Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 27 28 [29]   Do dołu

Autor Wątek: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)  (Przeczytany 132497 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #840 : 2009-01-13, 16:10 »
Matemtyka
M- matematyczka
K-Ja

M:Żeby obliczyć mediane to trzba ustawić liczny w kolejności ....
K: Alfabetycznej.

z dzisiaj.
M- matematyczka  A - Adam  K- Ktoś

M: W tym dzieleniu wyjdzie chyba ... <patrzy w kartkę żeby spojrzeć na wynik>
K: A Pani zna to zadanie już
M <z uśmiechem>: Wiecie ja je robiłam wczoraj, bo chciała sprawdzić czy umiem rozwiązywać takie zdania ...
Klasa zgon, później rechot
A: To niech się Pani od razu przyzna, ze wczoraj miała korepetycje
Klasa + M : rechot

Geografia
G- geograficzka
J- Ja

G: Kto mi powie skąd mamy prąd
J po cichu : Z Rosji ...
Klasa rechot,
geograficzka się odwraca i poważnym tonem: Z Rosji to mamy gaz


^^".


Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #841 : 2009-01-13, 16:43 »
Podobno na stołówce zaczeli się wczoraj lać jacyś dwaj goście- nauczyciele zareagowali i przepędzili.
Na tej samej przerwie przed tym; stoję z kumpelą z ławki i jej sąsiadką z bloku pod naszą salą :P
Postanowiłyśmy iść do szatni, a tam już siedziały wszystkie dziewczyny z mojej klasy, to też klapłyśmy. Chłopy z mojej klasy stały też w szatni, ale przy schodach.
Nagle do szatni wparadował tłum chłopaków. XD
Nawet i z 30 jak nie więcej ich tam nasrało. :P
Oczywiście, wszyscy chętni podziwiać walkę, chłopy z mojej klasy powędrowali za nimi (od szatni można przejść w korytarz prowadzący do małych salek*).
*tam zaplanowali się lać
Chyba pare osób też tam paliło i ogólnie zamieszanie było.
10 s po tym zebraniu się tłumu, wparadował dyrektor. o3o'
I zaczął drzeć się "Co wy robicie?! Stać!". Rozszerzył tak jakby ręce, żeby nikt nie uciekł, wszedł w głąb chłopów, chyba żeby dojść do tych co mieli się bić. Odwrócił się... i wszyscy co za nim byli jak spier*olili. :lol22: To trzabyło zobaczyć. XD Z tłumu zostało ze 6 osób. Międzyczasie uciekł mu jeszcze jeden  (samotnie), "Stój! Wracaj! Nie uciekaj!", a potem też jakiś chłopaczek dał dyla.
Dziewczyny z mojej klasy w brecht. :lol22: ;d :lol: :co-jest:
Podobno jak tłumem wchodzili do szatni, to nauczycielka od techniki mająca dyżur śmiała się. xD
A jak uciekali to jeden wyglebał o schody. xP
A potem dzwonek już był, a w szatni Ci co zostali-nie uciekli ochrzankę do dyrektora słuchali. xP
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #842 : 2009-01-22, 18:09 »
No to tak w tamtym tygodniu pisaliśmy testy, środa i czwartek po teście- do domu.
Ale w piątek po teście mieliśmy mieć trzy lekcje. Przyszło tylko dwóch chłopaków z naszej klasy.
We wtorek była wywiadówka (9 rodziców tylko) wychowaczyni o tym powiedziała rodzicom i nam, że dyrektor i ona są źli an nas. Wczoraj - ok. 7 osób na lekcji...
Wczoraj podobno też był kurator (?) w szkole.
Dziś Pani na polskim pytała tych co wczoraj nie było (nie przyszli wczoraj, bo nie przeczytali Faraona). Dziś też mało osób było. Na polaku też przyszła nasza wychowaczyni i oczywiście standardowe "Kochani,ątka, koteczki nie uciekajcie z lekcji" itp. Fajną mam wychowaczynię, żadko krzyczy, a jak tak to prędzej się rozczula, czy coś. :P Powiedziała nam jeszcze, że dyr przyjedzie na jakiejś lekcji. (Mieli wczoraj dzwonić do rodziców brakujących uczniów, lecz szkołę nie stać na 15 telefonów 8D ).
Na matmie przyszedł dyrektor. XD Jak zaczął nam kazania prawić, to pół majzy zleciało. o3o
Pare osób wystrachanych, pare powtrzymywało się ze śmiechu. :lol:
Albo bierze dziennik "Numer 4 >Imię Nazwisko< czemu nie było twojego rodzica na wywiadówce, numer inny znowu jakiśtam; czemu wczoraj Ciebie nie było?" I tak wypytywał pare osób. Groził pismem do burmistrzam 5 tys. za wary, groził zmywakami w Anglii itd.
Będzie chodził do naszej klasy na lekcje, na kontrole, ile osób jest. oO"  .\/.
Śmianie. XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedz #842 : 2009-01-22, 18:09 »

Szisz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 60
  • The Mad Hatter
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #843 : 2009-02-02, 20:41 »
Biologia.
Paweł: Psze paniii, mogę do łazienki?
Pani: Nie. Monitoring jest i nie wolno chodzić po korytarzu w czasie lekcji.
Paweł: Psze paniiiiii....
Klasa chórem: Pamiętaj - Chuck patrzy!! :3

I sensacyjna wiadomość - nasz katecheta, szanowny Pan Jarosław, wygrał w Lidlu wycieczkę na karnawał do Rio. xDDD
Zapisane
Amai hana ni naru, doku no mi ni mo naru...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #844 : 2009-02-02, 23:05 »
Nie napisze najbardziej smiechowych sytuacji z racji tego, ze trza by je bylo pokazac :P

Czyli ogolnie - poczatek szkoly i pierwsza lekcja jezyka migowego :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #845 : 2009-02-03, 02:53 »
........ Iras - do jakiej szkoły,chodzisz?  :>

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #846 : 2009-02-04, 12:28 »
ratownictwo medyczne :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #847 : 2009-02-05, 01:04 »
Ćwiczenia z anatomii układu nerwowego:

Dr - doktor
S. - Szymon

Dr:... i tak w przypadku wścieklizny można zaobserwować asymetrię źrenic - jedna jest zwężona, adruga rozszerzona, co wynika z...
S.: To ja tak mam, panie doktorze.
Dr: Ale nie masz żadnych innych objawów? Piana na pysku? Wodowstręt?
S.: Nie, serio... Ja tak mam od małego.
Dr: [ze śmiertelną powagą i prawdziwym zatroskaniem] Dobrze, że nie od kolan.

15 minut później:

Dr: No i jak to zwykle jest z kolorami w nazwach, istota szara wcale nie jest szara...
S.: Ale tak trochę jest.
Dr: Nie, nie jest.
S.: Ale taka szarawa...
Dr: Szarawa? Jesteś jak Windows 98. Rozróżniasz 16 kolorów.
S.: Ale się tak często nie zacinam.
Dr: A szkoda... Za to nie da się ciebie wyłączyć...


Pół roku później, anatomia ptaka, z tym samym doktorem:

Dr: [wchodzi z żywą kurą] Chodźcie no tu. Simon, potrzymaj ją na stole. mam nadzieję, że cię to nie przerasta.
S.: Jak byłem na wsi, to nie raz ptaka trzymałem.
Dr: ...

Dr: ... i jak chcecie pobrać krew to tu, bo jest mało piór i naczynie jest tuż pod skórą...
Ja: Uh... Jajko wyciekło...
Dr: Tylko uważaj, Szymon, żebyś czegoś nie wydusił ze swojej żony jak będzie w ciąży...

Fizjologia:

Prof: ... i to mleko tak samo z siebie nie zaczyna lecieć, tylko młode muszą sutki... hmmmm... mhmmm... przepraszam, ale żadne inne słowo nie przychodzi mi do głowy... obawiam się, że będę zmuszony użyć wulgaryzmu, proszę tego nie notować... Więc one muszą te sutki pomiętosić, zanim zacznie lecieć mleko.
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #848 : 2009-02-06, 23:02 »
na wykładach na temat witaminy c, jeden z profesorów
P-profesor
G-Grupa

P: Wiecie co ma najwięcej witaminy c?
G: Cytryna?
P; Polskie dziewczyny :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedz #848 : 2009-02-06, 23:02 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #849 : 2009-02-06, 23:10 »
Yyyy.... ale istota szara jest szara xDDD
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #850 : 2009-02-07, 01:11 »
Cóż... Według doktorów, jak i profesora, przyżciowo jest bardziej różowa niż szara. No i jak oglądaliśmy nieutrwalone preparaty, to też na to by wyszło.
Z resztą nawet gdyby było inaczej, to żaden student przy zdrowych zmysłach (a Szymek najwyraźniej do tego grona nie należy) nie kłóciłby się na jakikolwiek temat z TYM doktorem. A już na pewno nie o rzeczy, z których robił doktorat.
 
I jeszcze znalazłam:
 
Ten sam doktor:
 
"Jak będziecie się chcieli pozbyć kiedyś ciała, to pamiętajcie, że kwas nie jest najlepszym pomysłem, bo zwęgla. Jak chcecie zatrzeć ślady, to użyjcie stężonej zasady."
 
Wykład z anatomii, profesor zaprosił pana doktora, coby nam wytłumaczył na czym będzie polegał egzamin, bo przecież on, jako kierownik anatomii nie ma o tym zielonego pojęcia.
Dr: Więc...
Prof.: Tu jest mikrofon.
Dr: Nie, nie, dziękuję, nie używam. Jakoś nie mam parcia na szkło, więc mi ręka do trzymania w takiej pozycji nie nawykła.
 
 
Któryś z wykładów z anatomii:
Prof.: Powrózek karkowy psa jest bardzo silny. Dlatego psa tak trudno jest powiesić.
 
Jeden z pierwszych wykładów z anatomii w tym roku. pan profesor był "niezwykle zajęty", więc na zastępstwo do pierwszaków przysłał pana doktora:
Dr: Dużo was, dużo... Ale postaramy się jakoś temu zaradzić...
 
Dr: Powrózek karkowy psa... Pewnie "niektórzy" już wam próbowali wmówić, że psa nie da się powiesić, bo ma silny powrózek. Otóż g**no prawda, moi drodzy. W filmach zawsze pokazują, że jak kogoś wieszają, to od razu łamie się kręgosłup. A prawda jest taka, że jak pętla jest z tyłu, to kręgosłup zostaje cały, a śmierć następuje w wyniku uduszenia. Utrata przytomności - po mniej więcej ośmiu sekundach. Inaczej sprawy się mają, jeśli pętla jest z przodu lub z boku. Wtedy kręgosłup się łamie, rdzeń przerywa, ale śmierć i tak w końcu jest w wyniku uduszenia. (w tym momencie pierwszaki przejawiały juz pełną gotowość do ucieczki, gdyby tylko dr wykonał jakiś gwałtowniejszy ruch -  :shock: ) A dlaczego uduszenia? Bo pętla zaciska tętnice i krew nie dociera do mózgu. Więc nie dajcie sobie wmówić, że to przez powrózek, bo to dlatego, że pies ma ok. 8 razy bardziej sprężyste tętnice.
 
Dr: Świnia w gwiazdy nie patrzy, więc jej więzadło karkowe nie potrzebne.
 
 
I nasze wykłady z anatomii ptaka w zeszłym roku:
 
Dr: jak kogoś to nie interesuje, to niech nie przychodzi, bo ja tam w żadne sprawdzanie obecności bawił się nie będę.
Aula: Uuuuuu...
Dr: W przeciwieństwie do niektórych, ja nie muszę w ten sposób podnosić swojej samooceny.
Aula - oklaski.
(oczywiście profesor namiętnie sprawdza obecność na swoich wykładach)
« Ostatnia zmiana: 2009-02-07, 02:52 autor siemaszka »
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #851 : 2009-02-07, 19:18 »
Już kończę tylko: :D
Oglądałam zdjęcia z sekcji zwłok, wyjęto facetowi mózg... kawałek "skórki" się oderwał... pod spodem było biało... pewno istota biała, natomiast to co było nad nią... było ewidentnie szare... :P  A nad istotą białą mam co? xD Istotę szarą ;P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #852 : 2009-02-26, 21:35 »
pani wychodząc z klasy od polskiego (zostaliśmy na przerwie bo mieliśmy tam następną lekcje) "meble można demolować bo są do wymiany" co najmniej jakbyśmy jakimiś niszczycielami byli ^^ (kolega dziś na polskim właśnie przy sprzątaniu mebli złamał jakaś deskę na 'karate' :roll: )
pani z matmy: "dlaczego ja was słyszę?!"
kolega: "bo ma pani dobry słuch"
podnoszę głowę a pani siedząc przy biurku, schylona, głowa na rekach i się śmieje xD

i tak najlepsze jazdy dziś były z praktykantem xD koleżanka: "mężczyzna a krzyknąć nie potrafi!" na pewno słyszał, ona pompowała cała czerwona przez jakieś 5 min...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #853 : 2009-03-19, 06:23 »
wczoraj zamiast pójść do kina z klasą mieliśmy zajęcia z psychologiem o uzaelżnieniach. i jak to przy naszej 'udanej' ;P klasie było wesoło.

psycholog każe się każdemu po kolei przedstawić. no i w końcu doszło do mnie:
k - kuba, p - patrycja, a - ja
a: a więc ja jestem aniaaa... mam czternaście lat i...
p: szukasz koleżanek i kolegów!
a: taa...
k (głosem z tej reklamy co była kiedyś w tv): cześć aniu. mam na imię kuba, mam piętnaście lat. też szukam koleżanek i kolegów...
cała reszta klasy + psycho: <gleba>

albo:
szymon - metr osiemdziesiąt wzrostu (albo ponad...), sto kilo, ogółem nie wygląda na drugą klasę gima (ale na ostatnią liceum tak :))
s - szymon, p - psycholog, a - adam
s: to ja jestem szymon.
p (z zonkiem): i masz piętnaście lat?
s: tak. skończyłem w styczniu.
a: taa... trzy lata temu..
reszta: <gleba>
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #854 : 2009-03-20, 15:31 »
heh, najlepsze LO w mieście, klasa human, rozszerzona historia - lekcja historii, rozwiązujemy mapki z analizą tekstów i zaznaczaniem na mapie... jedno z zadań mówi, żeby zaznaczyć na żółto obszar o którym kronikarz napisał "poszedł Włodzimierz na Lachów i zajął im grody ich..."
Emilka siedzi w 3 ławce, Jacek (bóg z historii) w 1.
Emilka (dosyć głośno): Jacek, Jacek! Gdzie leży Lachów??
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedz #854 : 2009-03-20, 15:31 »

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #855 : 2009-11-08, 20:33 »
Sobotnie laborki z Technologii Postaci Leku
K. intensywnie odważa Aqua Puryficata czy coś tam.
Pan Prof. O. G. tłumaczy Tomkowi jak to ważne zadawanie jest pytanka i odpowiedzi do "Co liczę", ponieważ musi on nauczyć swoje szare komórki myśleć, żeby nie pamiętał schematów, a umiał to zrozumieć:
"A więc rozumie Pan,bo chyba lepiej żeby Pan patrzył na gołe baby niż myślał nad cyferkami."
Dobrze, że nie miałam wtedy w ręce nic ciekłego ...

Laborki, nasza grupa robi pierwszą analizę, końcówka zajęć:
 Przemek: Ej, a do sprawdzenia trzeba zanieść zeszyt i probówki ?
Ania: Chyba tak ...
Ja: No chyba tak... a co ?
Przemek (wielki banan): A bo wylałem całą swoją analizę ...
no cóż na następnych dostał nową ;P a analiza polega na przeprowadzeniu XXXXX doświadczeń żeby wyszukać max 3 pierwiastki xD (ja jedną analizę robiłam przez 3 zajęcia :D)
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #856 : 2009-11-10, 23:07 »
http://demotywatory.pl/301093
Pasuje to wykorzystać. :]
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #857 : 2009-11-10, 23:18 »
no bardzo śmieszne, zrobiłam tak na po i chyba zadziałało, bo oprócz tego pytania na żadne nie znałam odpowiedzi a dostałam połowę punktów. xd
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #858 : 2010-04-08, 20:43 »
Ej, jakie można robić jazdy na lekcjach?
Ostatnio mi odbija i mam głupawy.
Wszystko przez schematyczność i nudność lekcji, czasami mam wrażenie, że nauczyciele czytają głośno podręcznik na lekcji i wyczekuję, aż meteor wleci przez okno. -.-'
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #859 : 2010-04-26, 23:00 »
Rodem z "Wszyscy nienawidzą Chrisa", zamiast jak chcę pożyczyć od kumpeli kasę, nie mówię   "pożycz złotówkę", lecz "dasz potrzymać złotówkę?". Nie śmieszne, ale my tam mamy takich idiotycznych tekstów trochę. ;P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #860 : 2010-12-02, 17:03 »
Puściły dziewczyny ostatnio karteczkę : "kto namalował tygrysa na suficie? =\" i się śmiały ze wszystkich którzy się nabrali xD', a ja tępak po podłodze szukałam, bo mi się z sufitem pomyliło. :lol:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedz #860 : 2010-12-02, 17:03 »

Mycha:D

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 33
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #861 : 2010-12-08, 21:42 »
U mnie matematyczka gdy zobaczyła przestraszoną minę usznia i wściekłość na jego twarzy niespowiedzianie wykrzyknęla "co się tak na mnie patrzysz jakbym ci ojca gitara zabiła" cala klasa lała się przez 15min. aż w końcu zadzwonił dzwonek. <LoL>
Zapisane
Koffam dyskutować, ale tylko mądrze na określony temat.
I love rybcie, psiaki, kociaki i gryzonie.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #862 : 2011-01-25, 22:37 »
http://rodzynki.net/  nieraz po prostu są tak komiczne sytuacje że można wymięknąć xD

pewna lekcja ang:
piszemy słówko "harder" (przy okazji powtarzamy wymowę
p- czemu się na mnie tak patrzycie :chytry:
piszemy słówko "the best" (tak samo wymawiamy)
koleżanka- teraz nie patrzec na pana...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #863 : 2011-04-03, 22:39 »
Późno skończyłyśmy zajęcia, myślałyśmy, że korytarz jak zwykle o tej porze jest opustoszały. Jako iż pęcherze moje i mej koleżanki były na wyczerpaniu, miałyśmy wnet skierować się do toalety

-L! Zajmij mi miejsce w toalecie- krzyknęła do mnie koleżanka.
-Dobra! Zagrzeję Ci deseczkę! - odkrzyknęłam gromko wychodząc i zdębiałam. Za drzwiami stało ok 30 osób(oczekiwali na egzamin)które wyraźnie były rozbawione moją kwestią(ach ta fala śmiechu uderzająca we mnie jak sztorm), a przechodzący jeden z wykładowców pokręcił głową i stwierdził
- To teraz już wiem, dlaczego kobiety zawsze chodzą parami do toalety....
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #864 : 2011-04-04, 00:25 »
Fatty :lol: :lol: :lol:.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

misiakov

  • *
  • Wiadomości: 33
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #865 : 2011-04-12, 16:47 »
Niezłe akcje :D Fajny wątek tak w ogóle, troche się pośmiałem przeglądając go pobieżnie :D Aż mi się czasy szkolne przypomniały, co wcale tak dawno nie było :P

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #866 : 2011-10-28, 14:27 »
Dziś ze znajomą nam odwalało...
Dzwoni znajoma do znajomej.
ZNAJOMA1-Pau
ZNAJOMA2-Ankó

W tym wypadku dzwoniła Ankó do Pau, spytać się gdzie mamy lekcje. Ja+Natalia patrzymy na zdjęcie wyświetlane na ekranie. A na nim Ankó co ma zgona na chodniku. XD No to my, że je chcemy. Pau, że nie da bez zgody Ankó.
Przyszła Ankó.
Pytamy się, czy może nam Pau wysłać przez blth. Ona nam że nie, bo sama nawet nie ma tego zdjęcia. XD
Natalia okłamała Pau na mat, że Ankó wyraziła zgodę i jej posłała to zdjęcie.
A ze mną się droczyła i mi nie wysłała go.
Więc Pau mi to samo, że muszę mieć zgodę od Ankó, bo prawa autorskie są. XD
No to zaczęło się nękanie Ankó. :>
Napisałam: 'oświadczam zgodę na przekazywanie, przetwarzanie moich plików fotograficznych...' itd. i zagłam to z tyłu i jej dałam pustą kartkę. Mówię jej: 'daj autograf'
Już miała się podpisać...
a Monika ją uprzedziła, że ja pewnie coś kombinuję. :P
I ta odwróciła z tyłu i w śmiech. XD
Potem już na religii (tamto było na 'wf'), siedzimy z Natalią i zastanawiamy się co zrobić, aby podpuścić Ankę. Doszłyśmy do wniosku, że potrzebny nam jej podpis.
Wcześniej się wygłupiałyśmy - podrabiając jej. XD
Więc puściłyśmy kartkę: 'zbieramy podpisy' do naszego rzędu - w którym łącznie z nami było 6 os. Ale Anka nie dała się nabrać.

Natalia: Ankó, daj zeszyt.
A my wtedy ciach, ciach i mamy jej podpisik. XD

Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #867 : 2012-01-17, 18:42 »
Dzisiaj miałam ciekawe przeżycia z tematem prezentacji maturalnej.
(pomijając to, że miałam nie iść na GW, a znajome poinformowały mnie że mi chyba odj... bo dziś składamy ostateczne prezentacje maturalne, a ja sobie o tym zapomniałam xd)
Ja wcześniej miałam dylemat ponieważ, wybrałam ‘motyw KOTA [...]’, który wg wszystkich był literówką i okazał się być: ‘motywem KATA [...]’ i nie wiedziałam jaki inny wybrać.
Ale jakoś nie umiałam się za to zabrać...
Zastanawiam się co wybrać... zmieniłam na motyw wolności, coś tam w utworach i filmach, myślę, no pewnie coś w stylu: „Lot nad kukułczym gniazdem” i jakieś wojenne, no ok niech bd.
Mieliśmy przynieść już wstępnie plan i bibliografię, a ja mówię że nie mam, bo dopiero co zmieniłam temat, Doda – a czemu zmieniłam, a ja że literówka w tamtym była.
A ona, że to wcale nie jest żadna literówka, pomijając to że słyszałam wersje plotki od kogoś, że to ona sama też mówiła, że to chodzi o kata, a nie kota.
W końcu poleciałam jeszcze do wicedyrektorki i mam skreślony motyw kota, potem wolności i ostatecznie motyw kota. XD
A ile kompromitacji przy tym i tłumaczeniem tego. ^^’
Musze sobie swoje wnioski przypomnieć, co myślałam o kotach, chyba że to najczęściej symbol zła. (niesłusznie xd)
Motyw kota okazał się być motywem kota i przestałam się tym katować.
:P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedz #867 : 2012-01-17, 18:42 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Szkoła, wbrew pozorom moze być fajnie =)
« Odpowiedź #868 : 2012-03-22, 17:18 »
Ostatnio znowu kuszą mnie coraz bardziej wagary.
To źle.

Wiecie, u mnie teraz jest miastowa faza na 'dyskonty odzieżowe'.*
Ostatnio przed PL w sali...
Natalia: Co jest na angielskim?
Anka: złotówka
Paulina: nowy towar

No i potem wyszło nas 6 bez słowa...


*szmaty
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 ... 27 28 [29]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 28 zapytaniami.