Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: gdzie kupić żółwia czerwonolicego  (Przeczytany 2834 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gobelin

  • Gość
gdzie kupić żółwia czerwonolicego
« : 2006-06-29, 16:56 »
Niedawno straciłam swojego 8 letniego żółwika chcialabym kupic żółwika czerwonolicego i ponownie cieszyc sie posiadaniem. niestety nie wiem gdzie w Warszawie moge kupić. czy moze mi ktos pomóc? Prosze, to bardzo dla mnie ważne.

Mam jeszcze jedno pytanie czy wie ktos po co weterynarz mogl mi kazac kapac zolwika w rumianku. Diagnozy prawdopodobnie sam dokladnie nie wystawil, bo nic mi o tym nie mowil, nie powiedzial nawet jak dokladnie mam go ratowac, obsluga na poczekalni jak przedmiot. dlatego chcialabym wiedziec czemu miala sluzyc ta kapiel w rumianku.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: gdzie kupić żółwia czerwonolicego
« Odpowiedź #1 : 2006-06-29, 20:28 »
chcesz widzieć gdzie kupić żołwia? połaż po sklepach zoologicznych - jest ich pełno i w wiekszosci sa zolwie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

gobelin

  • Gość
Odp: gdzie kupić żółwia czerwonolicego
« Odpowiedź #2 : 2006-06-29, 22:43 »
Nie jestes skory do pomocy. ja nie mieszkam w warszawie, a tam gdzie mieszkam jesli maja to tylko zielone. Znajomy chcial mi pomoc niestety pytal w jakichs sklepach i nie mieli. bardzo mi zalezy na posiadaniu zolwika czerwonolicego dlatego zwrocilam sie do was o pomoc, namiary.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: gdzie kupić żółwia czerwonolicego
« Odpowiedz #2 : 2006-06-29, 22:43 »

Adamos

  • Gość
Odp: gdzie kupić żółwia czerwonolicego
« Odpowiedź #3 : 2006-06-30, 21:21 »
Wejdz na www.terrarium.com.pl
Tam rozdają je za darmo.
Albo napisz że kupisz za 1zł. (nie pisz że przyjmiesz)
Czasem ktoś za 1 zł sprzedaje na allegro.pl

Idz albo zadzwoń do ZOO - tam ludzie przynoszą ich na kilogramy może podarują Ci jednego.

Adam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.