Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?  (Przeczytany 186709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« : 2007-08-02, 04:07 »
tutaj możemy napisać kilka słow o ostatnio oglądanym filmie, podzielić się wrażeniami "na żywo" :)

"Przygoda na Antarktydzie"
Piekny film, o psach husky, pokazujacy ich mądrośc, sposoby na przetrwanie i pokazujacy to co my- kochający i czujący zwierzaki potrafimy odczuwac: niepokój o swoje zwierze i jakby kontakt pozazmysłowy z nim - na odległość ;)

Dla odważnych - ja ryczałam prawie przez cały film, moje dzieci tez ( Misiek trzymał się dzielnie ale miał taaakie duuuże oczy) - no ale ja juz tak mam, ze ryczę na filmach o zwierzakach ;)


« Ostatnia zmiana: 2008-07-08, 18:55 autor peGaz »
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #1 : 2007-08-02, 08:01 »
wczoraj w heliosku Wrocławskim "HP&Zakon Feniksa" najlepsza jak do tej pory część, choć sporo pominęli... W momencie śmierci Syriusza się normalnie poryczałam... najzabawniejsze? po pierwszym pocałunku Cho i Harry'ego Harry wraca do pokoju, gdzie czekają na niego Ron i Hermiona... Ron się pyta "jak było" Harry na to "Mokro" buchnęłam z koleżanką i całą salą śmiechem... każdy po chwili cisza a my dalej jak idiotki histeryczny brecht to ludzi rozśmieszyłyśmy i całe kino z nas zacieszało...
a wracając do filmu to naprawdę był super...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #2 : 2007-08-02, 11:30 »
HP i OotP również. :P
w sumie całkiem nieźle zrobiony, ale osoba, która nie czytała książek i nie interesuje się tym, raczej niewiele zrozumie. :P  ryknęłam śmiechem jak Dumbledore otoczył Voldzia kulą wody.. :D co on, utopić go chciał? xD

pocałunek był za długi i zbyt wprawny jak na mój gust. chociaż z drugiej strony, nie mogli zrobić go za krótkiego, trzeba było pokazać, że Harry strasznie to przeżywa. ;d

za to doskonali byli Umbridge i Snape. nawet dubbing ich nie przyćmił. na uwagę zasługuje też Lucjusz Malfoy, chociaż on jakoś inaczej wyglądał niż w poprzednich filmach i imo lepiej niż w OotP:P
nie wiem, czy zauważyliście, ale Harry praktycznie przez cały film nie miał blizny. xD

największą porażką polskiego dubbingu była scena, gdy Harry po przybyciu na Grimmauld Place 12 wchodzi do pokoju, gdzie są Ron i Hermiona.. w książce on na nich wrzeszczał, był wściekły, rozgoryczony i rozżalony, i jestem prawie pewna, że tak samo zrobili to w filmie w wersji angielskiej - ale w Polsce to LE-ŻA-ŁO!

walka w Ministerstwie - nie zachwyciła, ale i nie rozczarowała. chociaż grożenie Harry'emu przez Lucjusza tym chłodnym, głębokim, niskim, seksownym głosem zostało przerwane przez ryk jakiegoś 5 latka, którego ktoś nie wiadomo dlaczego wpuścił na salę. :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #2 : 2007-08-02, 11:30 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #3 : 2007-08-02, 11:57 »
nom ponoć scena pocałunku ćwiczona była 30 razy, więc się nie dziw...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #4 : 2007-08-02, 16:00 »
[offtop]czytasz Bravo Girl może? :P[/offtop]
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #5 : 2007-08-02, 17:43 »
nom, oczywiście, że w 'viktorze gimnazjaliście' o tym nie piszą...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #6 : 2007-08-02, 19:57 »
Ja,o ilości dubli pocałunku,czytałem w " filmie ". :P A " HP i Zakon Feniksa ",to najsłabsza,jak do tej pory,filmowa ekranizacja książki J.K.Rowling....Film,jest po prostu tragiczny i każdy inny reżyser,zrobił by go lepiej... :roll: Szkoda 19 zł,wydanych na bilet....

Retriva

  • Gość
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #7 : 2007-08-02, 23:00 »
ostatni- The simpsons movie :lol: polecam :D boski był =D
Zapisane

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #8 : 2007-08-02, 23:19 »
Grindhouse: Death Proof
Trzeci raz w kinie byłem i nie żałuję, to po prostu trzeba zobaczyć. Tarantino pokazał klasę po raz kolejny. Film na najwyższym możliwym poziomie. Dzisiaj nie ma już takich produkcji. Wszystkie triki, sztuczki kaskaderskie wykonane absolutnie na najwyższym poziomie, pościgi najlepsze od czasu Mad Maxa. Połaczenie slashera z kinem pościgowym zaowocowało tu jednym z najlepszych obrazów dziesięciolecia. Kilka scen wbija w fotel - kraksa z pięciu perspektyw, lap dance Vanessy Ferlito, końcowy półgodzinny pościg. Magiczny, cudowny, niesamowity. Kto nie widział, niech idzie do kina, bo warto. Jednocześnie ostrzegam, że choć całość nie jest przesadnie brutalna, to dwie/trzy sceny mogą zmiażdżyć.

10/10
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #8 : 2007-08-02, 23:19 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #9 : 2007-08-03, 10:52 »
HP i Zakon Feniksa. Nie podobał mi się. Widziałam dwa razy, w oryginale w Anglii i z polskim dubbingiem u nas... Po oryginale dałam mu drugą szansę, licząc na to że nie podobało mi się, bo - po pierwsze nie wszytsko rozumiałam, a poza tym przez cały film widziałam czyjąś blond głowę na środku ekranu (nie ma to jak angielskie kino, w którym rzędy nie 'idą w górę') :P Ale polska wersja tylko ten film dobiła.
Nad scenami dla mnie ważnymi przeskoczyli, ukąszenie pana Wesley'a przez węża zrobili tak niezrozumiale, że sama (przeczytałam tą książke 2 razy) miałam problem w tym momencie zorientowac się co sie dzieje.
Śmierć Syriusza też zrobiona wg. mnie źle. Nagle, znikąd wyskakuje Bella, po czym Syriusz robi się przezroczysty jak ta "zasłona" i ulatuje w powietrze :lol: Katastrofa.

za to doskonali byli Umbridge i Snape. nawet dubbing ich nie przyćmił.
Tu się za to w pełni zgadzam. Przy tych ryczałam ze śmiechu :P Umbridge na kontroli u Snape'a i jego nie drgająca ani na pół centymetra twarz :lol: (no i te przepiękne czarne oczy, mmmm :D) No i profesor Trelawney mnie rozwala zawsze, jak ją widzę. Sceny z nią były równie dobre po angielsku jak i po polsku.

Także ogólne moje wrażenie jest kiepskie i spodziewałam się czegoś troszkę innego, ale fajne momenty też były. Mimo to imo najgorszy film z wszytskich pięciu. (chociaż ciężko porównywać do pierwszej, drugiej czy nawet trzeciej, gdzie książka była o 600 stron cieńsza.) Ale nie żałuję że byłam :)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #10 : 2007-08-03, 11:09 »
Miałam podobno iść z moim bratem (Kubą xD) na "Zakon Feniksa", ale on gra w brydża i dzisiaj pojechał do Belgii na jakieś zawody. :( Dlatego chyba na HP5 do kina nie pójdę, bo moich dwóch pozostałych braci Portier nudzi... :(
Ostatni film którego widziałam? Wczoraj wieczorem też oglądałam Harry'ego Pottera, tyle że Komnatę Tajemnic po polsku. "Komnata Tajemnic" i "Czara Ognia" to moje ulubione filmy HP, po oglądnięciu piątej części to się prawdopodobnie nie zmieni, tak wynika z waszych recenzji. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #11 : 2007-08-03, 11:16 »
Kitka, a czemu nie pojdziesz sama?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #12 : 2007-08-03, 11:21 »
Rodzice by mi nie pozwolili. :P Rodzice, dziadek i bracia. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #13 : 2007-08-03, 11:33 »
Jak to? Dlaczego?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #14 : 2007-08-03, 11:40 »
Według nich jestem za mała nawet na to, żeby chodzić sama na angielski. :roll:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #14 : 2007-08-03, 11:40 »

Retriva

  • Gość
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #15 : 2007-08-03, 11:44 »
: / tooo glupio masz... a znajomi nie ida?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #16 : 2007-08-03, 11:58 »
Nie...przynajmniej nie wiem o tym. Jedna dziewczyna mówiła mi w szkole, że pójdzie, ale ona pewnie była na premierze.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #17 : 2007-08-03, 12:10 »
Ja tez ostatnio ogladalam Pottera. No i wedlug mnie ta czesc byla najgorsza ze wszystkich, jakiedotej pory zostaly nakręcone. Każde wydarzenie brało  się doslownie z nikąd, ogolnie caly film nie trzymał się kupy. No i kazdy bohater mial koszulke w paski lub kratkę, co momentami wygladalo po prostu smiesznie. Ten film nadaja sie tylo dla osob, ktore są świeżo po przeczytaniu książki- innym zdecydowanie nie polecam.
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #18 : 2007-08-03, 12:38 »
Hm, dlatego właśnie powinnam przeczytać "Zakon Feniksa", bo książkę czytałam ostatnio chyba dwa lata temu i sporo już zapomniałam... :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #19 : 2007-08-03, 13:02 »
Niestety,ale ta część,zarobiła najwięcej kasy ze wszystkich części,dlatego,ten reżyser,zrobi też " Księcia "...Ze wszystkich 5 filmów,najlepszy jest " Więzień Azkabanu " - film jest świetny,a reżyserowi udało się przemycić do filmu,różne smaczki,których nie ma,nawet w książce.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #20 : 2007-08-03, 14:57 »
Hmm, kusicie mnie i zarazem oddalacie od chęci obejrzenia filmu... Oczywiście, i tak pojadę do Warszawy i obejrzę, bo jakżeby inaczej ;) I jestem pewna że i tak się zaleję łzami w momencie śmierci Blacka ^^""

Ostatnio oglądany przeze mnie film? Nie pamiętam, ale między innymi "Little Voice" na Ale kino!... film bardzo fajny, chociaż nie oglądałam od początku i nie do końca... Fabuła dość interesująca, dziewczyna, która doskonale naśladuje głosy swoich idolek. Oczywiście, jej matka i jej ówczesny adorator(tak mi się zdawało xD) chcieli zrobić na tym kasę. I jeszcze przeplata się jeszcze wątek chłopaka, Billy'ego, którego grał Ewan McGregor.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #20 : 2007-08-03, 14:57 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #21 : 2007-08-03, 16:11 »
Ja,ostatnio,oglądałem " Wyspę " - również z McGregorem.Takie kino S-F.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #22 : 2007-08-03, 21:05 »
Ze wszystkich 5 filmów,najlepszy jest " Więzień Azkabanu " - film jest świetny,a reżyserowi udało się przemycić do filmu,różne smaczki,których nie ma,nawet w książce.
Podpisuję sie obiema rencyma. Więzień jest skręcony naprawdę mistrzowsko, powalił mnie na kolana.

I jestem pewna że i tak się zaleję łzami w momencie śmierci Blacka ^^""
Też tak myślałam - mój ukochany bohater umiera, no to mnie ruszy, będe beczeć jak głupia... a w zasadzie nawet okiem nie mrugnęłam, do tego stopnia ten film do mnie nie trafiał.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #23 : 2007-08-03, 21:09 »
...czyli lepiej nie iść...

Ja właśnie oglądam "Shreka 2" ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #24 : 2007-08-03, 21:14 »
...czyli lepiej nie iść...
Iść! Sprawdzić co to za potwór. Może akurat Tobie sie spodoba :) Niektórzy przecież chwalą. Ale po prostu nie spodziewać sie szczytów, a jeśli miło się rozczarujesz to tylko Twoja korzyść ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #25 : 2007-08-03, 21:17 »
No to może pójdę, ale nie wiem kiedy... A jeśli filmu nie będzie już w kinach, to poproszę brata, może mi coś załatwi^^
Pójdę dla tej Umbridge, którą wszyscy tak zachwalają:)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #26 : 2007-08-03, 21:56 »
" Podpisuję sie obiema rencyma. Więzień jest skręcony naprawdę mistrzowsko, powalił mnie na kolana." - Ponieważ ten film,zrobił profesjonalista,a nie rzemieślnik ( Columbus,Niwell ) i nie debiutant ( David Yates ).Reżyser Alfonso Cuaron,podszedł do tematu,nie jak do kolejnego Pottera,ale jak do własnego,autorskiego dzieła i wniósł do serii powiew świeżości.Szkoda,że nie zgodził się,na dalszą pracę nad serią - ale,może wróci przy okazji siódmego filmu? - takie krążą plotki...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #27 : 2007-08-03, 22:18 »
"Long Shot" na hallmarku leciało o_O
Opis z netu: "Opuszczona przez męża, miłośniczka jazdy konnej, samotnie wychowująca dziecko Annie Garrett rozpoczyna nowe życie w Colorado, na farmie przy stadninie koni pracując jako stajenny i trener. Prześladowana przez wizję śmierci swojej siostry, kiedyś znakomicie zapowiadającego się jeźdźca, Annie ma nadzieję na zmianę swojego życia na lepsze, ostateczną rozprawę z przeszłością i realizację swoich marzeń – udział w zawodach jeździeckich. Niestety jej ukochanego konia spotyka tragiczny wypadek. "

Moje przemyślenia: Film świetny. Podobał mi sie niesamowicie, także dlatego, że był o koniach xD Warto obejrzeć.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #27 : 2007-08-03, 22:18 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #28 : 2007-08-04, 15:27 »
Hp i ZF :D. Film mi sie podobal, ze wzgledu na to, ze jestem wielka fanka HP, bylam z fajna kol.,  no i.. no kocham HP <3. Ogladalam z dubbingiem, ale musze posluchac oryginalnych glosow.
Cytuj
chociaż grożenie Harry'emu przez Lucjusza tym chłodnym, głębokim, niskim, seksownym głosem (...)
Mruu *n*.
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #29 : 2007-08-04, 20:11 »
Temat ogólny, a wszyscy tylko o HP, a ja się nie wyróżnię i również muszę powiedzieć, iż dzisiaj o 15:30 wybrałam się do Kinoplexu na seans :D
I powiem tak, nie czytałam książki i w sumie nie wiem jakie błędy reżyser popełnił, niedociągnięc zapewne też dużo i tym podobnych detali i szczegółów, na które zwraca uwagę chyba każdy kto książkę czytał po 100 razy, ale mam to gdzieś :P
Tak czy siak skromnie, jednym słowem stwierdzic muszę iż film był su-pe-ro-wy.
Ale nie podobała mi się scena pocałunku Cho i Harry'ego bo jakoś krzywo im to wyszło.
I bardzo chciałabym już zobaczyc ekranizację części 6-ej. Tu przynajmniej czytałam już 'lekturę':P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii
Strony: [1] 2 3 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.