Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 98707 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
do LO na biol-chem (moze jeszcze fiz..)
na studia na medycyne.
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
do gim chcę iść na biol chem
a potem to nie wiem jeszcze :D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Ja biole studiuje ;)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
OOO i jak sie studiuje biologie bo zastawniwalam sie nad tym :) moze opowiedz cos wiecej bede wdzieczna
Zapisane
To piekło nie raj :)

kasia

  • Gość
Ja też studiuję biologię  (Kamyczek - gdzie studiujesz? :chytry: )

Jak się studiuje? Spore wymagania, dużo nauki, ale satysfakcja jest.
Nie będę owijać w bawełnę - to trudne studia. Trzeba naprawdę chcieć, żeby przezyć te 5 lat ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
A co mozna po tych studiach robic?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Akane

  • Gość
ja jestem w 3 gimnazjum, idę na pewno do liceum na biol-chem

Chciałabym zostać herpetologiem w Australii(herpetologia=nauka o płazach i gadach), lub oceanologiem. W każdym razie chciałabym być naukowcem :)
Z drugiej strony chciałabym być weterynarzem
Z trzeciej strony marzę o pracy w terenie, niebezpiecznej, w której każdy dzień przynosi ryzyko a jednocześnie była by ciekawa, i mogłabym pomagać zwierzętom. Po prostu przeraża mnie trochę myśl o pracy w której jest spokojnie miło i codziennie tak samo- jednym słowem nudno...
Zapisane

kasia

  • Gość
A co mozna po tych studiach robic?
I to właśnie jest najzabawniejsze pytanie :lol:
Ale patrząc na powyższy post - żeby zostać herpetologiem też trzeba biologię skończyć (ja akurat mam zajęcia z płazów i gadów ;) ).
Generalnie to studia nastawione na pracę naukową, chociaż blok pedagogiczny tez będzie można zrobić i uczyć w szkole.
Ja mam na razie nadal nadzieję, że po studiach uda mi się załapać na doktoranckie ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Liceum - profil humanistyczny jakiś musi być.
Studia  psychologia ewentualnie dziennikaerstwo.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Misty

  • Gość
hmmm jeszcze sie nie zdecydowałam ale napewno to predzie liceum hmm tylko jakie... heeh u mnie nic mi nie pasuje wiec zastanawiam sie nad sql z internatem gdzieś troszke dalej. A na profil pewnie pójde jakiś taki żebym potem mogła iść na studia dziennikarskie albo na psychologie :) noo... chyba że mi sie upodobania zmienią ;)
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
a ja własnie się zastanawiam nad technikiem weterynryjnym jęsli wyjdzie ze zostane w Polsce..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Ja też studiuję biologię  (Kamyczek - gdzie studiujesz? :chytry: )

Jak się studiuje? Spore wymagania, dużo nauki, ale satysfakcja jest.
Nie będę owijać w bawełnę - to trudne studia. Trzeba naprawdę chcieć, żeby przezyć te 5 lat ;)

Studiuje na Uniwerytecie Zielonogórskim,nowo otwarty kierunek :).Zgadzam się jest ciężko,matme mam taką kosmiczną,że szkoda gadać :(,ciekawe jak sesje zdam :roll:,korki muszę sobie dobre załatwić,bo nie dam rady. :|
Jak nie wyjdzie z biologią,mimo iż ją kocham,to pomyślimy nad czymś innym.Wie ktoś czy na weterynarii też jest matma? :P
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
A na profil pewnie pójde jakiś taki żebym potem mogła iść na studia dziennikarskie albo na psychologie :) noo... chyba że mi sie upodobania zmienią ;)

Widzę podobne zainteresowania kierunkami studiów ^^ W sumie chcę iść na psychologię lub dziennikarstwo, ale ciekawe czy w ogóle zdam maturę xD
Zapisane
Why so serious?

Misty

  • Gość
nioo na to wychodzi ;) nooo ja tam mysle ze mature zdaam :P:P hihihi chyba ze nasz kochany Romek wymyśli jeszcze coś innego ale mam nadzieje ze do tego czasu jak ja bd ją zdawać to jego juz nie bedize :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Wiesz, ja tam osobiście też bym zdała... Gdyby nie obowiązkowa matma :/ A z matmy to ja jestem  zero... Nie, mniej niż zero :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Ja do I klasy LO chodziłam na profil psychologiczno-pedagogiczny, ale niestety sytuacja zmusiła mnie do zmiany szkoły (przeprowadzka) i wylądowałam na biol-chemie (na psycho-pedagogice miałam rozszerzony polski i biologie dlatego mogłam wybierac pomiedzy klasa humanistyczna a biol-chem, bardziej mi zalezało na biologi dlatego zdecydowałam sie na drugą opcje ;) ) I jakoś męcze sie .. :) Ale powiem jedno - jak nie kochacie chemi to nie wybierajcie sie na biol-chem :P ;)
Zapisane
GG 1056033

DnW

  • Gość
LO - Informatyka z roszerzonym językiem - idealne dla mnie. teraz trzeba tylko zdać do liceum :]
Zapisane

kasia

  • Gość
Studiuje na Uniwerytecie Zielonogórskim,nowo otwarty kierunek :).Zgadzam się jest ciężko,matme mam taką kosmiczną,że szkoda gadać :(,ciekawe jak sesje zdam :roll:,korki muszę sobie dobre załatwić,bo nie dam rady. :|
Jak nie wyjdzie z biologią,mimo iż ją kocham,to pomyślimy nad czymś innym.Wie ktoś czy na weterynarii też jest matma? :P
Hmm... matma jest do przeżycia. Gorsza na biologii jest przecież chemia. Nie wiem jak u Ciebie, ale ja miałam po 8 h w tygodniu nieorganicznej, organicznej, teraz mam 5 h biochemii i kolokwium co tydzień (czasem dwa). Umieram po prostu.
Jak ktoś się wybiera na biologię, a chemia go odrzuca - nie skazujcie sę na to...
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
DnW, a do jakiego LO masz zamiar się wybrać?

Po LO albo na fotografię, albo na dziennikarstwo (na to drugie chyba bardziej). Dodatkowo kurs psiego psychologa i groomingu.
Ogólnie marzy mi się praca w jakimś dobrym czasopiśmie (na pewno nie brukowiec typu "gazeta-na-F" :roll: , głównie jako FOTOreporter (koniecznie z naciskiem na FOTO ;-)).
Zapisane

DnW

  • Gość
Cytuj
DnW, a do jakiego LO masz zamiar się wybrać?
LO 3
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Hah powiedz mi jeszcze, że profil plastyczny... ;) haha

Radzę nie wybierać się do klasy gdzie polskiego uczy pani K. ]:->
Zapisane

Forum Zwierzaki

DnW

  • Gość
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
oł jesss... ]:->
Zapisane

DnW

  • Gość
znam ja, jej syn chodzi ze mna do budy :>
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Hmm... matma jest do przeżycia. Gorsza na biologii jest przecież chemia. Nie wiem jak u Ciebie, ale ja miałam po 8 h w tygodniu nieorganicznej, organicznej, teraz mam 5 h biochemii i kolokwium co tydzień (czasem dwa). Umieram po prostu.
Jak ktoś się wybiera na biologię, a chemia go odrzuca - nie skazujcie sę na to...
Wstyd powiedzieć, ale z biochemii doszedłem do egzaminu komisyjnego. To dopiero było przeżycie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
DnW ah, to może będą jakies ulgi, aczkolwiek wątpię... :lol:
Zapisane

DnW

  • Gość
moja mama uczy w 3 LO, to w ogole moze bede tam lagodniej traktowany ;d
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Oooo, a czego uczy? :chytry: To Ty chyba będziesz miał jednak te luzy... takie buty.  :D Powiedz żeby łagodnie potraktowali numer 28 z klasy plastycznej...   :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
oj, lepiej się spytaj z kim Twoja mama się nie lubi, albo kto jest złośliwy. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś najbardziej przerąbane właśnie miały dzieci nauczycieli u niektórych "kolegów" z grona pedagogicznego
Zapisane

DnW

  • Gość
Oooo, a czego uczy? :chytry: To Ty chyba będziesz miał jednak te luzy... takie buty.  :D Powiedz żeby łagodnie potraktowali numer 28 z klasy plastycznej...   :lol:
uczy anglika. jezeli ciebie uczy, to moge szepnac dobre slowko ;)
oj, lepiej się spytaj z kim Twoja mama się nie lubi, albo kto jest złośliwy. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś najbardziej przerąbane właśnie miały dzieci nauczycieli u niektórych "kolegów" z grona pedagogicznego
z tego co wiem, moja mama nie ma zadnych zlych znajomosci z kolegami/kolezankami z pracy.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.