Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Plastyka  (Przeczytany 15729 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #30 : 2007-01-04, 14:46 »
<ręka w górze> mi! mi :lol:
Nie tylko od swojej pani od plasty jesteś uzdolniona, od mojej też. Gdybym miała skaner...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #31 : 2007-01-04, 16:10 »
Mi się chciało  :)

Wunderwaffe, masz super rysunki, zwłaszcza te realistyczne (koń wymiata  :wink:). Ja nie potrafię realistycznie rysowac  :/

Iras, ja sobie ćwiczyłam codziennie  :) Moje pierwsze rysunki nie były za dobre, szczerze powiedziawszy nawet mangi nie przypominały, teraz jest dużo lepiej  :)

Tu jest mój stary rysunek (dla ludzi o mocnych nerwach):

http://img221.imageshack.us/my.php?image=butenpf1.jpg

A tu nowy, ta sama postać:
http://img214.imageshack.us/my.php?image=butnowicantseexdup1.jpg
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #32 : 2007-01-04, 16:26 »
Nie lubie, nienawidze, nie znosze i wszystko na nie. :P
Moze to dlatego, ze ani troche rysowac nie umiem?
Wkurzaja mnie te rysunki, tylko czas mi zajmuja. :/
Na jutro musze dwa namalowac(symbol Swiat i portret) :/ Cudownie...
Do tego musze nauczyc sie, bo bede odpowiadac. Zdaje na 6 :lol: No ale ta nauczycielka jest dziwna. Jak sie narysuje piekny rysunek to daje gora 5-, a jak ktos pogrezda sobie kolorami, zrobi jakies linie itp. rzeczy to gada, ze to piekne i stawia 6 :lol:

W ogole chore jest, ze w gimnazjum jest plastyka. Podstawowka rozumiem, ale gimnazjum?  :roll: Dobrze, ze to ostatni rok yego głupiego przedmiotu i nigdy wiecej! :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Plastyka
« Odpowiedz #32 : 2007-01-04, 16:26 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #33 : 2007-01-04, 17:31 »
Wunderwaffe, w stylu rysujesz trochę jak moja Diana... hm... moze to ta lekka "kwadratowość" rysów... Hm... że tak powiem... albo lepiej ostrość kreski!
Ale fotki to już w ogóle rządzą... ;)

Ola, mam to z jakimiś matematycznymi przedmiotami... ;) Hi hi...
Mogę Ci narysować... :P Byłam już do tego wykorzystywana... ;)

Myślę, że plastyka jako rysowanie powinna być dodatkowa dla chętnych, jako fakultet. Zamiast platyki powinna być historia sztuki i tyle... Albo powinno być ocenione zaangarzowanie, prace nie według telatu z wizji... ;)

Tak samo dla mnie beznadziejny jest w-f... :P Ruch owszem, ale nie wystawianie na pośmiewisko ludzi mnie utalentowanych.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #34 : 2007-01-04, 18:24 »
No ale jak bys mi to wtedy przesłała? To nie moze byc widac, ze drukowane. :( :P

Narysowałam sama, ale ja tego nie pokaze :lol: Rysunek wyglada jakby rysowała je 7 latka(słowa moje, mum i siostry) :lol: Nie no cudownie. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #35 : 2007-01-05, 20:06 »
Haha ja się nie wypowiadam, ponieważ największy błąd życia doprowadził mnie do klasy plastycznej... :lol: Ale w sumie ok, 3x w tygodniu, jedną lekcję przesiedzimy i pa pa.  Zresztą ja ani talent plastyczny, ani nic. Lubię pobrazgrolić, ale na pewno nigdy moje nazwisko nie pojawi się na pierwszych stronach gazet (podejrzewam, że i na tych ostatnich też).
Wolę humana, zdeeecydowanie. ;) Z plastyki to chyba mam tylko "talent fotograficzny na etapie 2-latka". :lol:
Zapisane

maciek

  • Gość
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #36 : 2007-06-03, 13:11 »
ja lubie rysować :P tu jest mój rysunek http://images21.fotosik.pl/284/14deeb3c5833914b.jpg :lol:
Zapisane

Luka

  • Gość
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #37 : 2007-06-03, 13:12 »
Fajne o___o Ja nie umiem rysować xD Może potem linki wstawię xD
Zapisane

maciek

  • Gość
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #38 : 2007-06-03, 13:12 »
czekam na te linki :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Plastyka
« Odpowiedz #38 : 2007-06-03, 13:12 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Plastyka
« Odpowiedź #39 : 2007-06-03, 23:44 »
Ja mam plastykę. Nawet lubię, ale pracę przynoszą zawsze na koniec semestru :lol:
Poza tym moja nauczycielka to typowa artystka. Strasznie pogmatwana, możesz koło niej stanąć powiedzieć "przepraszam, ale czy ..." a ona słucha, a nagle idzie gdzieś indziej :lol:. Raz jest tu, raz tam i ogólnie straszny chaos robi się w klasie.
 Ja nie mam talentu plastycznego, nie wychodzi mi rysowanie i za tym nie przepadam. Ja jej niosę ostatnio pracę, a ta do mnie, że ja przecież umiem rysować psy i mam jej narysować innego :/.
Wzięła gazetę(moja) o psach, wskazała na Collie i, że mam tego. Tragedia, ja nie umiem rysować tym bardziej w postaci portretu tj. na wprost. Ale musze skończyć i coś mi to nie idzie  :/
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 29 zapytaniami.