Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 98817 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
A mi od paru latek łazi po głowie medycyna i weterynaria....nie mogę się zdecydować ale jeszcze dziecko jestem
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Vizsla

  • Gość
Cholka, dowiadywałam się jakie warunki muszą być na uczelnię. ;)
Też się zdziwiłam, ale matura musi być zdana (po prostu). I trzeba przejść testy fizyczne. ;) Rozmawiałam z kolegą, któy studiuje w Katowicach ten kierunek, a także z profesorem. Absolutnie mi to nie przeszkadza, że nie ma biologii... :)

Chociaż od paru lat chodzi mi po głowie jeszcze wyższa szkoła lotnictwa, ale to trzeba przejść testy fizyczne, psychiczne... :roll: Nie mam już za dużo czasu, więc powinnam się decydować.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Vizsla, szczerze mówiąc to się zdziwiłam ;) Może to zależy od tego na którą uczelnię się składa? :) Bo testy sprawnościowe są na każdej przy tym kierunku.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Vizsla

  • Gość
Możliwe. :) Sama też byłam zaskoczona, ale pozytywnie... :D
Zapisane

Katte06

  • Gość
Ja chcę iść do LO na profiil humanisttyny do klasy humanistyczno-dziennikarskiej a potem na studia do krakowa na historię i być nauczycielką od Historii^^
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Mam tak mało czasu a jeszcze nie jestem zdecydowana co bym chciała w przyszłosci robić... gdybym dobrze radziła sobie z chemią. Na pewno poszłabym na biol-chem. Ale czy to jeszcze realne? Myślałam nad zawodem zoologa, bo wiem ze weterynarz nie do spełnienia ;) Na dodatek jeszcze chumanistyka ciekawi mnie, myślałam nad psychologią...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
mysa - szczerze? Psychologów to teraz od groma, jeden z najpopularniejszych kierunków w ostatnich latach :/
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Wszyscy mnie ponaglają,abym coś wybrała i gdzieś papierki złożyła... a ja weny nie mam.
Mnie jest dobrze tak,jak jest teraz :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
A ja mam różne pomysły, i na razie nad nimi się zastanawiam:
 * Technikum Projektowania Odzieży
 * Technikum - meblarstwo z elementami aranżacji wnętrz i architektury ogrodów
 * LO - Psychologia
 * LO - pol-wos-his -> Prawo ;)
I się zastanawiam nad prawem, odzieżą a architekturą ;) Bo z psychologii to chyba zrezygnuję ;) Powiedzcie, jak dobrać odpowiedni kierunek? Bo projektowanie odzieży, to bardziej wolę szyć, niż projektować ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
szoook chciałam iść na polonistyke! xD Odwołuje! Na pedagogike na marynarki woj. oczywiście :P
Ghosty szyć? To może na szwaczke, nie musisz nawet studiów kończyć xD
A tak na poważnie: Na prawo NIE IDŹ!!! Chyba że uwielbiasz tracić całą dobę nad książkami. Moja siostra chodzi i sypia po dwie godziny dziennie, codziennie jest na kawie i pluszach (plush activ)
Na technikum to wiesz... Nie jest to zbyt wygórowane marzenie ^^ Nie urażając nikogo oczywiście ;)
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Mu$oL!n!

  • Gość
JA PRAWO NA 100% LUB PSYCHOLOGIA
Zapisane

Retriva

  • Gość
Mia, czemu? po technikum masz mature i zawod, a po technikum tez mozesz isc na studia... wiec czemu nie jest to zbyt wygorowane?
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Mia, czemu? po technikum masz mature i zawod, a po technikum tez mozesz isc na studia... wiec czemu nie jest to zbyt wygorowane?
Zawód masz ale niekiedy pracę ciężko znaleźć i po studiach a co dopiero po technikum... Racja można iść potem na studia ale jeśli ktoś już mieszka sam to raczej nie ma czasu tak się bawić. Chyba że będzie pracować i studiować ale to już twardziel ^^
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Ja tak sobie myślę o dziennikarstwie... Ale to zdanie może się jeszcze dużo razy zmienić, zobaczymy. ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Mia a ja właśnie uważam, że lepiej iść do technikum, niż do liceum po którym nie masz żadnego zawodu i jak się nie dostaniesz na studia to masz problem... Poza tym zdziwiłabyś się jaki poziom nauczania jest w większości techników, także nie przesadzaj z tymi niewygórowanymi ambicjami :chytry: - to powiedziałam ja - absolwentka technikum odzieżowego :)

ghosty: jeśli technikum projektowania odzieży to dowiedz się ile godzin i od której klasy zaczynają się przedmioty zawodowe i rysunek. Jeśli się nie zaczynają w pierwszej klasie to nawet nie idź - szkoda czasu. Nie jesteś w stanie krótszym niż 4 lata nauczyć się większości rzeczy, które są przydatne w przyszłości
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
a ja przenosze sie do zamościa.. do technikum weterynaryjnego.
To tylko 123 km od domu :(
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Retriva

  • Gość
Sud, ja bym chciala do tech wet, ciesz sie :)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
a ja przenosze sie do zamościa.. do technikum weterynaryjnego.
To tylko 123 km od domu :(
To kiedy się spotkamy? :) w Zamościu jestem aż za często ;) mam 35km, mogę przyjechać ;p

Ja myślę po liceum o iberystyce albo dziennikarstwie :) no i liceum w Zamościu, tylko jeszcze nie wiem jaki profil ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
dziul naprawde;> jak fajnie myslalam ze nikogo znajomego nie będzie ;)

ja sie ciesze ze do tech. wet tylko tak daleko do domu :(
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Ty teraz do 2 klasy czy do 3 idziesz? bo ja jestem w 3 gimnazjum i za rok ide na bank do Zamościa do 3LO i na stancji tam będę mieszkała ;) a tak w ogóle to Ty mieszkac tam bedziesz?:)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
ja właśnie w internacie.
Zaczynam od nowa Bo uczyłam się na innym kierunku.
a ja będę chodziła do rolniczaka na szczebrzeskiej ;) ogólnie pozniej i ja będe chciała na stancje.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
O no to pięknie ładnie :) od drugiej klasy na stancję zapraszam ;) odezwij sie do mnie na GG najlepiej - 2074024 :) tak przy okazji to jutro jade do Zamościa ;p
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Oświecenie nadeszło! Nadeszło już jakiś czas temu, ale ja do niego się ostentacyjnie diupą odwróciłam, z niewiadomych powodów usilnie próbując znaleźć coś innego.
Przy okazji sprawdziłam na sobie tezę,że sen odpowiedź przyniesie-  nie mogąc zasnąć więc intensywnie rozmyślałam co ze sobą zrobić. Obudziłam się już pewna tego czego chcę : chciałabym nauczyć się litoterapii i techniki Alexandra.
Zawsze mnie ciągnęło do medycyny naturalnej i tym podobnych spraw, więc dlaczego miałabym na siłę szukać czego innego? :)
Trochę obawiam się swojego słomianego zapału i przeraziła mnie kwota jaką trzeba zapłacić za kilkudniowy obóz z kursem techniki alexandra :lol: Ale całe życie się wahałam,rezygnowałam a potem żałowałam, teraz trza wziąć tyłek w garść i się nie dać :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Jakie życie płata figle :P Jestem w ekonomiku na profilu "technik ekonomista"... 4 lata szkoły mnie czekają  :roll:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Retriva

  • Gość
Ja myślę po liceum o iberystyce
a cio to?
litoterapii i techniki Alexandra
i to cio to?
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Ibersystyka to filologia języka hiszpańskiego + historia, kultura i literatura hiszpańska i portugalska. Bardzo fajny pomysł :)

natomiast też się zastanawiam co to jest to coś, o czym wspominała Fatty. Fattyś wytłumacz nam ale o ssso chozi ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Wyprzedziłam Madziarkę ;)
Jestem zafascynowana Hiszpanią... ;) języka uczę się dopiero rok, ale jestem w nim dosłownie zakochana.
Wczoraj miałam okazję spróbować wina prosto z Hiszpanii, no ale niestety - podpisałam Krucjatę Wyzwolenia Człowieka kilka dni temu i nie mogłam. Ajajajaj... ;p
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Retriva

  • Gość
podpisalas co? xD
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
www.kwc.oaza.pl
Poprostu - przez rok nie będę spożywała niczego, co uzależnia. To tak w skrócie, mogłabym o Krucjacie mówić godzinami ;) podpisałam 2 raz :) ale już koniec offa ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.