Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Ja :)  (Przeczytany 9338 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #120 : 2005-04-30, 22:21 »
ej, mielismy naprawiac FZ :P więc stulić dzioby i nie obrazac ;)

chyba o sedziego kynologicznego chodzilo :P
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #121 : 2005-04-30, 22:35 »
kologiczny czy konologiczny
da sie domyslic!
nie rubmy z tego wielkiego Halo! ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #122 : 2005-05-01, 18:20 »
Eh...Ja...
Jeśli mam charakteryzować to co jest w środku...to sama do końca tego nie znam...zawsze byłam dziwna...wiele osob mnie nie rozumie. Ja sama siebie nie rozumiem czesto...nie mam przyjaciol. Bo nie ma osoby,która chciałaby się ze mna przyjaznic...Nikt tak do konca mnie nie zna...nikomu tak do konca nie potrafie zaufac...nie potrafie zaufac. Ludzie mysla, ze ja zawsze mam zly chumor. A ja po porstu jestem taka jaka jestem,nikogo nie udaje. Lubie pozartować ;) Nie popisuje sie, nie chce byc klasowym smieszkiem. Po porstu lubie kazda rzecz skomentowac, czesto w chumorystyczny sposob. Właściwie nie trzymam sie z ludźmi. Chodze do szkoly, bo chce sie uczyc. Nie dla jakis przyjaciol czy kolegow. Jestem tajemnicza i nikt nigdy nie wie, o co mi chodzi. Czesto ludzi krytykuje i jestem pyskata. Jak juz mowilam, ludzie nie chca sie ze mna przyjaznic bo patrza na to, co jest na zewnatrz. Rzadko ktos ze mna gada, tylko ze mna. A nikt tak naprawde nie wie, ze w srodku tej "czarnej" buntowniczki znajduje sie mala dziewczynka, ktora czeka na kogos, kto ja w koncu zrozumie i komu bedzie mogla zaufac... :(
Z wygladu...Żeby tak krotko bylo ;) Po prostu mala, blada, z workami pod oczami...nie za ładna, wiec z tej strony tez mam docinki ;) A chlopaka nie mam, bo zaden mnie nie chce.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ja :)
« Odpowiedz #122 : 2005-05-01, 18:20 »

Panterka

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #123 : 2005-05-01, 18:35 »
Cechy ogólne: dobra z matmy, czasami nieśmiała czasami demon ( zależy od towarzystwa), leniwa , wrażliwa, łatwo doprowadzić mnie do łez.
Tak naprawdę mnie jest dwie:

Panterka 1 - choć ta część osobowości pojawiła się u mnie niedawno, kocham ją najbardzięj, bo mnie uratowała. Kiedyś nienawidziłam siebie, myślałam o sobie same najgorsze rzeczy. Naszczęście zrozumiałam, że nie wolno tak myśleć, bo to prowadzi do autodestrukcji. Trzeba umieć dojrzeć swoje dobre strony. Panterka 1 kocha samotność i swój świat, do którego nikt nie ma wstępu. Delektuje się szczegółową analizą swoich myśli i marzeń. Uwarza, że jej myśli są właściwe. Kurczowo się ich trzyma i najbardziej boi się je stracić. Uwielbia wpatrywać  się w swoje brązowe oczka. Fascynują ją zjawiska paranormalne, śmierć i ból. Jej ulubiony kolor to czarny. Marzy o bratniej duszy, prawdziwej przyjażni lub miłości.

Panterka 2 - mała, zakompleksiona, zagubiona dziewczynka, która rozpaczliwie boi się odrzucona. Od jakiegoś czasu staram się jej pozbyć.       
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #124 : 2005-05-09, 14:20 »
Hmmm... podobno najtrudniej napisać coś o sobie, ale właśnie powysyłałam wiadomości przez gg do moich najbliższych przyjaciół i dostałam swoją krótką charakterystykę, łącząc ich wypowiedzi (pogrubionym drukiem - moi przyjaciele); (zwykłym - moje komentarze):
- Ogromna ryzykantka
- Szalona kobitka
- Niepoprawna optymistka
- Bardzo Ciekawskie Stworzenie :lol:
- Zero cierpliwości "czasami" i maksimum upierdliwości (zdarzają Ci się takie dni Kasiu) - Tomek o mnie takie słowa :? :lol:
- Co trzeci dzień lenistwo sięga szczytu (rzeczywiście co trzy dni ogólnie się obijam cały dzień :lol:)
- Ciągle uśmiechnięta
- Matematyczny kujon (czytam dużo materiałów z matematyki, gdyż się tym interesuję - stąd opinia Szymona :) )
- Ogromna miłośniczka zwierząt
- Szalona dżokejka (hmmm, Robert o moim zamiłowaniu do jeździectwa...)
- Naturystka ... :hmmm:... Na szczęście Grzesiowi chodziło o to że kocham naturę, przyrodę i jak najczęstsze przebywanie na łonie natury, z dala od Wrocławia.
- Inteligentna osóbka  :hmn:
- Świetne jest to, że zawsze mówisz to co myślisz  :;p: (słowa Ani)
- Zakręcona jak najbardziej zakręcone coś... (nie mogę :hahaha:, ciekawe kto tu jest bardziej zakręcony... ja, czy moja przyjaciółka Kasia :?)
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #125 : 2005-05-11, 14:57 »
Cechy ogólne: dobra z matmy, czasami nie¶miała czasami demon ( zależy od towarzystwa), leniwa , wrażliwa, łatwo doprowadzić mnie do łez.
Tak naprawdę mnie jest dwie:

Panterka 1 - choć ta czę¶ć osobowo¶ci pojawiła się u mnie niedawno, kocham j± najbardzięj, bo mnie uratowała. Kiedy¶ nienawidziłam siebie, my¶lałam o sobie same najgorsze rzeczy. Naszczę¶cie zrozumiałam, że nie wolno tak my¶leć, bo to prowadzi do autodestrukcji. Trzeba umieć dojrzeć swoje dobre strony. Panterka 1 kocha samotno¶ć i swój ¶wiat, do którego nikt nie ma wstępu. Delektuje się szczegółow± analiz± swoich my¶li i marzeń. Uwarza, że jej my¶li s± wła¶ciwe. Kurczowo się ich trzyma i najbardziej boi się je stracić. Uwielbia wpatrywać się w swoje br±zowe oczka. Fascynuj± j± zjawiska paranormalne, ¶mierć i ból. Jej ulubiony kolor to czarny. Marzy o bratniej duszy, prawdziwej przyjażni lub miło¶ci.

Panterka 2 - mała, zakompleksiona, zagubiona dziewczynka, która rozpaczliwie boi się odrzucona. Od jakiego¶ czasu staram się jej pozbyć.

To jestem całkiem podobna do ciebie ;) Tylko że nie fascynuje mnie śmierć i ból, a mój ulubiony kolor to biały ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Marycha

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #126 : 2005-05-22, 10:12 »
Ja napewno mogę o sobie powiedzieć, ze jestem straszną pesymistką. Nawet gdy w głebi duszy czuję, że cos mi się uda, to i tak staram się na siłę sobie wmówić, że będzie ŹLE. Poza tym raz jestem cicha, raz przebojowa. Cicha raczej wśrd nowo poznanych osób, natomiast wulkan wśród dobrych znajomych. Kocham zwierzęta - nie mam sumienia zabicia nawet małego robaczka:/ Nie lubię przedmiotów ścisłych. Lubie jednak biologię. Lubie rozmawiac o życiu, o problemach innych oraz o ich rozwązaniu. Pozdrawiam!
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #127 : 2005-05-31, 09:33 »
ja jestem:
*leniwa :P :lol: i to jak!! :lol:
*uparta (tak jak moj pies :P i tak jak jego trudno naklonic do zrobienia rzeczy ktora mi sie nie podoba :P :lol:)
*sympatyczna (tak mi przynajmniej mowia :P)
*niecierpliwa
*kocham zwierzeta, szczegolnie psy
*mam fiola na punkcie beagli :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #128 : 2005-05-31, 16:01 »
uparta jak moj pies ha skad ja to znam
ponoc zwierzeta upodabniaja sie do swoich wlascicieli:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ja :)
« Odpowiedz #128 : 2005-05-31, 16:01 »

Kamila

  • Gość
Odp: Ja :)
« Odpowiedź #129 : 2005-05-31, 17:40 »
a mi moja kol. powiedziala jak kupilismy psa ze jestem do niego z wyglady podobna :hahaha:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 25 zapytaniami.