Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: "Nabijanie" postów  (Przeczytany 13691 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #30 : 2002-10-31, 23:27 »
Żeby jedno było jasne, nie mam na myśli żartów i rozwijających się swoim życiem wątków, gdzie nie dopisać się to grzech  :P ale o wypowiedzi bez sensu, kompletnie oderwane od kontekstu, często głupawe - w tym złym sensie  :? Wyciąganie wątku który zmarł śmiercią naturalną przed dwoma miesiącami, po to żeby na końcu dopisać coś bez sensu w stylu "SUPER" albo innej monosylaby  :?
Zapisane

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #31 : 2002-11-01, 10:43 »
Cytat: myszka
Rosa, czyżbyś była moją zaginioną siostrą bliźniaczką?  :shock:  :lol:


A wiesz ze to całkiem mozliwe?? Pamietam, ze jak byłam w brzuchu u mamy to było mi strasznie ciasno i ktos dzgał mnie łokciem w zebra :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #32 : 2002-11-01, 10:50 »
No tak, urodziłam się z posiniaczonym łokciem  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #32 : 2002-11-01, 10:50 »

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #33 : 2002-11-01, 12:07 »
A Ja z dołkiem w żebrach :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #34 : 2002-11-01, 17:59 »
Rosa, właśnie nabijamy sobie posty, hiiiiiiiiiiiiiiiii....  :lol:
Zapisane

Vana

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #35 : 2002-11-01, 21:00 »
jaka masz wysoka samoocene hehe wedlug mojej skromnej opini Twoje posty sa niczego sobie i b. fajnie sie je czyta;p :wink: :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink: kto temu zaprzeczy???hehe... :)  :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #36 : 2002-11-01, 21:07 »
Nom ... Myszki pisza duzo i fajnie :)... Ti też nie ma nic do zarzutu, fajne wierszyki wymyslasz :)... Też sprooboje ;)
Zapisane

Ti

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #37 : 2002-11-01, 21:39 »
Cytat: Magdaland
Nom ... Myszki pisza duzo i fajnie :)... Ti też nie ma nic do zarzutu, fajne wierszyki wymyslasz :)... Też sprooboje ;)

No to poczułam się wyróżniona  :hyhy:
Teraz będę musiała na prędce jakiś wierszyk sklecić  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  
Ale do tego potrzebuję nieprzespanej nocy, żeby mi się w mózgu poprzestawiało  ;)  ;)  ;)
Zapisane

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #38 : 2002-11-02, 08:50 »
Cytat: myszka
Rosa, właśnie nabijamy sobie posty, hiiiiiiiiiiiiiiiii....  :lol:


No myszka kto jak kto, ale Ty juz sobie postów nabijac nie musisz.Skonczyla Ci sie skala gwiazdek hiehie. Chyba ze Apophis wymysli jakis specjalny znaczek za 1000 (słownie: tysiac) postów :lol:  :lol:  :lol:

Chwile pozniej...
No tego, hm ekhm czemu nie powiedziałas mi że juz dawno przekroczyłas tysiaczek?? :?  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #38 : 2002-11-02, 08:50 »

G.N.

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #39 : 2002-11-02, 12:32 »
Cytat: elfblondyn
Tak jak mówiłam o forumowiczu świdczą nie gwizdki, a jego wypowiedzi i ich poziom :idea: (PS. nabiłam posta^^)

Verba veritatis. Jedni piszą dużo i z sensem (jak np. wspomniane Myszki) bo maja dużo do powiedzenia. Inni piszą mało bo nie zawsze mają coś istotnego, a nie chcę tworzyć "wypełniaczy". Jeszcze inni piszą dużo bo po prostu nie potrafia zostawić postu bez odpowiedzi (taka natura). Są w końcu i tacy któży piszą cokolwiek tylko po to żeby zdobyć kolejną gwiazdkę. Skoro tak tego pragną niech mają, nawet w trzech rzedach, złote, wysadzane diamentami ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #40 : 2002-11-02, 12:48 »
Cytat: Ti
Cytat: Magdaland
Nom ... Myszki pisza duzo i fajnie :)... Ti też nie ma nic do zarzutu, fajne wierszyki wymyslasz :)... Też sprooboje ;)

No to poczułam się wyróżniona  :hyhy:
Teraz będę musiała na prędce jakiś wierszyk sklecić  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  
Ale do tego potrzebuję nieprzespanej nocy, żeby mi się w mózgu poprzestawiało  ;)  ;)  ;)


Więc teraz Ci pisze Ti
Że zaraz Magdaland coś wymysli
Konkurentkę słabą masz
I napewno z nią wygrasz  :lol:
Zapisane

Ti

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #41 : 2002-11-03, 08:02 »
Cytat: Magdaland
Więc teraz Ci pisze Ti
Że zaraz Magdaland coś wymysli
Konkurentkę słabą masz
I napewno z nią wygrasz  :lol:

Heh... Raczej jednak nie wygram... Całą noc nad jakimś fajnym wierszykiem w odpowiedzi na Twój myślę, a tu co..  :roll:  ? Zupełna pustka... Totalne nic  :(  
Popsułam się  :cry:  :cry:  :cry: . A może to właśnie się naprawiłam..?  :co-jest:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #42 : 2002-11-03, 11:39 »
Moi drodzy nasza Ti
Chyba nic nie wymysli
Więc pomorzmy dobrze jej
PIJCIE MLEKO HEJ! :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #43 : 2004-04-09, 12:10 »
Cytat: Elfka Nenar
Tak jak mówiłam o forumowiczu świdczą nie gwizdki, a jego wypowiedzi i ich poziom :idea: (PS. nabiłam posta^^)

zgodze sie z tym stwierdzeniem. :roll:  posty z emotikonami sa malo interesujace.
Jeśli mam cos do powiedzenia to pisze a jesli nie to sie nie odzywam... :wink:jedyne rozsadne rozwiazanie.. :roll:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #44 : 2004-04-09, 12:28 »
jaka ta ankieta stara...  :roll: widze ze ma ok. 1,5 roku  :P no ale i tak napisze - ja uważam że nabijanie postów jest bezsensowne, bo przecież na forach nie oto chodzi, na forach mozna dyskutowac z innymi i nie ma znaczenia ile kto ma postow i ile gwiazdek  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #44 : 2004-04-09, 12:28 »

Galago De Codi

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #45 : 2004-04-09, 12:32 »
dzisiaj to jest ładna pogoda nie... fajnie co?
a który to juz moj post  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Ax

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #46 : 2004-04-09, 12:37 »
Nie nabijam, chyba, że już mam ileśtam-9, a nie mam gdzie napisać posta, to wchodzę do działu "Poznajmy się" i piszę witaj, czy cześć ;) Ale to chyba nie jest typowe nabijanie postów...
Zapisane

pola

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #47 : 2004-04-09, 14:50 »
jak komuś to pasi to niech sobie nabija posty ja i tak nie patrze na ilość postów przy ludziach z którymi gadam :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #48 : 2004-04-09, 16:15 »
Przecież ilośc postów nie świadczy o wartości osoby na forum :roll:  Zresztą chyba są ważniejsze rzeczy niż ilość napisanych postów :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #49 : 2004-04-09, 16:36 »
Cytat: *_Weronika_*
ja uważam że nabijanie postów jest bezsensowne, bo przecież na forach nie oto chodzi

nie obraź się, ale kto to mówi..  :roll:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #50 : 2004-04-09, 16:42 »
kasia wyjęłaś mi to z ust :roll:  To znaczy, że nie tylko ja to zauważyłam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #50 : 2004-04-09, 16:42 »

kasia

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #51 : 2004-04-09, 16:46 »
ja to zauważyłam na 3 różnych forach, ale ciii... :mrblue:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #52 : 2004-04-09, 17:00 »
A cio w tym złego? :P
Zapisane
-

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #53 : 2004-04-09, 17:23 »
Nie będę się produkować, proponuję Ci maciejko przeczytać wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie :roll:  Piszemy na forum nie po to, żeby pisać jak najwięcej i mieć kolejne gwiazdki, tylko po to żeby się czegoś dowiedzieć albo podzielić się z kimś czymś interesującym. Ilość to nie to samo co jakość :P
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #54 : 2004-04-09, 17:34 »
Cytat: Skarb
Nie będę się produkować, proponuję Ci maciejko przeczytać wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie :roll:  Piszemy na forum nie po to, żeby pisać jak najwięcej i mieć kolejne gwiazdki, tylko po to żeby się czegoś dowiedzieć albo podzielić się z kimś czymś interesującym. Ilość to nie to samo co jakość :P
ehh... bez przesady. Rozumiem żeby nie robić postu np. ":lol:" tylko jak już masz dwa zdania zapisane to jest ok i nie nabijasz postu - rozumiesz?  :wink:
Zapisane
-

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #55 : 2004-04-09, 17:42 »
Dwa zdania to jeszcze nie wszystko - ważny jest też ich sens :P
Zapisane

Ax

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #56 : 2004-04-09, 17:45 »
Właśnie. Myszka ma rację, bo jeżeli będziesz pisać coś w stylu Behemotki, to taki post nie będzie miał sensu :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #57 : 2004-04-09, 17:46 »
Można mieć napisane 2 zdania ale z sensem :wink:  O to właśnie chodzi, a nie tak pisać żeby tylko coś napisać :? W konkretnych tematach, nie powinno się zadawać np.głupich pytań. Nie chodziło mi o to że każdy musi pisać długie posty bo tylko takie są dobre, tylko o to, że niektórzy piszą właśnie po to żeby mieć więcej w liczniku ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #57 : 2004-04-09, 17:46 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #58 : 2004-04-09, 18:03 »
W sumie dobrze ze ktos odnowil temat, bo jest _BARDZO_ na czasie patrzac na to co sie tu dzieje...

Nabijanie jest zle, i nie jest mile widziane na tym forum.
Zapisane

Ash

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #59 : 2004-04-09, 18:58 »
Zgadzam sie, ze nabijaniepostow to sprawa pasudna, bo nie o to chodzi na forum. Mozna pisac mnostwo, byle to mialo rece i nogi, byle odnosilo sie do tematu.
A swoja droga przeciez byly glosy w sprawie statusow, proponujace ich zniesienie - to by wyeliminowalo problem nabijania :mysli:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.