Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
2 + 3 = ?:
Małe zwierze domowe, przytulanka lub łowca myszy na 3 litery? (odpowiedz zapisz tylko małymi literami):
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich).

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

1. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach.
2. Na Forum nie można zamieszczać reklam innych for o podobnej tematyce, witryn konkurencyjnych oraz komercyjnych.
3. Surowo wzbronione jest wykorzystywanie Forum do rozsyłania spam'u lub ogólnie reklamowania produktów. Jeśli dowiemy się o taki przypadku dostęp zostaje bezdyskusyjnie odcięty ! (wyjątek stanowi reklama płatna, uzgodniona wcześniej z administracją forum)
4. Zakaz umieszczania tego samego postu na kilku działach.
5. Tematy niezgodne z tematyką danego działu (tzw NTG) będą przenoszone do odpowiadających tematyce, zamykane, lub całkowicie usuwane.
6. Tematy zdublowane będą kasowane lub łączone.
7. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
8. Zamieszczanie na forum wszelkich materiałów lub odnośników do materiałów, które naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa RP, w szczególności prawo własności intelektualnej oraz prawa osób trzecich jest zabronione pod groźbą usunięcia z forum.
9. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. W przeciwnym wypadku zob. pkt 5.
10. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
11. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administratorzy lub Moderatorzy.
12. Podpis jako calość nie powinien być większy niż 5 standardowych linijek tekstu i nie może być ruchomy.
13. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw OT).
14. Zabrania się posiadania dwóch lub więcej aktywnych kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru, jak równiez podawania falszywego lub nieaktywnego adresu e-mail.
15. W razie pytań użytkownik kontaktuję się najpierw z Moderatorem danego działu, a dopiero później (w razie niewyjaśnienia sprawy /nie braku kontaktu/) z Administratorem. Administrator nie odpowiada na pytania, które powinny być kierowane do moderatora danego działu.
16. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Niedozwolone jest również pisanie na przemian DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.
17. Nie ponosimy odpowiedzilności za krzywdy wyrządzone osobom zarejestrowanym na forum i osobom z niego korzystających wynikających z treści zamieszczonych na forum.
18. Wszystkie wypowiedzi mają charakter publiczny i stają się wlasnością Forum Zwierzaki.
19. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.
20. Zakaz umieszczania zdjęć powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, pedofilia, zboczenia, itp).
21. Zakaz propagowania antysemityzmu, faszyzmu i rasizmu oraz innych szerzących nienawiść ideologii.
22. Zabronione jest wstawianie do postów zdjęć w formie obrazow wiekszych niz 640x480 px, wykorzystujac przy tym znaczniki IMG.

KARMA

1. Wystawiając innemu użytkownikowi karmę należy podać sensowny powód w formie pełnego zdania. Wszelkie opisy typu "bo ją lubię", ":)", "a bo tak" będą usuwane a użytkownik może zostać ukarany (nawet usunięciem z forum).
2. Jeżeli wyłapiemy że dana osoba nabija notorycznie innemu użytkownikowi karmę (czy to negatywną czy pozytywną) to zostaną wobec takiej osoby wyciągnięte odpowiednie środki zaradcze a karma usunięta.

Regulamin linkowania stron www

Każdy użytkownik może zamieszczać linki do innych stron www w swojej sygnaturce oraz profilu, pod warunkiem że:

- na stronie której link umieścił zostanie wstawiony link zwrotny do Forum Zwierzaki
- strona nie jest komercyjna
- strona nie jest konkurencyjna w stosunku do naszej


ADMINISTRATOR

1. Administrator ma prawo zmienić regulamin.
2. Administrator nadzoruje działanie Forum o i przyjmuje wszelkie uwagi na ten temat w Problemy, porady, propozycje.
3. Administrator ma prawo usunąć daną osobę / post z Forum bez podania przyczyny.
4. Decyzje administratora są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
5. Administrator ma prawo dodać swój komentarz do posta na jego końcu (z wyraźnym zaznaczeniem, że tekst pochodzi od niego).

MODERATORZY

1. Moderator zamykając temat powinien podać przyczyne.
2. Moderator może usunąć z postu użytkownika nieregulaminowe części zastępując je nr punktu regulaminu.
3. Moderator ma prawo (wedle własnej chęci) poprawić błędy ortograficzne w poście.
4. Moderator ma prawo dodać swój komentarz do posta na jego końcu (z wyraźnym zaznaczeniem, że tekst pochodzi od niego).

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 14 zapytaniami.