Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pies przez całe życie w kojcu  (Przeczytany 1516 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raxenka

  • *
  • Wiadomości: 1
Pies przez całe życie w kojcu
« : 2020-03-01, 18:48 »
hej
Jestem posiadaczką około dwuletniego kundla i chyba mam mały problem. Może najpierw opiszę całą sytuację:

Pewnego dnia, kiedy przyjechałam z moim nowym pieskiem do domu, rodzice później dali go do kojca i tam tak siedział. I do tej pory jest tam zamknięty, był wypuszczany raptem dwa razy. Nie ma nawet obroży. Przez te całe lata próbowałam namówić rodziców, byśmy go w końcu wypuścili lub cokolwiek, ale nic nie skutkowało. Dlaczego? Bo nie. Bo ucieknie, bo nie będzie się dał złapać z powrotem, bo jest nie wychowany i będzie wszystkich obskakiwał. :/
Alleluja, nareszcie jednak mama się zgodziła i ustaliłyśmy, że wiosną kupimy mu smycz itp. I w ogóle.
Żeby nie było watpliwości, Drops (bo tak ma na imię) nie jest agresywny, nie gryzie i mnie lubi, jednak nie jestem pewna, czy z takim psem dałoby się cokolwiek robić. Jest bardzo energiczny i strasznie skacze (wiem, to przez te emocje, że ktoś do niego w końcu przyszedł). I czy te wszystkie nowe rzeczy, które na niego czekają, spacery, szkolenia, nie będą dla niego zbyt stresujące? Czy dałby sobie z tym wszystkim radę?

Proszę, dajcie mi jakieś porady jak się do tego zabrać, bo nie chcę zepsuć. Oraz od czego zacząć, bo jak narazie jeszcze niczego nie potrafi...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 24 zapytaniami.