Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: "Nabijanie" postów  (Przeczytany 13693 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #60 : 2004-04-09, 19:03 »
ehhh... jak dla mnie to jak komus to odpowiada to niech sobie nabija ja nie patrzę innym na gwiazdki i ich po tym ocenima  :roll:  ale mi samej tez czsami sie zdazy ze napisze posta troche dziwnego czy bez sensu ale to raczej nieświadomie  :lol:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #61 : 2004-04-09, 20:11 »
Cytuj

nie obraź się, ale kto to mówi..

przeciez ja nie nabijam, to juz ty predzej  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #62 : 2004-04-09, 20:53 »
Weroniko naprawdę myślisz, że komuś kto ma prawie 2500 postów zależy na nabijaniu :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #62 : 2004-04-09, 20:53 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #63 : 2004-04-09, 21:08 »
nie, ale mówie że PRĘDZEJ ona niż ja  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Alice_kot

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #64 : 2004-04-09, 21:51 »
Ja tak jak inni tez uwazam ze nabijanie postow to paskudna zecz.Najczesciej to rabia mlodzi paczatkuacy ktorzy jeszcze nigdy nie byli na jakims forum albo ci ca chca zawsze byc lepszym od innych,cos podobnego do Trolla.Ale no coz.....nabijania nie moza powstrzymac..no moze zabanowaniem,ale Trolli i paczatkujacych jest duzo... :roll:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #65 : 2004-04-09, 21:59 »
yy kto to są te trolle ? ( w twoim wydaniu, bo wiem co to sa trolle wystepujace w fanastyce, ale niewiem o co chdozi alicji :P)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #66 : 2004-04-09, 22:01 »
Troll to osoba wchodząca na forum/grupę dyskusyjną i pisząca prowokujące celowo posty, podjudzająca do kłótni.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #67 : 2004-04-09, 22:12 »
aha, dzięki za wyjaśnienie  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #68 : 2004-04-10, 00:23 »
Dodam jeszcze do tego co myszka napisala ze troll czerpie przyjemnosc z faktu ze sie o nim pisze, mowi, i go komentuje. Jego celowoscia jest wlasnie zrobienie zamieszania wokol swojej osoby lub tematu ktory narzucil, zazwyczaj kontrowersyjnego, bulwersujacego itp.

Najlepszym sposobem na trolla jest po prostu go ignorowanie i nie wciaganie sie w jego gierki. Ostatnim przykladem trolla byl u nas "hyc" i "legwanos", ciekawe kto nastepny ;]
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #68 : 2004-04-10, 00:23 »

kasia

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #69 : 2004-04-10, 08:32 »
Cytat: *Weronika*
nie, ale mówie że PRĘDZEJ ona niż ja  :P

Ciekawe... A co było na Hevennach i ŚM? Poza tym nie przypomniam sobie, żebym pisała w przypadkowych tematach posty w stylu: "X, zaklikaj do mnie" itd.
Sorki ,że to pisze, ale nie uważam, żebym nabijała posty i nie mam zamiaru słuchac oskarżeń :)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #70 : 2004-04-10, 11:01 »
Uwazam ze do nabijania i niepotrzebnego pisania postow zaliczyc mozna miedzy innymi :

- odpowiadanie np. w watkach z kawalami w stylu: "haha smieszne", " :lol: ", "fajne!" itd. - nic to nie wprowadza do dyskusji poza kolejnym pustym postem. Jak juz ma ktos cos do dodania to niech napisze sensownie dluzsze zdanie, a nie tylko tyle. (oczywiscie sa wyjatki kiedy to mozna napisac, lecz takich mozliwosci nie ma za wiele)

- to samo mozna powiedziec o plonnych pogaduszkach rodem z czatow/gg, ktore spokojnie mogly by sie tam odbywac zamiast robic tu z nich niepotrzebne watki.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #71 : 2004-04-10, 21:31 »
o kurcze,to ja nabijalam posty! Zroboe sie powstrzymac.....ale kiedy jakis kawal smieszny to musi sie z niego smiac...
Zapisane

Tonks

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #72 : 2004-04-10, 21:55 »
Cytuj

Ostatnim przykladem trolla byl u nas "hyc" i "legwanos", ciekawe kto nastepny ;]


Xeite już jest następny! Jakiś Trol o pseudzie Czajka pisze wyzwiska itp.
Ale ja nie o tym chciałam napisać. Moim zdaniem nie zależy od ilości gwiazdek nasza\wasza wiedza na temat zwierzaków więc nie przeliczajmy wiedzy na posty.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #73 : 2004-04-11, 01:15 »
Trzeba bylo zglosic ten post w ktorym sa wyzwiska, od tego masz niebieska karteczke w rogu :)
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #74 : 2004-04-11, 19:09 »
Znalazłam od razu po przeczytaniu postu Tonks i skasowałam co trzeba. A na przyszłość, faktycznie, takie posty trzeba zgłaszać, nie zawsze ktoś zajrzy z modów do każdego pojedynczego tematu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #74 : 2004-04-11, 19:09 »

Kochatka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #75 : 2004-04-12, 09:35 »
ja uwązam , że akurat na tym forum jest tyle przeróżnych tematów, gdzie każdy może coś dla siebie znaleźć i nie posiadając jakiejś ogromnej wiedzy odnośnie zwierzaków , wypowiedzieć się, np;kulinaria, wszystko o wszystkim itp. Jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia odnośnie zwierząt to niech sobie znajdzie inny temat gdzie może pisać dużo postów pozostając w temacie!
Zapisane

Kira

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #76 : 2004-04-12, 13:23 »
Cytat: xeite
W sumie dobrze ze ktos odnowil temat, bo jest _BARDZO_ na czasie patrzac na to co sie tu dzieje...

Nabijanie jest zle, i nie jest mile widziane na tym forum.


Wiem ze sie przyda ten temat  :roll: dlatego go "odświezylam" :P
Czasem dziwne rzeczy tu sie "pisza".. :D
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #77 : 2004-04-12, 20:22 »
Same emotki to za mało, co przez nie mamy rozumieć?? Ja sie ograniczam teraz do takich jak :P i :) bo innych wsawić nie moge...
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #78 : 2004-04-12, 22:00 »
Na razie robione to bylo na pol gwizdka, ale po prostu bedziemy usuwac wszystkie posty typu same emotki, lub z samymi wypowiedziami "fajne", "super". Dlatego tez niech sie niektorzy nie zdziwia ze im posty znikna. Jesli niektorzy nie maja nic do powiedzenia poza np. "miodzio" to niech lepiej sie lepiej dobrze zastanowia bo jak sie to bedzie powtarzalo to beda lecialy ostrzezenia...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #79 : 2004-04-13, 12:48 »
W sumie to jest dobre, co nasz Bog wymyslil, ale ja tego nie popieram. Czasem te wypowiedzi zawierajace jedno slowko, lub emotke, maja sens. Ale coz, ja tu tylko egzystuje, ten swiat nalezy do Boga i jego Aniolow :D A co do nabijania, to niektorzy nie lubia, jak sie ich okresla obcym lub przybleda... mi sie to nie podobalo i szybciutko szukalem inteligentnych tematow, zeby miec kolejnego posta. Liczba postow czsem robi wrazenie. Ja np. jestem dumny, ze napisalem te swoje 400 postow. Ale nie moglbym sobie spojzec w monitor, gdyby bylo to 400 glupich usmieszkow w bezsensownych gadkach. Nie musiecie tego komentowac, to tylko moja refleksja ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #80 : 2004-04-13, 16:52 »
Oczywiscie nabijanie jest wkurzajace chociaz wiem,ze kiedys pewnie sami bezsensu poprosu nabiłam pare postow. Teraz staram sie tego nie robic i wydaje mi sie,ze mi to wychodzi. Zreszta ilosc postow nie swiadczy o wiedzy ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #80 : 2004-04-13, 16:52 »

Ciapka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #81 : 2004-04-14, 08:06 »
czasmr to kardzy jakoesgos posta nic nie wnoszocego jakis usmiech cyz cos wrzucic ma prawo..ale to nie nabjanie jece heh..jak widz ze w kardyzmpaosie jaka osoba usilnie prubuje cos dopisac  i dopisuje to mnie [********]ica bierze heh..
a no i jak kduiys tam dawno temu tez milam jaks przybede czy tam obcego to tez strałam szybkosobie to zmienic:P..heh..
Zapisane

adee

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #82 : 2004-05-15, 15:12 »
Hmmm ja nie nabijam postów bo to troszkę nie fair wobec innych. Myślę, że chyba jednak zacznę, bo już dwa razy wykasował mi się licznik postów, hehe. Oki, oczywiście żartuje ;)
Zapisane

ina

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #83 : 2004-05-15, 15:43 »
W sumie to jest mi to obojętne.... Bo jak człowiek sobie chce nabić, to sobie powinien wchodzić na temat "Wszystko o wszystkim". Jednak, jeżeli ktoś chce się czegoś konkretnego dowiedzieć, to sądzę, że to "nabijanie" jest nie fair. Jeżeli  w tym momencie jakoś sie wryłam do romozwy, to przepraszam, tylko ja nie łaże tak strasznie po tym forum:) A widzę, że i tak tutaj mało osób ma Westa.. więc... :))
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #84 : 2004-05-16, 15:37 »
to idywidualna sprawa kazdego, tylko zeby potem zalu nie mial jak wyleci :P
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #85 : 2004-05-16, 20:39 »
O, Olka, dokładnie! Jestem tego samego zdania :wink: Ale w ankiecie zaznaczyłam to pierwsze :)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #86 : 2004-05-17, 14:19 »
Oczywiście, że jest to denerwujące, ale nie należy nikogo skreślać za jeden taki błąd. Każdemu zdarzają się wpadki (ja też ich kilka mam :oops: )
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #87 : 2004-05-17, 15:19 »
Tak. Jestem pewna,ze kazdy z nas ma pare takich postow zreszta ja sama tez. ;) Ale jezeli ktos notorycznie nabija te posty to naprawde moze wyprowadzic z rownowagi  :roll:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #87 : 2004-05-17, 15:19 »

awangarda

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #88 : 2004-05-17, 15:49 »
to njiejest iundywidualna dpraw karzdego bo np. ja jak czytam forum to denerwoje mnie ze musze najpierw cala str. przelukac gdzie sa same posty typu "marsz do weta" "do weta natychmiast" "odrazu do weta" "lec do weta" itp...:/ i dopiero pozniej jakies snsowne posty sie zaczynaja...
Zapisane

awia

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #89 : 2004-05-17, 16:28 »
ja jestem przeciwna,tak samo jak zabieranie glosu tylko po to zeby cos powiedziec.
a przeciez,przynajmniej ja widze kto co pisze,i co wnosi do rozmowy,przez co ci nabijacze sa calkowicie przeze mnie ignorowani:)
jestem tu juz kawalek czasu,a po ilosci postow widac ze nabijania mi zarzucic nie mozna :)
takze ja jestem przeciw.
nabijaniu oczywiscie
rangi-niech sobie beda
ja tam swoje wiem :>
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.