Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!  (Przeczytany 625 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pit_Bullka

  • Gość
AMERICAN PIT BULL TERRIER-"GROŹNE DLA SIEBIE,A DLA LUDZI MIŁE"i to jest prawda.Nie rozumiem czego ludzie mają o tych psach takie opinie.Amstaff i Pit Bull bardzo groźne??
Gdy szłam z mojm 2 letnim Pit Bullem na spacer ludzie mnie z kilometra omijali :grr:  Ale co było jak go spóściłam ze smyczy :lol:
Ludzie nie rozumieją tych dwóch ras,AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER&AMERICAN PIT BULL TERRIER.
ICH CHARAKTERY ZALEŻĄ JAK ICH WŁAŚCICIELE WYCHOWAJĄ.
 :idea: przeczytajcie to i pomyślcie o tych ludziach :idea:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-03-14, 10:22 »
Obstawiamy - za ile czasu  temat zostanie zamkniety :D?
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-03-14, 10:24 »
ja stawiam że dzisija :mrgreen:
Ludzie tak omijają Pitt bule, bo z wygladu wygladaja na ostre, zle i wogle jak w filmach czy an zdjeciach pokazuja walki psow- to one sa najczesciej i ludxzie potem to kojarza sobie i sie zaczynaja bac...Tu jest problem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-03-14, 10:24 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-03-14, 10:33 »
Cytuj

ja stawiam że dzisija  

Ja tez
ssgosiass masz racje zgadzam sie z twoją wypowiedzia znam wiele osob co maja pit bulle ale wiekszosc ma dla szpanu no weicie popisa csie przed kolegami ze mas ei takiego psia

ssgosiass

  • Gość
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-03-14, 10:51 »
Ej...! Sssodiasss to nei mo9j nick!! A tak wogle to sie zgadzam z moja wypowiedzuia :D
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-03-14, 10:55 »
Cytuj

Ej...! Sssodiasss to nei mo9j nick!!

Sorka już poprawiam

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-03-14, 11:32 »
Pit_Bullka to prawda, co mówisz (z tego co się zorientowałam w twojej wypowiedzi, a jeast mało jasna, więc było trudno :P ) ludzie dzięki telewizji i szpanerom wychowującym swoje psy na morderców mają takie a nie inne zdanie o tych rasach... Ale powinnaś też uszanować zdanie innych ludzi którzy może mają jakieś złe doświadczenia czy coś. Żyjemy w społeczeństwie. Jeśli chcesz żeby twój pies się wylatał bez smyczy i kagańca to może po prostu spuszczaj go w odludnych miejscach. Ja np. jak widzę rottka czy pitta latającego luzem bez kagańca, dla mnie to świadczy o odpowiedzialności właściciela, czy raczej jej braku. Na pewno nie pozwalam mojemu psu się zbliżyć do takiego psa. Bo zdając sobie sprawdę ze złej sławy tych psów, trzeba wyciągnąć jakieś wnioski. Jeśli widzę takiego psa na smyczy czy w kagańcu to już mnie nastawia pozytywnie. Wiem, że właściciel myśli o innych, a nie żyje przeświadczeniem, że jego pies jest łagodny jak baranek a inni to se mogą... Oczywiście to co piszę to nie są jakieś zażuty w twoim kierunku, tylko moje spostrzeżenia :) jak patrzą na tę sprawę inni właściciele psów. (Pomijam tu już babcie które widząc rottka w kagańcu i na smyczy kompletnie olewającego otoczenie, odrazu psa obgadują, że to na pewno mordrca i z takiem to nie powinno się na ulicę wychodzić... :roll: )

Cytuj

Obstawiamy - za ile czasu temat zostanie zamkniety ?


Agaś, chodziło o to że wątek był już omawiany wieeeeeeeeeeeeeele razy... :D
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Pit Bulle-czy na pewno są takie groźne??!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-03-14, 11:47 »
Cytuj

Pit_Bullka to prawda, co mówisz (z tego co się zorientowałam w twojej wypowiedzi, a jeast mało jasna, więc było trudno  ) ludzie dzięki telewizji i szpanerom wychowującym swoje psy na morderców mają takie a nie inne zdanie o tych rasach... Ale powinnaś też uszanować zdanie innych ludzi którzy może mają jakieś złe doświadczenia czy coś. Żyjemy w społeczeństwie. Jeśli chcesz żeby twój pies się wylatał bez smyczy i kagańca to może po prostu spuszczaj go w odludnych miejscach. Ja np. jak widzę rottka czy pitta latającego luzem bez kagańca, dla mnie to świadczy o odpowiedzialności właściciela, czy raczej jej braku. Na pewno nie pozwalam mojemu psu się zbliżyć do takiego psa. Bo zdając sobie sprawdę ze złej sławy tych psów, trzeba wyciągnąć jakieś wnioski. Jeśli widzę takiego psa na smyczy czy w kagańcu to już mnie nastawia pozytywnie. Wiem, że właściciel myśli o innych, a nie żyje przeświadczeniem, że jego pies jest łagodny jak baranek a inni to se mogą... Oczywiście to co piszę to nie są jakieś zażuty w twoim kierunku, tylko moje spostrzeżenia  jak patrzą na tę sprawę inni właściciele psów. (Pomijam tu już babcie które widząc rottka w kagańcu i na smyczy kompletnie olewającego otoczenie, odrazu psa obgadują, że to na pewno mordrca i z takiem to nie powinno się na ulicę wychodzić...  )

Cytat:

zgadzam sie z tobą calkowicie

Raz spotkałam pewną starsza kobiete z pit bullem to odrazu wiekszosc pokazywala stara baba z pit bullem :? Znam tę panie i tego pita nie jest on grozny lecz łagodny njak baranek ma z 8 lat widać ze ta pani go dobrze ułozyła nawet nie szczeknie
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 24 zapytaniami.