Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bitki Zeberek  (Przeczytany 2042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sleepy

  • *
  • Wiadomości: 1
Bitki Zeberek
« : 2022-02-17, 10:59 »
Witam, mam pewien problem, wiec mam od okolo miesiaca 2 zeberki (podejrzewam ze dwa samce), do tej pory nie bylo wiekszych problemow z nimi (w dzien nie bylo zadnych problemow tylko czasami wieczorami sie przepychaly, ale szybko im przechodzilo). Od okolo tygodnia jedna zeberka zaczela coraz czesciej atakowac druga. Wczoraj dokupilem jeszcze jedna zeberke, jest mniejsza od nich i wydaje mi sie ze to jest samicza, od tej pory jedna z starych zeberek zaczela atakowac druga do takiego stopnia ze biedna siedzi tylko na dole klatki bo w momencie jak probuje wskoczyc na ktorakolwiek z galezi tamta odrazu ja atakuje (ciagle mowie o dwoch starych). Martwie sie i nie wiem co do konca z tym zrobic, mam jeszcze jedna klatke i myslalem nad przeniesieniem biedaczka bo boje sie o niego, widac ze sie boi, bo tylko gdy ta agresywniejsza zeberka schodzi w okolice dolu klatki ten biedaczek sie odsuwa. Dzisiaj od rana siedzi caly czas na dole klatki i boi sie wskakiwac na galezie - i tutaj pojawia  sie pytanie, powinienem przeniesc biedaczka do tej drugiej klatki i ewentualnie dokupic mu kolezanke zeby nie byl samotny czy jednak sytuacja sie sama rozwiaze a ja tylko zbytnio panikuje?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 22 zapytaniami.