Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś antysemitą  (Przeczytany 6931 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #30 : 2004-03-10, 08:38 »
Skarb, mimo wszystko, taką opinią krzywdzisz ludzi.. Bo zrozum- mi np. nie jest przyjemnie wysłuchiwać ciągłych uwag typu: "Jak punk- to ćpa, to sie puszcza... itd itp.."  
A ja taka nie jestem.. I wielu HiP-HoPowców, też jest tolerancyjnych.. I wcale nie uważam, żeby H-H , byli nietolerancyjną subkulturą.. Co innego jeśli mówimy o skinach..
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #31 : 2004-03-10, 09:26 »
Lalaith ja nie mówię, że wszyscy.Może rzeczywiście jest sporo tolerancyjnych, ale wielu nie jest. Jak chcesz się przekonać to zapytaj się HH co myślą o gejach :hmmm:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #32 : 2004-03-10, 10:52 »
Cytat: Jimmy
Znawcy hip-hopu. HH jest bardzo tolerancyjna kultura. Ale żeby o tym sie dowiedziec trzeba troche płyt przesłuchac.....

Gal ja nie twierdziłem że nazwałes mnie antysemitą a za pempka świata się nie uważam. Za to ty jedziesz jak mozesz na kulture hip-hopową. Naprawde, pomyśl o kilku ostatnich postach i pomysl czy były tolerancyjne.


Oki sorry. Sam słucham troche hh. Ale nienawidzę w takim samy stopniu HH jak rocka czy punka.
  Niecierpię pozerstwa. Dziadów z metaliki grających techno.. Panów z kid roka i offspringa w kolorowych dresach (bez zadnych skojazen zekomus dogryzam.. po prostu jak widze kid rocka w tych jego zielonych spodenkach z jakisgos swiecącego jak psu.... to mi się zle robi... złote łańcuchy itd.. zaprzeczenie totalne tego co soba rock przedstawia)
  To samo mam do hh i tych zapasionych mord spiewających jak to na hajsie się dziewczynek 1209090 przełóżkowało....
   Nie ma to jak stary Grand Master Fles  .. jakkolwiek sie to pisze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #32 : 2004-03-10, 10:52 »

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #33 : 2004-03-10, 11:26 »
Nie jestem antysemitką. Nie jestem rasistką. Nie nienawidzę gejów.

Co do subkultur..
Piszecie, że ocenia się je przez pryzmat sterotypów.
Ale przecież każda subkultura sama wypracowuje sobie pewne ideologie, schematy i im jest wierna. Otwarcie mówi, co lubi, czego nie toleruje.
Spłeczeństwo tego słucha. I wyrabia sobie opinię.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #34 : 2004-03-10, 12:38 »
Salamandra, dobrze mówisz :wink:
Ja na przykład w gronie swoich znajomych mam osoby które są zdeklarowanymi homoseksualistami i zapewniam, że są to cudowni ludzie. A wycierpieli się niemało przez różne "tolerancyjne" subkultury głównie HH bo takie przeważają w Warszawie.
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #35 : 2004-03-10, 14:17 »
Cytat: ~=Lalaith=~
Co innego jeśli mówimy o skinach..


Odbiłaś piłeczkę w stronę skinów.
Można by powiedzieć, że też jesteś nietolerancyjna. Bronisz swoich, wystawiasz na odstrzał innych...

Ja np. nigdy nie należałam do żadnych związków, organizacji, o subkulturach nie mówiąc.
Dlaczego? Bo mi nie odpowiadały.

Jesli ktoś głosi, że jest punkiem, tzn, że przyjmuje ich ideologię. Niech się więc nie dziwi, że jest postrzegany w okreslony sposób.
Przeciez wyjątek potwierdza regułę, więc szanujący gejów skin też się może zdarzyć. Tylko co z tego, że zdarzy się taki jeden skin?
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #36 : 2004-03-10, 14:29 »
Salamandra.. Dobra, ćpam.. bo przecież wszystkie punki tak robią.. ofkorz..
A skinów- lubię, ale nie podoba mi się, że narzucają swoje przekonania, swój styl.. I tyle.. ale nic do nich nie mam..
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #37 : 2004-03-10, 14:35 »
Lalaith pzrzecież Salamandra nie napisała wcale, że Ty ćpasz i nikt tu nie mówi, że wszystkie punki tak robią. Ale musisz się liczyć z tym jak społeczeństwo odbiera różne subkultury, na to nie da się nic poradzić. Te poglądy zresztą nie są wymysłami szalonych staruszków którzy nie rozumieją młodzieży, tylko wynikają z lat obserwacji, bo przecież punki i HH nie istnieją od dziś czy nawet od roku :hmmm:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #38 : 2004-03-10, 14:50 »
Ja uważam, że każdy jest kowalem swojego losu.
Chce ćpać - niech ćpa.
Chce miec kolczyk w języku - niech ma.
Nic mi do tego.
Jak również nic nikomu do mnie.

Jak powiedziała Skarb - ani Ty, ani ja nie opracowałyśmy "charakterystyki skinów" czy "charakterystyki hip hopowców".
Sami sobie zapracowali na opinię.
Że są wsród nich wyjątki? Zgoda - są. Ale jest ich tak mało, że sa niedostrzegalni.
Jesli już jakiś nurt zasłużył na miano "subkultury", musiał być wyrazisty. Inny pozostałby niedostrzezony.
A czym się najłatwiej wyróżnić? Radykalizmem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #38 : 2004-03-10, 14:50 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #39 : 2004-03-10, 15:14 »
8)
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #40 : 2004-03-10, 15:40 »
:prosze:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #41 : 2004-03-10, 15:44 »
Widzisz Galago, nie jesteś sam na placu boju ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #42 : 2004-03-10, 17:40 »
My z Salamandrą trzymamy sztamę nie od dziś  8)
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #43 : 2004-03-10, 22:11 »
Cytat: Galago De Codi
Cytat: Jimmy
Znawcy hip-hopu. HH jest bardzo tolerancyjna kultura. Ale żeby o tym sie dowiedziec trzeba troche płyt przesłuchac.....

Gal ja nie twierdziłem że nazwałes mnie antysemitą a za pempka świata się nie uważam. Za to ty jedziesz jak mozesz na kulture hip-hopową. Naprawde, pomyśl o kilku ostatnich postach i pomysl czy były tolerancyjne.


Oki sorry. Sam słucham troche hh. Ale nienawidzę w takim samy stopniu HH jak rocka czy punka.
  Niecierpię pozerstwa. Dziadów z metaliki grających techno.. Panów z kid roka i offspringa w kolorowych dresach (bez zadnych skojazen zekomus dogryzam.. po prostu jak widze kid rocka w tych jego zielonych spodenkach z jakisgos swiecącego jak psu.... to mi się zle robi... złote łańcuchy itd.. zaprzeczenie totalne tego co soba rock przedstawia)
  To samo mam do hh i tych zapasionych mord spiewających jak to na hajsie się dziewczynek 1209090 przełóżkowało....
   Nie ma to jak stary Grand Master Fles  .. jakkolwiek sie to pisze :)


Też nienawidze pozerstwa. A o tej mordzie... miałes na myśli Borixona ? Bo jeżeli tak to w pełni się z toba zgadzam.
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #44 : 2004-03-11, 08:31 »
Cytat: Galago De Codi
My z Salamandrą trzymamy sztamę nie od dziś  8)


A i owszem!

Poglądy Galago rzuciły mi się w oczy, że się tak wyrażę "od razu"  ;) , bo bardzo przypomina mi w swych radykalnych wypowiedziach pewnego mojego kolegę.
Tak jakoś mam, że lubię, jak ktoś jest wyrazisty.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #44 : 2004-03-11, 08:31 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #45 : 2004-03-11, 09:38 »
Wyrazisty ???  - fajne określenie...
   nazwijmy jednak sprawy po imieniu... gruby  :lol:  ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #46 : 2004-03-11, 09:54 »
Gruby?
Mało na emblemacie widać...  ;)
Ja do tego okularnik...

Przy Twoim wzroście można w ogóle byc grubym?  :wink:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #47 : 2004-03-11, 10:16 »
Uwierz ze mozna.... :cry:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #48 : 2004-03-11, 10:22 »
E tam...
I tak nie wierzę.
Fotę dawaj!  :wink:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #49 : 2004-03-11, 10:29 »
to wejdz na czat onetu... do pokoju towarzyski o 10:40 -11:00 i kliknij na "edruid"
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #50 : 2004-03-11, 10:31 »
Spróbuję.
Boże!
Wyrzucą mnie z pracy... ;) bo facetów w sieci oglądam...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #50 : 2004-03-11, 10:31 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #51 : 2004-03-11, 10:43 »
juz jestem... :) mnie tam nie wyrzucą :) .. bo mnie ogladają :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #52 : 2004-03-11, 10:49 »
Nic z tego.
Wylogowuje mnie.  :grr:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #53 : 2004-03-11, 11:00 »
szkoda.. no ale dzis rzeczywiscie padaka : )
Moze kiedy indziej : ) i tak nikt nic nie stracił..
w sumie to ta fotka z działu wszystko oo wszystkim by wystrczyła :)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #54 : 2004-03-13, 12:47 »
Ten temat już był i na niego interweniowałęm. Mówię o hh. Galago, ty znowu musisz... Dał byś sobie spokój
Na temat ankiety, to może trochę jestem. Gdy słyszę słowo Warszawa lub Śląsk, to mnie ręką świerzbi. Podobnie jest z językiem niemieckim i słowem Niemcy. Poza tymi trzema wyjątkami to nie jestem :) Nio, może ostatnio arabowie na mnie źle działają...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #55 : 2004-03-13, 12:52 »
TeTe czy ty wiesz co to znaczy antysemita?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #56 : 2004-03-14, 21:26 »
Cytat: myszka
Ja jestem anty głupocie i to wszystko.

Ja też, na pewno nie jestem przeciwko jakiemukolwiek narodowi, rasie czy wyznaniu.
Zapisane
IBDG Wrocław

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #57 : 2004-03-15, 11:15 »
Cytat: DonTeTe
Ten temat już był i na niego interweniowałęm. Mówię o hh. Galago, ty znowu musisz... Dał byś sobie spokój
Na temat ankiety, to może trochę jestem. Gdy słyszę słowo Warszawa lub Śląsk, to mnie ręką świerzbi. Podobnie jest z językiem niemieckim i słowem Niemcy. Poza tymi trzema wyjątkami to nie jestem :) Nio, może ostatnio arabowie na mnie źle działają...


To może ty bys sobie ze mną dal spokój. Mogę wyrazać to co bedę chciał i najwyzej mozesz sobie wcisnąc niebieski guziczek.
 Tylko nie wiem co odpisze admin..   :lol:
  O HH moge wyrazac co chcę. a nie wiem co w tym złego ze nie lubię kseroboyów. Nawet ludzie zyjący HH tak twierdzą. Jakoś z Jimmy`m mogłem się dogadać na temat pozerów, a z tobą wogole nie mozna sie dogadac - moze sma jesteś ksero.  :P
Zrób mi przyjemność i jedz do tego sląska i niemiec bij i zabijaj tych bogu ducha winnych ludzi a mi daj spokój.  :-x
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #57 : 2004-03-15, 11:15 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #58 : 2004-03-15, 11:22 »
Cytuj

 Gdy słyszę słowo Warszawa lub Śląsk, to mnie ręką świerzbi.

TeTe ja jestem z Warszawy, jak Cię świerzbi, to zapraszam :P
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #59 : 2004-03-15, 16:03 »
Kobiet nie biję... ale co do propozycji Galago, bardzo chętnie... ale to byliby niewinni ludzie. Antysemityzm to chyba przeciwko innym narodom, wyznaniom, czy rasom... czy tylko zydom? Dla mnie warszawa, śląsk, niemcy, to inne narody. Moją ojczyzną jest Wielkopolska i jestem Polaninem. Ty skarbie jesteś mazowszanką, ślężanie ślężanami, niemcy tam mają kilkanaście swoich landów... Niestety... kiedyś razem z mazowszem bylismy słowianami a potem nas zjednoczyli i musimy dziś z nimi pod jedną flaga, jak bracia... lecz nienawiść mamy we krwi. Niesplamionej. :P
Galago, jakbyś zawsze pisał "moim zdaniem..." lub synonimy teog wyrażenia to ok, ale ty piszesz kłamstwa niczym fakty, jak regółka z książki, bawisz się w profesorka, układając własne ideologie, stereotypy itd... Moim zdaniem Admin byłby po twojej stronie, bo ja należe do ludzi, którzy swoimi poglądami i postami nie cieszą się sympatią... bo nie o to u chodzi chyba... zatem możecie mnie nie lubić, lecz prawda musi być powiedziana i wyjaśniona... nie pozwolę, aby setki ludzi odwiedzających świątynię kłamstwa było narażone na czatującego na niewinność Galago... jako wzorowy uczeń poczuwam się do odpowiedzialności za tych bezbronnych ludzi... idź precz Galago, w imię Ojca, i Syna, i Ducha świętego... za Wielkopolską krew i nadwarciańską ziemię do końca dni, ze wszystkich sił.
DonTeTe - probably in the best boy on the wourd :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.