Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: Gra-> wystawy psów  (Przeczytany 20748 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #210 : 2006-03-25, 20:13 »
wiesz, z jednej strony moge ci poprostu powiedzieć:
nie znasz angielskiego, to sie nawet nie zabieraj do tej gry, bo nic nie zrozumiesz.
 A jezeli uczysz sie od paru lat angielskiego a kompletnie nic nie rozumiesz, to znaczy ze się "nie uczysz" tylko olewasz ten ważny przedmiot.
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #211 : 2006-03-25, 20:42 »
wiesz co Kola nie chce byc nie miła i nie chec robić off'a ale nie zauwazyłaś że moge akurat tych słów nie umieć. a zanam dobrze dosyć angielski, nie olewam go i mam 5, choć mogłam miec 6, pare punktow na tescie mi zabrakło wiec nie mow że olewam angielski, jesili nie znasz sytuacji, bo to nie jest wedlug mnie miłe.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #212 : 2006-03-25, 22:59 »
Koluś, spokojnie ;)
Stokrotka - e-mail to e-mail [odkrywcze :P], surname to nazwisko, kennel name to nazwa hodowli, a zarazem Twój nick, first name - pierwsze imię
;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedz #212 : 2006-03-25, 22:59 »

Dragona

  • Gość
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #213 : 2006-03-25, 23:12 »
Moja hodowli mini bullków jest jako 14 z najlepszych w rasie
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #214 : 2006-03-26, 09:50 »
Alya wielkie dzieki, teraz tylko muszę wymyslic nazwe hodowli. pozdrawiam

mam już 1 psa  i 3 suczki, mam pytanie gdzie sie szkoli psa, bo nie wiem, nie mogę znaleźć.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #215 : 2006-03-26, 14:39 »
Co do szkolenia przy psie masz funkcje szkolenia, czesania itp. zresztą pisze :]
A juz wiele razy mówiliśmy o takiej magicznej stronie jaka jest www.translate.pl :)

Dragona- a co z twoim Sussexem?

A i pisałam "A jezeli uczysz sie od paru lat angielskiego a kompletnie nic nie rozumiesz"
to nie pisze, ze tak "jest", bo nie pisze ze nie znasz zupełnie i nic nie rozumiesz bo tego chyba nie wiem :] Czyli mozna to przyjąć jak "ogólnie"
Zapisane

Dragona

  • Gość
Odp: Gra-> wystawy psów
« Odpowiedź #216 : 2006-03-26, 17:16 »
Kola sussexy juz championy pokonczyly :) jeszcze mam hodowle basenji :)
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.