Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Okulary ale nie przeciwsloneczne  (Przeczytany 3894 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #30 : 2004-08-18, 12:42 »
ja nie noszę,chociaż mam takie zwykłe szkła,żeby trochę inteligencje poprawic ;) mój wujek robi oprawki do okularków i moja siostra,czesto sobie zmienia :) a,no właśnie,bo moja siostra nosi okulary :) chociaż ostatnio ma szkła kontaktowe :) anka-skakanka tak sie przyzwyczaja do okularów,ze ich nie czuje,jak ma na nosie :wink:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #31 : 2004-11-02, 18:58 »
ja nosze okulary choc bardzo nie lubie :lol: a jakie macie wady?
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #32 : 2004-11-03, 13:15 »
ja musze juz  od 2 lat nosic okulary- jestm krotkowidzem... i strasznie mi z tym zle...  :( ... nie lubie ich nosic i wogole  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedz #32 : 2004-11-03, 13:15 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #33 : 2004-11-03, 17:01 »
Ja mam iść do okulisty, niedawno było badanie wzroku w szkole :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Alii

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #34 : 2004-11-03, 19:05 »
Cytat: Liwcia
ja musze juz  od 2 lat nosic okulary- jestm krotkowidzem... i strasznie mi z tym zle...  :( ... nie lubie ich nosic i wogole  :cry:

Witaj w klubie. ja do tego mam jeszcze astygmatyzm i okulistka powiedziała, ze nie moge mić szkieł kontaktowych :cry:
Zapisane

Essey

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #35 : 2004-11-03, 19:26 »
ja też jestem krótkowidzem :( Tez mam okulary ale nie znosze ich (a bez nich jestem całkiem ślepa :P ) mam -1 to niby mała wada ale itak baardzo utrudnia życie :( ogólnie w okularach wyglądam jak kulfon :lol:  :lol: nie moge dobrać żadnych oprawek, we wszystkich wyglądam okropnie. Więc nosze je tylko czasem w domu. Do oglądania telewizji itp.
Zapisane

k_lap

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #36 : 2004-12-20, 12:46 »
Ja nosze okularki (na szkla kontaktowe mam uczulenie). Nie musze ich nosic caly czas, ale w sumie nie przeszkadzaja mi.
Nawet mi sie podobaja  :roll:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #37 : 2004-12-29, 17:07 »
Cytat: Essey
ja też jestem krótkowidzem :( Tez mam okulary ale nie znosze ich (a bez nich jestem całkiem ślepa :P ) mam -1 to niby mała wada ale itak baardzo utrudnia życie :( ogólnie w okularach wyglądam jak kulfon :lol:  :lol: nie moge dobrać żadnych oprawek, we wszystkich wyglądam okropnie. Więc nosze je tylko czasem w domu. Do oglądania telewizji itp.



Dokladnie tak jak ja :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #38 : 2004-12-29, 17:26 »
nosiłam kikla lat i bardzo tego nie lubiłam a jak juz polubiłam to oczy wyzdrowiały i nie potrzebuję. mąż mój nosił okulary 17 lat (wrodzona wada wzroku, krótkowidz i mechaniczne uszkodzenie-przepalona sietkówka)w tym roku znalazłam żelazne argumenty i poddał się moim sugestiom i rozpoczął kurację ziołami. efekt taki, że w wieku31 lat zdjął okulary które miał nosić do końca życia. szczegółowe badania potwierdziły, że oczy ma w pełni zdrowe!!! :ok:
a ponadto jeszcze kilku okularników zdjęło okulary za moją radą i swoim samozaparciem
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedz #38 : 2004-12-29, 17:26 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #39 : 2004-12-29, 19:54 »
Nie mam wady wzroku :)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #40 : 2004-12-29, 20:17 »
Cytuj

rozpoczął kurację ziołami



co to jest? mozna dzięki temu 'wyleczyc oczy'??
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #41 : 2004-12-29, 20:39 »
zaraz ktoś powie, że jestem nawiedzona ale nigdy nie spotkałam sie z czymś tak skutecznym i o tak szybkich efektach. :shock:
do tej pory sama przygotowywałam mieszanki ziołowe, bo nie ufam temu co sprzedają ale rok temu spotkałam się z czymś co przebiło moje dzieła (mimo, że co nieco wiem i sama od początku do końca przygotowywałam i efekty były)
suplementy firmy Vision to niesamowite podejście do tematu. współczesna technologia połączona ze starożytną wiedzą różnych kultur. preparatów jest kilka i dobieram indywidualnie a efekty są zadziwiające. kończę ten wywód, bo nie chcę zanudzać innych. w razie zainteresowania to odpowiem na maile, bo o zdrowiu, żywieniu i leczeniu naturalnym mogę godzinami :uklon:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Amarae

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #42 : 2004-12-29, 20:45 »
Nosze okulary, wade mam genetyczną, -2.0 ;) Przyzwczaiłam sie do nich, nosze od wakacji 2003r. :P I ładnie w nich wygladam :wink:

Pao, bardzo ciekawe :chytry: Może i ja czegoś takiego spróbuję? :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #43 : 2004-12-29, 23:03 »
jeśli myślisz poważnie o swoim zdrowiu to służę radą, choć niestety wygląda na to, że podchodzisz do tego z przekąsem.
no cóż, wielu ludziom można pomóc (i staram sie to robić) ale nie mogę działać i podejmować decyzji za nich (i całe szczęście)
jeżeli ktoś chce porozmawiać o swoim konkretnym przypadku to zapraszam do rozmowy z tym, że lepiej nie na forum (chyba, że ktoś jest ekshibicjonistą)
przy rozmowach o zdrowiu poruszanych jest wiele tematów, które można uznać za intymne, więc wolę rozmawiać w 4 oczy (mniej sie ludzie krępują) a najlepiej w realu (to do tych ze szczecina i okolic)

pozdrawiam na dziś
z pozdrowieniami dla czterookich
była czterooka
pao :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

karolina118

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #44 : 2004-12-30, 20:15 »
Ja nosze okularki juz od podstawowki do jestem krotkowidzem Wiem ze kiedys chciałam nosic okulary a jak sie dowiedziałm ze musze je nosic to mi sie odwidziało  :)
Ostatnio przezuciłam sie na soczewki ale juz powrociłam do okularkow Chyba przyzwyczajenie a pozatym lepiej w nich wyglądam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedz #44 : 2004-12-30, 20:15 »

navel

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #45 : 2004-12-31, 00:26 »
Ja jestem krótkowidzem, mam wrodzoną wadę wzroku i to jeszcze do tego dosyć dużą..  :( Nosiłam okularki, ale ostatnio (jakieś 2 miesiące) noszę soczewki i jest super! :wink:  Bez okularów lub soczewek czuje się strasznie głupio, bo wszystko takie zamazane.. Chociaż i tak ostatnio chodzę cały czas w soczewkach, bo okulary mam za słabe..
Zapisane

Nicka

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #46 : 2004-12-31, 14:34 »
Ja dzisiaj byłam u okulisty... przypisał mi okulary ;( z początku się nawet ucieszyłam, ale teraz wiem, jak to bedzie... troche ponoszę, a potem... rzucę w kąt... ehh, ale poszłam do salonu z okularami, i po przymierzeniu kilkudziesięciu par stwierdziłam, że noszenia okularów wcale nie jest takie straszne!! Jest tyle fasonów, i tyle kolorów... nic tylko wybierać :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #47 : 2004-12-31, 14:39 »
Przekąsem? Skąd ;)
Właśnie mnie to interesuje, bo szczrze mówiąc, nosze okulary z przyzwyczajneinia, nie przeszkadzają mi,  ale jest jest możliwość nie noszenia ich, to czemu nie ? :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #48 : 2005-01-01, 20:32 »
z tym, że tutaj chyba nadal rodzice podejmują decyzje. jeśli chcesz wiedzieć cos więcej i masz wsparcie pełnoletniej familii to podam Ci namiary do mojego przyjaciela z Warszawy, który tym tematem zajmuje się dłużej niż ja. mogę odpowiadać na Twoje pytania ale jeśli chcesz coś zdziałać to chyba lepiej jest sie spotkać a ja jak na razie nie planuje wyjazdu do warszawy. ze stolic to najbliżej mam do berlina ;)  ;)  ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Sal

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #49 : 2005-01-11, 16:33 »
Pao, ja też poprosze o informacje nt. tej metody leczenia.  :wink:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #50 : 2005-01-11, 16:41 »
ja nie mam wady wzroku
ale moja kozlezanka ma 2.00 i nosi okulary nawet fajnie w nich wyglada

Forum Zwierzaki

Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedz #50 : 2005-01-11, 16:41 »

Nicka

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #51 : 2005-01-27, 14:52 »
Już je mam.... ;)
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #52 : 2005-02-13, 21:59 »
Ja mam szkła kontaktowe. A wade mam chyba coś kolo -2
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #53 : 2005-02-15, 18:34 »
Pao-a mzoesz napisac baaaardzo dokladnie o tej kuracji ziolami?Prosze!
Zapisane

kasia

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #54 : 2005-02-15, 22:01 »
W sumie zastanawiam się, czy nie powinnam zbadac oczków... Za dużo przd komputerem siedze. Czasami mam już problemy. Ale to chyba raczej przemęczenie niż jakies wady wzroku...  :roll:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #55 : 2005-02-17, 15:08 »
mam wade 0,5 wiec niewielka  ;)
Zeby jej nie poglebic od czasu do czasu zakladam moje okularki
lubie albo takie smieszne z czarnymi grubszymi oprawkami (retro) albo takie w ktorych w ogole oprawek nie ma  ;)
Zapisane

Staffka

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #56 : 2005-02-20, 11:00 »
Duzej wady to ja raczej nie mam na jednym oku -0.25 a na drógim -0.5
mialam nosic okularki juz od przszlo rok temu ale sie wstydzilam :P
i jakies kilka miechów tem okropnie mi lzawily i bolaly oczy a wienc zaczelam ponownie nosic ale tylko do czytania,TV, Kompa
i jest OK jescze troche ponosze to moze mi sie wada skoryguje ;)
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #57 : 2005-02-20, 12:03 »
Ja mam - 1,5 chyba na dwóch oczkach ale podobają mi się moje szkła lubie je i jestem przyzwyczajona o wiele lepiej wyglądam w okularach  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedz #57 : 2005-02-20, 12:03 »

Staffka

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #58 : 2005-02-20, 12:04 »
mi mówia ze wygladam w nich inteligetniej heheh :P
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Okulary ale nie przeciwsloneczne
« Odpowiedź #59 : 2005-02-28, 16:37 »
Mi się moje okulory nie podobały więc w nich nie chodziłam. I w końcu mama kupila mi szkla kontaktowe.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.