Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!  (Przeczytany 4505 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Marteczka*

  • Gość
POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« : 2005-11-27, 17:24 »
Służę pomocą na Zimowej Wystawie w Nowym Dworze Maz. 11 grudnia. Wystawię psa KAŻDEJ rasy (sędziowanej danego dnia, z wyjątkiem dużych owczarków, psów molosowatych - ze względu na rozmiary). Osoby zainteresowane PROFESJONALNYM wystawieniem swojego psa proszone są o kontakt mailowy: martishia@vp.pl
Doświadczenie w wystawianiu i obejściu się z psami GWARANTOWANE!!!!!!!
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-11-27, 17:31 »
Żeby jeszcze było tylu chętnych do oddania psa w ręce handlera- raj na ziemii :lol: Szkoda tylko że niestety mało takich osób.
Ja się też reklamuję i jak dotąd wystawiałam... 4 obce psy? Niestety taka polska rzeczywistośc.
No nic powodzenia ;)
Zapisane

Skoczek

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-11-27, 17:35 »
A Wy robicie to bezinteresownie, czy z korzyści finansowych, bo się nie orientuję?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-11-27, 17:35 »

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-11-27, 17:56 »
Ja tez bardzo chetnie wystawie psa. Na zimowce w niedizele. Lacznie z duzymi ;) Najlepiej owczarki, retrievery i szpice ;)
Skoczek, handling robio sie raczej za kase. Chociaz ja czesciej to robie po znajomosci, no ale coz...;) Jak biore, to malo :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-11-27, 19:46 »
Też bym mogła - z tym, że preferuję głównie duże (nie wliczając onów, bo specyfika ich wystawiania jest dla mnie xzagadką..) a co do ogolnego wystawiania - w sumie mam jedną "stałą " osobę - głównie z tego powodu, ze ma psa z mojej hodowli, kilka razy były inne psy z mojej hodowli, poza tym wystawialam tez beagla, owczarka belgijskiego i staffika. A co do korzysci finansowych - od znajomych biorę "co łaska" - czyli w sumie może to być nawet fundniecie gofra ze śmietaną:] a od obcych - coz... w sunmie biore mniej niz zwykle sie bierze, ale dla niektorych moze to byc duzo,...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-11-27, 19:48 »
Ja od kumpeli za wystawienie jej sheltie wzielam kosc parsowana duza..:lol:
Ja nie woidze siebie tylko chyba z miniaturkami...:P Chociaz pewnie jakby pocwiczyc, to by sie czloweik prezyzwyczail ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-11-27, 19:52 »
zakla - pewnie - dla mnie po filach to beagel jest miniaturką, więc wiesz,...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-11-27, 20:17 »
No ja na codzien mam malamuty, wiec szeltik la mnie tez jest malutki ;) Ale ja tu mowie o ksiazkowych miniaturkach, czyt. chihuahua, york itp knypeczki :P Ogolem to duze/srednie psy wydaja mi sie znacznie wygodniejsze do wystawiania ;) Przynajmniej klekac nie trzeba i spodnie czyste, nie to co u sheltie :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #8 : 2005-11-27, 21:27 »
hehe... nie trzeba tez uważać, żeby idąc nie zmuszać psa do galopu:D,  w sumie to mialabym pewne obawy przed wystawianiem takiego mikro jak york, bo balabym sie ze nadepne... - ale powiem jedno - zaleta mikrusow - jesli nawet takie cus jest agresywne, to nawet jednym palcem to sie utrzyma:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedz #8 : 2005-11-27, 21:27 »

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #9 : 2005-11-28, 15:52 »
No wlasnie... Takie male to nawet czlek nie czuje, jak sie szarpie :P
No ja tez balabym sie, ze krzywde zrobie, bo przyzwyczajona jestem raczej do...no...mocniejszej budowy :lol:


Data wysłania: 2005-11-28, 12:31
No to w ndm mam do wystawienia dwa piesy- sheltie w szczeniakach, i parsona ;) Z czego obydwa najprawdopodobniej przejda do finalow...:P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #10 : 2005-11-28, 18:46 »
no to nieźle - ja wystawiam tylko jednego (dowiedziałam sie też , ze bedzie to 10)moze jakoś sie uda nam spotkać?:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #11 : 2005-11-28, 19:49 »
Mnie już od kilku ostatnich wystaw psa wystawiają zawsze "obce" osoby, a właściwie to znajomi "boksiarze" Robią to zupełnie bezinteresownie-bez wcześniejszego przygotowania czy poznania psa.. Niestety z Grafem jest ten kłopot,ze choć biega lepiej ze mna to ładną postawę udaje się uzyskać jedynie gdy szuka mnie poza ringiem.. Żadne inne sposoby (typu zabaweczki, smakołyki czy inne psy) nie zdawały egzaminu..
Całe szczeście,ze bokseromaniacy to takie fajne ludziska i zawsze służą pomocą i radą bo gdyby przyszło mi płacic za pokazanie psa to.. :(
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Golden_Tina

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #12 : 2005-11-28, 19:55 »
Marteczka, a gdzie mieszkasz? Bo tak się zastanawiam, czy nie miałabys może kiedyś chwili czasu na nauczenie mnie i mojej beagielki pokazywania się? O ile oczywiście chcesz :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #13 : 2005-11-28, 20:19 »
Iras, no mam nadzieje ;) Ja bede najpierw(9.30) przy sheltie, bede wystawiac sunie w kalsie szczneiat. Potem o 11.50 prezy aussie(tez ring 6), a potem o 12.30 bede wystawiac jedynego parsona ;) Moze sie skusze na jh, ale tego jeszcze nie wiem. Bo w koncu i tak i tak bede czekac z pewnoscia na konkurencje finalowe...:lol: A bede w ciemnych jeansach, khaki golfiku, z grubym, brazowym i skorzanym paskiem z klamra ze szkotem :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #14 : 2005-11-28, 21:03 »
hehe... ja pewnie bede w czarnych ciuchach, nie wiem jeszcze tylko o ktorej godzinie... no i okazalo sie ze jednak nie bardzo wiadomo czy w koncu bede - wlasciciele zaczynaja akurat chorowac i to zalezy od tego jak sie beda czuli...  ale jeśli zobaczysz przy ktoryms z ringow mikrusow, kogos z psem, ktory totalnie nie pasuje do reszty (tzn - fila) to mozesz przypuszczac ze to ja... ach - i jeszcze nosze okulary, i bedemiala zwiazane wlosy...(mam ciemne)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedz #14 : 2005-11-28, 21:03 »

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #15 : 2005-11-28, 21:08 »
Ja tez mam ciem,ne wlosy do ramion, bede miala spiete taka zombata spinka :P
Miejmy nadzieje, ze jednak sie pojawisz ;) No file nietrudno zauwazyc...8) Zolta czy jaka masc??:P
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #16 : 2005-11-28, 21:48 »
Ja też jak coś to sie reklamuję :P Wystawiałam w swoim życiu z ok. 10 obcych psów dostając wspaniałe oceny... Wielkość psa jest mi obojętna... od chihuahua do wilczarza :P
W Nowycm Dworze mnie nie będzie, ale służe pomoca w marcu na MWPR w Katoicach ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-28, 21:54 autor aleb »
Zapisane

Weronyka

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #17 : 2005-12-03, 02:30 »
To skoro tak się reklamujecie, to która z Was chciałaby wystawić mi malamuta w przyszłym roku w gorzowie lub szczecinie i za ile ??? Odpowiedz prosze najlepiej na meil : we.ra@wp.pl bo tu ostatnio bardzo żadko zaglądam  :(
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #18 : 2005-12-03, 10:30 »
Malamuta ja moge bardzo chetnie, o ile bede na tych wystawach :)


Data wysłania: 2005-12-03, 09:21
Uj, czerwcowa w Gorzowie pokrywa mi sie z Plockiem, a Plock mam juz zaklepany :( Ale szczecin jest wolny, zawsze tam mozna sie z kims zabrac ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #19 : 2005-12-03, 13:36 »
Dla mnie niestety za daleko....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

zakla

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #20 : 2005-12-03, 15:38 »
Iras, ja licze na znajomych psiarzy ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedz #20 : 2005-12-03, 15:38 »

aleb

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #21 : 2005-12-03, 15:42 »
Weronyka niestety mnie nie bedzie na tych wystawach
Zapisane

Weronyka

  • Gość
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #22 : 2005-12-03, 16:39 »
No w gre wchodzi również zwrot kosztów dojazdu, jak będzie trzeba to można u mnie przenocować nawet przez tydzień ;) więc prosze o konkrety ile za dojazd ile za wystawienie, chyba, że ktoś nie bedzie mógł dojechać, bo rodziece nie pozwolą itp.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOGĘ WYSTAWIĆ PSA!!!!
« Odpowiedź #23 : 2005-12-04, 00:49 »
hmmm skoro wchodzi w grę zwrot kosztów dojazdu to mogłabym się pisać....  musze się tylko dowiedziec jakie te koszty i ci wyślę maila...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.