Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam prośbę  (Przeczytany 2534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tika

  • Gość
Mam prośbę
« : 2004-10-16, 17:52 »
Proszę o pomoc!!!
Niestety nie mam w domu na kompie żadnego programu do obróbki zdjęć, a chciałabum umieścić zdjęcie w podpisie. Czy ktoś będzie tak miły i mi pomoże :roll: ??????
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #1 : 2004-10-16, 18:03 »
Sciagnij sobie darmowy Irfan View http://www.irfanview.website.pl/
Zapisane

Tika

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #2 : 2004-10-16, 18:20 »
Cytat: Wiedźma
Sciagnij sobie darmowy Irfan View http://www.irfanview.website.pl/


Nie ściąga się :(  - wyskakuje błąd przy ściąganiu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam prośbę
« Odpowiedz #2 : 2004-10-16, 18:20 »

Ripper768

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #3 : 2004-10-16, 19:29 »
Ewentualnie sproboj w Photo Shopie...
Zapisane

pola

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #4 : 2004-10-16, 19:59 »
Tika- spróbuj poszukać w necie Irfan View. Prosty w obsłudze, od razu sie połapiesz co i jak ;) a sciągniesz go choćby ze strony www.komputerswiat.pl :krzywy:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Mam prośbę
« Odpowiedź #5 : 2004-10-16, 20:00 »
A co dokładnie byś chciała zrobić? ;) Kurcze...pytam sie a zapomniałam że miałam formata i nie mam photoshopa...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Mam prośbę
« Odpowiedź #6 : 2004-10-16, 21:02 »
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=11379 <- wejdź w ten temat. tam kogoś poproś (najlepiej norris), żeby ci zrobił(a) podpis.  Mi Yashima00 zrobiła emblemat, a norris podpis...
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Essey

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #7 : 2004-10-16, 21:12 »
Podłącze się do tematu. Chciałabym jakiś baaaardzo prostypolski program do tworzenia animowanych gifów. Znacie taki?
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #8 : 2004-10-17, 18:14 »
Essey poszukaj na www.komputerswiat.pl tam jest multum programow nie tylko do gifow :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam prośbę
« Odpowiedz #8 : 2004-10-17, 18:14 »

Essey

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #9 : 2004-10-17, 18:43 »
Zobaczę sobie. już kilka takich programów przetestowałam. Jeden okazał sie być za trudny w obsłudze, drugi dodaje jakiś debilny napis w rogu, w trzecim nie da się ustawić szybkości zmiany obrazka...ech...
Zapisane

pola

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #10 : 2004-10-17, 18:46 »
Essey a jakie programy 'testowałaś'? :>
Zapisane

Essey

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #11 : 2004-10-17, 19:43 »
Czekaj niech pomyślę... UnFREEz'a to nawet nie umiem włączyc bo wyskakuje jakieś okienko z nieaktywnym przyciskiem, Alchemy Gif Animator 2.7, Gif Designer, Coffe Animator, i jeszcze tzw. GIFAT który jest częścią programu zajączek. Ja jestem totalna noga z angielskich programów więc dla mnie to musiałoby być coś super prostego i po polsku. Ten GIFAT był fajny tylko nie da się ustawić czasu (przynajmniej ja nie umiem :roll: ) i obrazki za szybko lecą :(
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #12 : 2004-10-18, 15:26 »
Essey sprobuj swoich sil w Photo Shopie (moze okazac sie na poczatku troche trudny w obsludze ale z czasem bedziesz umiala zrobic w nim wszystko), ewentualnie Paint Shop Pro.
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Mam prośbę
« Odpowiedź #13 : 2004-10-18, 15:56 »
ja właśnie ściągam sobie ten programik, zbacze jak bede działał  :)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Essey

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #14 : 2004-10-18, 16:39 »
Cytuj

Essey sprobuj swoich sil w Photo Shopie (moze okazac sie na poczatku troche trudny w obsludze ale z czasem bedziesz umiala zrobic w nim wszystko), ewentualnie Paint Shop Pro.


W photoshopie da się robić animowane gify  :roll: ?? zresztą co ty mi tu o photoshopie gadasz ja nawet nie wiem jak tam zdjęcie przyciąć a co tu dopiero mówić o innych opcjach :o ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam prośbę
« Odpowiedz #14 : 2004-10-18, 16:39 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #15 : 2004-10-18, 17:17 »
W takich wypadkach niezbędna jest metoda prób i błędów ;) ;) . Ja tak robiłam w Paint Shop Pro  :lol: . Tam się da robić gify (ja robiłam w wersji 6)... tyle ze jest po angielskiemu (w tym wypadku własnie ta metoda i słowniczek :lol:  :lol: Tyle ze mi już nie działa... skończyły się dobre czasy :] . Program ma baardzo dużo możliwości graficznych w wersji 8 ale ten też się mi już skończył... (oczywiście Paint Shop Pro jest tez do obrupki zdjęć żeby nie było... ;) ale nie jest darmowy...)  co do gifów to w tym ostatnim nie wiem czy się da....
PS: Coś sie da też zrobić w Gimpie.... dostępny w polskim tłumaczeniu i...---> http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=13778
Zapisane

Ax

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #16 : 2004-10-28, 18:23 »
W Irafnie nie można robić napisów na zdjęciach, prwda?
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #17 : 2004-10-31, 09:08 »
Essey napewno mozna robic gify w Paint Shop Pro bo sam kiedys takie cos robilem :)
Zapisane

Amarae

  • Gość
Mam prośbę
« Odpowiedź #18 : 2004-10-31, 10:22 »
Cytat: Essey
Czekaj niech pomyślę... UnFREEz'a to nawet nie umiem włączyc bo wyskakuje jakieś okienko z nieaktywnym przyciskiem, Alchemy Gif Animator 2.7, Gif Designer, Coffe Animator, i jeszcze tzw. GIFAT który jest częścią programu zajączek. Ja jestem totalna noga z angielskich programów więc dla mnie to musiałoby być coś super prostego i po polsku. Ten GIFAT był fajny tylko nie da się ustawić czasu (przynajmniej ja nie umiem :roll: ) i obrazki za szybko lecą :(


Eesey, instrukcja obsługi Unfreeza jest w temacie ' GIMPowanie i kto mi w tym pomoże ' :wink:

A ten Irfan coś jest prosty? :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.