Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 98894 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Cytuj
Ktoś, kto wykonuje sekcje zwłok.

tez kiedys chcialam - egzamin z fizyki mnie odtraszyl. co do zapachu - istnieje MASA sposobow zeby uniknac wachania trupow :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Ja z fizyki narazie mam 4 ]:> ale to chyba przez nauczyciela śmiechowego :lol: .

A jakie to sposoby np? ;> Maska (przeciw)gazowa? Oddychanie ustami? :lol:

A ja się chemi boję... z biologi to leże i kwicze :roll:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Cytuj
A jakie to sposoby np? ;> Maska (przeciw)gazowa? Oddychanie ustami? Laughing

bynajmniej :P wziac cos mocno pachnacego - chociazby vic vaporub czy jak to sie nazywa, maznac sie pod nosem i wciagasz miete, a nie odor :P (sposob skuteczny - przetestowany w ubojni drobiu)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
kryminalistyka też mnie pociągała i nadal mnie interesuje, ale niestety jestem beztalenciem biologiczno - chemicznym :/
Zapisane

kasia

  • Gość


Hmm a może jednak meteorologia będzie :P ...


Tak! wiesz jakie to fajne, jak rano wychodzisz z domu, aptrzysz w niebo i wiesz jaka będzie pogoda? ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
kryminalistyka też mnie pociągała i nadal mnie interesuje, ale niestety jestem beztalenciem biologiczno - chemicznym :/
biol-chem jak widzę wielu osobom szyki psuje. Ja z biologii byłam nawet dobra, ale jeżeli były lekcje w których było dużo elementów made in chemia(wiązania,cykle) to wysiadałam.
Z chemii nie wiem nic. I gdyby nie to, to może bym startowala na weterynarię/biologię/fizykoterapię a tak to zonk -.-
Pójdę gdzie mnie wezmą i gdzie nie wyrzucą mnie po 1-szym roku :P A najchętniej to jakiś kurs, szkołę pomaturalną. Ale kupę czas mam, więc może po drodze coś wymyślę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
a ja własnie chciałabym być albo weterynarzem albo lekarzem (pediatrą) ale mam kłopoty z fizyką i chemią.. nie wiem jak to bedzie.. na ropzoznaniu zawodowym wyszło mi ze mam predyspozycje do tych zawodów.. ale gorzej z wiedzą.. I nadal mam dylemat technikum czy LO.. :roll: do tego psycholoczka powiedziała mi że jako wterynarza widzi bardziej faceta.. nie weim czemu.. moja mum tak samo sądzi.. :roll:
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
do tego psycholoczka powiedziała mi że jako wterynarza widzi bardziej faceta.. nie weim czemu.. moja mum tak samo sądzi.. :roll:
stereotyp jakiś :P Ale fakt,faktem- czasem weterynarzowi potrzeba sporo siły a już mamuśka natura tak nas urządziła,ze zazwyczaj to płeć brzydsza większymi zasobami siły dysponuje.
Ale to nie przeszkadza być kobietom dobrymi lekarzami wet.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
stereotyp jakiś :P Ale fakt,faktem- czasem weterynarzowi potrzeba sporo siły a już mamuśka natura tak nas urządziła,ze zazwyczaj to płeć brzydsza większymi zasobami siły dysponuje.
Ale to nie przeszkadza być kobietom dobrymi lekarzami wet.

właśnie przeciez zalezy to też od specjalizacji..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
a co do predyspozycji zawodowych z testu - mojemu mężowi wyszło, że najlepiej by mu pasował zawód krawcowa :lol:
także aż tak do serca sobie tych wyników też nie można brać :)
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
nie no ja wiem wiem.. tylko mnei bardzo interesuje wterynaria.. od tyylu lat..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
znowu mnie korci aby papiery na WSIZ złożyć - ale to tylko wtedy gdy zaraz po zdanej maturze(jeśli zdam :D ) znajdę pracę bo drogo tam mają- bez pracy nie mam po co startować.

No i punkty liczą z matury z polskiego,obcego i z geografii lub historii - a jako,że ja nie zdaję ani geo. ani hist. to podliczą mi tylko z 2 przedmiotów. Chyba mam marne szanse,prawda? :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Ja próbowałam na lekarski...i pech... 3 punkty lipa

Teraz jestem na pierwszym roku biotechnologii.I jest nawet fajnie, po zajęciach anatomii i histologii zwierząt stwierdziłam,że może przeniose się na weterynarię, albo zaczne drugi kierunek...nie wiem

co do patomorfologii ...na zwierzętach to przebolałam, na czlowieku śniłoby mi sie po nocach....

Fatty - WSIZ? mogłabyś rozwinąć skrót?
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - na turystyce i rekreacji mają tam gastronomię i hotelarstwo i na to bym chciala startować.
Ale zdaję sobie sprawę,że małe szanse są więc muszę sobie poszukać jakieś alternatywy. Tylko pomysu brak.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Jeżeli to jest prywatne to nie sadze abys miala problemy z dostaniem się.W Bydgoszczy jest podobny kierunek, znajomi tam chodzą i cudów nie trzeba było aby sie dostać.

Ważne aby zdac maturę...
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Forum Zwierzaki

Semper.

  • Gość
hym...moj wymarzony to  profil teatralny a pozniej psychologia ;p
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
o psychologia tak,tak... ale za wysokie progi jak na moje lesera nogi ;p

edit:
jest jeszcze promocja zdrowia z fizjoterapią i to mnie nawet interesuje..dodatkowo chyba po tym nie miałabym trudności ze znalezieniem pracy, bo u mnie te gabinety wyrosły jak grzyby po deszczu ;) Ale jest wielkie ALE - mogę zostać odrzucona ze względu na płaskostopie :hmmm: Mam nadzieję,że to przepis tylko na papierze.
« Ostatnia zmiana: 2007-01-30, 19:59 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Ja próbowałam na lekarski...i pech... 3 punkty lipa (...)
A na którą am składałaś podanie?
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
CM w bydgoszczy(tu mi zabrakło) i na AM w Gdańsku i Łodzi
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

thrilly

  • Gość
tak,tak. psychologia/public relations/filozofia/architektura wnętrz/fizjoterapia . tylko co potem robić po filozofii.. ?
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
filozofować można.. :D

U nas na uczelni kobieta po fiilozofii Etyke wykłada
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Forum Zwierzaki

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Ja jeszcze w gimnazjum, ale od dawna sobie planuje co chce robic w życiu by juz się do tego szykować- przykładać sie do danego przedmiotu.

 Ogólnie interesuje sie kynologią - czyli w gre wchodzi z biologia.
Przeważnie biologia i języki- angielksi i niemiecki wchodza mi łatwo.
Myślałam o liceum biologiczno chemicznym z większym naciskiem na języki - a jest takie we Wrocławiu, lecz wcale tam nie lekko.
 Z Biologią nie mam problemu, z fizyką średnio, a co do chemi zalezy czy się przyłoże i sęk mej nauki tkwi w tym, że jak w domu ma mi kto wytłumaczyć to dobrze mi idzie w danym przedmiocie - ale w domu nie mam orłów z chemi. Więc musze liczyć na własne checi i umiejetności czyli taka 3+

A co po biol-chem to właśnie nie wiem.
Weterynaria lub medycyna kompletnie odpada.
Przygotowując się na Olimpiade  Zdrowia zaciekawiła mnie dietetyka.
Ale co potem można robić?
Jakie inne kierunki studiów biologicznych?
A moze Skandynawistyka lub filologia norweska lub szwedzka?
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
biotechnologia !!!! :D
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Ja chciałabym być psychologiem, architektem albo nauczycielką wfu albo matematyki :))
Zapisane

kasia

  • Gość
biotechnologia !!!! :D

O, współczuję ;)

Sporo znajomych mam na biotechnologii. Poza tym często mamy razem zajęcia.
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Kasiu na biotechnologii jest fajnie.Bynajmniej na pierwszym roku zobaczymy co bedzie dalej
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

kasia

  • Gość
Sylwik, bo jakoś doczytać nie mogę, gdzie studiujesz? Tzn na jakiej uczelni?

Może na pierwszym roku fajnie, ale jak kolega na trzecim ma po 10 h tygodniowo inzynierii, a czegoś tam jeszcze 20 h ćwiczeń to po prostu... biedactwo.
Poza tym część przedmiotów mają jak na biologii - biochemię, fizjologię roślin, zwierząt, mikrobiologię, genetykę... To samo dokładnie :).
Za to okrojone przedmioty typu  zoologia, botanika (ja miałam w sumie 6 semestrów, aon wszystko w jednym). Też tak masz?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Cytuj
do tego psycholoczka powiedziała mi że jako wterynarza widzi bardziej faceta.. nie weim czemu.. moja mum tak samo sądzi.. Rolling Eyes

widzisz - ja tez sobie nie wyobrazam kobiety w roli weta - od duzych zwierzat... bo w tym dziale potrzeba jest naprawde duza sila i... dlugie rece...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Na UTP w Bydgoszczy (były ATR)
O tak anatomia i fizjologia roślin...kolo zaliczyly 4 osoby na 47:) pogrom a w czwartek egzamin z tego...
Botanika, faktycznie jeden semestr ale ona jest jakos dziwnie rozbita na inne przedmioty czy coś.Nie jestem w stanie powiedzieć jak bedzie dalej bo szczerze mowiac nie wiem.
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Akane

  • Gość
A ja bardzo żałuję, że nie jestem dobra z fizyki :( Bo gdybym była to poważnie bym się zastanawiała nad karierą astronoma. Zakochałam się w astronomii  :kocham: tak mnie zaciekawiła, że się zastanawiam czy nie zbierać sobie na teleskop (zbieram w tej chwili pieniążki na mikroskop :) ) . Ale niestety, z fizyki mi źlee idzie :(
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 25 zapytaniami.