Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?  (Przeczytany 4012 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #30 : 2003-10-11, 16:56 »
harpia niezauwazylam twojego wpisu... widze ze nasze koty maja to samo upodobanie:)
Zapisane

kitka

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #31 : 2003-10-11, 20:11 »
Mój kot najlepiej lubi drapać meble, drzeć tapety, wysypywać piasek z kuwety, gryść wystające palce z pod kołdry, obgryzać kwiatki w doniczce.Kupione zabaweczki nieinteresuja KITKA.To prawdziwy szkodnik!
Zapisane

falka28

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #32 : 2003-10-12, 15:18 »
jeden moj kot uwielbia aportowac ;)))drugi dokuczac psom ....zwlaszcz krtasc im zabawki ,to takie smieszne jego zdaniem jak psiak sie skarzy na zlodzieja a kot z niewinna minka i przymruzonymi oczami "spi.".a bonifacy ktory mieszkal w stajni uwielbial polowac na konie i skakac im po grzbietach.co zreszta bardzo lubily.........ale teraz nie ma juz skandala nie ma bonifacegi i nie ma koni.:((((
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #32 : 2003-10-12, 15:18 »

Wiedźma

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #33 : 2003-10-12, 15:33 »
Ulubionym zajeciem mojej kotki bylo ganianie sie z psem po mieszkaniu ;)
Ulubionym zajeciem kota mojej znajomej jest wchodzenie na glowe spiacym ludziom...
A kotka mojego lubego ma ogromny zestaw zabaw i zabawek :) Z zabawek najbardziej lubi takie sztuczne myszki dla kotow oraz rozne rzeczy, ktore uda sie ukrasc-np. dlugopis, olowek itp., ktore potem znajduje sie np. pod dywanem w drugim pokoju ;)
Inne zabawy to szalenstwa z psem jamnikiem oraz wchodzenie do szaf i szafek. Potrafi otworzyc kazda szafke bez wzgledu na rodzaj zamkniecia :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #34 : 2003-10-12, 16:13 »
Rany, istny koszmar jak kota się bawi ;)

Ulubione:

Przełażeniee pod dywanem..:/
Skakanie po meblach...
Zjadanie ręki, nogi czy co tam mu wpadnei w zęęby:/
A szczegolnie, jak w nocy śpię przyłazi i gryzie w nos:/
Normalnie bosko.. ;)
Zapisane

Ash

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #35 : 2003-10-13, 07:48 »
Moja Srajtucha uwielbia bawic sie taka mala kupna mysza. Szaleje z nia, podrzuca lapa, paca, popycha, gryzie... repertuar ma bogaty. Jeszcze bardziej lubi, jak te mysz za ogonek przywiazuje do sznurka od prania, takiego mocno sprezynujacego, po czym podrzucam myszke. Srajtucha skacze, biega i fruwa  :lol:
Tez bawi sie w gonito, ze szczegolnym uwzglednieniem oblatywania tapczanow naokolo. Czasem sie chowa za narzuta, tak ze tylko glowy nie widac i jest swiecie przekonana, ze nikt jej nie zauwazy.
Absolutnie najulubiensza zabawa: wskakiwanie na nas na lozko i skakanie troche w stylu lapania pasikonika: rzuca sie calym cialem na nasze ruszajace sie stopy pod koldra. Dlugo tak potrafi. Jak sie zmeczy, wlazi miedzy nas pod koldre. I no nie raz budzilam sie z jej pazurami w boku  :twisted:
Zapisane

Sal

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #36 : 2003-10-14, 07:23 »
Muszę jeszcze dodać, że wspaniałe są akrobacje na taborecie, szczególnie na poprzeczkach między nogami stołka. Wczoraj obserowałam salta, przewrotki, upadki w wszystkie części ciała. A to wszystko dlatego, że usilnie chciał złapać swój własny ogon.  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.