Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: przywiazanie?  (Przeczytany 1017 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
przywiazanie?
« : 2004-08-10, 21:46 »
czesc! nigdy nie mialam ani zolwia, ani rybek,ani owadow, ani wezy. tylko futrzaki. cos co mnie od jakiegos czasu ciekawi to:
czy wasze zwierzaki tez sie przywiazuja do was tak jak koty lub psy? jak to okazuja? czy np weze moga kogos lubic a kogos nie? nie boicie sei ze was np zaatakuja? we mnie budza i podziw i lęk :D

nie chce zebyscie odebrali to jako zniewage czy cos: ja uwazam ze wszystkie zwierzeta sa wspaniale i kazdy gatunek kryje jakies intrygujace tajemnice, kazdy ma swoje zachowania itp. dla mnie poprostu to obcy swiat,

nie znam nikogo hodujacego cos innego niz chomiczek, swinka morska, kotek itp. wiec pytam tutaj :D

Edi

  • Gość
przywiazanie?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-11, 16:14 »
Witam

Terrarystyka chyba(dla mnie tak) polega na radości jaką daje opieka nad hmm niecodziennymi mieszkańcami naszych domów.To powód do radości móc obserwować ich zachowania,robić wszystko by żyły w jak najlepszych warunkach,wreszcie ewentualne sukcesy hodowlane...te zwierzęta nie przywiązują się do swoich właścicieli tak samo jak psy,koty itp. ale na pewno są wdzięczne(na swój sposób) za troskliwą opiekę.A ta opieka z kolei stanowi właśnie równoczesną możliwość poznania lepiej tych zwierząt,ich potrzeb  :)
Pozdrawiam
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
przywiazanie?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-11, 22:15 »
:) to ja tylko dodam.. one sie nie przywiazuja, raczej sie PRZYZWYCZAJA czy AKCEPTUJA nasza obecnosc. Po prostu nas w mniejszym lub wiekszym stopniu toleruja  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

przywiazanie?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-11, 22:15 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
przywiazanie?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-12, 09:34 »
Rybki np. myślę ze się"przywiązują". Niektóre rybki dają się nawet głaskać jak słyszałam :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
przywiazanie?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-12, 15:40 »
hmm ja tam nie wiem czy Maksia (moja stepcia) jest do mnie przywiazana, wiem tylko ze jak jest u babci na tarasie na wakacjach to bardzo sie oburza, jak ja znajduje i ją kapie :wink:
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
przywiazanie?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-12, 18:26 »
eee, tam przywiazuja... wiedza, ze zarcie idzie i tyle :P ja mialam welonke ktora karmilam z reki. zabralam ja ze szkoly, ktos ja wlozyl do akwa z pielegnicami. pletw juz nie miala...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 23 zapytaniami.