Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83349 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #90 : 2006-05-24, 11:29 »
Ja nie moge miec goraczki, bo wtedy naprawde jest ze mna cos nie tak. Sny sa wtedy takie realistyczne, straszne. Zawsze mi sie powtarza jeden, nigdy go dokladnie nie pamietam. Wiem tylko, ze jest to o smierci. Ostatnio jak go mialam, zaczelam sie wydzierac, odrazu przyszla moja mama, obudzilam sie, prawie z placzem, a potem przez dwie godziny nie moglam zasnac, balam sie, ze ten koszmar sie powtorzy.
Naprawde dziwne uczucie, niby wiesz, ze to sen, ale to wszystko jest takie pawdziwe. Nikomu nie zycze.

Oprucz tego, w czasie goraczki snia mi sie inne sny, ale juz lepsze. Np. ostatnio niby zobaczylam pajaka(strasznie sie ich boje) i ucieklam do drugiego pokoju, walac noga w szawke... potem przez kilka dni chodzic nie moglam... :/
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #91 : 2006-05-25, 12:57 »
Dobre te niektóre Wasze sny :lol: Mi się jakiś czas temu śniło, że moja koleżanka była w ciaży, ja wiedziałam kto jest ojcem a ona nie, poszłam do niej do szpitala i kazałam jej uważać na tego kolesia, bo on nie jest dobry i że on jest ojcem jej dziecka, a ona po chwili urodziła [w ciąży była kilka godzin].
Heh...Nie lubię snów ze zmarłymi, kiedys śniła mi się ś.p. Babcia i mówiła że mam nie jeść placków i uważać na rowery :P
Albo kiedys śniła mi się rzeka, albo jakieś zlewisko z czekolady, a po nim galopowały konie :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #92 : 2006-05-25, 13:17 »
Cytuj
Albo kiedys śniła mi się rzeka, albo jakieś zlewisko z czekolady, a po nim galopowały konie

ale fajnie :D

A mi sie pare dni temu znowu snilo ze bylam w ciazy :lol:

A wczoraj snilo mi sie ze szlam do Kosciola ( bo ze niby niedziela byla) z kumpela i wiał silny wiatr i nagle poczulam jak cos mnie uderzylo w tyl glowy i po twarzy zaczela mi cieknac krew :/ Poprosilam kumpele zeby zobaczyla co to, a to sie okazalo ze wiatr zdmuchnal z chodnika mysz, powial ja i ta mysz uderzyla we mnie i ta krew nie byla moja tylko tej myszy. Ona sie rozwalila na mojej glowie :/ Potem kumpela zaczela mi ja zdejmowac z wlosow ( bo byla wplatana) po kawalku :/ i w koncu cala zdjela i "przejechalam" sobie reka po wlosach i cos poczulam, myslalam ze to zaschnieta krew na wlosach zostala, zdejmuje to a to byla jeszcze lapka tej myszy :/ Okropny byl ten sen :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #92 : 2006-05-25, 13:17 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #93 : 2006-05-25, 15:14 »
Mi sie ostatnio sniło,ze nastrzelalam po twarzy kumpeli :P [brutal ze mnie niesamowity] A nastepnego dnia mialam taki boski sen :kocham: szkoda,ze sny sie nie spełniają :(
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #94 : 2006-05-25, 15:17 »
Ja w moim śnie strzelałam z wiatrówki mojego taty, do blokowej dzieciarni, stojąc na dachu mojego bloku...
 
szkoda,ze sny sie nie spełniają :(
ciekawe czy dzieciarnia,do której strzelałam we śnie, myśli podobnie :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #95 : 2006-05-25, 15:18 »
Fatty- błaaaaaaaaaaaaaagam :lol:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #96 : 2006-05-25, 17:45 »
-
« Ostatnia zmiana: 2006-12-18, 20:14 autor golden(ka) »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #97 : 2006-05-25, 18:33 »
to juz 3 osoba na forum ktorej sie takie cos sni :lol: Ratunku ja to sie Was boje, terrorystki :P :P
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #98 : 2006-05-25, 18:38 »
a mi sie dzisiaj śniły popdpaski Naturella :lol:
że leżały u mnie w całym domu wszędzie dosłownie wszedzie :P i sniła mi sie jeszcze suczka mojego kolegi, że była w ciąży i miała lada dzień urodzić :) :lol: nic by nie było w tym dziwnego tylko ze ona już kilka lat temu została wykastrowana :)
Zapisane
;)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #98 : 2006-05-25, 18:38 »

mafinia

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #99 : 2006-05-26, 10:53 »
ehh... dzisiaj mojej siostrze sie snilo, ze moja kolezanka zginela nad morzem.... pal szesc gdyby nie to, ze ona jedzie nad morze za pare dni
w dodatku siostra nic nie wiedziala o jej wyjezdzie.... nie wierze w sny, ale "karpia zrobilam"
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #100 : 2006-05-26, 11:23 »
Mi co rok powtarza się straszny sen.....
Z moją koleżanką wybiegam ze starego mieszkania i drzwi zatrzaskują się na BELLI BUUU ja tak nie mogę :(
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #101 : 2006-05-26, 11:38 »
to juz 3 osoba na forum ktorej sie takie cos sni :lol: Ratunku ja to sie Was boje, terrorystki :P :P

Prawda?:P A myslalam,ze to ja nie znoszę dzieciakow :P :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #102 : 2006-05-26, 11:39 »
Co do dzieciekow, snilo mi sie kiedys, ze wzielam 5 latka na rece i wyrzucilam go z 9 pietra... :lol:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Nadia

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #103 : 2006-05-26, 14:20 »
Mi się wczorajszej nocy śnił taki sen:
Jechałam z kuzynką samochodem bez prawa jazdy i podjechaliśmy pod mój blok. Bałyśmy się reakcji mojego taty, bo wzięłyśmy samochód bez pozwolenia. No i wysiadłyśmy, a ja zapomniałam wziąść kluczyków z samochodu. Idziemy kawałek i rozmawiamy o tym jak się wytłumaczyć, nagle odwracam się, a samochód nasz odjeżdża.  :D No i przypomniałam sobie o zostawionych kluczykach i zaczęłam biec za tym samochodem. Otworzyłam drzwi (jechali wolno) i wsiadłam. Walczyłam dzielnie z kierowcą i w końcu udało mi się zawrócić i spowrotem podjechać pod blok. Gdy już stanęłam, tamci ludzie (co go chcieli ukraść) po prostu wysiedli i sobie poszli. :lol: Ja się nimi zbyt nie przejmowałam, niewiem czemu. Później przyjechała policja i... usłyszałam głos mamy: "Kasiu do szkoły...". Koniec.

Normalnie jak w filmie akcji...  :lol:
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #104 : 2006-06-22, 11:09 »
Normalnie jak w filmie akcji...  :lol:

:lol:

A ja dzisiaj miałam taki genialny sen, że szkoda słów! Śniło mi się mniej więcej coś takiego:
idę z moim kuzynem, który okazał się Antychrystem [:roll:] i mamą mojej koleżanki, i jakoś chodzimy po osiedlu i widzimy kotke którą karmie z młodymi [akurat ma mlode] w tym momencie moj kuzyn sie wylaczyl ze snu, ale pamietam że on byl Antychrystem i sciagnal na nas koty. no i ta babka podeszla do kotkow wziela je na rece i zobaczyla ze pod nimi leży wiewiórka :roll: polozyla z powrotem kocieta i nagle naskoczył na nią kocur szaro rudy i wgryzł sie jej w szyje, ona go uderzyła i on zleciał, wiec podbiegł do mnie i mi zrobił to samo, ale też go siekłam i zleciał i spojrzał mi w oczy i okazało się, że to rzucił na mnie klątwe czy coś. Za chwile sytuacja sie powtorzyla i kotka zaatakowała ta babke, al mnie nie, bo mnie znala. Potem jak opędzilismy naskoczyla na nas ta wiewiorka, jakas duza i taka dziwna :P Boze, ale chory sen :P Ale to nie koniec, potem idziemy i widzialam malego czarnego kociaka [kotka na prawde urodzila czarnego kociaka :roll: ] i chcialam wziasc go na ręce, ale zauwazylam, ze on nie porusza tylnymi nozkami tylko sie tak jakby czolga przednimi i zauwazylam ze ma glowe jak Lord Voldemord, z tylu wyrasta mu druga :/ i wchodzil do jakiegos domu. potem bylo wiele scen z kotami, ale nia pamiętam dokładnie. tylko jeszcze jedną, kiedy potem poszlam nakarmic te koty, wyszla kocica i powiedziala: zaraz przyjda tamte fałszywe koty :roll: i przyszła reszta...
koszmar to byl :P ale teraz sie ciagle z tego smieje :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #104 : 2006-06-22, 11:09 »

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #105 : 2006-06-22, 22:35 »
Uh... Chcialabym zeby mi sie cos przysnilo...Niestety...Ostatnio w ogole nie spie w nocy O_o.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #106 : 2006-06-23, 11:58 »
Ja od wtorku tylko wczoraj podesnęłam. I co mi się przyśniło? Że zmyła mi się czarna farba a zamiast niej mam tlenione blond kudły :| To był koszmaaaar
Zapisane
Why so serious?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #107 : 2006-06-23, 15:39 »
Jak zasypiam, czesto widze czarne tło (normalne). Ale oddalone. Skoro czarne to czemu oddalone? I wszystko wiruje. Okropne. Mam to od dzieciństwa. Gdy otwieram oczy, wydaje mi sie ze pokój jest 5x większy :( ...

Poprzedniej nocy miałam 'świetny' sen ;/  . Byłam w kinie, wszystkie światła zapalone, wszystko białe :P  . Obok mnie siedzi chłopak i trzyma mnie za ręke :lol: . Później szliśmy za ręke, a za nami szła grupka dzieci i mieli radoche :P . Cóż, inteligentne ;)
Tej nocy chyba nic mi się nie śniło. Nie pamiętam.

Jaśka jaki sen ;o
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #108 : 2006-06-24, 09:23 »
A mi się śniło, że mój tatuś był ogórkiem, a mamusia dynią... ;| Dziwne?


Ale fajneeeee :D
Zapisane
Why so serious?

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #109 : 2006-06-24, 13:07 »
A mi się dzisiaj śniło,że podeszłam do K.W. i mu zaczełam wszystko opowiadać,a on powiedział tylko niejednoznaczne : 'k*rwaa...'. i poszedł. W tym momencie wszystko w cholere poszło,a ja stałam i ryczałam...  :| O_o
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #110 : 2006-06-27, 09:28 »
mój sen dzisiejszy był taki, że spałam na ulicy przy lwach, gdzie się spotykam ze znajomymi, w piżamce w różowe misie, ssąc kciuk i przytulając się do Kłapouszka z puchatka, a rzeczywiście mam taką maskotkę i z nią śpię. Oczywiście, wystawiona na pośmiewisko byłam... Wszyscy sie śmiali.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #110 : 2006-06-27, 09:28 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #111 : 2006-06-27, 09:46 »
Dzisiaj mi sie sniło, ze poszłam z klasa na lody(dzisiaj umowilismy sie z wychowawczynia, bo ma jeszcze niewydane 80 zł) tylko, ze przyszłam z buletka piwa w reku i zaczelam wszystkim dawac, a facetka, tyko pogratulowała mi odwagi i dała 20 zł  :roll: :lol:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #112 : 2006-06-27, 10:16 »
A mi się śniło, że mój tatuś był ogórkiem, a mamusia dynią... ;|



:hahaha:

Mi sie kiedys snilo ze taki pewien motocyklista co mi sie podobal kiedys bym moim tata O_o

A dzisiaj mi sie snilo ze najpierw jechalam motorem z kolega, a potem okazalo sie ze to nie motor tylko drewniana szafka :lol: A potem snilo mi sie ze sama jechalam motorem tzn. ja prawadzilam ( juz prawdziwy motor, nie szafke :P ). fajny sen :D
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #113 : 2006-06-27, 13:24 »
Hm, mi się dzisiaj śniło, że kupiłam sobie jaszczurkę, anolisa zielonego (no bo rzeczywiście, kupuję jak tylko urządzę terra), i że rodzice mi tego zwierzaka zabili... :|
W zamian za to dostałam stadko kociaków :P 
No i że znowu się spóźniłam na jakąś zbiórkę przez kupowanie słodyczy (za którymi nie przepadam).
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

DnW

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #114 : 2006-06-27, 14:38 »
mi sie snilo ze moj chomik urodzil male :) bardzo fajnie, ale najbardziej mnie zszokowalo to, ze to FACET je urodził :shock: :lol:
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #115 : 2006-06-27, 15:46 »
Niedawno śniło mi się coś BARDZO dziwnego  :lol: Śniło mi się, że w mojej łazience jest jezioro ( nie pytajcie  :lol:) i pływam tam sobie z ludkami łódeczką  :P No i z tej wody wynurza się taki rekin jak w Szczękach  ;p Po kolei wciąga tych ludków, a potem odgryza mi stopę  :hahaha: Sen był tak realistyczny, że po przebudzeniu 3 razy sprawdzałam, czy aby NA PEWNO mam jeszcze swoją nóżkę  :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #116 : 2006-06-27, 15:59 »
DnW to ja też miałam kilka razy taki, tylko ze szczurem :lol:
A dziś niewiem dokładnie, bo ostatnio nie moge się wyspać xP coś z wanną :lol:
A ostatnio śniło mi się, że zastanawiałam się, co mi się śniło :lol:

MaRcHeFfFkA

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #117 : 2006-07-05, 10:15 »
Ja kiedy zasypiam, to często na początku jest takie czarne coś :lol:, jakby właśnie jakies tło czarne, ale zaraz ono robi sie bardzo małe i piszczy(:lol:) takim wysokim okropnym dźwiękiem..:lol:..a kiedy znowu jest duże to tak buczy....:lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #117 : 2006-07-05, 10:15 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #118 : 2006-07-06, 22:49 »
Ja natomiast mam czesto strasznie męczące sny... Na przykład, że ktoś mnie bezwstydnie łaskocze na środku ulicy, że to aż boli, wszystko mnie boli w plucach ze śmiechu, a jak się budzę to nie mogę złapać oddechu :P Albo raz mi się śniło, że mi serce pękło. To znaczy szłam za pewnym gościem, który mi się wtedy podobał i nagle musialam skręcić i wtedy tak mnie zabolalo, że się obudziłam. A czulam się, jakbym miala zawał dostać.
Albo mój ulubiony sen - jak umierałam w wyjątkowo męczący sposób. Już gdzieś w swojej podswiadomosci leżałam przygwiożdżonma do podłogi wścielke zielonym sznurkiem, widziałam kąt w tym pokoju. Ten kąt byl oświetlony światłem jakby daleko, daleko z góry, a wszędzie rozciągała się czarna nicość i zielony sznurek. Pod czarną ścianą stał jakiś mały człowieczek w czarnym garniturze, w czarnym kapeluszu i z wściekle zielonym krawatem. Ja się w ogóle nie moglam poruszyć. I w tej chwili jakby ziemia się przechyliła i poleciałam głowa w dól w czarną odchłań. Cały czas słyszałam jakieś głosy i obląkanczy śmiech (to ja się tak śmialam), widzialam setki innych podobnych pokojów... Nagle wpadłam do jakiegoś pokoju, łamiąc sobie kark. Jakoś mi wypadło serce wtedy. Ja chcialam je wziąść, wrzeszczalam coś, że ono jest tylko dla jednej osoby, że nie może mi tego zrobić :P No i ono nagle przestało bić, ja zaczęlam się dusić, czula ból złamanego karku, ból w plucach i pustkę w PRAWEJ piersi (miałam serce z prawej strony). I w tym momencie usłyszalam swój własny śmiech, obłąkańczy i głośny i powiedziałam wtedy coś w stylu 'Gdybym nie była z nich, gdybym tylko nie była z nich' i już nie oddychałam. A druga ja stałam nad swoim zmasakrowanym ciałem i się śmialam :P
Obudziłam się w innym pokoju pod stołem. A najgorszy był ten ból w pluchach, jakbym się dusiła naprawdę. Straszne to jest, ale we śnie gorzej boli :P

Często tez mnie prześladuje sen, że spóźniam się na jakiś autobus, że nie mogę zejść z torów (zawsze jest kilka pasów, zawsze w jakimś lesie)... Oj, ma się te sny :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

ssgosiass

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #119 : 2006-07-07, 01:01 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 16:27 autor ssgosiass »
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.