Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 86061 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #420 : 2008-07-13, 22:07 »
A innym to nic się nie śni ? ;>
Zapisane
Podpis bez przekazu.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #421 : 2008-07-14, 20:33 »
Mnie się ostatnio śniły wyspy Kanaryjskie, byłam na Fuertaventurze, niedaleko Coraleho w praku narodowym składającym się z samych wydm  (jest tam taki park naprawdę). Chodziłam, robiłam zdjęcia, spojrzałam za siebie, widok: ocean i prywatna wyspa pewnego hotelarza z tamtych okolic (wszystko się zgadza z rzeczywistością - jak się obróci do tyłu to jest otwarty ocean i ta wyspa), a zza wyspy widać TAKĄ falę... fala mnie goniła, goniła, dobiegłam do Coraleho i się obudziłam. :lol:
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #422 : 2008-07-17, 13:18 »
Mi ostatnio śniło się, że groziłam koledze z klasy nożem... pod kościołem :lol:
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #422 : 2008-07-17, 13:18 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #423 : 2008-07-18, 22:01 »
Śniło mi się, że znalazłam stary , zapomniany zeszyt w którym kiedyś pisałam powieść. Zaczęłam czytać(to co czytałam układało się w film ), miałam trochę kontroli w tym śnie bo co jakiś czas robiłam powtórki pewnych fragmentów. Gdy zaczynało być naprawdę ciekawie ;d ,zobaczyłam,że powieść się urywa. Szybko przewertowałam cały zeszyt ale okazało się,że w tym momencie pisać to skończyłam(zawiedziona byłam straszliwie)...

Powieść w moim śnie zaczęła się urywać gdy... moja siostra zaczęła mnie budzić ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #424 : 2008-07-19, 14:40 »
mnie sie dzisiaj snilo ze urwalam reke mojemu chlopakowi ...
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #425 : 2008-07-19, 14:44 »
mi się od tygodnia w każdym snie pojawia jedna osoba, raz jako główna postac, raz poboczna. jest to moj przyjaciel... nie wiem co o tym myśleć o_o
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #426 : 2008-07-19, 22:06 »
pewnie jestes zauroczona nim :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #427 : 2008-07-19, 22:13 »
o to chodzi, ze nie. wczesniej mi sie nie śnił i nagle zaczął ;/
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #428 : 2008-07-20, 09:44 »
Kosteczku, przewertowałam sennik i:
Przyjaciel reprezentuje pozytywną stronę naszej osobowości, która pomaga nam przejść przez okresowe zmagania. Kiedy się śni może to również oznaczać pomoc z jego strony, często taki sen oznacza wsparcie w trudnych chwilach.
Być zaatakowanym przez przyjaciół- zapowiedź hańby, dyshonoru.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #428 : 2008-07-20, 09:44 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #429 : 2008-07-20, 13:42 »
Wczoraj miałam sen, że moja znajoma, która uwielbia mrok, czachy i bardzo nie lubi Niemców, zostawiła mi na oknie list, przyczepiony do niego czymś w kształcie czaszki... Pisało w nim, że ucieka z domu do Niemiec, aby pozabijać wszystkich Niemców i żebym przekazała pewnemu chłopakowi, że "ona zawsze go kochała".
Moje sny mnie przerażają. O.o
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #430 : 2008-07-22, 10:55 »
gdzieś jeszcze widziałam, ze przyjaciel odznacza radośc, powodzenie, szczęście itd xp

jak ręką odjął od 3 dni mi sie nie sni i jakimś dziwnym trafem ostatnie 3 dni ryczałam non stop praktycznie
Zapisane
emocjonalne kanapki

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #431 : 2008-07-22, 13:22 »
a mi się dzisiaj śniła Londyńska budka telefoniczna... czy to coś oznacza...?
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #432 : 2008-07-24, 12:32 »
mnie się śniło, ze ktoś mi się włamał do samochodu :/
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #433 : 2008-07-26, 10:24 »
Wczoraj czy przed wczoraj śniła mi się kolonia.

Natomiast dzisiaj śniło mi się, ze miałam wyjść za mąz ale w ostatniej się rozmyśliłam gdyż kolesia mało co znałam i doszłam do wniosku, ze mam 15 lat i nie mogę wziąć ślubu :P
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #434 : 2008-07-26, 15:33 »
Kola :lol22:
Mnie się coś śniło, że się zgubiałam na wakacjach w Świnoujściu i spotkałam na jakimś polu jakąś pielgrzymkę i się ich zapytałam w którą stronę Świnoujście, a oni mi pokazali i poszłam. I to była chyba 4 rano >.<
Głupi sen xP
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #434 : 2008-07-26, 15:33 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #435 : 2008-08-13, 09:05 »
A mi się dzisiaj śniła...Kola o__o :lol:
Siedziałam sobie w swoim ogrodku a tu nagle zobaczyłam jakiegoś takiego miałczącego rudego kota,Kola ze swym tatą stała jakby za ogrodzeniem u moich sąsiadów i powiedzieliście,że to wasz xDDDD. I później podziwialiście jakieś wielkie kwiatki(których nie ma) na moich parapetach xDD. I takie tam rózne,nie pamiętam. Aa,mój pies się przytulał do Twojego Berneńczyka,a później chyba przyszłaś do mnie do domu..I jak zobaczyłaś,że w misce z wodą mojego psa pływa jakiś paproch to spojrzałaś na mnie z taką pogardą....:lol:
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #436 : 2008-08-13, 15:27 »
   Ale ja to mam sny o,O >ze mną chyba coś nie tak< :lol:
  Pamiętam tylko trzy dzisiejsze sny (hm. a może tylko tyle ich     było :mysli:;p

Pierwszy sen.
Jechałam z kumpelami pociągiem gdzieś, chyba nawet na tańce (?) :lol22:
Wysiadłyśmy z pociągu na dziwnej stacji koło morza, czy tam jeziora i lotniska... :?: x.X
Schowałyśmy się w jakiejś łódce, przyleciał samolotem
Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin do Polski i podsłuchiwałyśmy co gada
z Kaczyńskim >.<'

Drugi sen.
Rodzinka robiła porządki w piwnicy. Wszystko z piwnicy wyniosła pod okno na chodnik... Wszystkie rzeczy się zgadzały... oprócz jednej.
Psa... :hahaha:
Nagle mnie olśniło (takie jakby nagłe przypomnienie o czymś co wcześniej nie istniało), że było ciasno w domu i wynieśli psa do piwnicy o,O
No to mi się szkoda pieska zrobiło, że siedział biedny w piwnicy
i zapomniałam o jego istnieniu i poszłam z nim i Kickiem na spacer  :roll:  :P  :lol:


Trzeci sen.
Śniło mi się, że pisałam o tamtych snach na FZ. >.< (ale pokręcone to było, bo we śnie dowiedziałam się, że tamto to sny :lol22: ).


A i coś mi się śniło jeszcze, że kupowałam Mabę na kostki ... o,O



Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #437 : 2008-10-25, 10:22 »
a serii debilne sny Kostki:
śni mi się kumpel, przychodzi do mnie do kuchni i mówi, ze jest głodny, ja daje mu więc bulkę, nóż do masła, masło, deske do krojenia, drugi nóż, pytam się czy chce ser czy wędline, po czym wychodze na moment z kuchni, a on zdążył przerobić reszte bułek na kanapki i zaczynał jeść... tego było mnóstwo ._.

drugi tej nocy:
śni mi się klatka moja gdzie są szczury, jest w niej kaptur z 11 małymi, te małe szybko rosną (nie wiem dlaczego to działo się u brata w pokoju, dziś wyjątkowo spałam u niego...) więc postanowiłam wypuścić je w pokoju... się rozbiegły, za jakiś czas chciałam je zamknąć, znaleźliśmy z rodziną wszystkie oprócz jednego albinosa (wtf? z ciapowatego wyrazu twarzy wyglądal jak Kropa)... zaczęliśmy szukać, nagle zobaczyłam wystający ogon z malutkiej dziury pod podłogą (O_O?) i sie poryczałam, bo się nie dało go juz stamtąd wyciągnąć, bo prawdopodobnie trafił do sąsiadów. przychodzi moja sąsiadka i cośtam gada, ze jej kuzynce szczur zdechł itd itd. ja słysze szmer w MOIM pokoju (lol? on jest normalnie jakieś 6m od pokoju brata) i z pościeli w łóżku mamy (o tak, ono teraz jest tylko kanapą, nie ma pościeli) wyłania mi się cały mokry szczur ze spuchniętymi łapami. potem jakoś spakowałam te wszystkie szczury do klatki (o masakra, przeciez ona jest tylk na 2 szczury) i mówiłam mamie, ze musze kupić nową na allegro xD  potem moja mama klatke otworzyła i szczury wylazły przed blok u mnie, powiedzialąm,z e pojde po nie za 15 minut, no i wyszlam... patrze, a pies jakiś mały się z nimi bawi, kazałam mamie go odciągnąć, a sama zebrałam szczury oprócz jednego, ktory latał dookoła, ale jego też złapaliśmy (pamiętam, ze to był strasznie ciezki... pakunek) no i wróciłam do domu i się obudziłam x_x
Zapisane
emocjonalne kanapki

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #438 : 2008-10-27, 18:55 »
Ostatnio mi się śniło, że na parterze mieszkania mojej koleżanki do której szłam, był bar którego sprzedawczyni wcisnęła mi dwie wody niegazowane i powiedziała, że tego nie można wycofać już z kasy i że muszę zapłacić. A po dwóch sekundach wrobiła mnie w "kupienie" wódki za 25 zł i przez cały sen chodziłam wkurzona. ;D Po czym koleżanka do której się wybierałam pocieszała mnie, że jakoś opchamy ten napój naszym koleżankom i że mam o nic się nie martwić... :lol:
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #439 : 2008-10-28, 15:57 »
to mi sie dzisiaj śniło, że wesoła, wracam do domu, wchodzę do dużego pokoju, a tam pod sufitem wszędzie takie wiszące doniczki, mamuśka stoi cała w skowronkach i z wielkim czizem stwierdza "kasiu, kupiłam kilka paprotek", a "paprotki" były krzakami marihuany xD
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #440 : 2008-11-01, 13:06 »
Mnie sie dzisiaj śniło, że schroniskowy pies, w którym sie zakochałam znalazł nowy dom. Szkoda, ze to był tylko sen, bo biedak juz tak długo czeka. :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #440 : 2008-11-01, 13:06 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #441 : 2008-11-22, 11:21 »
z dzisiejszej nocy:

jestem sobie nad morzem jakimśtam, nie bałtyckim, patrze, idzie Jolanta Fraszyńska (ta z na dobre i na złe) z dzieckiem, chciała nauczyć je nurkować i nagle takie westchnienie ze  'oj, źle pojechalismy, tu woda za słona :(' i musiała zamknąć dziecko w klatce i na siłe pod wode...

jestem z koleżanką, a ona mi wyznaje, ze jest w Akatsuki i musi miec duży kibel żeby móc sie dostac do domu, oglądam się, a tam kibel wielkosci wanny o_o''

ide sobie brzegiem jeziorka, a tam 6m ważka, jakiś typ leci, takie O_O poszedł po worek i ją złapał po czym z innym typem sobie gdzies pojechali, bo chcieli ja obejrzec z bliska oO

ide ogródkiem, słysze jęk feela, pytam sie WTF, a do mnie ktoś, ze feel śpiewa unplugged i słysze nagle takie koślawe granie na gitarze i JEST JUŻ CIEMNOOO ALEE...

jestem w łazience, a mój brat wchodzi i sie pyta czy się z nim wykąpie >.>

po tym ostatnim szybko sie obudziłam XD




Zapisane
emocjonalne kanapki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #442 : 2008-12-21, 11:15 »
Mnie się śniły jakieś fajne pierdoły, że byłam na wycieczce szkolnej, z kumpelą w Krakowie, że trzy dziewczyny z mojej klasy ze sobą się lały (:lol22:). Jeszcze cośtam mi się śniło związanego ze szkołą i parkiem i jakieś spotkanie w kościele dla klas III... a potem, że mnie jakieś demony prześladowały... :lol:
Obudziłam się, potem znowu poszłam spać i mi się śniło, że robiłam zakupy w wszystko po 5 zł, potem poszłam po kumpelę opowiedziałam jej ten sen (to co na górze napisałam), śmiałam z nią i było jakby lato i szłyśmy chyba do Carrefoura.

A i na początku śniła mi się jakby taka polska wersja "Skazanego na śmierć". o-x
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #443 : 2009-01-02, 00:33 »
A mnie się śni i często powtarza jak jadę gdzieś, przypuszczam że w góry, z rodzicami i Babcią, jedziemy, jedziemy.. las.. w lesie górki i pagórki.. normalnie strome jak cholera, potem piaski, prawie jak pustynia w lesie a my Tatusinym Nisanem przed siebie, następnie normalna utwierdzona droga.. zatrzymujemy się zawsze w tym samym miejscu.. środek lasu, jakieś ruiny, podejrzewam że takie z czasów starożytności, jakiś zamek, czy coś... stara obrośnięta mchem fontanna w której od dawna nie ma wody, babcia zachwycająca się kwiatkami obrastającymi murek, który kiedyś jak mniemam był czymś w rodzaju ogrodzenia... rodzice gdzieś zgubieni.. a ja tak łażę i łażę w kółko i oglądam.. potem wsiadamy do samochodu, już bez Babci.. nie wiem dlaczego, pewnie postanowiła zamieszkać w dawnych ruinach ;p
droga pod górę....... i film się urywa, nie wiem gdzie dojeżdżamy.. po prostu się budzę..

najbardziej pobudza mnie to, że już nie pierwszy raz mi się to śni...xD ciekawe co będzie dalej.. tym bardziej że ja bardzo rzadko miewam sny!       
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #444 : 2009-01-02, 16:40 »
Śniło mi się, że latałam helikopterem. xD"
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #445 : 2009-01-04, 09:45 »
:lol: :lol:
Mojej mamie śniło się, że kupiła wilczura. xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #446 : 2009-01-04, 10:16 »
ppx, może to sen proroczy? :P

Mi się śniło , że sprzedawałam pewną rzecz za 200 zł, przyszło do płacenia i wtem inny klient zapytał się czy może sobie wziąć ulotkę, na co ja odpowiedziałam "Proszę sobie wziąć, są za darmo", klientka którą obsługiwałam wzięła to do siebie i z uciechą wybiegła ze sklepu z ową drogą rzeczą nie płacąc, a ja chlipałam, że jestem 2 stówki w plecy, pocieszana przez koleżankę która nie wiedzieć czemu w moim śnie wyglądała jak Agnieszka Chylińska :hmmm:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #447 : 2009-01-04, 13:40 »
Niestety nie, moje mieszkanie nie nadaje się na psa tej wielkości. Śniło jej się jeszcze, że żona mojego brata urodziła piegowatą córkę. oO"
Pewnie dlatego, że jadła przed snem. xD"

Fatty to koszmar musiał być. ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #447 : 2009-01-04, 13:40 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #448 : 2009-01-15, 15:07 »
Fattys-mniej sie lekaj, ze cos pomieszasz z cenami, czyli manko zrobisz...wiecej ufnosci w siebie ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #449 : 2009-01-16, 12:22 »
Cytuj
droga pod górę....... i film się urywa, nie wiem gdzie dojeżdżamy.. po prostu się budzę..

piękne :) bardzo wymowne :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 31 zapytaniami.