Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: Ciąża u nastolatki  (Przeczytany 96666 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #270 : 2007-10-10, 20:25 »
A widziałaś to: http://pl.youtube.com/watch?v=ZsaNgLyseIA&mode=related&search= ? (Ostrzegam,że są tam drastyczne zdjęcia!)
Nie wiem jak można być takim niewrażliwymA spójrzmy na to tak:Twoja mama jest w ciąży,tym dzieckiem które ma w sobie jesteś Ty.Podejmuje decyzje o aborcji.Chciałabyś nieistnieć na tym świecie?.Jak Wy porównujecie życie ludzkie do życia muchy,to ja nie wiem czy tu się śmiać czy płakać?.Nie wierze że nigdy nie zabiłyscie żadnego owada...Słucham,jaka?.
1 filmik widziałam i? a widziałaś co ludzie robią z fokami w kanadzie, co robią w rzeźnie, co robią z innymi ludzmi?
2 pamiętasz coś z życia płodowego? bo ja nie. wtedy się nie wie że się kończy życie, dokładnie to co Retriva napisala, edit: a skąd masz pewnośc że to dziecko bedzie chciało żyć. aborcji nie bedą dokonywać, nagminnie osoby z dobrych domów, gdzie dziecko ma jakąs przyszłość
3 owszem zabiłam muche, ale wkońcu jeste człowiekiem. jednak teraz staram sie nie zabijać owadów jeśli moge je wypuścić, osstatnio szczypawica odzyskała wolność. jedyne z owadów do zabijam to kowary ale weź pod uwage że to też w pewien sposów natura, bronie się przed nimi, bawoły tez niekiedy zabijaja młode lwy, by potem nie było tak wielkiego zagrożenia, to jest naturalna reakcja. tak samo na działce mama kopała, wykopała młoda mysz, zobaczyła jak mama jej ucieka, zostawiła ją, mysz wróciła po młode. mogła ją zabić, wkońcu tyle ejst mysz, a ona zjada nam marchewke, ale ta mysz ma większe prawo do żcia tam niż my do zabicia jej
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #271 : 2007-10-10, 20:25 »
A skąd wiesz czy ty nie miałaś się urodzić gdzie indziej, i może kobieta która miała Cie urodzić poroniła? (to zależy kto w co wierzy)
A tego to nie rozumiem.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #272 : 2007-10-10, 20:30 »
chyba chodzi jej o reinkarnacje, albo coś w tym stylu ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #272 : 2007-10-10, 20:30 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #273 : 2007-10-10, 20:31 »
tez wydaje mi sięże chodzi o to że człowiek rodzi sięponownie jako ktoś inny
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #274 : 2007-10-10, 23:35 »
1 filmik widziałam i? a widziałaś co ludzie robią z fokami w kanadzie, co robią w rzeźnie?
Tak,wiem co się dzieje z fokami oraz co się dzieje w rzeźniach.Jednak nie widze powiązania w tym momencie tych dwóch tematów.
, co robią z innymi ludzmi?
No właśnie ten filmik przedstawia to co ludzie robią z innymi ludzmi,w dodatku tymi najbardziej niewinnymi i bezbronnymi.
2 pamiętasz coś z życia płodowego? bo ja nie. wtedy się nie wie że się kończy życie, dokładnie to co Retriva napisala, edit: a skąd masz pewnośc że to dziecko bedzie chciało żyć. aborcji nie bedą dokonywać, nagminnie osoby z dobrych domów, gdzie dziecko ma jakąs przyszłość
Renia,ja zadałam pytanie i czekam na odpowiedz.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #275 : 2007-10-11, 16:22 »
nie można powiedzieć jednoznacznie, niekiedy są sytuacje kiedy chciałbym nie żyć, ale mam nadzieje że zrobie coś dla zwierząt i to daje mi sił.

jeśłi jest zagrożone życie matki, a poprzez aborcje przeżyje to dla mnie jest oczywiste, zabieg
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #276 : 2007-10-11, 17:50 »
ja miałam nie życ heh..
moja mama miała zagorżenie życia.. i była 30 min przed operacją jak się wycofała..
i żyje jestem w pełni zdrowa moja mam też..
nie mozna odbierac nikomu życia.. bo każdy ma doniego prawo...
jestem przeciwko aborcji.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Diabełek

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #277 : 2007-10-11, 17:58 »
A ja miałam się urodzić już w 2 miesiącu ciązy mojej mamy, ale jakoś udało sie mnie uratować... Ja też jestem przeciwko zabijaniu dzieci.
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #278 : 2007-10-11, 18:02 »
nie można powiedzieć jednoznacznie, niekiedy są sytuacje kiedy chciałbym nie żyć, ale mam nadzieje że zrobie coś dla zwierząt i to daje mi sił.

jeśłi jest zagrożone życie matki, a poprzez aborcje przeżyje to dla mnie jest oczywiste, zabieg
a życie dziecka jest mniej ważne ?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #278 : 2007-10-11, 18:02 »

Diabełek

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #279 : 2007-10-11, 18:05 »
Boże jak zobaczyłam filmiki z aborcji to... sie przeraziłąm! ;O Co oni robia z tymi biednymi istotami! One tez maja prawo życ ;(
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #280 : 2007-10-11, 18:07 »
dokładnie ja nie wyobrażam sobie tego że ja miałam tak skończyć.. dziecko od chwili poczęcia żyje !  tylko Bóg może odebrać nam życie.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Diabełek

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #281 : 2007-10-11, 18:12 »
I <tfuuu> jakieś niechciane nieszczęscie. <tfuu>
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #282 : 2007-10-11, 18:17 »
chodziło mi o przypadki kiedy matka na pewno umrze a dziecko niewiadomo czy przeżyje. oczywiście do zabiegu nikt by nie zmuszał ale byłby legalny. jełi można to chociaz jedno zycie żyby uratować, chociaż (zaraz mnie okrzyczycie) ludzi jest dużo, nie ma selekcji naturalnej a człowiek rozpanoszył się po całym świecie, gdyby nie rozum i technika nei przeżylibyśmy jednego pokolenia

co do baga, to mam inne podejście. tak samo. jeśłi ten bóg dał życie zwierzęciu to jakim prawem my je zabijamy? jeszcze w taki sposób
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #283 : 2007-10-11, 18:34 »
nei chodziło mi tylkko o to głównei chodziło mi o to że człowiekowi po 1. niewinnemu i który nikomu nic nie zawnił kaze się za błedy.. gwałciciela, albo np nierozsądnych małolatów.

Nigdy nie ma się 100% pewności..
widzisz u mnie to było tak że moja mam miała umrzeć na 100%.. a ja na 80%.. ale moii rodzice podjeli ryzyko i co..? wszystko bylo w porzadku..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Retriva

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #284 : 2007-10-11, 18:40 »
dokładnie ja nie wyobrażam sobie tego że ja miałam tak skończyć.. dziecko od chwili poczęcia żyje !  tylko Bóg może odebrać nam życie.
a wczesniej ktos pisal, ze serce zaczyna bic 18 dni od poczecia. wiec, jesli wczesniej serce nie bije, to znaczy ze takie nie żyje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #284 : 2007-10-11, 18:40 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #285 : 2007-10-11, 18:52 »
Sudolineczka i się ciesze że wszytko z tobą ok. ale przeciez nikt nie zmuszałby takiej kobiety do zabiegu, miałaby wybór

Retriva nawet jak zaczyna serce bić, to jest jeszcze płód, do pewnego okresu nie można powiedziec że ono żyje, nie wiem jak to wytłumaczyć, nie mówie o 9miesięcznym dziecku zaraz przed porodem. to jest to z czego potem bedzie organizm ale jeszcze nie ejst człowikiem, przynajmiej ja uważam że to jest płód a nie człowiek

dlaczego jesteście przeciwko aborcji? przecierz nikt nie bezie namawiał do tego zabiegu, jesli ktoś jąwykona, jego sprawa. żyjmy i dajmy żyć innym, skoro mamy wolną wole powinniśmy móc wybierać
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #286 : 2007-10-11, 18:58 »
reniu w ten sposób ginie ponad 1,3 miliona dzieci.. które napewno chciałyby życ..
Ret dobrze może nie zyją ale napewno istnieja i chciały by żyć.. to nie są rośliny...
Ja będe broniła zawsze tych dzieci bo byłam na ich miejscu.. wierzcie ze kobieta która wyskrobała z siebie swoje dzieko potem ma problemy z psychiką.. wyrzuty sumienia.. wiem znam osobiscie it akie osoby..
Czgo skazujecie na śmierc dzieci które nei są niczemu winne.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #287 : 2007-10-11, 19:06 »
wierzcie ze kobieta która wyskrobała z siebie swoje dzieko potem ma problemy z psychiką.. wyrzuty sumienia.. wiem znam osobiscie it akie osoby..
ale ona to zrobiła, jej sumienie. nie wtrącajmy się do życia, skoro podjeła taką decyzje to albo będzie szczęsliwa albo w pewnym momęcie zrozumie że chciała to dziecko, ale człowiek podejmuje decyzje, jedne dobre drugie złe, niekoniecznie będzie miała wyżuty sumienia.
dlaczego podejmujemy decyzje za innych? skoro człowiek ma tą wolna wole niech robi tak jak uważa za słuszne.
Czgo skazujecie na śmierc dzieci które nei są niczemu winne.
a widziałs filmik który wstawiłam? dlaczego skazujemy matki? dlaczego ważniejsze ejst życie płodu niż już dorosłej kobiety. zresztą ja tylko daje im wolną wole, nie chce kierować ich życiem, niech same to robia
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #288 : 2007-10-11, 19:18 »
Przecież i trak się nie dogadacie dziewczyny. Renia  ty i tak nie udowodnisz im że aborcja jest wmiare ok a inne nie wmówią Reni e aborcja jest beee.....

Miałyście tylko napisać co o tym myślicie..... jeszcze trochę a kłótnia murowana :roll:

*czeka na skrzyczenie*
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #289 : 2007-10-11, 19:22 »
a wczesniej ktos pisal, ze serce zaczyna bic 18 dni od poczecia. wiec, jesli wczesniej serce nie bije, to znaczy ze takie nie żyje.
Jeden z podpunktów definicji życia brzmi:wzrost i rozwój,zygota,później zarodek intensywnie przez cały czas dzieli się i rośnie czyli żyje.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Retriva

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #290 : 2007-10-11, 19:26 »
Jeden z podpunktów definicji życia brzmi:wzrost i rozwój,zygota,później zarodek intensywnie przez cały czas dzieli się i rośnie czyli żyje.
musi rosnąć, rozwijac się, wydalać oraz oddychać.
reniu w ten sposób ginie ponad 1,3 miliona dzieci.. które napewno chciałyby życ..
Ret dobrze może nie zyją ale napewno istnieja i chciały by żyć.. to nie są rośliny...
Ja będe broniła zawsze tych dzieci bo byłam na ich miejscu.. wierzcie ze kobieta która wyskrobała z siebie swoje dzieko potem ma problemy z psychiką.. wyrzuty sumienia.. wiem znam osobiscie it akie osoby..
Czgo skazujecie na śmierc dzieci które nei są niczemu winne.
Sudi, więc jak miałaś 10 dni (ale jeszcze się nie urodziłaś, chodzi mi o 10 dni od poczęcia) myślałaś "chcę żyć"?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #290 : 2007-10-11, 19:26 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #291 : 2007-10-11, 19:46 »
Kar nie pokłócimy się, poprostu dajemy argumety zeby rozmowa się toczyła :)

Sudi, więc jak miałaś 10 dni (ale jeszcze się nie urodziłaś, chodzi mi o 10 dni od poczęcia) myślałaś "chcę żyć"?
włąśnei o to mi chodzi, Retriva myślimy tak samo, jako płód nie można chcieć żyć, zygota nie mysli apstrakcyjnie czy jak to się zwie, co by byłó gdyby, albo co bedzie robic gdy dorosnie
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #292 : 2007-10-11, 19:48 »
musi rosnąć, rozwijac się, wydalać oraz oddychać.
Wszystko odbywa się za pomocą pępowiny.A znasz ''coś'' co rośnie,rozwija się ,a nie jest żywe?.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #293 : 2007-10-11, 19:51 »
bakterie tez żyją, jednokomórkowce tez ale traktujemy je jak margines, to coś mało rozwiniętego co jeszcze niewiadomo czym jest, składa się z komórek ale nie jest rozwój zaawansowany
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #294 : 2007-10-11, 21:48 »
ale ona to zrobiła, jej sumienie. nie wtrącajmy się do życia, skoro podjeła taką decyzje to albo będzie szczęsliwa albo w pewnym momęcie zrozumie że chciała to dziecko, ale człowiek podejmuje decyzje, jedne dobre drugie złe, niekoniecznie będzie miała wyżuty sumienia.
dlaczego podejmujemy decyzje za innych? skoro człowiek ma tą wolna wole niech robi tak jak uważa za słuszne.a widziałs filmik który wstawiłam? dlaczego skazujemy matki? dlaczego ważniejsze ejst życie płodu niż już dorosłej kobiety. zresztą ja tylko daje im wolną wole, nie chce kierować ich życiem, niech same to robia
No właśnie. Z swoich wyborów trzeba ponosić konsekwencje.
Coś za coś.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #295 : 2007-10-11, 21:53 »
Cytuj
Sudi, więc jak miałaś 10 dni (ale jeszcze się nie urodziłaś, chodzi mi o 10 dni od poczęcia) myślałaś "chcę żyć"?
Gdy płód jest poddawany aborcji, gdy widzi tą dziwną rure, stara się "odsunąć" od niej, a pomyślcie dlaczego? przecież to tylko niektórych zdaniem płód, traktowana jak zwykła bakteria którą można usunąćz organizmu matki jak bakterie z kibla :roll: płód to już człowiek, nie mysli? dobrze, ale przez takie rozumowanie ile rocznie ginie takich dzieci, które mogłyby teraz żyć? tak łatwo powiedzieć komuś - To tylko płód, nie żyje, nie myśli.
Ciekawe czy ta osoba która wypowiada takie słowa chciałaby być właśnie tym płodem, poddanym aborcji. Ja też coś o tym wiem i przyznam. TERAZ nie powinnam być tutaj.
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #296 : 2007-10-11, 22:01 »
No właśnie taki myślenie...
Mysa naszczęście tu jesteś.
Np. jakaś matka zastanowiała się nad aborcją, była 90% pewna że tego chce, w ostatniej chwili zmieniła zdanie.
Urodzonemu dziecku pewnie o tym powie że go nie miało prawie być na tym świecie.
I ono mogło by to sobie wypominać lub ktoś jemu: "mnie tu nie miało być..."
Pokłuci się z matką np. "Co się mnie czepiasz, już mogłaś mnie usunąć, miałobym (zależy jaka płeć) święty spokój!"- i co taka matka pomyśli?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Retriva

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #297 : 2007-10-11, 22:02 »
Gdy płód jest poddawany aborcji, gdy widzi tą dziwną rure, stara się "odsunąć" od niej, a pomyślcie dlaczego? przecież to tylko niektórych zdaniem płód, traktowana jak zwykła bakteria którą można usunąćz organizmu matki jak bakterie z kibla :roll: płód to już człowiek, nie mysli? dobrze, ale przez takie rozumowanie ile rocznie ginie takich dzieci, które mogłyby teraz żyć? tak łatwo powiedzieć komuś - To tylko płód, nie żyje, nie myśli.
Ciekawe czy ta osoba która wypowiada takie słowa chciałaby być właśnie tym płodem, poddanym aborcji. Ja też coś o tym wiem i przyznam. TERAZ nie powinnam być tutaj.
TERAZ mozna powiedziec. ja chce zyc. ale kiedys o tym nie myslalas. nie poznalabys zycia, nie mialabys jak zalowac, Ciebie by nie bylo. gdyby TERAZ Ciebie zabraklo, bardzo bysmy zalowali. nie wyobrazasasz sobie nawet, jak. ale gdybysmy Cie nie poznali, jakze moglibysmy Cie zalowac? kazdy z nas moze mowic 'chce zyc', ale gdyby nas nei bylo, nie wiedzielibysmy o tym. i tak jak my chcemy zyc, tak duzo osob zyc NIE CHCE...

edit:
No właśnie taki myślenie...
Mysa naszczęście tu jesteś.
Np. jakaś matka zastanowiała się nad aborcją, była 90% pewna że tego chce, w ostatniej chwili zmieniła zdanie.
Urodzonemu dziecku pewnie o tym powie że go nie miało prawie być na tym świecie.
I ono mogło by to sobie wypominać lub ktoś jemu: "mnie tu nie miało być..."
Pokłuci się z matką np. "Co się mnie czepiasz, już mogłaś mnie usunąć, miałobym (zależy jaka płeć) święty spokój!"- i co taka matka pomyśli?
dobra, to ja tez sie przyznam. tez mnie tu mialo nie byc. nie dosc, ze bylam 'wpadką' to jeszcze 3 dzieckiem, a rodzice nie mieli kasy zeby utrzymac tyle dzieci. i co? gdyby mnie tu nie bylo, nawet o tym ne iwedzialam. jestem neutralna do tego, nie ciesze sie, ze Mama nie dokonala aborcji, ale tez tego nie zaluje. poprostu- jestem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #297 : 2007-10-11, 22:02 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #298 : 2007-10-11, 22:04 »
No właśnie skąd wieice czy by tu nie było na forum 10 innych fajnych osób?
na przykład jedna osoba która miałaby się tu zarejstrować zgineła w wypadku samochodowcy,a druga się nie urodziła.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #299 : 2007-10-11, 22:11 »
Retriva, ale już podczas aborcji płód stara się obronić przed tą dziwną rurą, "ucieka" ;) Może wtedy nie myśli, ale już wtedy wie ze to jest zły bodziec, a łono matki ma być jego schronieniem. Tak tylko łatwo powiedzieć, nie myślałam wtedy że chce żyć, nie żałowałabym tego, ale żałuję do tej pory jednego... tego że miało mnie nie być, i tego że moi rodzice chcieli mnie tak potraktować, dla nich moze wtedy tez byłam zwykłym płodem, któremu nie chcieli dać dalej się rozwinąć. Oni dostali szanse od swoich rodziców aby żyć, a mi mieliby ją odebrać?
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.238 sekund z 28 zapytaniami.