Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: prośba do wegetarian posiadajacych mięsożernych pupilów :)  (Przeczytany 4202 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
witam

pisze bowiem mój kolega potrzebuje materiałów do napisania pracy dyplomowej. poniżej zamieszczę ankietę, jeśli będziecie łaskawi skopiujcie ją do worda (lub innego pokrewnego programu) wypełnijcie i odeślijcie na mój mail

pao1@o2.pl

z góry dziękuję

odpowiedzi potrzebne są w ciągu tygodnia, zatem liczy się czas :)


☺      ZD - zwierzęta domowe tradycyjnie uznawane za mięsożerne (pies, kot, łasica, tchórzofretka, ptaki drapieżne, żółw, jaszczurki etc.)

☺☺   Poprawną odpowiedź oznacz innym kolorem i wytłuść, w miejsce kropek wpisz odpowiedź
Przykład:

1.Czy słuchasz muzyki:
a.Tak
i.jakiej: pop, rock, trance

b.Nie


ANKIETA

1.Płeć:   K   M

2.Wykształcenie:
a.podstawowe
b.średnie
c.wyższe

3.Wiek: .....

4.Aktualnie:
a.Pracuję fizycznie
b.Pracuję umysłowo
c.Uczę się
d.Studiuję

5.Ile lat wegetarianin/wegetarianka: .....

6.Ile lat weganin/weganka: .....

7.Czy posiadasz/posiadałeś zwierzę domowe?
a.Tak
i.jakie: ..................................................................... .........................
b.Nie

8.Czy karmisz/karmiłeś je pokarmem mięsnym (również sucha karma):
a.Tak
i.jakim: ..................................................................... ........................
b.Nie

9.Skąd bierzesz/brałeś pokarm mięsny (zaznacz wszystkie prawdziwe odpowiedzi):
a.Zakupy w sklepie
i.Surowe mięso
ii.Gotowe produkty (sucha karma, puszki, pasztety etc.)
b.Pozyskiwanie odpadów (np. resztki ze sklepów, masarni etc.)
c.Inne
i.jakie: ..................................................................... .........................

10.Czy słyszałeś/słyszałaś o wegetariańskich karmach dla ZD?:
a.Tak
b.Nie

11.Czy słyszałeś/słyszałaś o ZD karmionych wyłącznie karmą wegetariańską?:
a.Tak
i.jakich zwierzętach: ..................................................................... ...
b.Nie

12.Czy osobiście karmisz/karmiłeś ZD karmami wegetariańskimi?:
a.Tak
i.jakie: ..................................................................... .........................
ii.ile lat (każde): ..................................................................... ...........
b.Nie

13.Czy uważasz że wegetariańskie karmy dla ZD w pełni zastępują  pokarm mięsny?:
a.Tak
b.Nie
c.Nie wiem

14.Czy byłbyś/byłabyś skłonny/skłonna karmić ZD karmami wegetariańskimi?:
a.Tak
b.Tak, o ile stosowanie ich jako pełnowartościowego substytutu pokarmu mięsnego potwierdzone byłoby badaniami naukowymi
c.Tak, również w przypadku braku takich badań
d.Nie
e.Nie wiem
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Enola

  • Gość
Jak zwierzę, które żywi się GłóWNIE pokarmem mięsnym można przerzucić na rośliny? :/ toż to robienie mu krzywdy :/ pies pomimo iż je także pokarm roślinny jest typowym mięsożercą (świadczy o tym choćby budowa układu pokarmowego i uzębienia) jak więc można go karmić wyłącznie pokarmem roślinnym? to wbrew naturze. człowiek jest zwierzęciem wszytskożernym więc nie musi jeść mięsa, ale pies? to jakiś poroniony pomysl. ankiete wypełnie i odesle oczywiscie :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Enola, to ankieta a nie dyskusja.

co do zwierząt wegetariańskich to wiele z nich jest i to z własnego wyboru. psy właśnie na przykład :)

na temat gadów czy płazów sie nie wypowiadam, na nich sie nie znam ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Zgredzio

  • Gość
no ale jak możesz psa nauczyć jeść sałate
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Zgredzio, przepraszam ze tak powiem, ale denerwują mnie twoje posty. a wegetarianizm nie polega tylko na jedzeniu sałaty. A po dwa, mój pies lubi sałate.

Zapisane

Tymciol

  • Gość
Zgadzam sie z enola to jeste niedorzeczne podawac np psu pokar pochodzenia roslinnego to jest poronione
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Jeśli psu taki właśnie pokarm odpowiada, nie widzę w tym nic poronionego. Nie miałam nigdy psa "bezmięsnego" :) ale znajoma pani opowiadała mi o swoim. Absolutnie nie chciał jeść mięsa, tylko sery, owoce i coś tam jeszcze. I był w dobrej formie, więc w czym problem? Co innego, gdy ktoś decyduje za psa, ale trudno na siłę wciskać zwierzakowi coś, czego nie chce (za wyjątkiem lekarstw ;p).

Zresztą tu nie miejsce na dyskusję :P


Temat zamknięty, bowiem czas nadsyłania ankiet sie skończył.
pao
« Ostatnia zmiana: 2007-05-08, 22:26 autor pao »
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 23 zapytaniami.