Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jakiego psa wybrać ;)  (Przeczytany 10766 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

uran

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #30 : 2019-05-28, 19:19 »
Zależy jakie masz warunki dla tego psa. Jeśli masz dom z ogrodem to myślę, że każdy pies byłby zadowolony z biegania i możliwości wyjścia kiedy będzie tego chciał. Oczywiście jakiego byś nie wybrała, jest to duża odpowiedzialność.
Zapisane

piotrek16

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #31 : 2019-09-13, 14:26 »
Ja mam owczarka podhalańskiego, jak słuchasz spokojnego psa to on będzie idealny doskonały do pilnowania domu nawet dużych posesji.
Zapisane

sisi

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #32 : 2019-10-26, 06:02 »
Jako mała dziewczynka uwielbiałam psy. Niestety mieszkaliśmy w bloku i tata się nigdy nie chciał zgodzić. Dla niego byłaby to męczarnia dla pieska. Teraz mam swoją rodzinę i dom z ogródkiem. Dodatkowo pracuję w domu, więc warunki mamy idealne. Zdecydowaliśmy się na mastifa angielskiego https://johndog.pl/blog/rasy/mastif-angielski/ i myślę, że będzie się dobrze u nas czuł. Na stronie przeczytałam, że  mastify są bardzo rodzinnymi psami i uwielbiają dzieci. Jestem w ciąży. Zastanawiam się co będzie lepszym posunięciem. Wziąć pieska już teraz czy jak maluszek się urodzi? Nie chcę żeby był zazdrosny o naszego synka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedz #32 : 2019-10-26, 06:02 »

white14

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #33 : 2020-01-26, 13:38 »
ogólnie w schronisku też są rasowe psy jak np owczarki niemieckie
Zapisane

ania90

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #34 : 2020-05-13, 15:41 »
Dla mnie najpiękniejszym psem jest seter irlandzki.
Zapisane

Cukierekkot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #35 : 2021-11-23, 16:42 »
Przytulisko Znajdki k/Radzymina polecam zadzwonić. Tam są różne, w typi rasy i kundelki, szczególnie w wakacje jest dużo szczeniaków.
Zapisane

Paxik

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #36 : 2021-11-26, 19:54 »
Owczarki niemieckie są wporządku, dość bystre
Zapisane

klussi

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Jakiego psa wybrać ;)
« Odpowiedź #37 : 2022-07-11, 15:37 »
Husky to cudowne, przepiękne psy, ale TRZEBA mieć na nie warunki i cechować się odpowiedzialnością. Kiedyś, dawno dawno temu mieliśmy Samoyeda w bloku. Niestety szybko trafił w "dobre ręce”, bo oddaliśmy go za darmo. Nie przemyśleliśmy, że nie jest to pies do bloku. Miał za mało aktywności, w mieszkaniu wył i czuliśmy, że brak przestrzeni go na swój sposób dobija. Teraz mam Shih Tzu, jest to typowy kanapowiec chociaż oczywiście spacerem nie pogardzi, ale w mieszkaniu czuje się jak ryba w wodzie. Husky to z kolei prawie jak wilk i musi mieć stały dostęp do natury i przestrzeni. Nie wiem, czy uda Ci się zdobyć psa tego kalibru za darmo, w ostatnich czasach jest duża konkurencja, a hodowla takiego psiaka też swoje kosztuje, żeby odpowiednio wykarmić i odchować. Celowałbym w schronisko.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 25 zapytaniami.