Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Nasze skrzydlate :)  (Przeczytany 59954 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #30 : 2005-12-26, 19:42 »
Ja mam 4 faliste:
Brandon- niebieski samczyk, jest u mnie 1 rok i 3 miesięce. Bardzo lubi się przytulać. Z wszystkich owoców najlepiej lubi jabłko, a warzywa i zielenine pod musem zje, lubi także jajko.  Jego ulubionym miejscem w pokoju jest monitor, podłoga i kanapa. Lubi przesiadywać godzinami na ręku, ramieniu, kolanach. Jest bardzo oswojony. Reaguje na kilka komend.
Zazu- zielony samczyk, jest u mnie 3 dni, ale jest starszy nawet od Brandona. Jest bardzo oswojony. Boi się wszystkich owoców i warzyw oraz prosa senegalskiego, a na święta upiekłam im kolby a on myśli, że jest to zwykła żerdka  :o .
Zuzia- niebieska samiczka, jest u mnie 3 miesiące. Jest oswojona (mniej niż Brandon i Zazu). Jej ulubione miejsce w pokoju to szafa, monitor, obrazki, podłoga  i kanapa. Lubi marchewkę i jabłko oraz jajko. Lubi wszystko rozwalać.
Tonia- samiczka albinos, jest u mnie 3 miesiące. Ma piękne czerwone oczka. Lubi jabłko i jajko oraz od czasu do czasu marchewkę. Jak Zuzia lubi wszystko rozwalać. Jej ulubione miejsca w pokju to monitor, szafa, podłoga i obrazki.

Miałam także zieloną Stellę (11.09.2004-21.12.2005)Była u mnie 1 rok i 3 miesiac. Lubiła się mi psocić. Lubiła jabłko i jajko oraz kolby. Znała kilka komend.Brakuje mi jej.

Iras- to właśnie przez lusterko się nie oswoiła. Papuga gdy ma lusterko robi się agresywna i nie potrzebuje ani toważystwa człowieka, ani innej papugi, zakochuje się sama w sobie.
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #31 : 2005-12-26, 19:47 »
Magda, witamy Ciebie i Twoje papużki :) Liczymy może na jakieś focie, o ile masz ;)

Hmm.... to może już wiem dlaczego mój ptaszek jest tak mało oswojony, ma lustro :lol: Kanarki też tak reagują?? ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #32 : 2005-12-27, 09:36 »
Fotki są już w albumie. Nie znam się na kanarkach, ale myśle, że też mogą tak reagować.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #32 : 2005-12-27, 09:36 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #33 : 2005-12-27, 12:01 »

Nie znam się na kanarkach, ale myśle, że też mogą tak reagować.
Ale ogólnie jeśli o kanarki chodzi to z ich oswajaniem sprawa ma się trudniej niż u papug, nawet bedąc sam kanarek nie odczuwa aż takiej dużej potrzeby kontaktu z człowiekiem jak papuga.
Moje kanarki lustra nie mają, ale za to maja siebie nawzajem i pewnie dlatego żadne z nich raczej nie chce mieć ze mną nic wspólnego  ;) ale mimo wszystko gdy mam cos do jedzenia robią się niezwykle oswojone... :lol: -ostatnio samczyk skosztował nieco placków ziemniaczanych z talerza mojej siostry :lol: zasmakowało mu, ale szybko go przegoniłam, bo bałam się ,że mu zaszkodzi.
A żebrać potrafia równie dobrze jak mój pies ... :P Przed chwilą jadłam jabłko, popatrzyłam na klatkę a tam moje kanarki siedzą przy samych prętach, wydłużone ;) tak aby dobrze moje jabłko widzieć i słodko mrugały oczkami ... :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #34 : 2005-12-27, 16:13 »
Heheh, Fatty  mój tak robi jak jem cokolwiek :lol: Żarłok jeden ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #35 : 2005-12-28, 11:07 »
A teraz mój Gwizdek wleciał na półkę z płytami i ..... i leży :| najnormalniej w świecie się położył :P -tak jak samiczka gdy wysiaduje jajka ;) Dziwnie to wygląda, ale raczej nic mu nie jest skoro nawet sobie podśpiewuje  :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #36 : 2005-12-30, 12:05 »
Naszło mnie na sesję zdjęciową rano :P Oto efekty:











Ładneeee? :mrgreen: Jeszcze kilka mam, ale te najładniejsze :P
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #37 : 2006-01-17, 18:00 »
Papuga mojej ciotki ma zapalenie worka powietrznego.
Spotkaliście sie kiedyś z tą chorobą?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #38 : 2006-01-17, 18:12 »
Arrow ssuper :mrgreen:

a co do zapalenia worka powietrznego to chyba dokładniej o myksoplazmozę(mogłam przekręcić nazwę) chodzi. Wiem,że miały to kury mojego wujka :P i kiedyś przyszedł do nas pomarudzić, głównie o jego chorych kurakach :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #38 : 2006-01-17, 18:12 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #39 : 2006-01-19, 11:43 »
Czesto się to przytrafia ptakom? skad to się wogóle bierze?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

michu

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #40 : 2006-01-22, 18:26 »

Zazu- zielony samczyk, jest u mnie 3 dni, ale jest starszy nawet od Brandona. Jest bardzo oswojony. Boi się wszystkich owoców i warzyw oraz prosa senegalskiego, a na święta upiekłam im kolby a on myśli, że jest to zwykła żerdka :o .

masz jakis specjalny przepis? jeszcze nie slyszalem o pieczeniu kolby chetnie sie z tym zapoznam:D
ja mam tylko jednego kanarka elektryka:D:
ma na imie Foby ma okolo 3 lata bardzo lubi siadac na kable i rozne sprzety ktore potrzebuja pradu niedawno zniszczyl mi drewnianego zubra zlamal mu noge(żubrowi):( ale co tam sklei sie.nie jest jeszcze oswojony strasznie boi sie dłoni.lubi robic kupki na lozko brata:D zjadl mi pol kaktusa nawet nie wiem kiedy.Ma pomaranczowe piorka czasami musze go kompac samemu bo cos nie wchodzi do wanienki tylko czasami
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #41 : 2006-01-22, 18:51 »
Dobra, jeśli jakoś uda mi się stworzyc zdjęcia p5taka, którego mam od wczoraj to nieco sie zdziwicie:]....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #42 : 2006-01-22, 18:58 »
Dobra, jeśli jakoś uda mi się stworzyc zdjęcia p5taka, którego mam od wczoraj to nieco sie zdziwicie:]....
uuu.. rozumiem,że jakiś nietypowy, tak ? Co to za ptak, bo nie wytrzymam ? :> ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #43 : 2006-01-22, 19:00 »
i jeszcze pytanie - jakie moga być przyczyny kłopotów z lataniem? tzn. ptaszysko próbuje lecieć ale wychodzi mu to bardziej na szybowanie - spada. i jest w stanie tylko poszybować, jesli startuje z jakiegoś wyższego miejsca...


Data wysłania: 2006-01-22, 17:58
hehe... chciałoby się wiedzieć - powiem tylko, że normalnie nikt czegoś takiego nie hoduje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #44 : 2006-01-22, 19:05 »
kawka ? wrona? (zawsze marzyłam o czymś takim ;) )
A lotki ma w porządku ? moje szybowce miały problemy z lataniem, gdy komplet lotek był mocno wybrakowany.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #44 : 2006-01-22, 19:05 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #45 : 2006-01-22, 19:08 »
lotki w porzadku - bardziej mi to wygląda na jakąś kontuzję, wiem tylko, ze nie jest to ani złamanie, ani zwichnięcie, bo rusza tym skrzydłem i go nie boli, szczerze mowiac obawiam się, ze może to być xle zrośniete złamanie...


Data wysłania: 2006-01-22, 18:07
ani kawka, ani wrona - jest to coś niewiele większego od papużki falistej... albo raczej wydającefgo się wieksze, ze wzgledu na mniej smukla budowe...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #46 : 2006-01-22, 19:12 »
Biedny ptaszek... a że nie znam sie na odmianach, to nie mam pojęcia co to moze być...

Michu, nie kąp ptaka na siłę.... mój nie cierpi wchodzić do wanienki (tylko jak ma jakiś odchył to się pluska w poidelku :lol:) i nie zmuszam go do tego, bo się za bardzo nie brudzi.... kąp go tylko jesli jest jakoś bardzo brudny... (to moje zdanie :P)

« Ostatnia zmiana: 2006-01-22, 19:14 autor Arrow »
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #47 : 2006-01-22, 19:14 »
A no fakt -przy braku lotek ptak nie szybuje tylko furkocze głośno skrzydłami,żeby wzbić się wzwyż -nie myślę dzisiaj(właściwie myślenie rzadko mi się zdarza ;) )
Iras, ciekawość mnie zeżre zaraz ...  mam sie uczyć, a przez to nie mogę.( Zarobię jutro pałę to będe wiedziała na kogo winę zwalić :mrgreen: )
Czyli rozumiem,że ptak-przybłeda? ;) znaleziony, albo ktoś Ci go przyniósł, tak?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #48 : 2006-01-22, 19:19 »
Znaleziony, przyniesiony do lecznicy, przekazany mnie - nie wiadomo co mu jest ze względu, na to że wet nie ma pojecia o ptakach. mam jakąś "dziwną" tendencję do brania różnych zwierzaków na przechowanie... z tym, ze to przechowanie zazwyczaj wychodzi takie, że zwierzaki u mnie zostają... wprawdzie jak do tej pory ptak jest drugim takim zwierzakiem, ale mam wrażenie, ze nie skończy się na nim...(pierwszym był sparaliżowany królik)


Data wysłania: 2006-01-22, 18:17
co do sposobu szybowania - ten zeskakuje z miejsca, macha skrzydłami i leeeeeeci w doł
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #49 : 2006-01-22, 19:19 »
Iras, co to za tajemniczy ptak?  :shock:
Moja papuga tez lata tylko w dół, ale to chyba ze względu na za dużą masę. :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #50 : 2006-01-22, 19:26 »
Moze ten ptak wpadł na jakieś druty, albo uderzył o coś . Kiedyś miałam w domu gołębia po bliskim spotkaniu z oknem i jak mu przeszło zamroczenie to zachowywał się podobnie -próbował latać, ale jakoś niezbyt mu to wychodziło.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #50 : 2006-01-22, 19:26 »

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #51 : 2006-01-22, 19:27 »
http://www.papugi.resnet.pl/main.htm Przepis na kolby mam z tej strony. Papugom bardzo smakowała :).
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #52 : 2006-01-22, 19:32 »
http://www.papugi.resnet.pl/main.htm Przepis na kolby mam z tej strony. Papugom bardzo smakowała :).
podejrzewam,że na tygodniu zdegustują to równiez moje kanarki ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #53 : 2006-01-22, 19:45 »
w sumie możliwe, że na coś wpadł... najbardziej prawdopodobne ze na drzewo (został pod drzewem znaleziony), chociaż zamroczony to on nie jest - bo znaleziony został jakieś 2 tygodnie temu, więc w takim czasie zamroczenie by mu przeszło, to że nie lata jest wielką zagadką... ciekawe jest tez to, ze w ciagu tych dwóch tygodni oswoił się na tyle, że można go swobodnie wziąć na palec. Na czynniki stresujące reaguje dziobaniem (próba powachania przez psa kolezanki skonczyla sie dziobnieciem w nos) jednak czynnik stresujący bardzo szybko staje sie czynnikiem niegroźnym - mnie probowal dziobać tylko przez jeden dzień. Mała wskazówka co do gatunku - od autobusu do mojego domu jest 3 km. przedwczoraj go przyniosłam - nie bojac sie ze zamarznie (owszem, zimno mu bylo - jednak to nic dziwnego, w koncu od dwoch tygodni nie byl na zewnatrz)



Data wysłania: 2006-01-22, 18:45
co do kolby - dla mojej falistej moge wyprobowac - dla tego drugiego raczej nie, bo to nie jego zarcie :D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #54 : 2006-01-22, 19:55 »
gil ?? nie , nie mam pojęcia ... znając siebie, to będzie mnie to dręczyć całą noc ;)

Moja ruda lafirynda (czyt. samiczka o wdzięcznym imieniu Kropka ;) ) drze podłoże, skrawkami materiału zapycha poidełko tak,że wodę zmieniam dwa razy dziennie i szykuje się do lęgu... skróciłam im dzień, ograniczyłam ilość pokarmu jajecznego i zielonego, usuwam z klatki wszelkie skrawki, nie pozwalam by skubały mojego psa w celu uzyskania materiału na gniazdo, zrobiłam wszystko aby tylko ją przyhamować, ale na nią nic nie działa.. co ja jeszcze mogę zrobić :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #55 : 2006-01-22, 19:58 »
fatty - wystarczy troche, pomyslec:] informacja jest bardzo wyraznie podana... choc nie doslownie... wysil oczy, odrobine szare komorki i twoja udreka sie skonczy:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #56 : 2006-01-22, 20:04 »
może kawka, ze względu, że się łatwo oswajają. Może podasz więcej szczegółów, np. wielkość.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #57 : 2006-01-22, 20:05 »
to ze nie jest to kawka jest juz wyzej - wielkosc rowniez
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #57 : 2006-01-22, 20:05 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #58 : 2006-01-22, 20:06 »
Iras nie wiem naprawdę .. co do moich szarych komórek to mam wiele zastrzeżeń...
No nic, idę sie uczyć bo zaraz mnie ranek zastanie ;) narazie :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #59 : 2006-01-22, 20:06 »
HAHA, ale zagadka:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.196 sekund z 28 zapytaniami.