Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wystawa w Nowej Rudzie  (Przeczytany 1506 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majka1

  • Gość
Wystawa w Nowej Rudzie
« : 2002-10-16, 11:24 »
czy ktoś z Was wybiera się do Nowej Rudy na wystawę grudniową ?
Zapisane

Galja25

  • Gość
Wystawa w Nowej Rudzie
« Odpowiedź #1 : 2002-10-16, 11:31 »
Ja na pewno sie tam nie wybiorę. raz, że ode mnie to kawał drogi, dwa, juz tam kiedys byłam na wystawie i takiej "kaszanki" nie widziałam dawno i dlatego sobie oszczędzę nerwów. Poza tym w tamtym roku tez było "extra". Na ringach sa pozatrudniane niekompetentne osoby, chyba biora pierwsze lepsze z ulicy.OGOLNE ROZTARGNIENIE.
Nikt nic nie wie nigdy. Jezeli ktos to czyta i jest z Nowej Rudy to zapewne mnie :evil: .
Ja tam wolę jechać do Starej  Blondynki jak do Nowej Rudej!!!!!!!!!!HAahhahahahahahahahhahahhahaha
Zapisane

gia

  • Gość
Wystawa w Nowej Rudzie
« Odpowiedź #2 : 2002-10-20, 10:38 »
Galja,przepraszam bardzo,czy Ty masz coś do RUDYCH? Mam nadzieje że chodzi Ci tylko o miejscowość.Też tam kiedys byłam,nie na wystawie a na Mistrzostwach Polski w Karate,było beznadziejnie.To miejsce jest okropne i też na pewno nigdy tam nie pojadę.Przez tą niechęć nie ukończyłam Młodzieżowego Championatu z Leonem ale nie żałujemy wcale. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawa w Nowej Rudzie
« Odpowiedz #2 : 2002-10-20, 10:38 »

Galja25

  • Gość
Wystawa w Nowej Rudzie
« Odpowiedź #3 : 2002-10-20, 16:48 »
No, co Ty - gia,  :) lubie rude, rudo-rdzawe itp.....................Jeju - ale mnie nie powalisz na ziemie jakims ciosem karate??? 8) HAhahahahahahaha.......Ale widze, ze nie tylko ja (+ paru innych) ma wspomienia z NR...coż, a potem sie dziwią, ze ludzie nie przyjezdżaja, przeciez opinia idzie w swiat, i tak jak w tym przypadku.
Zapisane

gia

  • Gość
Wystawa w Nowej Rudzie
« Odpowiedź #4 : 2002-10-21, 00:00 »
A dlaczego właściwie karate..??!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 26 zapytaniami.