Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: iwa na kursie na prawko:)))  (Przeczytany 6895 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #30 : 2004-09-12, 11:10 »
hhi dasz rade i napewno zdasz syzbciutko ihi
Zapisane
To piekło nie raj :)

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #31 : 2004-09-12, 13:36 »
:wink: mam nadzieje,ze juz po nowym roku będę mogła ziumać sobie do szkoły ;) tylko ciekawe czym :roll: mamo,tato! chce samochod ;)
coraz bardziej przekonuje sie,zeby zdawac w wawie na odlewniczej.ponoc tam maly ruch.moze to i prawda,bo to juz koniec wawy i koniec swiata ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #32 : 2004-09-12, 15:20 »
ja zdawalam na skierniewicach :) jak cos to polecam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedz #32 : 2004-09-12, 15:20 »

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #33 : 2004-09-12, 17:01 »
hehe...moja sis w siedlcach. ja tez chcialam isc do siedlec,ale mi tlumacza,ze jak zdam exam w wawie,to potem nie bede sie bala jezdzic po wawie :roll: ale,po co mam zdawac,zeby sie nie bac,jak i tak jazdy bede miala w wawie :roll: to juz swoje tortury przejde :lol:
poza tym ciezko jest jezdzic po wawie,bo kierowcy nie lubia "L" i czesto trabia,zajezdzaja droge,nie przepuszczaja na pas :? tak jakby sami kiedys nie byli w takiej "L" :?
Zapisane

Moniaa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #34 : 2004-09-12, 20:27 »
Uuuu niedobrze, ze czesc kierowcow jest  nieuprzejmych
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #35 : 2004-09-12, 20:55 »
moniaa,a ty jestes z wawy,to pewnie widzisz,jak to jest. zreszta to nie tylko w wawie tak jest :roll: zawsze na "L" tak sie zle reaguje :roll:
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #36 : 2004-10-01, 13:50 »
odświeżam ;)
skończyłam już teorię :wink: zdałam exam wewnętrzny z teorii :wink: a teraz sobie jeżdzę :lol: mam już za sobą 2 jazdy. na pierwszej pan był bardzo dumny,bo znalam sie na lampkach,swiatelkach :) a dzisiaj mialam druga jazde :shock: moje serce tego nie wytrzyma ;) zaliczylam 4 razy rondo :wink: jeden pan mnie przepuscil na skrzyzowaniu,bo za bardzo wyjechalam :oops: a jakis inny zaczal trabic :grr: poza tym jechałam już całe 60 km/h :wink: czasami troche zjechalam nie na ten pas,podziwiajac skrzynie biegow :lol:
jak uczylam sie jezdzic na koniu,to instruktor powiedzial,ze mam balagan w oczach :roll: a tutaj pan powiedzial dokladnie to samo :lol:  heh...byle do examinu :wink:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #37 : 2004-10-01, 16:07 »
No to po raz kolejny ci życzę gumowycg drzew :wink:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #38 : 2004-10-02, 08:17 »
:wink: nie dziekuje :)
boje sie wyprzedzac rowery :shock: kurcze,to gorsze niz tramwaje :lol: wczoraj kilka zaliczyłam ;) całkiem fajnie się jeździ :wink: tak ziumz,zium...fajnie!!! jade do karee :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedz #38 : 2004-10-02, 08:17 »

kareena

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #39 : 2004-10-02, 14:55 »
rowery mnie zawsze irytowaly bo to takie zawalidrogi tylko :P nigdy nie moglam zrozumiec czemu ludzie jezdza po ulicy mimo ze obok ciągnie sie chodnik albo droga rowerowa  :lol:

PS
iwa, czekam ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #40 : 2004-10-02, 15:01 »
Heheh ciesze się, że fimik Ciebie nie przestraszył he he he :P A jesli chozi o rowerzystów-to skorzystaj z rady filmu :P hehehehe :) Trzymam kciuki :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #41 : 2004-10-02, 21:39 »
Taaa, rowerzysci to sie szaleni trafiaja. Jedzie taki waziutka jezdnia o ogromnym ruchu (samobojca?), w dodatku ignorujac zakaz jazdy rowerem obowiazujacy na tej drodze, a obok ma chodnik/sciezke rowerowa  :roll:  Albo przejezdza w pelnym pedzie przez jezdnie nie zwazajac na samochody  :roll:  No i wiekszosc nieoswietlona po ciemku. Oj, zeby sie tak policja za nich wziela... Sama jestem i kierowca i rowerzystka i jakos potrafie korzystac z wyobrazni i rozsadku, ale jak widac niektorzy nie potrafia.
Zapisane

Moniaa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #42 : 2004-10-02, 21:43 »
Gratuluje zdanej teorii, a rowerzysci rzeczywiscie czesto sa denerwujacy...
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #43 : 2004-10-06, 22:25 »
nom,to mam juz za soba pierwsze łzy za kierownica :cry: rozbeczalam się na rondzie jazdy polskiej w wawie :cry: jakis facet zajechal mi droge:grr: no i wogole jakos mi sie straszno jechalo.powiedzialam,ze ja mam juz dosyc :cry: ale jakos mi przeszlo i dotarlam do domu ;)
poza tym raz potrabilam na pana,co mi sie wcisnal przed samochod :? a instruktor sam obtrabil pania,co mi na rondzie z prawej sie wbila przede mnie :grr:
tak wogole to po kazdej jezdzie serce mi wali,jak nie wiem co...
Zapisane

Apiska

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #44 : 2004-10-06, 22:31 »
Hehe przełamiesz ten strach :) Ciekawe co będę ja miała, jak u mnie w mieście żadnego ronda żadnego skrzyżowania większego....I wjade do wielkiego miasta i lipka he he :P Ale Apiska jest mądra i genialna i zdaje prawko na sląsku a konkretnie w Bytomiu lub w Katowicach :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedz #44 : 2004-10-06, 22:31 »

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #45 : 2004-10-06, 22:42 »
I masz racje, otrzaskasz sie w ten sposob z jazda po miescie :)  Ci, co sie ucza i zdaja w malych miejscowosciach to potem zagrozenie dla innych stanowia, jak juz tej swojej miejscowosci wyjada, bo po prostu nie wiedza, jak sie po miescie poruszac i jak sobie poradzic.
Zapisane

kareena

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #46 : 2004-10-06, 22:43 »
Api to juz treraz zdajesz? :)

PS
iwa nie przejmuj sie tymi gupkami, tacy zawsze byli, są i bedą..  nie wszyscy umieja jezdzic normalnie
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #47 : 2004-10-07, 09:17 »
takie młotki jeżdzą po wawie :roll: a ja mam kurde sie zatrzymać 40 cm od linii,bo inaczej obleje exam :? po co sa kursy,jak potem kazdy jezdzi jak chce?! jakby kazdy jezdzil,tak jak trzeba,to nie byloby wypadkow :roll: a zreszta...
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #48 : 2004-10-07, 10:44 »
Iwa, jeśli Cię to pocieszy, to ja zawsze mam takie szczęście, że ktoś mi się wciska na rondzie. Zawsze. Bielsko nie jest może ogromnym miastem ale od kilku lat nie buduje się tu praktycznie żadnych normalnych skrzyżowań, tylko ronda. Nawet na osiedlach, są maleńkie rondka, autobusy ledwo mogą wykręcić no ale rondo musi być. Teraz przebudowują największe skrzyżowanie w mieście (oczywiście też rondo robią) i w chwili obecnej jeździ się po rondzie...w lewo. No cóż, można i tak.
Iwa, nie przejmuj się, niektórzy jak widzą L-kę to głupieją, najwyraźniej zapomniają jak sami się uczyli i są po prostu wredni. A do wcisnkania się na rondzie musisz się przyzwyczaić, jeśli nie jedziesz zbyt prędko to masz 99% pewności, że ktoś się przed Ciebie wciśnie. Miłych jazd życzę :)
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #49 : 2004-10-07, 11:37 »
Z ta budowa rond, to chyba w calej Polsce poglupieli ;) Wszedzie, gdzie sie da, buduja malenkie ronda.
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #50 : 2004-10-08, 20:49 »
dzis jechalam w ten deszcz :? kulde! żabki rozjechałam chyba :( skakały na druga stronę ulicy :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedz #50 : 2004-10-08, 20:49 »

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #51 : 2004-10-08, 21:34 »
Iwa morderczyni :P
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #52 : 2004-10-09, 08:49 »
:( ale ja chciałam je ominąć :( dwie duże były,a jedna mała.już potem nie patrzyłam,czy są żabki,bo bym chyba stała wieczność i przepuszczała żabki. kiedyś w zakopcu przeprowadzałam na druga strone ulicy taka duza zabe,a ona uparta nie chciala przejsc i siedziala na srodku :roll:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #53 : 2004-10-09, 13:34 »
Trzeba ja bylo przeniesc ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #54 : 2004-10-09, 14:30 »
;)
dzisiaj jeździłam po łuku :shock: ja myślałam,że umiem,a tu akuku :cry: ale jakoś już pod koniec mi szło :lol: coś jednak muszę mieć z błędnikiem ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #55 : 2004-10-09, 18:23 »
He he, ja na kursie luk moglam robic z zamknietymi oczami. A na egzaminie wsiadlam i bec w slupek  :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #56 : 2004-10-10, 11:30 »
co te nerwy z ludzmi robia ;) ja na examie zapomnialam zapiac pasow, na szczescie examinator mily byl i zasugerowal to :P
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #57 : 2004-10-10, 13:30 »
no iwus nie stresuj sie tak najlepiej bendzie ;)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedz #57 : 2004-10-10, 13:30 »

iwa

  • Gość
iwa na kursie na prawko:)))
« Odpowiedź #58 : 2004-10-10, 16:04 »
:wink: karee nieźle :wink: mi pewnie zasugeruje,żebym jechała prosto,a nie szlaczkiem ;) ni,no kurde! muszę się wziąć za siebie :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 27 zapytaniami.