Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Trojmiasto-wet i rtg  (Przeczytany 3500 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iwcia

  • Gość
Trojmiasto-wet i rtg
« : 2004-01-05, 12:57 »
Właśnie trafiłam pierwszy raz na to forum :) Widzę tu kopalnię wiedzy, ale powiedzcie mi dobrzy ludzie, czy jest ku ktoś z Trójmiasta kto zna, wie, kto jest najlepszym wetem od spraw kostno-ruchowych? Jeżdzę na koniku który miał problemy z cytuję "pęknietym kopytem" z tymże zrozumiałam że pęknięta była jakaś kość a nie sama puszka - niestety na razie nie mam możliwości dowiedzieć się niczego więcej o tym. Koń stał przez to w boksie ponad pół roku. No i problem w tym że niedawno przez 2-3 dni podkulewał na tą nogę. Wystraszyłam się porządnie, i wyszło na to że żeby być pewnym że wszystko jest ok i to była jakaś chwilowa kontuzja a nie coś poważniejszego należałoby zrobić rtg. Niestety zupełnie się nie orientuje KTO i ZA ILE (rozumiem że z dojazdem?) zrobi i zinterpretuje zdjęcie w okolicach Trójmiasta. Może ktoś mi pomoże?
Pa
Iwcia
Zapisane

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Trojmiasto-wet i rtg
« Odpowiedź #1 : 2004-01-05, 22:43 »
W trójmieście najlepszym lekarzem od końskich nóżek jest doktor  Chajęcki,którego możesz znaleść na sopockim hipodromie. Naprawde dobry specjalista

Kamelia

  • Gość
Trojmiasto-wet i rtg
« Odpowiedź #2 : 2004-01-08, 17:28 »
jak by chodziło o podkarpacie to mogłabymci kogoś polecić ale do trójmiasta mam za daleko żeby cokolwiek wiedzieć :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Trojmiasto-wet i rtg
« Odpowiedz #2 : 2004-01-08, 17:28 »

milcia

  • Gość
Trojmiasto-wet i rtg
« Odpowiedź #3 : 2004-01-13, 19:48 »
hejka
je tesh jestesm z trojmiasta i rowniez polecam jak najbardzije doktora Chajeckiego najlepszy wet u nas w 3miescie,jak kupowlam konika to przeswieltij mu nozki przenosnym rentgenem i wogole dardzo mily clzowek i zna sie na zeczy
ps.a gdzie jezdzisz?
pozdarwaim
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 26 zapytaniami.