Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Reklama IKEA z psem  (Przeczytany 9009 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #30 : 2002-10-24, 16:26 »
Cytat: ZEMAT
A widzieliście tą reklamę z takim zwierzęciem jak ma Rosa na emblemacie?
Jak gość walczy uderzając się łbami?? Reklama jakiegoś napoju

" -Nie masz kasku?
- Nie, wolę bez "
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Mountam Dowe(nie iwem czy to się tak pisze) Fajne to jest  :wink:  :lol:  :lol: Było jeszcze "dobrz że mu łancuch nie spadł :)
Zapisane

zolly

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #31 : 2002-10-24, 18:15 »
...nieegrzeczny kotek..  :chytry:  :chytry:  :chytry:  :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #32 : 2002-10-25, 20:28 »
Hehe jeśli chodzi o tę reklame Ikea to hehe zabawne, i kiedy zobaczyli ją moi rodzice powiedzieli : " oooo wykorzystali pomysł andrzeja ! " Mianowicie mój wujek, kiedy tylko kupiłam psa podpowiadał mi taki pomysł :P Hehe. A jeśli chodzi o Mointain Deawe (czy coś takkiego) to rżałam przy tej reklamie  jak nie wiem, hehe tym bardziej że gościu chudy jak patyk hehe.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Reklama IKEA z psem
« Odpowiedz #32 : 2002-10-25, 20:28 »

Elfka Nenar

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #33 : 2002-10-25, 20:37 »
Co do reklamy to według mnie jest bez sensu. Ten pies nie ma gfdzie ikać, bo ani jednego ździbełka trawki nie ma. A po za tym to musi byleć psa jak go tak spuszczają i wcągają i czy tak się da na zwykłej smyczy? Małe dzieci mogą tak próbować ze swoim (małym może) pupilkiem i się smycz urwie.
Zapisane

Edi

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #34 : 2002-10-26, 01:03 »
Cytat: elfblondyn
Co do reklamy to według mnie jest bez sensu. Ten pies nie ma gfdzie ikać, bo ani jednego ździbełka trawki nie ma. A po za tym to musi byleć psa jak go tak spuszczają i wcągają i czy tak się da na zwykłej smyczy? Małe dzieci mogą tak próbować ze swoim (małym może) pupilkiem i się smycz urwie.


Widzę,że wiele razy pojawia się kwestia podpatrzenia pomysłu z rekalmy w rzeczywistości.Czyli,że dziecko(i nie tylko) oglądając taką rekalmę może spróbować tak robić jak pokazuje reklama.Ale na tej samej zasadzie-TV zalewa nas różnymi durnymi bajkami(np. manga-to moje zdanie,innym się podoba) w których jest pełno przemocy,głupich oddzywek,pomysłów itp.Dziecko oglądając taką bajkę też może chcieć naśladować bohaterów(np. zostać batmanem...  :roll:  ).Czyli,na tej zasadzie w telewizji nie powinno być nic,albo inaczej,nie powinno być telewizji,żeby nie można było naśladować głupot  ;)
Pozdrawiam

PS.
Elfiku,nie ma tam ździbełka trawki ale...jest "kawałek" samochodu...  :roll:  :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #35 : 2002-10-27, 12:27 »
Kiedyś dziecko się zabiło, bo się spuszczało po niteczce tak jak jego ulubiony bohater.A ile razy jedno dziecko skrzywdziło kolegę, bo np.młotkiem go biło bo tak robił Królik Bugs?
A co do kawałka samochodu: każdy pies ma swój gust, a po za tym nie patrzyłam czy M czy K
Zapisane

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #36 : 2002-10-28, 12:59 »
Pozwolicie, ze tylko jeszcze przedstawie zdanie Basi z psiego forum:"Nie wiem kto wymyśla podobne reklamy, ale są one beznadziejnie głupie! To smutne, że ktoś robi furorę na pokazywaniu przedmiotowego traktowania zwierząt! Ustawa mówi "zwierze nie jest rzeczą" a media właśnie w ten sposób je ukazują. Dlaczego nikogo to nie oburza i dlaczego nikt z tym nic nie robi???
Chciano zabronić wykorzystywania dzieci w reklamach, a dlaczego można w ten sposób ośmieszać i lekceważyć zwierzęce potrzeby?????"
Zapisane

Puppy

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #37 : 2002-10-28, 19:43 »
przesada... rozumiem że może to nie jest zbyt dla wszystkich mądre, ale mówisz że "zwierze nie jest rzeczą" ale też "zwierze nie jest czlowiekiem" ... ja nie mówie że jestem za robieniem zwierzętom tych wszystkich strasznych rzeczach (może ktoś słyszał o "panu bronku" ), ale też bez przesady... ja nie chce żeby zwierzętom się działa krzywda, łzy spływaja po oczach gdy przypominam sobie obrazy ze schroniska...

ale

równie dobrze mozna zakazać wypuszczania ( jak ktoś juz wspomniał) królików bugsów,butmanów itp... to wydaje mi się ,ma większy wpływ na dzieci niż reklamy...
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #38 : 2002-10-29, 10:48 »
Powiem ostrożnie (żeby nie podpaść Galji, bo się jej boję), że w sumie ja takie reklamy o***am. Są głupie - trudno, nic na to nie poradzimy. A co do dzieci - jeśli dziecko jest odpowiednio wychowywane i uświadamiane, to nigdy nie zrobi zwierzęciu krzywdy. Małym "psycholom" nie potrzeba reklam - są pomysłowi sami z siebie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Reklama IKEA z psem
« Odpowiedz #38 : 2002-10-29, 10:48 »

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #39 : 2002-10-29, 13:52 »
Monik@, ależ czy ja gryzę?, ja nawet nie kasam...............jestem spokojna jak owieczka, beeeeeee, beeeeee...!!!

Też mam w *** treść takich reklam, ale przyznam szczerze , ze mnie wkurzaja!!!Jakby nie stac ich było na lepsze pomysły!!!W końcu reklamy robia ineligentni ludzie, twórczy, pomysłowi, a zasmiewaja sie byle czym!!!I nas - odbiorców tez traktuja na takim poziomie.
Ale,  pozwolę podsumować i moze zamknąć ten temat: Czyli, jednym sie podoba , innym nie! I OK!!! 8)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #40 : 2002-10-29, 14:01 »
Galja, no właśnie o tym pisałam - owieczka to robi meeeee, meeeeeeeee.
A beeeeeee robi wielka, agresywna, napastliwa i złośliwa OWCA!
Zapisane

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #41 : 2002-10-30, 10:57 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  meee, meee, bee, beee, KUKU-RYKU, Hau-Hau, meee, beee, Miau...wszystko mi sie juz pokićkało!!!beee, meee...!!! :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #42 : 2002-10-30, 11:18 »
:lol: Naliczyłam 5 w 1.  :lol:  :lol:  :lol: Umiesz rżeć?
 :lol:  :lol:  :lol:  :wink:
Zapisane

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #43 : 2002-10-30, 11:58 »
Na zyczenie - WSZYSTKO - Iiiiiiiiiichaaa, Iiiiiiiiichaaaaa, pchrrrrr(bo koń tez parska nozdrzami, no nie!), i też nieźle ćwierkam, Ćwir-Ćwir!!! No i milke robie - Muuuuuuuu, muuuuuuuu!!! Coś jeszcze???
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #44 : 2002-10-30, 12:27 »
Spytam po cichutku, żeby nikt nie słyszał: "Ale nic Ci się nie wypasknęło przypadkiem z nozdrza?"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Reklama IKEA z psem
« Odpowiedz #44 : 2002-10-30, 12:27 »

Bona

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #45 : 2002-10-30, 12:44 »
"nam chodzi o odgłos paszczą "

patataj patataj  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #46 : 2002-10-30, 13:05 »
Nie, spoko :wink: , wszystko pozostało na miejscu. Ale mam opluty ekran!!!Hiii...

Bona:
To z "Rejsu"-" Patataj, patataj!!!Pytania sa TENDENCYJNE!!!"

"Miasto nad Wisłą?", "Panie, Kazimierzu...", "Prosze nie podpowidać!", "Odpowiedź brzmi;KLUCZBORK!!!" Mnie ten film zawsze rozbawia!!!A WAS??? :lol:  :wink:
Zapisane

Bona

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #47 : 2002-10-30, 13:18 »
wiem wiem , ze z Rejsu.............

 o skąd jest " oko odpadło temu misiu...."  :?:  :?:  :?:

albo " żyrafy wchodzą do szafy " ????????????
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #48 : 2002-10-30, 13:26 »
...To mówiłem ja, Jarząbek Wacław...
Do "Rejsu" jakoś nigdy nie miałam serca, za to mój facet się zaśmiewa. Kurde! Galja, na pewno nico tego tamtego w Lublinie????? Jakby co, to pamiętaj MAM CIĘ NA CELOWNIKU, dziewczynko! Ani się waż!
A misiu oczko odpadło oczywiście w "Misiu", panie kierowniku.
Zapisane

Bona

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #49 : 2002-10-30, 13:41 »
" a pawiany wchodzą na ściany..... "  :lol:
Zapisane

Galja25

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #50 : 2002-10-30, 14:23 »
:lol:  :lol:  :lol: Hahahahahahha!!! Nie moge z WAS!!!

Ależ, Monik@ NIGDY, PRZENIGDY, Pod żadnym pozorem!!! - Słowo Harcerza!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Reklama IKEA z psem
« Odpowiedz #50 : 2002-10-30, 14:23 »

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #51 : 2002-10-31, 09:39 »
Galja: Nooooooooooooo.......(że zacytuję za Nikodemem Dyzmą).
Bona ja Cię już chyba znalazłam na [....]anii, nie chowaj się - wiem kim jesteś, podrywaczko!
Zapisane

Bona

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #52 : 2002-10-31, 11:47 »
Me ???????? podrywaczka ???????? a skad te pomówienia ???????
 :?:  :?:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #53 : 2002-10-31, 12:21 »
Poznałam Cię po oku!
Zapisane

Bona

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #54 : 2002-10-31, 12:34 »
specjalnie  nie umalowałam ,żebym była rozpoznawalna  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Reklama IKEA
« Odpowiedź #55 : 2002-10-31, 16:45 »
Ale tutaj klub udawaczy zwierząt... :wink:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Reklama IKEA z psem
« Odpowiedź #56 : 2002-11-14, 20:06 »
Zgadzam sie z Puppy reklama jest dowcipna. Mi sie podoba ale mam nadzieje ze temu pieskowi nic sie nie stalo. Osobiscie nigdy bym tak psa nie wyprowadzila na pole  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 27 zapytaniami.