Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Znaczenie imion  (Przeczytany 6603 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Znaczenie imion
« : 2006-11-02, 17:57 »
http://strony.aster.pl/zyczenia/znaczenie-imion.htm

Co oznaczją wasze imiona
Anna- nie przecenia towarzystwa,  lecz także nie stroni od znajomości. Osoba wrażliwa na uroki krajobrazu i piękno wnętrz domowych. Lubi spokój,  zgodę i harmonię we własnym środowisku. Jest bardzo umuzykalniona, lubi muzykę nastrojowa. Potrafi postępować jak dyplomata, choć zdarza się, że swoim naiwnym zachowaniem się wszystko burzy.
co podkreślone się zgadza
« Ostatnia zmiana: 2006-11-27, 06:40 autor ania11o »
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #1 : 2006-11-02, 18:11 »
Jestem Katarzyną, rakiem - i wiem, że moją robotą jest ognisko domowe, artystyczna dusza, etc.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #2 : 2006-11-02, 23:05 »
ja na to nawet nie wchodze bo wiem, ze mojego imienia tu nie bedzie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #2 : 2006-11-02, 23:05 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #3 : 2006-11-03, 18:42 »
Olga  - Imię  Olga   przywędrowało do nas drogą bardzo okrężną. Jeżeli się nastroimy na wibracje imienia Olga, wyda się nam ono najpierw łagodne i zachęcające. Ale to pozory... Imię to mieni się w oczach niby hologram i pod miłą powierzchnią otwierają się jakiś głębie i tajemnice. Olga   należy do ludzi dzielnych, pełnych inicjatywy, ale też niespokojnych duchem i mających żyłkę ryzykantów. To w istocie rogate dusze. Olgi potrafią się przystosować do każdych warunków, więc również w środowisku ludzi spokojnych, statecznych i dbających o swoją opinię nie będą nikogo na siłę szokować. Jednak prawdziwym celem ich życia jest przygoda, doświadczanie wciąż nowych i dziwnych wrażeń, podróże.  Pociąga Olgi wszystko, co obiecuje nowość, sukces i zwycięstwo. Kiedy wymaga tego sytuacja, potrafią być groźnymi konkurentkami dla silnych mężczyzn. Tak, więc możemy sobie wyobrazić Olgę jako elegancką damę, której ulubioną rozrywką są skoki ze spadochronem! Życie z Olga   dostarczy jej wybranemu wielu mocnych wrażeń. Kobiety o tym imieniu potrafią działać niby środek dopingujący - ale i mężczyzna musi mieć silny charakter, aby sprostać takiej partnerce.


(jest w tym troche racji...ale tylko troche)
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #4 : 2006-11-03, 18:15 »
Katarzyna    - osoba o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest, bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi osób dwulicowych, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Osoba kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci całym swym dobrym sercem. Lubi przyrodę, podziwia sztuki teatralne, daje przykład jak zdobywać wiedzę.

Niektóre zdania zupełnie zgadzają się z moją osobowością :D :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #5 : 2006-11-03, 18:37 »
Kamila - jest zagadkowa, interesująca i pociągająca innych. Potrafi swoja osobowością zauroczyć towarzystwo. Chętnie i wiele przebywa poza domem, umie znaleźć się w obcych środowiskach, szybko jedna sobie przyjaciół. Osoby te Są gruntownie wykształcone, posiadają dar popularyzacji wiedzy. Są lubiani, ale i nienawidzeni, dla jednych dobrzy, dla drugich źli. Nie przywiązują się do partnera życiowego, ani dzieci. Domu rodzinnego nie prowadza. Lubią zmieniać partnerów, Są bardzo zazdrośni, potrafiła wywoływać afery miłosne.

Pierdoły :P
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

KittyPride

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #6 : 2006-11-24, 16:20 »
Marta - jest niezależna, o ciekawej osobowości. Uparcie darzy do celu. Osiąga sukcesy dojść szybko. Zwalcza wszelkie przeszkody. Wszystkie Marty od dziecka maja dobrze określone zainteresowania, wiedza kim chciałyby zostać, gdy dorosną i zwykle wybierają praktyczne zawody, w których można zarówno być użyteczna dla innych, jak i osiągnąć wymierne wyniki. Można zaufać jej zdrowemu rozsądkowi. Potrafi sobie narzucić dyscyplinę. Dobrze się sprawdzają w trudnych warunkach, kiedy trzeba sobie radzić w życiu przy pomocy skromnych środków. Umie zrozumieć ludzka niedolę i podnieść na duchu. W miłości Marty Są wierne.

Ta jasne,ja i wierna co za głupoty :P
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #7 : 2006-11-24, 16:36 »
Nina - Niny są bardzo utalentowane i często bujają w obłokach. Czasem cenią sobie życie rodzinne i spokój, ale nie odmówią, gdy je zaprosić na wspaniałą podróż z atrakcjami, po prostu są ciekawe świata. Kobiety o tym imieniu są egoistyczne, wyrachowane w postępowaniu. Nadają się do prowadzenia interesu przemysłowego lub handlowego. Na zewnątrz są jednak osobami miłymi, czarującymi, o gładkim sposobie bycia. A ponieważ są łatwowierne, dlatego natrafiają na wiele trudności i kłopotów. Późno wychodzą za mąż. Nie spieszą się do rodzenia dzieci. W sumie postać dziwna, trudna i skomplikowana.

Te pogróbione kompletnie sie nie zgadzają :P
Ale jestem trudna, dziwna i skomplikowana  :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #8 : 2006-11-24, 21:11 »
Natalia - kobieta o wnikliwym umyśle i głębokich zainteresowaniach. Starają się szczerze iść droga wskazana przez rodziców. Ale szybko okazuje się, że ich horyzonty Są szersze, a cele leża dalej. Często się zdarza, że Natalie interesują się abstrakcyjnymi dziedzinami wiedzy. Jest wiele przyczyn, dla których Natalie wybierają towarzystwo starszych przyjaciół i również wśród starszych mężczyzn czują się na swoim miejscu. Natalie nie pchają się do pierwszych rzędów. Raczej wola być odkrywane niż dbać o własna popularność. Instynktownie liczy na szczęśliwy los, który rzeczywiście ich nie zawodzi.
Skreślone kompletnie nie pasuje  :|
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #8 : 2006-11-24, 21:11 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #9 : 2006-11-24, 21:23 »
bardzo fajne, ale pozwolicie ze pogrubię kompletną bzdurę

Katarzyna - osoba o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest, bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi osób dwulicowych, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Osoba kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci całym swym dobrym sercem. Lubi przyrodę, podziwia sztuki teatralne, daje przykład jak zdobywać wiedzę.

HAHA! Dar opanowania wiedzy :P A co do dawania przykładu... Jeśli chcecie być tak mądrzy jak ja, róbcie na lekcjach to co ja - rysujcie sobie w brudnopisie albo odsypiajcie nieprzespane noce ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #10 : 2006-11-24, 21:49 »
Oj wiesz co, może ty nie jesteś godna podziwu, etc. ale może inne Katarzyny są, nie będę tu pokazuwać palcem kogo mam na myśli... :P (Joke, oczwiście... ;)  :lol: )
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #11 : 2006-11-24, 22:12 »
Olga  - Imię  Olga   przywędrowało do nas drogą bardzo okrężną. Jeżeli się nastroimy na wibracje imienia Olga, wyda się nam ono najpierw łagodne i zachęcające. Ale to pozory... Imię to mieni się w oczach niby hologram i pod miłą powierzchnią otwierają się jakiś głębie i tajemnice. Olga   należy do ludzi dzielnych, pełnych inicjatywy, ale też niespokojnych duchem i mających żyłkę ryzykantów. To w istocie rogate dusze. Olgi potrafią się przystosować do każdych warunków, więc również w środowisku ludzi spokojnych, statecznych i dbających o swoją opinię nie będą nikogo na siłę szokować. Jednak prawdziwym celem ich życia jest przygoda, doświadczanie wciąż nowych i dziwnych wrażeń, podróże.  Pociąga Olgi wszystko, co obiecuje nowość, sukces i zwycięstwo. Kiedy wymaga tego sytuacja, potrafią być groźnymi konkurentkami dla silnych mężczyzn. Tak, więc możemy sobie wyobrazić Olgę jako elegancką damę, której ulubioną rozrywką są skoki ze spadochronem! Życie z Olga   dostarczy jej wybranemu wielu mocnych wrażeń. Kobiety o tym imieniu potrafią działać niby środek dopingujący - ale i mężczyzna musi mieć silny charakter, aby sprostać takiej partnerce.


(jest w tym troche racji...ale tylko troche)

riff już napisała :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #12 : 2006-11-24, 22:38 »
Nie lubie takich imienników bo część jest kompletnie bzdurna. Np. jedna moja znajoma kaśka nie ma ani jednej z cech tu napisanych :D
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Nataila

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #13 : 2006-11-26, 20:43 »
Natalia - kobieta o wnikliwym umyśle i głębokich zainteresowaniach[?]. Starają się szczerze iść droga wskazana przez rodziców. Ale szybko okazuje się, że ich horyzonty są szersze, a cele leża dalej. Często się zdarza, że Natalie interesują się abstrakcyjnymi dziedzinami wiedzy. Jest wiele przyczyn, dla których Natalie wybierają towarzystwo starszych przyjaciół i również wśród starszych mężczyzn czują się na swoim miejscu. Natalie nie pchają się do pierwszych rzędów. Raczej wola być odkrywane niż dbać o własna popularność. Instynktownie liczy na szczęśliwy los, który rzeczywiście ich nie zawodzi.
Hm.
Pogrubione się zgadza. Tak sądzę.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #14 : 2006-11-26, 21:34 »
Martyna - Kobieta subtelna o nieprzeciętnej intuicji, szybkiej i trafnej decyzji, dobry znawca ludzkiej natury. Powinna posiadać wszechstronne wykształcenie. Lubi przyrodę i dobre filmy, jak również nowoczesne ubiory. Nie znosi aby jej rozkazywano.
pogrubbione sie zgadza xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #14 : 2006-11-26, 21:34 »

sarcia:)

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #15 : 2007-04-22, 10:53 »
Mojego imienia tu nie ma  :co-jest:
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #16 : 2007-04-23, 20:48 »
Natalia - kobieta o wnikliwym umyśle i głębokich zainteresowaniach[?]. Starają się szczerze iść droga wskazana przez rodziców. Ale szybko okazuje się, że ich horyzonty są szersze, a cele leża dalej. Często się zdarza, że Natalie interesują się abstrakcyjnymi dziedzinami wiedzy. Jest wiele przyczyn, dla których Natalie wybierają towarzystwo starszych przyjaciół i również wśród starszych mężczyzn czują się na swoim miejscu. Natalie nie pchają się do pierwszych rzędów. Raczej wola być odkrywane niż dbać o własna popularność. Instynktownie liczy na szczęśliwy los, który rzeczywiście ich nie zawodzi.
Hm.
Pogrubione się zgadza. Tak sądzę.

a u mnie sie wszystko zgadza :P
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #17 : 2007-04-24, 12:11 »
Martyna - Kobieta subtelna o nieprzeciętnej intuicji, szybkiej i trafnej decyzji, dobry znawca ludzkiej natury  :lol: . Powinna posiadać wszechstronne wykształcenie. Lubi przyrodę i dobre filmy, jak również nowoczesne ubiory. Nie znosi aby jej rozkazywano

Pogrubione jest strzałem w dziesiątkę  :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #18 : 2007-04-24, 16:12 »
ja na to nawet nie wchodze bo wiem, ze mojego imienia tu nie bedzie :P
a jakie masz imie ??
Monika - Nie wiadomo, co pierwotnie znaczyło imię Monika. W języku greckim jest podobne słowo monos, czyli "jedyny", ale wcale nie jest pewne, czy Monika to imię greckie. Monika należy do osób zgodnych, łagodnych, skorych do kompromisu i troszczących się o innych. Imię Monika rzeczywiście naładowane jest dobrocią, oddaniem i chęcią przychylenia nieba innym. Prawdziwe Moniki cenią sobie spokój i wygody. Główną sprawą w ich życiu jest wygodny dom, który potrafią wypełnić i przystroić masą ładnych drobiazgów. Mają większy talent do wydawania pieniędzy aniżeli do walki o pieniądze. Zgodnie z magią swojego imienia, najlepiej się czują w bezpiecznym cieniu silniejszej osobowości - najlepiej własnego męża lub kochanka. Nie mają też nic przeciw temu, aby ich wybrany chodził z głową w chmurach czy też bujał w obłokach. Gdy ich ukochany cierpi i popada w depresję - okazują się psychicznie silniejsze od niego i potrafią go podźwignąć z upadku. W późniejszym wieku swoje ambicje przenoszą na dorastających synów, rzadziej córki. Z imieniem Monika często wiążą się talenty artystyczne, a także zamiłowanie do antyków, obrazów starych mistrzów i muzyki dawnej. Moniki nie są nowatorkami i wolą sprawdzone wzory. W ogóle są miłośniczkami tradycji, najpewniej czują się przy typowo kobiecych zajęciach. Również ich poglądy na rodzinę i miłość są jak najbardziej tradycyjne.
To co pogrubione to bardziej prawda a cala reszta to nie pasuje do mnie w ogole ;pp
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #19 : 2007-04-25, 17:16 »
Małgorzata    - osoba o bardzo kobiecej naturze. Małgorzata należy do ludzi zrównoważonych, spokojnych, umiejących się przystosować do otoczenia i żyjących w zgodzie i harmonii z natura. Małgorzaty żyją w swoich "intymnych małych światach". Kobiety te umieją cierpliwie czekać na swoje przeznaczenie. Lubią krąg rodziny i najbliższych przyjaciół. Dobrze się znają na kobiecej stronie życia, na wszelkich kobiecych umiejętnościach. Są dobrymi żonami, matkami i paniami domu.

Tylko jedno się zgadza... To pogrubione :P Kobieca natura? *spogląda na zabawki smoków* aha
Zapisane

Xelive

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #20 : 2007-04-28, 19:28 »
Marcin   - to imię pochodzi z łaciny, a utworzone zostało od Marsa, boga wojny. Człowiek o tym imieniu posiada twórczy umysł, jest dobrym organizatorem, może być trybunem ludu, bowiem zdobywa wielki autorytet. Na dobro jego imienia pracuje także żona, dzieci oraz tradycja rodowa. Marcin jest oddany rodzinie, kocha żonę, dobrze wychowuje dzieci. Jest skromny, lubi spokój, przebywa wiele na łonie natury. Posiada skromną osobowość, charakter ułożony, może za bardzo zamknięty w sobie. Nie jest w stanie siłą narzucać innym swojej woli. Udziela rad i pomocy materialnej innym.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #20 : 2007-04-28, 19:28 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #21 : 2007-04-28, 19:36 »
 Aleksandra    - Imię żeńskie utworzone zostało od imienia męskiego już w starożytności, a jest pochodzenia greckiego. Oznacza obronę mężczyzn, mężów stanu, rycerzy. Osoba ochrzczona tym imieniem jest sprawiedliwa i obdarzona darem mówienia prawdy, co w życiu sprawia jej wiele kłopotów. Charakter marzycielski, nerwowy i skłonny do przesady.  Ponieważ jest typem towarzyskim, a zarazem posiadającym uzdolnienia kierownicze, ma często konflikty z otoczeniem.  Posiada piękne i szczytne idee których nie realizuje, a to w skutek braku inicjatywy i postanowień mocnych do działania.

Pogrubione się zgadza :)
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #22 : 2007-04-28, 20:05 »
Kibek, Ty tyż Olka? Fajnie :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #23 : 2007-04-28, 21:40 »
Cytuj
Lidia -  Osoba o tym imieniu jest uzdolniona artystycznie
tak średnio :P

Cytuj
(...)ma wielki dar komponowania muzyki. Sama nie jest jednak dobrą wykonawczynią swych utworów.Jeśli znajdzie dobrego odtwórcę, to zasłynie jako świetny kompozytor.
nic nie komponuję, kiedyś usiłowałam pisać teksty piosenek,ale faktycznie wokalistka to ze mnie jest marna... :lol:

Cytuj
Jest bardzo pracowita, ciągle zajęta twórczością, jest wrażliwa na rytmy i kolory. Lubi nosić się ekstrawagancko, chce być podziwiana, ceni wygody, lubi wyszukane towarzystwo. Ma skłonności do filantropii, ale może być przy tym bardzo skąpa.
Pogrubione się zgadza :D
 
Cytuj
Nie szybko zakłada rodzinę, mężowi jest wierna, dzieci ma niewiele, lecz dba o swój dom.
a w tej kwestii to jeszcze nie mam doświadczeń ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #24 : 2007-04-29, 22:39 »
Aneta -
Cytuj
Osoba niezwykle oddana współmałżonkowi, dzieciom i całemu domowi.
Ta, a dziecia tym bardziej :|,a co do współmałużonka to najpierw trzeba go mieć ;p
Cytuj
Nie przecenia towarzystwa, lecz także nie stroni od znajomości.
No, nie zabardzo rozumiem :lol:
Cytuj
Wrażliwa na uroki krajobrazu i piękna wnętrz domowych.
No, powiedzmy- ale to od niedawna- odkad zaczełam fotografowac, zaczełam dostrzegac piękno...
Cytuj
Lubi spokój, zgodę i harmonię we własnym środowisku.

Tak
Cytuj
Jest bardzo umuzykalniona.
Powiedzmy
Cytuj
Potrafi postępować jak dyplomata, choć zdarza się, że swoim naiwnym zachowaniem wszystko burzy. Posiada umiejętności naśladowcze.
powiedzmy, ze też nie zabardzo rozumiem :P

Takie srednie to, ale dobra.
Po za tym, mam prawie wzytko co Anna- czyli beznadzieja :/
Kiedys sie nudziłam, to sobie czytałakm na wp. różne  horoskopy dla mojego znaku i szczezre mówiąc sporo opini było trafnych.

O, np. to jakże trafne:
Cytuj
Imię Aneta posiada cechy przypisywane numerologicznej PIĄTCE

Piątki cechuje oryginalność, niecierpliwość i impulsywność. Mają ogromną zdolność przyswajania nowych informacji. Niestety, mają też słabość do ulegania słomianemu zapałowi. Są nadpobudliwe i nadwrażliwe. Mają silne poczucie niezależności. Krępują je wszelkie więzy, jednak łatwo przychodzi im dostosowanie się do otoczenia.
A tym bardziej ten słomiany zapał, niecierpliwość, nadwrażliwosć i te więzy- same wady, tak jak zwykle ;)
Pozdrawiam
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #25 : 2007-05-04, 22:20 »
Aleksandra    - Imię żeńskie utworzone zostało od imienia męskiego już w starożytności, a jest pochodzenia greckiego. Oznacza obronę mężczyzn, mężów stanu, rycerzy. Osoba ochrzczona tym imieniem jest sprawiedliwa i obdarzona darem mówienia prawdy, co w życiu sprawia jej wiele kłopotów. Charakter marzycielski, nerwowy i skłonny do przesady.  Ponieważ jest typem towarzyskim, a zarazem posiadającym uzdolnienia kierownicze, ma często konflikty z otoczeniem.Posiada piękne i szczytne idee których nie realizuje, a to w skutek braku inicjatywy i postanowień mocnych do działania.
Kibek, Ty tyż Olka? Fajnie :P
o.O
to tak dużo tu Olek? xD
ja tyż
Zapisane
everybody lies

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #26 : 2007-05-12, 15:54 »
Ja jestem Olga, nie będę wklejać drugi raz tego ;) I powiem, że wieeele się zgadza :) Drugie mam Anna, również się częściowo zgadza, a trzecie od bierzmowania Helena, i także część jest prawdą :D
Zapisane

Mad

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #27 : 2007-05-12, 16:01 »
Helena - Imię dodające blasku osobie, która je nosi - wszak o Helenę miała toczyć się wojna trojańska. Przeto Helena bywa zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi by jej ktoś wydawał polecenia lub rozkazywał. W postępowaniu przede wszystkim jest sprawiedliwa, szlachetna i prostolinijna. Niektóre sprawy załatwia intuicyjnie. Ceni towarzystwo, lubi otaczać się mężczyznami, choć wierną pozostaje temu, którego wybrała. Niezbyt skora rodzić dzieci.
Wszystko pogrubione się zgadza :D A facetów NIENAWIDZĘ,więc niepogrubione się wogóle nie zgadza :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #27 : 2007-05-12, 16:01 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #28 : 2007-06-25, 15:23 »
  Weronika     - wywodzona jest z greki od słów phero - nieść i nike - zwycięstwo. Jak widać Weronika nie jest typem "luzera", ale mimo tego jest obdarzona subtelnym humorem. Poza tym zawsze służy radą i wsparciem, dlatego ma mnóstwo przyjaciół. Jej uzdolnienia kierują ją ku literaturze.
(się rozpisali.. :P)
Nie zgadza mi się to, że ma mnóstwo przyjaciół, i te uzdolnienia w kierunki literatury to brednie xD Tak to się zgadza mniej więcej ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #29 : 2007-06-25, 17:15 »
A kto to jest luzer? :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.268 sekund z 28 zapytaniami.