko.

Opole zasypane śniegiem. Ja już z ustesknieniem czekam na wiosne.

Wekendzik spedze na uczelni. Od rana do wieczora zajęcia :/
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1796 : 2005-11-18, 23:38 »
hahah ale fajne psiaki.

U nas jakos leci. Zaszczeopiona i odrobaczona. Dzis dostała jeszcze zastrzyk na drapanko.

Opole zasypane śniegiem. Ja już z ustesknieniem czekam na wiosne.

Wekendzik spedze na uczelni. Od rana do wieczora zajęcia :/

Dzieki za komentarz...... Czekam na następne !!!
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1797 : 2005-11-19, 21:42 »
Śliczne psiule ;)

A ja nie mam już weekendów :( Dziś od 11.00 już zasuwałam na dodatkowych zajęciach, byłam w szkole, potem musiałam iść z rodzicami na kolację do znajomych.. Jutro przyjeżdża moja koleżanka, która wyjechała we wrzesniu do Szwecji, więc trzeba będzie się z nią spotkać (wyjedzie w środę czy tam wtorek). A ja marzę tylko o śnie.. W poniedziałek mam 2 fizyki, więc jestem cała w skowronkach po prostu.. Chce już napisać egzaminy i mieć to wszystko za sobą, zasnąć na cały dzień i wszystko olać.. Ehh.

U nas śnieg popadał w nocy, po czym błyskawicznie stopniał.

A Figa? Zazdrosna o Chopina, bo dziś się z nim bawiliśmy trochę. Heh ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1797 : 2005-11-19, 21:42 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1798 : 2005-11-19, 22:22 »
Dobry wieczór!

Ledwo zyje po dzisiejszych zajęciach. Jutro czeka mnie taki sam dzień  :help:
A na nadoatek strasznie boli mnie głowa i migdałki.  :help:

OPole zasypane śniezkiem przyszła prawdziwa zima :roll:Stanowczo wole ciepełko.

Karola ty to masz urwanie głowy :tuli:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1799 : 2005-11-20, 13:02 »
Agguś, Ty, z tego co czytam, nie masz lepiej :tuli: Trzymajmy się jakoś, kiedyś wiosna będzie musiała nadejść ;)
U nas śnieg stopniał i nie wraca. Ale jest lodowato :|
Zapisane
Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 32 zapytaniami.