Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: autoagresja??  (Przeczytany 4595 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yennefer

  • Gość
autoagresja??
« : 2005-06-19, 17:55 »
Moja nimfa dziobie sie w skrzydło. Wygląda to tak jakby chciała się go pozbyć  :( Skrzeczy przy tym głośno jakby była zła. Nie wiem dlaczego tak robi... czy ktoś mógłby mi powiedzieć???
Zapisane

soraya

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #1 : 2005-06-20, 14:09 »
http://papugi.webserwer.pl/forum/forum/    :idea:
Poczytaj, poszukaj, znajdziesz tam wiele informacji.

Za mało szczegułów podałaś, żebu można ci pomóc :(
« Ostatnia zmiana: 2005-06-20, 14:13 autor soraya »
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #2 : 2005-06-20, 14:21 »
Moja nimfa dziobie sie w skrzydło. Wygl±da to tak jakby chciała się go pozbyć :( Skrzeczy przy tym gło¶no jakby była zła. Nie wiem dlaczego tak robi... czy kto¶ mógłby mi powiedzieć???

Czy ma towarzysza ? Ma zabawki w klatce do niszczenia ? Wypuszczasz z klatki codziennie ? Kąpiesz go ? Dostaje do jedzenia warzywa i owoce ? Ma w klatce lusterko ?


Za mao danych napisałać, aby coś w ogóle się dowiedzieć co papudze dolega.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: autoagresja??
« Odpowiedz #2 : 2005-06-20, 14:21 »

ESIO

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #3 : 2005-06-23, 13:56 »
Może nimfa ma pasożyty? :idea:
Najlepiej idz do weterynarza!!!
Zapisane

Nimfa

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #4 : 2005-07-11, 20:49 »
Moja nimfa dziobie sie w skrzydło. Wygl±da to tak jakby chciała się go pozbyć :( Skrzeczy przy tym gło¶no jakby była zła. Nie wiem dlaczego tak robi... czy kto¶ mógłby mi powiedzieć???
[/quot Jeśli jest samiec i mieszka samotnie to może mieć tendencję do samookaleczania się. Nie będzie się to działo jeśli będzie miał obfitoś słońca,możliwość swobodnego polatania po pokoju i towarzystwo człowieka. Polecam książkę wydawnictwa multico o nimfach lub ptaki w domu ;)
Zapisane

Joanna

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #5 : 2005-07-15, 10:03 »
Moja nimfa dziobie sie w skrzyd³o. Wygl±da to tak jakby chcia³a siê go pozbyæ :( Skrzeczy przy tym g³o¶no jakby by³a z³a. Nie wiem dlaczego tak robi... czy kto¶ móg³by mi powiedzieæ???

Zapewna problemy hormonalne. Jeśli nadal są takie problemy to odezwij się do mnie na priva.

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: autoagresja??
« Odpowiedź #6 : 2005-08-14, 19:56 »
1) Mój przyjaciel ma ze swoją nimfą już od baaaardzo długiego czasu ten problem! Był u weterynarza, gdy nimfa zaczęła wyskubywać sobie prawie wszystkie pióra, aż krwawiła! Weterynarz nie stwierdził żadnych pasożytów, powiedział, że to może przez samotność. Ale kiedy kupił nimfę - towarzyszkę problem się wcale nie skończył :( I nic nie pomaga.... Teraz nimfa jest na takim etapie, że już jej piórka nie odrastają, to, co ją porasta, to takie porwane strzępki :( :( :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 23 zapytaniami.