Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 98910 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Fattyś: ja bym pewnie próbowała tą edukację artystyczną :) i faktycznie, jak miałaś takie nastawienie do tego ogrodnictwa, to lepiej było rzucić i szukać czegoś nowego. Wydawało mi się, że mniej Ci zostało do końca, a tak, męczyć się jeszcze tyle czasu i później i tak nic z tego nie mieć - bezsensu
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Edukacji art. spróbuję... jak zrobię prawko :P, bo dojazd mpk-ami mam znikomy :(
Chyba jednak przerwa w tym roku.


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Ja ide na weterynarie.. nauki od cholery, ale nie miejąc innych jakis pomyslow to ide na to .. ewentualnie gdzies zdechne w miedzy czasie ..jak sie nie dostane za 1 naborem to skladma jeszcze na zootechnike jak mnei tam przyjma to probuje sie przesniesc na wet a jak znowu sie nei uda to uciekam z zootechniki na 2 letnie aoczne hodowle koni sratatata i na nastpeny rok na wet ... O.o
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Ja ide na weterynarie.. nauki od cholery, ale nie miejąc innych jakis pomyslow to ide na to .. ewentualnie gdzies zdechne w miedzy czasie
Ja tak samo
Zapisane

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Ja ide na weterynarie.. nauki od cholery, ale nie miejąc innych jakis pomyslow to ide na to .. ewentualnie gdzies zdechne w miedzy czasie ..

Dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie mniej więcej sprawę z tego, co Cię czeka...  ;p

a gdzie chcesz iść? Jak do Olsztyna, to może się miniemy na korytarzach... albo spotkamy na anatomii (zależy jak mi pójdzie sesja poprawkowa... :/ )
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
ja tam wybieram się na wrocławski ;)

A jak nie?
Nie wiem, albo stomatologia, genetyka, jakieś żywienie, a najlepiej coś związanego ze zwierzęcą psychika.
Lub filologia szwedzka/hiszpańska i studium zoopsychologiczne.
Taki plan na dziś.
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Na dzień dzisiejszy Weterynaria.
Długa droga przede mną, póki co Lo, dostałam się na mój wymarzony biol - chem, od września zaczynam póki co strasznie się boje, bo nikogo nie znam ; )
Zapisane
;)

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Ja uczę się w kierunku architekta krajobrazu ;) po szkole planuję studia.
Do tego nie zrezygnuję z fotografii, także będzie to mój "chleb na życie".
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie mniej więcej sprawę z tego, co Cię czeka...  ;p

a gdzie chcesz iść? Jak do Olsztyna, to może się miniemy na korytarzach... albo spotkamy na anatomii (zależy jak mi pójdzie sesja poprawkowa... :/ )
Ja skłądam u siebie na Wro i do Lublina , Olsztyn zdeczka zadaleko (;

Na dzień dzisiejszy Weterynaria.
Długa droga przede mną, póki co Lo, dostałam się na mój wymarzony biol - chem, od września zaczynam póki co strasznie się boje, bo nikogo nie znam ; )


Wierz,że nie jest łatwo..zależy od wymogow nauczyciela.. u mnie cisną bardzo. Nie raz będziesz ryczeć i klnąc na durne tematy o roślinkach czy innych pierdołach xD dlam nie 1 klasa byla męczarniąO.o poki do zwierząt nei doszlo..uhm
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Ja skłądam u siebie na Wro i do Lublina , Olsztyn zdeczka zadaleko (;

do Lublina do Lublina !! Spotkamy się :)
Ja narazie jestem 2 klasa tech wet ale potem lece na studia wet. a jak nei to hodowla koni :)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Co ja mogę jeszcze sobie studiować we Wro lub Krakowie prócz weterynarii po biol chemie? :P
Medycyna marzenie - ale bez fizyki to ja sobie mogę tylko do Poznania iść, a tam nie chcę...

Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Malka, zootechnike na Akademii Rolniczej ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
ciekawe co będzie po niej robić :P, a i jeśli chodzi o wrocek to nie akademia tylko uniwersytet przyrodniczy

Możesz studiować biologie, zoologie, farmaceutykę, może biotechnologie, technologie żywienia, chemie, stomatologia to chyba też w medycynę idzie, może genetyka itp? Nie wiem gdzie sprawdzić na co z czego matura.
Nazbierałoby się tego trochę, ale ja na Twoim miejscu przyłożyłabym się do fizyki.Bo będziesz teraz w maturalnej klasie, czy jak?

PS: Ja bym sie zastanawiała nad stomatologia i farmaceutyką. Ale stawiałabym na marzenia.
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Może to was zdziwi, ale ja nie mam planów na przyszłośc związanych ze zwierzakami wprost przeciwnie... z ludźmi... chce trafić do dobrego liceum o profilu humanistycznym... będę w przyszłości albo psychologiem albo pedagogiem... trzecią obcją jest praca z chorymi dziećmi (niewidomi, niepełnosprawni... itp.)
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Hm... Widzę, że tu znaczna większość w stronę weterynarii, biologii itp... ;)
Więc będę oryginalna - od października zaczynam socjologię na UAMie.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Minewra- nic dziwnego. Jak będzie za dużo wetów to płaca będzie mniejsza , o! :P
Ja jeszcze myśle nad kulturoznawstwem i skandynawistyką, oprócz tych biologicznych studiów.
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
hihi.. no tak, to prawda... na początku planowania kim zostane w przyszłości, też mówiłam że chce iść na kulturoznawstwo.. ale potem mi przeszło... a z biologi zawsze, nie licząc 4 kl podstawówki, byłam niezbyt dobra - ale to chyba wina nauczycielki, u nas w klasie z tego przedmiotu w tym roku była tylko jedna 4... masakra...;p
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Oceny nic nie znaczą. Ważne jest to co ma się w głowie :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
moim rozumowaniem dobry nauczyciel nie stawia dobrych ocen ot tak xP ja miałam 5 z biologii na koniec gima jako jedna z 4 osob na 29, czwórek było kilka, a reszta... moja wycha (biologica) byłą cholernie wymagajaca, dzięki jej za to... chociaż z tej biologii coś umiem, jej osoba budziłą taki respekt, że każdy się uczył :lol: ale i tak wylądowałam w humanie.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
niestety moja taka nie jest... nazywamy ją poprostu nudziarą a to dlatego że chce przekazać nam jak najwięcej nie patrząc na to, że bardzo przy tym nudzi... no i dochodzi do tego jeszcze to, że ona najchętniej wszystko zrobiłaby za nas, czytała, uczyła się i rozwiązywała zadania... np. wszystkie zadania z Cwiczeń rozwiązujemy razem... ona nie rozumie, że troche samodzielności dobrze by nam zrobiło... Zgadzam sie troche z Kolą... jednak oceny przekładają się na to, co mamy w głowach....
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Zależy od nauczyciela.
Zawsze z wypracowań miałam  od 4 do 13 pkt na 20, a na egzaminie gimnazjalnych  chyba maxa miałam .
Na dodatek kolega raz dał wypracowanie siostry która pare lat temu za to samo dostała maksymalną ilość punktów, a on tylko 8.
 Ja ze sprawdzianów z biologi dostawałam 4, a koleżanka ma 6 na koniec roku tylko dlatego, ze na każdym sprawdzianie miała zapas ściąg i zgapiła od innych.
 Dostałam na koniec z chemii 4 mimo całorocznej aktywnej pracy przy 4 ze sprawdzianów, a kolega który się nie wysilał, tylko kartkówki i sprawdziany pisał na 4, dostał od tak 5.
 Kolega z klasy  miał poprawkę z matmy i groziło mu nie zdanie w 3 klasie, miał 1 na czysto przez pewien czas, a jego kolega spokojną 2 mimo, ze nie rozróżnia stożka od ostrosłupa, a ten pierwszy ma wyuczone wzory i potrafi logicznie myśleć oraz liczyć, w porównaniu od tamtego który myli się w tabliczce mnożenia i nie potrafi dodawać ułamków.

 Oceny są zwodnicze.
Osoby które zawsze trzymały się wysoko ocenowo, na egzaminach wyszły fatalnie, a te które kuśtykały z nauką, egzaminy napisały bardzo dobrze.
 To nei tylko kwestia tego, ze temat podpasuje czy nie, ale też ściągania, nie przykładania się, uchyłek nauczycieli oraz wybłagiwania ocen.


Dla mnie dobrym nauczycielem jest ten który uczy i wymaga. Uczniowie czuja respekt, ale nie siedzą zestresowani na lekcji, nie boja się podnieść ręki czy poprosić nauczyciela o pomoc.  Jest konsekwentny, ale potrafi stworzyć dobrą atmosferę.
 Spotkałam takich dwóch nauczycieli, a jeszcze dwójce czegoś brakowało do doskonałości.
Zapisane

Forum Zwierzaki

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
chyba pojde na weterynarie ;) do technikum we Wrześni
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
moje plany się pozmieniały, w ostatniej chwili przepisałam się do LO, na profil medialny ;)

a moja przyszłość... interesuje mnie architektura krajobrazu, wnętrz, a także dziennikarstwo i fotoreporterstwo, w tym sama fotografia ;)
Chciałabym także zakończyć kurs bechawiorystyczny.

Dużo tego, ale wykonalne :P
Zapisane

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
Póki co technikum ekonomiczne(4letnie), we wrześniu klasa druga. Później chciałabym - akademia ekonomiczna we Wrocławiu, jednak nie przemyślałam jeszcze, jaki konkretnie kierunek. Może finanse i rachunkowość? ;D
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Zołza na FiR moge Ci zrobić kontakty w starszych rocznikach xD. Ja sie za pozno dowiedzialam o Tech Wet i wszytskei byly daleko ode mnie . St.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
Jasne, jasne. Ty mi jeszcze zrób kontakty z tymi ciachami, o których mówiłaś :)

Swoją drogą, pod Wrocławiem, w Kobierzycach jest chyba tech. Weterynaryjne? Moja koleżanka do Kobierzyc chodzi, w twoim wieku jest.
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Wiesz co nie wiem, ja sie pod koniec sierpnia dowiedzialam o tym i juz bylo za pozno na przenoszenie się. Z resztą jakbym miala codziennie do Kobierzyc jeździć to uuhh gracias :P Dlatemu se wylądowałam w biol chemie <;O. Truudno =P Jakoś to będzie xD Jednak bede skladac papiery do wszystkich 4 szkol z Med wet =.= i pozniej sie ewentualnie bede jakos przenosić.


Mówię jednego moge oddać =P I narazie więcej jako takich nie mam, a ten jest z Jelcza XD Nawet na gadu Ci dawalam ;O linka

EDIT

ale to chyba niedawno powstalo w Kobierzycach,bo slyszalam,że w Krzyżowicach otworzyli w tym roku ;? bo jak sie orientowalam to wszystkie Tech Wet byly sporo od Wro
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Tak, też kiedys myślałam o tech . wet., ale właśnie daleko są od wrocławia. Najbliższy chyba w Nysie.
Za to jestem w biol chemie.
Zresztą, jak na 100 zdecyduje się na weterynarie to będę składać papiery na studia i tyla.
Zapisane

Forum Zwierzaki

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Może ktoś zna jakies dobre studia w województwie lubuskim? Bez względu na kierunek, bo jeszcze nie wiem.
Zapisane
:)

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
lili100 pewnei duże miasta mają z resztą na googe.pl idzie sprawdzic ;)
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 28 zapytaniami.