Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do dołu

Autor Wątek: Wyżłomaniacy poszukiwani!  (Przeczytany 31406 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PATIszon

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #270 : 2003-04-21, 23:00 »
A moja psitka, jakby wogole sie nie przejela tym, ze ma rozcieta lape...biegala i gryzla sie caly dzien z 10 tygodniowa ON-ka moich rodzicow!Tylko od czasu do czasu krwia sie zalewala jak jej sie lapa uszkadzala! Ale brutalnie to zabrzmialo...w sumie bylo super , psy sa szczesliwie umeczone i spia jak zabite! A ja moge spokojnie 8)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #271 : 2003-04-22, 08:54 »
czesc, a ja jestem chyba szersza niz wyzsza ;)
pies tez szczesliwy, bo sie naobzeral pysznosciami (a o jakies kosci do obgryzania, a to lata wolowa, a to znow  watrobka czy jajko) ale i padniety, chyba ma po wczorajszym naprawde ogromnym spacerze i szaenstwach zakwasy. stasznie sztywny.
mam nadzieje ze to tylko zakwasy :D
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #272 : 2003-04-22, 15:27 »
Taaak ...  i juz po świętach. Niedługo Boze Narodzenie i minie kolejny rok ;)  
U mnie na świeta był indyk, tez juz posprzątałam, ale jakoś nie jestem z tego powodu szczęśliwa  8)  No cóż święta zawsze nastrajają mnie jakoś tak nostalgicznie   :help:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #272 : 2003-04-22, 15:27 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #273 : 2003-04-24, 13:20 »
I znowu nie wyświetlają się ostatnie tematy! Ręce dosłownie mi opadają  :do-bani: . W też macie taki problem, czy to tylko mój komputer?
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #274 : 2003-04-24, 14:21 »
my tez tak mamy
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #275 : 2003-04-24, 14:32 »
Cytat: twipsy7
(...)  No cóż święta zawsze nastrajają mnie jakoś tak nostalgicznie   :help:


Witam po świętach. Twipsy to co napisałaś również mnie dotyczy ale to dlatego, że ja akurat czesto jestem zmuszona spędzać je bez mojego TZ i tym razem również tak było :( , więc cieszę się że juz minęły i oby te kolejne długo nie nadeszły.
Monik z tymi ostatnimi tematami to u mnie jest podobny problem więc z Twoim kompem wszystko musi być Ok. Jeśli możesz to proszę napisz więcej o swoim kociaku, czy masz jakieś plany wystwawowe itp.(jeśli będzie to gdzieś na kociakach to daj znać) :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #276 : 2003-04-24, 14:40 »
Misiaczki, jak się blokują strony, to ładnie widać ostatnie posty w podglądzie odpowiedzi. Zawsze też można nacisnąć skrót do ostatniego odpowiadającego - biała "karteczka" obok nick'u.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #277 : 2003-04-24, 19:45 »
Myszko Moderatorko - My misiaczki przyjęliśmy do wiadomości Twoją wiadomość   ;)   8)  A ikonkii tak są najfajniejsze   :wink:
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #278 : 2003-04-26, 17:39 »
Właśnie wróciłyśmy z moją sunią ze spacerku, było miło i przyjemnie ale na koniec miał miejsce incydent, który mnie zdenerwował. :grr:
Mój pies należy raczej do tych spokojnych i przyjaznych (mieszaniec goldenka), bawi się nawet z innymi suczkami o ile ma wcześniej możliwość zapoznania się z nimi.  Niestety nie każdy właściciel psa rozumie że należy taką znajomość umożliwić swoim zwierzakom i niestety nie rozumie tego również właściciel berneńczyka z mojego osiedla.
Już raz próbowałam mu to uświadomić. On uparcie twierdzi, że mój pies jest agresywny bo szczeka i chce ugryźć jego psa. Dzisiaj mieliśmy kolejne spotkanie, oczywiście moja Lara szczekała, ale z pewnością nie na berneńczyka, tylko na wydzierającego się i wymachującego rękoma faceta. :evil:   Nie byłoby  problemu gdyby moja sunia, w momencie gdy na horyzoncie pojawia się jakiś zwierzak,  reagowała na komendę stój lub wróć, a ja musiałabym nie mieć serca żeby trzymać ją ciągle na smyczy. Może macie jakiś pomysł jak postąpić przy nastepnym spotkaniu, bo nie wątpię że wkrótce takie nastąpi, a facet ograża się co to on nie zrobi mojej suni.  :help:
Dzisiaj grzecznie Larę zapięłam a jego poprosiłam żeby mi psa nie straszył. Nie jestem jednak pewna czy kolejnym razem będę równie grzeczna.
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #278 : 2003-04-26, 17:39 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #279 : 2003-04-27, 07:22 »
Skoro do tej pory nie udało Ci się faceta przekonać, że psy mogłyby się pobawić - to juz Ci się nie uda tego zrobić. A w takim razie nie masz wyjścia, musisz unikać facia a tym samym zmienić miejsce spacerów, albo godziny.   I nie dyskutuj, bo to nie ma sensu   8)
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #280 : 2003-04-27, 10:59 »
Twipsy taką możliwość brałam również pod uwagę ale chyba dopóki będę    tutaj mieszkać to mu nie ustąpię, niech raczej on zmieni miejsce swoich spacerów ponieważ jest to dzikie i zarośnięte pole, na którym od dłuższego czasu wydeptuję sobie ścieżki do spacerowania a moja sunia hasa tam do woli. Początkowo po haszczach jakoś nikomu nie chciało się  prowadzać swoich pupili, jednak później za moim przykładem zaczęło robić to parę osób i między innymi właściciel berneńczyka. Poza tym mam wrażenie, że jemu chodzi raczej o to, aby jego rasowy piesek nie zadawał się z jakimś tam kundlem.
Ponieważ owe pole widzę przez okno więc już i tak nie wychodzę z sunią kiedy jest tam gościu, ale perzecież nie będę uciekać  w odwrotnej sytuacji. :(
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #281 : 2003-04-29, 16:26 »
Sylwio, teoretycznie masz rację, ale zycie zbyt krótkie, aby uzerać się z kretynami, którzy nie rozumieją potrzeb swoich psów. A niejednokrotnie tacy ludzie uważają, ze są pępkiem świata i żadną miarą nie przekonasz ich do niczego.
Dlatego ja już sie nuczyłam omijać konflikty - czego i Tobie życzę  8)
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #282 : 2003-05-02, 08:16 »
Twipsy ja rónież staram się omijać wszelkie konflikty no i faktycznie szkoda nerwów na użeranie się z kretynem. Jak dotąd skutecznie udaje nam się gościa unikać i oby tylko do lata, a wtedy bye, bye miejski zgiełku. 8)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #283 : 2003-05-08, 13:34 »
hej wyzlomaniacy? co u was? nic sie nie dzieje czy co? taka cisza....
Sparky spedzil dzis pierwsza noc w zyciu w stajni :) ale podekscytowany :P
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #284 : 2003-05-08, 14:22 »
Ponieważ usiłuję pisać pracę mgr więc staram się nie wchodzić w internet bo jak już wejdę to koniec, godzinki mijają a pracy nie przybywa. Później jestem strasznie zła na samą siebie i zaczynam sie zastanawiać czy to nie są pierwsze symptomy uzależnienia ;)
Pozdrawiam wszystkich i szybciutko się zmywam  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #284 : 2003-05-08, 14:22 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #285 : 2003-05-10, 21:17 »
Ja mam identyczny problem jak Sylwia tzn. siedze zakopana po uszy w swojej pracy magisterskiej. :roll:
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #286 : 2003-05-11, 19:27 »
hmmm.... ja tez.. probuje, ale mi nie wychodzi... :(
dziewczyny - jak zaczac????
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #287 : 2003-05-18, 08:03 »
I tym sposobem zostałam sama na placu wyżełków  ;)
Głupio tak pisać do samej siebie, więc chyba poczekam, aż skończycie te prace magisterskie - a swoją drogą to ciekawa jestem na jakie tematy dziewczyny piszecie ???   8)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #288 : 2003-05-18, 15:53 »
ja sie jeszcze nie wzielam ale jak juz sie wezme to pewno bedzie to temat "subkultura psychobilly w polsce i na swiecie" albo cos w tym guscie :)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #289 : 2003-05-19, 02:15 »
Wpadłam na chwilkę żeby zobaczyć co słychać na wyżłomaniakach, a Wy mi tu tylko o pracach magisterskich piszecie  :P .
PS. Ja piszę pracę na temat projektowania ogrodów.
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #290 : 2003-05-23, 08:54 »
Siva mi tez trudno było się za nią wziąść i myślałam, że jak już zacznę to jakoś pójdzie. Niestety tak nie jest, może dlatego, że w moim przypadku to jest zupełnie coś co mnie nie interesuje, takie tam studia dla studiów, ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B a efekt jast taki, że teraz strasznie sie męczę bo kompletnie nie mam serca do tego co piszę, a jest to temat z zakresu ekonomii i dotyczy małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.  :idea:  :cry:

Jak ja zazdroszczę Monik,że pisze o czymś co naprawdę lubi. 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #290 : 2003-05-23, 08:54 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #291 : 2003-05-29, 08:12 »
No tak, dziewczyny zapracowane  :idea:  i na naszym forum wyżłomaniaków nastała cisza.  no ale mam nadzieję, że niedługo tutaj wrócicie. Życzę obrony na piątkę  8)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #292 : 2003-05-29, 10:03 »
Sylwia: ze mna jest to samo,
Twipsy - ja tu zagladam, bo jak dobrze pojdzie studiowac bede jeszcze rok (a co - bede miala dluzej znizke na komunikacje ;) ) i bronic sie bede tez za rok - ale to wszystko JAK PANI DZIEKAN SIE ZGODZI!!! wiec... trzymajcie kciuki...
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #293 : 2003-05-31, 12:05 »
Kciuki oczywiście trzymamy  8)
A swoją drogą to ciekawa jestem czy Twój dziekan lubi psy ? Bo jesli tak ... to masz go w kieszeni  ;)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #294 : 2003-06-02, 09:33 »
ja, nie jego, a niestety na ten temat nie bedzie mi chyba dane z nia rozmawiac.... dowiem sie wszystkiego za jakies 1,5 godziny... boje sie...
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #295 : 2003-06-02, 16:15 »
taram!!!!!! jesli ktos trzymal kciuki - to dziekuje - poskutkowalo :)
jeszcze rok pokorzystam ze znizki na ztm i pkp :D
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #296 : 2003-06-04, 11:03 »
Siva no to Ci przyfarciło, moje gratulacje  8)
Ja niestety nadal piszę, ale na szczeście zbliżam się już do finału
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #297 : 2003-06-08, 09:17 »
No to gratulujemy Siva ! Fantastycznie   8)  
A jak tam przeżywacie upały, bo my się chłodzimy w wannie  - oczywiście po kolei, a nie wszyscy razem  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #297 : 2003-06-08, 09:17 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #298 : 2003-06-25, 13:12 »
W końcu 23.06 się obroniłam i jestem magistrem! Chwała Bogu za to , że nie muszę się już więcej uczyć. Wyżeł też szczęśliwy, bo będę miał dla niego więcej czasu. U nas upałów nie ma ostatnio wogóle, a jak są to Fidel znosi je dobrze, ja znacznie gorzej (6 miesiąc ciąży  :) ). Pies mi rośnie jak na drożdżach i robi się coraz mądrzejszy - nawet mieszkanie niszczy mi tak już jakoś bez przekonania  :roll:  Odezwijcie się i napiszcie co u Was słychać i jak Wasze pieski.
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #299 : 2003-06-28, 16:40 »
MONIK - POTRÓJNE GRATULACJE   8)
Cieszę się razem z Wami, najbardziej z ciąży - na pewno Twój mąż jest najszczęśliwszym facetem pod słońcem. Jak się czujesz ?? bardzo doskwierają Ci te upały ?? Już niedługo  ;)  wiem teraz bedzie Wam się dłużyć najbardzej, ale to minie bardzo szybko i już niedługo p. magister  ;)  będziecie wychodzić na spacer z najmniejszym członkiem rodziny.  Serdeczne gratulacje jeszcze raz  8)
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 27 zapytaniami.