Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: CZy można trzymać inne zwierzęta akwariowe z aksolotlem ?  (Przeczytany 22279 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aka

  • Gość
AziS w programie było tylko to co pisałam wcześniej. Nie wiedziałam, że oglądałam od początku ;)
Zbyt ciekawych informacji nie było bo chodziło głównie o ich regenerację. Jedynie to co mnie zaskoczyło to to, że wg naukowców one rosną do 20cm a wszędzie piszą że do 30cm  :?
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Oki,dziekuje.
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
azis mam pytanie :) jakie mniejwięcej musi byc akwa do dwóch aksolotlów meksykańskich, tak aby jak podrosną nie było trzeba wymieniać na większe? bo na 4 to wiem...



Data wysłania: 2005-07-21, 21:08
Będę miala chyba dwa aksolotly :) awka będzie : 65x34x60(moze troche mniej) :D
a czy czegoś oprucz filtra z urządzeń potrzebują? ile taki stwó kosztuje?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Inteligent

  • Gość
wanna wystarczy tylko nie rob tak jak ja bo sie latwo wkręcaja miedzy fragmenty filtra . Najlepiej karmic sie robakami rybkami i aluminium. Moje zarly tez kurczaki ale to jak kto woli. No i nie dawaj pumeksu bo se kly stepia i beda musialy jesc gume do rzucia orbita.
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Inteligent-żarty sobie robisz?  :?   :|
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
http://terrarystyka.pl/gatunki.php?id=20020830205755

inteligent :  heheheheheheeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zapomniałes dopisać aby nie trzymała razem z piraniami bo mogą się pożreć   :lol: :lol: :lol:
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Nefra - ten adres juz nie istnieje....nie wiem dlaczego na wszystkich stronach sa blędy ( kiedyś ich nie było :( ).


Ola14
Cytuj
azis mam pytanie  jakie mniejwięcej musi byc akwa do dwóch aksolotlów meksykańskich, tak aby jak podrosną nie było trzeba wymieniać na większe? bo na 4 to wiem...
Może zamiast pytać mnie o to, wystarczyłoby podzielić wymiary akwarium dla 4 aksolotlów przez liczbe 2 ? Wtedy Tobie wyjdą wymiary akwa dla dwóch osobników.

Inteligent - jeśli masz zamiar się zabawiac na tym forum i pisać głupie rzeczy...denerwujące wszystkich to prosiłabym o zachowanie ich dla siebie. :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 10:36 autor AziS »
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Azis - pobudka...inteligent to troll, który został uciszony :)
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Widze....ale napisałam tak na wszelki wypadek....jak mu sie coś przypomni po wyciszeniu to chciałabym aby to zostawił dla siebie.  :P
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Forum Zwierzaki

madpuppet

  • Gość
Ola co do wielkości akwa to przede wszystkim bierz pod uwage wymiary dna. Ja mam akwa  65 litrów wymiary dna to 55 cm szer. i 110 cm d.ł - wystarcza w zupełności na dwa dorosłe. Mają sporo miejsca i nie wpadają na siebie nawzajem zbyt często. Zasadź jakieś roślinki zimnolubne (jak chcesz urozmaicić dietę to Moczarka będzie ok, z tym, że niezbyt długo pobędzie w akwa bo ją zeżrą). Filtr z opcją napowietrzania (koszt ok 50,00-70,00 zł, wiem bo ostatnio zmieniałem). Karmić można mrożonymi larwami, ew. mięsem typu wołowina,kurczak - moje ryb nie chciały.
Zapisane

pituophis2

  • *
  • Wiadomości: 269
Aksolotle NIE jedzą roślin, solidnie zbudowanych gatunków nie dadzą rady uszkodzić. Jako pokarm stosujemy głównie małe rybki i wszelkie bezkręgowce, kawałki mięsa, filetów są dużo gorsze ( brak wapnia, witamin, balastu) i należy podawać ich jak najmniej, a nawet całkiem z nich zrezygnować. Zwłaszcza wołowina jest niewskazana.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.