Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki  (Przeczytany 21266 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #30 : 2006-02-01, 13:52 »
Raczej nie ma sie czym chwalic ze te nasze koty łowią bo nawet potem nie zezrą, a jak zezrą to zwymiotują.. ale moj
złapał kiedyś wiewiórkę, i jest specjalistą od łapania kretów.. nie wiem co on robi, ale siada w ogrodku jak czuje kreta i on po prostu za godzine dwie wychodzi z pod ziemi dokladnie tam gdzie kot siedzi.. jakaś hipnoza?? nie wiem...  (chyba za czuje jakos ze pod ziemia kret siedzi, ale jak okresli ze za 1-2 godziny kret wyjdzie akurat tu??)

Moj tez kiedys złapał gawrona.. oczywiscie zostawil na schodach przed domem... byla to zima i akurat gołoledz byla.. ten gawron przymarzł do posadzki...
Ja oczywiscie zawsze zakrecony i roztrzepany... potknolem sie o tego gawrona i "wywalilem orła" ...
Najwieksza zwierzyna jaką upolowal to byl listonosz...
Biedny czlowiek.. tak sie przestraszyl ze powiedzial "ja sie psów nie boje" :)

Myslalem ze jak sie wykastruje to przestają znaczyc.. czyli nie.. robia to po prostu z przyzwyczajenia..
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #31 : 2006-02-01, 13:58 »
Własnie dlatego powinno sie wykatrowac zanim wejdzie to w nawyk...  z początku jest to po prostu instynkt - a ten instynkt eliminuje kastracja - u mnie wykastrowany został po prostu za późno. Dodatkowo mój uwielbia się drażnic z psami - najlepiej, jeśli nie ma zadnej przeszkody między nim a psem - czyli włazi do kuchni (w kuchni psy maja lefgowisko) i przechodzi tuyz przed nosami - jeden z psow doslownie gonienawidzi, ale wie ze nie wolno mu tknac kota - no i szirak odstawia takie numery tylko jak przy tym jestesmy. Ostatnio podszedl i psu wsadzil niemalze nos do oka... pies byl tak wkurzony ze az sie trzasl...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #32 : 2006-02-01, 14:13 »
i za to kocham koty :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedz #32 : 2006-02-01, 14:13 »

kate8828

  • Gość
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #33 : 2006-02-01, 15:46 »
Dzięki wam za te wszystkie rady, jedak jeszcze chwilę poczekam , ale to napewno przeważy trochę szalę co do mojej decyzji i są jeszcze moi rodzice od których to co sie stanie z majką czy sterylka czy table zadecyduja oni ,ale napewno to pomzoe mnie i im w jej podjęciu...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #34 : 2006-02-15, 19:09 »
Kicia dzieki narazie bierze tabletki PROMON VET
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kastracja, Sterylizacja czy Tabletki i zastrzyki
« Odpowiedź #35 : 2006-02-16, 15:18 »
Kicia - czy tabletki czy zastrzyki - nioe ma znaczenia, przy jednym i drufgim ryzyko nowotworów jest takie same, bo to i to są hormony - jednyna roznica to sposob podania, a on nie ma wiekszego znaczenia.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.