Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Cmentarze dla zwierząt  (Przeczytany 6176 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majka1

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #30 : 2002-11-16, 17:57 »
i nabiły ogromniastegooo guza  8)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #31 : 2002-11-16, 19:27 »
Och, galija, jak ty to pięknie określiłaś (chodzi mi o to z cmentarzami)
Zapisane

Ewelinka

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #32 : 2002-11-16, 21:10 »
Po pierwsze, z mojej strony nie nazwałabym tego kłotnią tylko zwykłą wymianą zdań, po drugie: pannuje na tym forum nudny zwyczaj przytakiwania innym a jeżeli ktoś wam się sprzeciwi to już nazywacie WIELKĄ KŁÓTNIĄ , ale rzeby było jasne ( bo zaraz znów mi się ktoś przyczepi do słowek) odpowiada mi to dlatego jeszcze trochę tu pobędę. :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedz #32 : 2002-11-16, 21:10 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #33 : 2002-11-16, 21:17 »
Kiniu, wydaje mi sie, ze pewnej osobie... należą sie przeprosiny z Twojje strony. I chyba tutaj bo przez ten temat się wszytsko zaczęło...
Zapisane

Saba

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #34 : 2002-11-16, 21:24 »
Madzia, o co chodzi?
Czy nie miałyście przypadkiem z Kinią prywatnie waszych spraw załatwiać? Bo ja w tym temacie nie widze niczego złego napisanego przez Kinię :?:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #35 : 2002-11-16, 21:35 »
Nie chcę, zeby znowu były nieporozumienia. Ale jak teraz nikt sie nie pogodzi to znowu sie zacznie. Kinia poprostu chciała na czacie "oskarżyć" Emilke za to co napisała Ewelina. Pomyliła osoby, z tego co wiem Emila napsiała Kini, ze jest ZA tym aby były cmantarze, ale Kinia zauwazyla ze Ewleina była przeciw. Pomyliła osoby i tyle.. No i z tego pojawiło się jedno wielkie nieporozumienie, Kinia broniła siebie i nie dało sie jej napisac, ze TO JEST EMILA A NIE EWELINKA.

Potem Kinia wyszła...
Proszę dajcie sobie an zgodę, bo bedzie to co ze mną i z kinią... Czyli: pare zmarnowanych tematów...
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #36 : 2002-11-16, 23:12 »
hm...dziekuje magdaland ze sie zainteresowalas ta sprawa nie wymagam od kini przeprosin, daruje jej to ;)
P.S na imie mi Emilia(Emilka) nie emila  :D  :)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #37 : 2002-11-16, 23:32 »
Witajcie:)
Przepraszam ze wczesniej sie nie odzywalem ale bylem w pracy:(. i juz to nadrabiam.
Brawo Ewelinko dzieki za taka opinie o mnie, lubie szczerosc ale gdy jest prawdziwa. Nie chodzi mi o o klutnie w zadnym wypadku. w przeciwienstwie do Ciebie:(. moje wypowiedzi od tej pory beda omijaly Twoja osobe, W tym czasie bede wolal porozmawiac z reszta osob tego forum bo z nimi jest o czym porozmawiac i wymienic sie zdaniami z Toba nie:(. Bo podtrzymuje swoje zdanie ze Ty lubisz komus dolozyc, lecz to nie jest miejsce do Twoich komentarzy. Obazesz tu wielu moich znajomych, widzisz i nawet w tym zwierzeta sa lepsze niz czlowiek one nie obrazaja!.Wiec Cibie zegnam i zycze zmiany podejscia do grupy ludzi z ktorymi rozmawiasz!
Wracajac do centarzy. a bardziej do szacunku dla zwierzat i w zyciu i po smierci. Powoli zaczynam obserwowac ze uf szacunek zaczyna sie zwierzetom okazywac. Zwierze jest to istota czujaca i myslaca, to ze czesto my nie rozumiemy co zwierze mysli uwazane jest za gorsze.
 Moje zdanie zwierze zasluguje na miejsce w ktorym bedzie moglo odpoczyawc na zawsze - i to sa slowa osoby nie wierzacej( moje)
Taki powarzny temat a tak zostal zaklucony przez sprzeczke miedzy kudzmi:(

P.s.
Dzieki za poparcie mnie w temacie ktory musielismy prowadzic z pewna osoba , 8)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #38 : 2002-11-16, 23:47 »
Sorki, Emiliko... Ja chciałam dobrze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedz #38 : 2002-11-16, 23:47 »

emilka_old

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #39 : 2002-11-17, 00:40 »
Nic sie stalo magdaland, dziekuje...jeszcze raz...:) i pozdrawiam!!;)
Zapisane

Ewelinka

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #40 : 2002-11-17, 15:30 »
Żegnaj Abakus, jakże mi przykro że już sobie nie pogadamy  :lol:  A z tą obrazą to sobie daruj. Obraziłeś się bo mam inne zdanie, a moze chodzi ci o tekst :
Cytat: Ewelinka
A do Abakusa to sama sie zastanawiam nad twoim zachowaniem do twojego psa czy ono nie jest na pokaz, żeby zwrócicć na siebie uwagę. O swojej milości do moich zwierząt nie musze nikogo przekonywać, bo sama najlepiej wiem o niej najlepiej.

Sam wcześniej napisaleś podobną uwagę w moim kierunku, wiec nie byłam ci dlużna, ale żeby uważać to za obraze, no cóż  :mucka:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #41 : 2002-11-17, 16:15 »
Ewelinko... Oglądałas dzisiaj "Lessie wróć"? Tam jest właśnie najlepiej pokazane jak pies czuje, jak broni swojego pana. I to nie jest zwykły film- bo tak naprawdę też jest. Ja bym nie mogła widzieć cmentarz dla zwierząt i pochować takiego psa np. na działce (którą za pare lat być moze ktoś wykupi) albo na podwórku, gdzie za paredziesiąt lat postawią centrum handlowe...
Wiem... napisałaś jak uważąsz, ale my sie z tym nie zgadzamy... I tyle...  :roll:  :idea:  :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #42 : 2002-11-17, 16:26 »
No tak, Ewelinko, gratulacje. Odniosłaś niesamowite zwycięstwo. Możesz być z siebie naprawdę dumna. Ech, powiem ci jedno, gdyby Abakus naprawdę chciał "zaszpanować" tym co robi, to miałby duzo więcej do powiedzenia niż mówi. W każdym razie zastanów się, czy gdyby Twojemu pieskowi coś się nie daj Boże przytrafiło, kogo wolałabyś żeby spotkał na swej drodze? Kogoś kto myśli tak jak ty?
Zapisane

Ewelinka

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #43 : 2002-11-17, 19:28 »
Magdaland niestety nie oglądalam dziś Lessie, wiem że to fajna psina, ale twierdzenie co będzię za kilkadziesiąt lat tego nie wie nikt. Przecież kiedy naszej generacji zabraknie to może również zabraknąc cmentarzy dla zwierząt i ty tego nie dopilnujesz, co się stanie z grobem twojego psa po twojej śmerci. Sama słyszałaś zapewne co robia nawet z grobami ludzkimi, jeśli nikt ich nie odwiedza-po prostu stawiają tam nowe. I też nie rozumiem czemu nazywacie mnie przeciwniczką zwierząt tylko dlatego że nie jestem za pochówkiem, psa na cmentarzu ? Może czuje to inaczej , ale to nie przekreśla mnie jako normalnego, dobrodusznego człowieka :D
Zapisane

Saba

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #44 : 2002-11-17, 19:48 »
Cytat: Ewelinka
Przecież kiedy naszej generacji zabraknie to może również zabraknąc cmentarzy dla zwierząt i ty tego nie dopilnujesz, co się stanie z grobem twojego psa po twojej śmerci. Sama słyszałaś zapewne co robia nawet z grobami ludzkimi, jeśli nikt ich nie odwiedza-po prostu stawiają tam nowe.

Przepraszam, czy to ma być jakiś argument? Jeśli tak to bardzo słaby.
Co do twojego podpisu - przejrzyj forum i zastanów się ponownie nad tym co tam napisałaś.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedz #44 : 2002-11-17, 19:48 »

Ewelinka

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #45 : 2002-11-17, 20:01 »
Saba nie czepiaj się, to była odpowiedź dla Magdaland, zrsztą próbuje dojść z wami do jakiegoś zawieszenia broni a ty ciągle mnie atakujesz ! Nie jestem taka straszna za jaką mnie uważacie
Zapisane

Saba

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #46 : 2002-11-17, 20:03 »
Jeśli kierujesz wypowiedzi tylko do Magdaland to pisz na priva, a nie na Forum! Tu każdy ma prawo ustosunkować się do każdego posta.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #47 : 2002-11-17, 20:53 »
Nie kłućta sie każdy swje wie. Ale cmentarz to cmentarz- działka to działka... Zawsze jest róznica, prawda? Niektórzy traktują zwierzaka jka członka rodziny, więc chcieliby żeby miał dla nich znaczenie jakby był człowiekiem. Niektóryz traktuja zwierze jak zwierze, co nie oznacza że go nie kochają :)
Wymienilismy sie zdaniami i wynika, ze Ty nalezysz do tych drugich. To wcale nie jest aż takie złe Ewelinko! Każdy ma swoje zdanie, więc po co mamy cały czas trąbić o tym samym :) Moze przestańmy sie spierwać tyklo zachowujmy sie jak honorowi forumowicze "Forum Zwierzaki" :D
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #48 : 2002-11-17, 23:33 »
Ewelinko - każdy ma prawo do swojego zdania, i każdy może się z nim nie zgodzić. Ton Twojej pierwszej wypowiedzi był po prostu napastliwy, pozostałe odbieram jako złośliwe. Stąd sprzeciw pozostałych uczestników dyskusji. Uszanuj zdanie innych, inni uszanują Twoje.

Jeżeli piszesz na publicznym forum post do kogoś, pogódź się z Tym, że ktoś go może skomentować. Ma do tego prawo. Jeśli chcesz tego uniknąć - pisz na priva. Nikt inny poza samym zainteresowanym Ci nie odpowie.

Jeżeli żadasz tolerancji - wykaż ją sama. Wtedy nikt się nie przyczepi.

PS. Wydaje mi się, że powinnaś zmienić podpis. Na coś w stylu - "Lubię Was wkurzać". Tak będzie bliżej prawdy.  :idea:  ;)

Myślę, że na tym czas zakończyć tą bezproduktywną wymianę zdań. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dodać coś nie na temat - zapraszam na priva. Tutaj będę te posty usuwać.

Moje zdanie jest takie, że nie każdy może się poszczycić własnym ogródkiem lub bliskością lasu. Taki zwierzęcy cmentarz pozwoli godnie pochować przyjaciela. I nie popadajmy w skrajności. Nikt nikogo mie zmusza do latania ze świeczką, chrztu czy komunii. Rozmowa dotyczyła miejsca pochówku.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #49 : 2002-11-18, 00:34 »
Jestem jak najbardziej za cmentarzami dla zwierzat.  Nie wszyscy maja mozliwosc pochowku na dzialce. A jesli chodzi o swieczki i o znicze, to co w tym zlego? W wiekszosci religii tego swiata swieczki zapala sie w dowod pamieci, milosci i szacunku, i nigdzie nie jest napisane, ze nie mozna uczcic w ten sposob naszego pupila. Wiara i religia swoja droga a milosc do zwierzaka swoja... Tak przynajmniej uwazam. W koncu podobno wszyscy jestesmy dziecmi bozymi... (nie jest tu mowa tylko o ludziach). Pozdrawiam
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #50 : 2002-11-19, 19:11 »
A ja już się pogubiłam i przepraszam tą dziewczynę, którą niesłusznie osądziłam o to czego nie napisała!
No tak, każdy ma prawo do swego zdania i nie róbmy z tego kłótni, bo poproszę o zamknięcie tematu!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedz #50 : 2002-11-19, 19:11 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #51 : 2002-11-19, 19:35 »
Czemu od razu zamykać? To nie jest zawsze najlepszy sposób... Moze niech Ewelinka sie odezwie... otem dalej można prowadzić dyskusję. To chyba nie jest konieczne... Tak mi sie wydaje  :roll:
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Cmentarze dla zwierząt
« Odpowiedź #52 : 2002-11-19, 20:39 »
Ta nieslusznie posadzona osoba to ja!! :)  :D jak by coś :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 26 zapytaniami.