Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jaki jest tytuł tego filmu???POMOCY!!  (Przeczytany 645 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
jaki jest tytuł tego filmu???POMOCY!!
« : 2005-09-14, 12:41 »
2 razy widziałam film,ale nie mogę sobie za nic przypomnieć tytułu :( wiem, że napewno był na canale+ i chyba na polsacie.

nie umiem opowiadać filmów,ale może ktoś skojarzy i będzie znał tytuł :mysli:

a więc...jest małżeństwo, mają syna. kobietka blondynka zakochuje się w młodym facecie, który kolekcjonuje książki- antykwarysta,czy jakoś tak :;p: mają romans. mąż to odkrywa, i.....zabija kochanka kulą (taka,co to śnieżek w niej pada), zawija go w dywan i wywozi na wysypisko śmieci. policja odnajduje ciało, w mieszkaniu znajdują numer tel. do tej babki i jadą do niej do domu. kobitka w którymś tam momencie orientuje się,że mąż wie o wszystkim i że to on zabił, bo kula, którą jego łupnął jest u nich w domu- a oni wogóle mają takich mnóstwo,bo kolekcjonują. w tej kuli jest jakaś kartka,ale nie pamiętam, czy to ten kochanek ją napisał, czy mąż.
no i razem uciekają....
nie wiem kto gra w tym filmie:(

zna ktoś tytuł???
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: jaki jest tytuł tego filmu???POMOCY!!
« Odpowiedź #1 : 2005-09-14, 12:54 »
"Niewierna" - taki w każdym razie ma tytuł remake nakręcony w ostatnich latach, i ten tylko oglądałam, z Richardem Gere.
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: jaki jest tytuł tego filmu???POMOCY!!
« Odpowiedź #2 : 2005-09-14, 15:46 »
pete_spider  :prosze: dzięki wielkie!!! to jest to!!! hihi...znalazłam na onet.filmi to jest ten film :wink:
dzięki!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jaki jest tytuł tego filmu???POMOCY!!
« Odpowiedz #2 : 2005-09-14, 15:46 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 24 zapytaniami.