Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: cane corso  (Przeczytany 37306 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oLgA

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #210 : 2003-01-12, 16:37 »
Bona skad jestes moze z Katowic ? Jak tak to super bo Berta jezdzi do Katowic na psie przedszkole :D
Zapisane

Bona

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #211 : 2003-01-12, 17:30 »
Z Bielska jestem , ale jeździłam też na przedszkole i Berty nie widziałam. teraz juz raczej nie będę jeździć , chyba zeby była okazja się spotkac z Bertą
Zapisane

zolly1

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #212 : 2003-01-13, 14:47 »
Bonuś ...słodziak...jakie ma oczeńka koffane..cmokasski w noska odemnie :cmok:
Zapisane

Forum Zwierzaki

cane corso
« Odpowiedz #212 : 2003-01-13, 14:47 »

Bona

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #213 : 2003-01-13, 20:31 »
cmokasek przekazany ; dzięki  :D  :D
Zapisane

chantal

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #214 : 2003-01-14, 14:58 »
czemu wolicie cc od dogo canario?  wyglądem nie wiele się róznia, charaktery oba mają zrównoważone. co dla was przemawia za cc?
Zapisane

Galja25

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #215 : 2003-01-14, 16:17 »
Masz racje, CC z DC , sa do siebie podobne, no włąsnie PODOBNE , ale nie takie same,....
Mogę Ci tylko powiedziec, dlaczego akurat ja, wybrałam CCeta,...
jak każdy z przyszłych włąścicieli, przeszłam dłuuuga droge wyboru rasy dla siebie, nie bedę jej tu przytaczac, gdyz jest naprwdę dłuuuuga , w każdym bądź razie punktem wyjścia był ON (jak chyba większośći, Pies Cywil, Szarik....) , przeszlam przez amstafy, były i na tej drodze DC, ale...jak zobaczyłam a poźniej pocztałam o CCetach - to - Miłośc od pierwszego wejrzenia i słowa!

Jest to pies u którego elegancki wygląd połączony jest z rozwaga, każdy swój ruch ma dokładnie przemyslany, jest bardzo rodzinny i oddany, taki prawdzywy przyjaciel- wiem, o  prawie każdej rasie mozna tak napisac, ale uwierz CC sa naprawde wyjątkowe, ten ich ruch, gracja z jaka biegna, roztropność, odwaga i mądrość...
Zapisane

oLgA

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #216 : 2003-01-14, 19:37 »
Bertula teraz dopiero zczeła jezdzic na przedzkole do firmy gostar w katowicach chyb bede w sobote i niedziele ale jescze sie upewnie
Zapisane

chantal

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #217 : 2003-01-15, 01:21 »
Cytat: Galja25


Jest to pies u którego elegancki wygląd połączony jest z rozwaga, każdy swój ruch ma dokładnie przemyslany, jest bardzo rodzinny i oddany, taki prawdzywy przyjaciel- wiem, o  prawie każdej rasie mozna tak napisac, ale uwierz CC sa naprawde wyjątkowe, ten ich ruch, gracja z jaka biegna, roztropność, odwaga i mądrość...


no własnie ja te cechy widzę u DC i u CC, ale nie u takich zapasionych co im się ciężko poruszać, tylko u takich w dobrej kondycji.
Zapisane

monik

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #218 : 2003-01-15, 16:56 »
Mam pytanko do posiadaczy cc. Rasa ta bardzo mi się podoba, ale gdy z ciekawości zajrzałam na strony internetowe poświęcone tym psom wyczytałam, że ich protoplaści są tacy sami jak mastino napoletano tzn. i mastino i cc zostały wyselekcjonowane z jednej rasy/grupy? psów. I stąd moje pytanie. Moja teściowa ma mastino, pies ślini sie przeokropnie min. otrząsa głowę a jego ślina ląduje na wszystkich ścianach i meblach. Wyciera sie też z wielkim zapałem w domowników. No właśnie a jak to wygląda u cc? Bardzo proszę o zaspokojenie mojej ciekawosci :prosze: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

cane corso
« Odpowiedz #218 : 2003-01-15, 16:56 »

Aksa

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #219 : 2003-01-16, 00:14 »
Naszczęście u CC jest dużo lepiej. Przynajmniej u mojej suni. Ślini się tylko wtedy gdy jest bardzo głodna albo widzi coś smacznego ale też umiarkowanie.. :P
Zapisane

Bona

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #220 : 2003-01-16, 09:23 »
To wszytsko zależy od  danego egzemplarza, z tym ,ze psy ślinią się z reguły bardziej niż suki. I tak jak napisała Aksa- przed jedzeniem, po piciu i jak widzą coś smacznego. Ale da się przeżyć ;)
Zapisane

chantal

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #221 : 2003-01-18, 15:00 »
Cytat: Galja25


Jest to pies u którego elegancki wygląd połączony jest z rozwaga, każdy swój ruch ma dokładnie przemyslany, jest bardzo rodzinny i oddany, taki prawdzywy przyjaciel- wiem, o  prawie każdej rasie mozna tak napisac, ale uwierz CC sa naprawde wyjątkowe, ten ich ruch, gracja z jaka biegna, roztropność, odwaga i mądrość...


nadal nic sie nie dowiedzialam, jakies plusy lub minusy tej lub tamtej rasy, przeciez jesli byly by one identyczne to by byla jedna rasa... Podajcie jakies konkret roznice luc cechy psa, ktore przewyższaja go nad tym drugim.
Zapisane

Emilka

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #222 : 2003-01-18, 16:13 »
chantel ale mas zladnego psiaka na emblemacie
Zapisane

Bona

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #223 : 2003-01-18, 16:49 »
Chantal  : jeżeli jakieś rasy są do siebie podobne eksterierowo, a te, które wymieniłaś są, to to ,ze ktoś wybiera daną rase , a nie inną to juz  jest tylko indywidualny , subiektywny wybór. I nic więcej nie można napisać. Nie ma czegoś takiego,ze dana rasa jest lepsza, a inne gorsze. Gdyby tak bylo, to na świecie byłaby tylko ta jedna lepsza rasa. Ile ras- tylu zwolenników.
Być moze ktoś , kto miał wszytkie te rasy, o któryc piszesz, mógłby powiedziec coś dokładniejszego o indywidualnych różnicach miedzy nimi. Ale nawet i to byłaby subiektywna ocena, gdyż ktoś inny z takim doświadczenie mógłby się z tym nie zgodzić.
Tak na dobrą sprawę czy można powiedzieć zawsze z dokładnym uzasadnieniem co powoduje,ze dana rzecz  wsród innych podobnych nam sie podoba bardziej  ????
Poza tym czasami  wybór jest podyktowany różnymi okolicznościami nie zwiazanymi tylko i wyłącznie z cechami danej rasy.
Zapisane

Jennifer

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #224 : 2003-01-18, 18:00 »
Hej... to jest "sznauceromaniacy coram publico" czy "canecorsomaniacy coram publico"??  :lol:

Zgadzam sie z przedmowca, nie ma najlepszego psa. Wiadomo, ze dla wlasciciela ktory posiada taka rase i ją wprost ubostwia inne rasy sa poprostu gorsze. Nie za bardzo popieram takie myslenie, gdyz prawdopodobnie nie zna sie cech tej rasy ktora sie uwaza za "gorsza".

Krece troszke...?
Zapisane

Forum Zwierzaki

cane corso
« Odpowiedz #224 : 2003-01-18, 18:00 »

chantal

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #225 : 2003-01-18, 21:33 »
w takim razie zamieszka u mnie dogo canario   :P   :wink:
Obie te rasy mi sie podobają,ale myślalam, że jakimiś cechami się różnią, jeśli nie tak bardzo, to patrząc na wygląd to wole presę, o długość ogona   :P  :P  :P
Zapisane

Jennifer

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #226 : 2003-01-19, 11:06 »
Eeee... Sorry was. Okienka mi sie pomieszaly.. Myslalam ze to sznauceromaniacy coram publico  :oops:

Ja bym wybrala Cane Corso :) One maja taki swoj sliczny urok osobisty. Nie sposob przejsc i nie poglaskac  :wink:
Zapisane

Aksa

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #227 : 2003-01-19, 14:41 »
Zgadzam się z przedmówcą  :)  :)  :) Powiem tak: kiedyś byłam po uszy zakochana o ON-ach
(jeszcze jakieś 8, 9 miesięcy temu), ale ajk zobaczyłam u hodowcy to małe cielątko to po prostu oszalałam na punkcie CC. To naprawdę wyjątkowe psy.
Zapisane

pop

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #228 : 2003-01-19, 16:03 »
a ja zazdroszcze fanatykom rasy ponieważ mi podobaja się w równym stopniu kilka ras a z powodu warynków mogę mieć tylko jedną :( i
(moje ulubione to : maliniak,cc azjataa rottek on no i jużak) więc ciężko mi się było zdecydować na coś no może za wyjątkiem ruskich ras bo tych nie mam gdzie trzymać
a co do cc to najbardziej imponował mi ten niesamowity spokój i olbrzymia pewność siebie a jednocześnie ta mimika i spojrzenie takie że hej no a co do sylwetki to chyba nie trzeba się rozppisywać bo tu to chyba wszyscy tu obecni mają takie same doznania podczas ruchu widać w psie niesamowitą siłę  grację i zwinność(ta ostatnia cecha na razie nie dotyczy mojego psa ;)))
Zapisane

Aksa

  • Gość
cane corso
« Odpowiedź #229 : 2003-01-19, 16:52 »
Pop jeszcze trochę i będą zwinne jak nigdy. No jak narazie to grację może mają, ale fajtłapy z nich jeszcze straszne. Ale jeśli chodzi o siłę to niczego sobie( było widać po moim Tomku jak furgał za Aksą) :lol:
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 23 zapytaniami.