Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 98739 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
To dobrze :), a jak tam są jacyś złośliwcy dowiesz się zaraz na początku szkoły ;)
Zapisane

DnW

  • Gość
To dobrze :), a jak tam są jacyś złośliwcy dowiesz się zaraz na początku szkoły ;)
o ile zdam :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Haha żartuję. ;) Mnie uczy angielskiego pani T. (nie będę podawała całego nazwiska), także nie wiem czy to Twoja mama. ;)

Madziaro, różnie to bywa, ale też prawda. Nieraz zdarzy się, że nauczyciele się lubią i dzieci mają ok, a są i tacy którzy nie darzą się sympatią. ;) Chociaż nie zauważyłam, żeby ktokolwiek jakoś się "wykłócał" wśród nauczycieli.
Zapisane

Forum Zwierzaki

DnW

  • Gość
Cytuj
Mnie uczy angielskiego pani T
no niestety... to jednak moja mama :P klasa plastyczna, numer 28? szepne jej dobre slowko ;)
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Haha no to nieźle... :lol: :lol: Z Tobą już nie będe rozmawiała, bo jeszcze podpadnę Ci i powiesz wsztystko mamie... ]:-> hihi żartuję. ;) I słowek nie szeptaj, bo nmi tam dobrze z moimi ocenami... :lol:
Zapisane

DnW

  • Gość
Haha no to nieźle... :lol: :lol: Z Tobą już nie będe rozmawiała, bo jeszcze podpadnę Ci i powiesz wsztystko mamie... ]:-> hihi żartuję. ;) I słowek nie szeptaj, bo nmi tam dobrze z moimi ocenami... :lol:
kilka 2, jedna czy dwie 4, jakas 3. mnie by to nie wystarczylo :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Sza! Dwie czwórki! :lol:

Pójdziesz do liceum to docenisz każdą dwóję... :evil:

Pozdrów mamę (nie żebym się podlizywała czy coś...  ;p :lol:).
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Ja chciałam być patomorfologiem. Ale mi przeszło, bo z chemią/biologią ciężko... i chciałabym być meteorologiem :lol: . Serio! :P Ale też z  biol-chem się wiąże...

A tak w niedalekiej przyszłości to zależy od ocen - albo profil biol-chem, albo humanistyczny :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
MoNa nie tylko ty chcialas patomorfologiem byc ..
niestety mnie chemia przerazila xD 2 mam teraz z niej.. moze bedzie lepiej.. xP
jaaaaa ( chociaz mam duzo czasu i moje plany ulegna zmianie ) narazie chciala bym byc pilkarzem ( nie wiem czy to sie odmienia xD ) albo dziennikarka xP
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
co to patomorfolog? coś z krwią? :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Ktoś, kto wykonuje sekcje zwłok.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
a to nie patolog..? :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
wiki to mi dużo pomoże. :P

ZAWSZE, zawsze słyszałam, że patolog i nikt mi też nie zwracał uwagi, jak mówiłam, że chcę być patologiem. :P
eee dobra niech się ktoś mądry tu wypowie, bo ja naprawdę nie wiem. :P ale żeby nie było, że ci nie wierzę - po prostu zawsze słyszałam 'patolog' i tak się nauczyłam.. nawet w Niemczech mi nikt nie zwracał uwagi. :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Patomorfolog i patolog zajmują się innymi dziedzinami medycyny ;). Patomorfolog wykonuje badania zmian w tkankach, czy komórkach, które zachodzą w przebiegu różnych chorób (pod kątem bardziej morfologicznym), może badać wycinki zmienione chorobotwórczo, czy np.  zajmować się biopsjami. A patolog no to już faktycznie jak któraś z Was mówiła zajmuje się przeprowadzaniem sekcji zwłok (tu już w grę wchodzi medycyna sądowa też).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
no to jednak dobrze myślałam o patologu..
a, żeby nie było, że robię offa - patologiem chcę być od 1,5 roku.^^
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Alya – a jeśli mogę spytać, czemu akurat patolog? :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Weźcie dajcie spokój z tymi patologami... Pewne jesteście?
PRzerażają mnie tacy ludzie... szczególnie ich drżące dlonie...
A dzisiaj kroiłam ludzką nerkę, całkiem świezutką, jak powiedzial doktor... :|
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Kasia i jak bylo? <blleeeahh>
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
a ja idę w kierunku biolog wtereynarz.. :) u psychologa wypełnilam testy :) i wsyzstko na to wskazuje :)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Alya – a jeśli mogę spytać, czemu akurat patolog? :)
możesz. ;)
nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale po prostu mnie to fascynuje.. nie wiem, czy byłabym w stanie pokroić kogoś z mojej rodziny {pewnie nie}, ale jak ktoś obcy, to mnie to bardzo ciekawi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
a ja idę w kierunku biolog wtereynarz.. :) u psychologa wypełnilam testy :) i wsyzstko na to wskazuje :)

te testy sa przerazajace xD mialam to w wieku 10 lat xP

------
hmmm a co do patologii / patomorfologii too jedyne co w tym by mnie przerazalo (chyba by przerazalo) to to ze martwy czlowiek ( chyba tym bardziej rozkrojony ) smierdzi xD - a co dopiero jak ktoos hmmmm powiedzmy sporo % pil xD
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
te testy sa przerazajace xD mialam to w wieku 10 lat xP


robiłam je tylko 3 godziny -_- 20 arkuszy xD
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
rownie okropne jak test na iq

Jedno z pytan na iq
"Ile wynosi srednia wzrostu doroslego mężczyzny w Polsce" "175cm" jak wiekszosc takich pytan dobra odp.
"Czym sie rozni lyzeczka plastikowa od metalowej ( czy jakiejs tam ) "

taaa super xD jedne z niewielu pytan jakie zapamietalam:P
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
te testy sa przerazajace xD mialam to w wieku 10 lat xP

------
hmmm a co do patologii / patomorfologii too jedyne co w tym by mnie przerazalo (chyba by przerazalo) to to ze martwy czlowiek ( chyba tym bardziej rozkrojony ) smierdzi xD - a co dopiero jak ktoos hmmmm powiedzmy sporo % pil xD
Rivena - % tu akurat nic nie mają do rzeczy. Zanim preprowadza się sekcję zwłok (o ile w ogóle rodzina zgodzi się na jej przeprowadzenie) mija kilka dnia, więc alkohol do tego czasu bardzo szybko się wchłonie. Poza tym zapach alkoholu jeszcze można przeżyć, prawda? ;) O wiele gorszy zapach ma treść żołądkowa i jelitowa.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
możesz. ;)
nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale po prostu mnie to fascynuje.. nie wiem, czy byłabym w stanie pokroić kogoś z mojej rodziny {pewnie nie}, ale jak ktoś obcy, to mnie to bardzo ciekawi.
Z tego co wiem, to żaden lekarz, obojętnie jaki czy to patolog czy chociażby pediatra, nie powinien leczyć nikogo ze swojej rodziny, bo najczęściej jest tak że chcąc zrobić wszystko jak najlepiej i zrobić wszystko co się da, można schrzanić tę robotę.

I sorry za post pod postem ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
A z tego co mówili mi kiedyś ludzie związani z medycyną, bardzo dużo patologów ma problemy z alkoholem... i ja się wcale nie dziwię
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Teraz (gim) klasa językowa. Potem może polonistyka albo aktorstwo.
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

kasia

  • Gość
Z tego co wiem, to żaden lekarz, obojętnie jaki czy to patolog czy chociażby pediatra, nie powinien leczyć nikogo ze swojej rodziny, bo najczęściej jest tak że chcąc zrobić wszystko jak najlepiej i zrobić wszystko co się da, można schrzanić tę robotę.

I sorry za post pod postem ;)

Była jedna pani profesor (dalej jest właściwie, chociaz ma już prawie 100 lat...), która sekcjonowąła... własnego męża, żeby udowodnić lekarzom, że popełnili błąd... Podobno to ewenement. Nasz doktor nam to opowiadął i powiedział też, że każda sekcja to trauma. Że nawet nie można sobie wyobrazić sekcji kogoś bliskiego...
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
A mnie patologia/patomorfologia nie przeraża... Jakoś lubię takie rzeczy... I nie myślcie, że ja jakaś nawiedzona jestem, poprostu ktoś to musi robić, nie? :P I tak rosną kolejne pokolenia patologów :P. Praca jak każda inna (no może troszkę inna...) . Mnie chyba najbardziej interesuje w kierunku kryminalistyki czy jak to się zwie ;) .

Hmm a może jednak meteorologia będzie :P ...

Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.