Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: problemy skorne, pogryzienia prze robale  (Przeczytany 3894 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
problemy skorne, pogryzienia prze robale
« : 2005-11-11, 23:24 »
witam
mam pytanie czy spotkaliscie sie kiedys z jakimis robalami co wygladaja troche jak kleszcz troche jak pajak, sa bardzo szybkie i gryza konie powodujac tym rany i takie jakby pod skorne gule?? ja to dzisiaj zaopserwowalam u mojego konia... robaka chcialam zlapac ale mi sie to nie udalo mam nadzieje ze go wyczesalam a rany odkazilam, jest ich 5 wszystki obok siebie na lopatce... czy ktos wie co to moze byc?? dodam jeszcze ze kon od tygodnia stoi w nowej stajni ale ani w tej wni w poprzedniej u zadnych innych koni nic podobnego sie nie dzialao

ten sam topic zalozylam na volcia ale tam nikt nic nie odpisuje wiec moze wy cos wiecie
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: problemy skorne, pogryzienia prze robale
« Odpowiedź #1 : 2005-11-12, 19:05 »
Awangarda, a jestes pewna ze to stworzonko pogryzło konia? Bo moze to po prostu był zwykły pajączek, który pomyslił sobie konia ze scianą i sobie po koniu normalnie chodził? :P Zresztą, pająki tez potrafią gryzc. Podskórne gule są objawami miejscowego stanu zapalnego.

Ale tak serio to nie mam pojecia co to dokładnie moze być.

Ja bym w razie wiekszych wątpliwosci poprosiła weta o zbadanie tych ranek.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: problemy skorne, pogryzienia prze robale
« Odpowiedź #2 : 2005-11-12, 19:24 »
mimo wszystko wydaje mi sie ze to nie byl jakis przypadkowy robal tylko to byl yen co zrobil te rany, dzisiaj gul juz nie bylo raczej same strupki...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: problemy skorne, pogryzienia prze robale
« Odpowiedz #2 : 2005-11-12, 19:24 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 26 zapytaniami.