Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy dzwoni nieznajomy  (Przeczytany 731 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Kiedy dzwoni nieznajomy
« : 2006-04-02, 23:24 »
Jeszcze sie watek takowy nie pojawił toteż go zakładam. Ciekawie film sie zapowiadał, nawet Wam skopiuje krotki wstęp:

Cytuj
Bohaterką filmu jest młoda opiekunka do dzieci. Dziewczyna odbiera kilka telefonów i jest przekonana, że dzwonią rodzice dzieci, którymi się opiekuje, bo wciąż pytają o ich samopoczucie. Okazuje się jednak, że dzwoni do niej ktoś, kto jest w tym samym domu co ona i jej mali podopieczni.

Jeszcze wiedziałam przedtem z ulotek, że ten KTOŚ grozi, że ją zabije. To na tyle faktów.
Dzisiaj obejrzałam wlasnie to 'cudo'. Nuda. Łazi dziewuszka z pokoju do pokoju, co wcale nie jest straszne, natomiast muzyka jakby bog wie co sie tam działo. I łazi, łazi i nic. Wiecej nie bede opowiadac bo nie bede Wam psuc zabawy gdyby ktos sie skusił :P. Krotko mowiac film strasznie nieudolny, pomysl jedynie ciekawy (choć czytałam, że podobny film juz kiedys na ekranach kin byl). Akcja niezbyt rozbudowana. Ogolnie to nie polecam.
Szkoda piniążków, choć kiedys w domu obejrzec to możnaby. [ a dom w ktorym akcja sie rozgrywa jest przerażający (na swoj sposob), ja bym w takim oka nie zmrożyła...]
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Kiedy dzwoni nieznajomy
« Odpowiedź #1 : 2006-04-03, 10:17 »
To w takim razie nei ide. Ulotki wyglądał zachecajaco :P Ale skoro nic poza tym, to wole się wybrać na jakis inny film.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Princessa

  • Gość
Odp: Kiedy dzwoni nieznajomy
« Odpowiedź #2 : 2006-04-03, 15:32 »
ja tez chcialam sie wybrac wlasnie...ale skoro nie fajne.. ogolnie straszny film 1,2 i 3 byly spoko ;] a to ze bylo cos podobnego to mnie nie dziwi bo to jest poprostu mix roznych filmow i parodia z tego zrobiona :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy dzwoni nieznajomy
« Odpowiedz #2 : 2006-04-03, 15:32 »

zip

  • Gość
Odp: Kiedy dzwoni nieznajomy
« Odpowiedź #3 : 2006-04-07, 21:46 »
Widziałem... Nawet nawet
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Kiedy dzwoni nieznajomy
« Odpowiedź #4 : 2006-04-24, 17:21 »
Wydaje sie w miare fajne, tylko ze ma podobną fabułe co wiele filmow. I to robi z filmu nudny. Mogliby coś oryginalniejszego wymyślić :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.